forum.gif
Kādēļ?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kādēļ?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.05.06 14:43
 citēt
Man ir sajūta, ka vēl viens cilvēciņš mūs ir pametis... stulbi, bet fakts...
avatar
Publicēts: 17.05.06 15:16
 citēt
Man tas liekas kaut kā impulsīvi un nepareizi... da ja apnīk, tad izdzēs no favorītiem to blogu uz kādu mēnesi vai vairāk un tad ar svaigu aci nāc atpakaļ, i pašam būs interesantāk, i citus nešokēsi... kāpēc jādzēš savi akounti, nav man poņas...
avatar
Publicēts: 17.05.06 17:23
 citēt
a kas ta īsti ir noticis? šito esmu palaidis garām. apgaismojiet lūdzu...
avatar
Publicēts: 17.05.06 17:33
 citēt
Izskatās, ka zaulons izdomājis mūs pamest...
avatar
Publicēts: 17.05.06 17:55
 citēt
nu to es sapratu, bet kādēļ ?
avatar
Publicēts: 17.05.06 18:01
 citēt
Tāpēc es šo jautāju, jo pats nezinu...
avatar
Publicēts: 17.05.06 22:05
 citēt
Tā neko sev... :( Kas notika?
avatar
Publicēts: 17.05.06 23:37
 citēt
haha, ko tu visus te piesmej, Zaulon ? :D
avatar
Publicēts: 18.05.06 00:26
 citēt
bet jautājums KAPĒC AIZGĀJI paliek neatbildēts !!!
avatar
Publicēts: 18.05.06 09:46
 citēt
faciskie varianti ?!
avatar
Publicēts: 18.05.06 10:46
 citēt
zaulons pashattirijas caur reinkarnaciju :lol:
avatar
Publicēts: 18.05.06 10:53
 citēt
Varēja savu nicku nomainīt uz Feeniks:)
avatar
Publicēts: 18.05.06 12:27
 citēt
zaulons: Vispar jav ari fotogrāfa pieredze var būt vairak par 5 gadiem un cilveks tiešām ari bilde vairak par 5 gadiem sevi ģimeni un citus zvērus pat neiedzīlinoties expozīcijas pamatos vai citās lietās.Jo ģimenes albumam nav ne kādu prāsību galvenais ir momenti.
Ta pat lielāka daļa šo fotogrāfu diez vai ar to ir saskārušies un arī lasiju;si ko līdzīgu.
Tas ir par mani, pie kam trāpīgi teikts.
Parasti cenšos izlasīt fotoskolas jaunumus, tāpat arī jēdzīgos komentārus. Brīvā brīdī kaut ko arī izmēģinu no izlasītā. Tas, kas te atrodams, ir vērtīgs. Tie komentāri, jā, - tie nu ir dažādi! Viens otrs, liekas, gribētu ,lai uz pasaules būtu tikai viens FOTOGRĀFS un tas pats "es". Tāpēc vērts ņemt vērā tikai komentārus, kuri reāli izmantojami, nevis - "... kreiso, apakšējo stūri vajadzēja ņemt gaišāku/tumšāku.
Ar cieņu!
avatar
Publicēts: 12.06.06 17:28
 citēt
a kapēc atkal pazudis ? ūūū, nāc atpakaļ...
avatar
Publicēts: 12.06.06 18:49
 citēt
tas kas saakas ar A un beidzas ar NDRE? :D
avatar
Publicēts: 12.06.06 22:20
 citēt
ko tas noziimee ? atkal kaut kaadas savstarpeejas probleemas?
avatar
Publicēts: 12.06.06 22:27
 citēt
zaulons pats labprātīgi izdzēsa savu profilu, tā ir katra brīva izvēle.
avatar
Publicēts: 12.06.06 22:29
 citēt
jā, pateicoties dažam labam...
avatar
Publicēts: 12.06.06 22:33
 citēt
briivpraatiigi obligaati ;)
avatar
Publicēts: 12.06.06 22:35
 citēt
godiigi sakot stulba rīcība no pats zina kura puses...
avatar
Publicēts: 12.06.06 22:55
 citēt
Es jau teicu, Zaulons izdzēsās pats (pie tam jau ne pirmo reizi). Es viņu palūdzu/pabrīdināju, lai viņš atturās no balsojumiem un komentāriem par bildēm šodien, jo viņa pēdējais komentārs, manā skatījumā bija klaji aizvainojošs bildes autoram (iespējams Zaulonam šodien pamostoties bija slikts garīgais, bet tāpēc jau nav jābojā garīgais citiem).

Man ir apnicis lasīt lietotāju komentārus un bloga raxtus par sliktu attieksmi fotoblog.lv komentāros, kas man pašam personīgi sāk krist uz nerviem, jo negribu un nepieļaušu blogā ģedovšinu un snobisku attieksmi, ja pat Shadows man vakar teica, ka negrib likt bildes galerijā, jo zin ka tās noliks "profiņi ar ilggadējo fotografēšanas pieredzi". Negribu erfoto2, ne tam ir fotoblog.lv radīts!!!

Kritika! Kritika ir apsveicama! Katram ir tiesības uz savu subjektīvo viedokli un skaidrs, ka daudzas bildes galerijā tiešām nav tās labākās, kuras uzreiz starptautiskajās izstādēs izlikt, BET:

FotOblog.lv ir radīts cilvēkiem, kas aizraujas ar fotografēšanu, kā arī tiem, kam patīk rakstīt. Ienākot šeit, katrs fotogrāfs, liels vai mazs, jauns vai vecs, atradīs sev interesantu tēmu, pie kuras aizkavēties! Pat vēl vairāk: pati būtība slēpjas tajā, ka svarīga ir ziņa, ko nodot citiem, tikai pēc tam seko veids, kā to izdarīt. Tāpēc, pat ja nejūties labākais fotogrāfs ciemā, tam nevajdzētu tevi aizkavēt ielikt kādu rakstu.

Cilvēki, kurus pulcina šis vortāls, ir ļoti dažādi, tomēr tajā pat laikā ļoti līdzīgi: viņus vieno interese par fotO, viņi grib un cenšas fotografēt labi, lai bildes būtu interesantas un radītu emocijas, viņi arī ir atvērti savās domās un labprāt dalās ar tām. Mūsu lolotākā vēlēšanās ir radīt nelielu pieturvietu Interneta okeānā, kur satikties aktīviem, atraktīviem, spožiem un možiem fotogrāfiem un citiem fotogrāfiju cienītājiem, lai dalītos piedzīvojumos un atziņās.


Un vēl. Kritikas pamatā ir jābūt arī ciņai pret cilvēku kā fotogrāfu, kas izsaka kritiku. Cieņa ir jānopelna! Ar bildēm, kas nokļūst topā, ar fotOskolas rakstiem, kas palīdz jaunajiem pilnveidoties, ar attieksmi. Vienkārši muldēšana un "kritikas" bārstīšana pa labi, pa kreisi... tas ir kaitinoši.

Vēlreiz atkārtošu. Zaulonu neviens nedzēsa, pat nebloķēja, kaut gan pēs šis svētdienas tāda iespēja pastāv. Tika izteikts brīdinājums (un ne jau pirmais, pat ne otrais un trešais). Zaulona rīcības motīvi ir zināmi tikai viņa pašam, ne mums par tiem spriest, ne mums tos nosodīt.
avatar
Publicēts: 13.06.06 07:57
 citēt
Nu nezinu, bet shiss dazhas dienas bez Zaulona ir tik mieriigas...!!! Ir juutams zinaams miers...Man patika kad manas bildes komentee un mani pamaaca, bet ja kritika paarveershas vienkaarshi katras bildes iemeshanaa musaraa..nu sorry!
avatar
Publicēts: 13.06.06 11:41
 citēt
Projekts tik jauns, bet tā vien šķiet, ka ar intrigu skaitu un jaudu pārspēj visus vecos projektus :)
avatar
Publicēts: 13.06.06 12:22
 citēt
Varbuut nedaudz par asu pateikts vaards no manas puses pirmiit...aaraa vienakarshi karsti un esmu uzvilkts! :)))
avatar
Publicēts: 13.06.06 15:50
 citēt
Ir grūti peldēt pret straumi, Juksi, vai to kāds ir noliedzis? Zaulons to vēlējās, taču nespēja izturēt pretspiedienu un aizgāja. Vinš netika ne dzēsts, ne bloķēts, vienkārši viņam palūdza uz kādu brīdi nekomentēt blogā, jo vairāki indikatori norādīja, ka kopumā bloga veselībai Zaulona 18 stundas 7 dienas nedēļā online nodarīja vairāk ļaunuma nekā labuma, pat zinot, ka pats Zaulons tā nevēlējās.

Es, personīgi, Zaulonu ļoti cienu un esmu viņam pateicīgs par piedalīšanos fotobloga community veidošanā, es pat gribētu, lai viņš nebūtu dzēsies, bet teikšu atklāti: es nevēlos ka viens cilvēks, ziedojot visu savu dzīvi, veido fotoblogu. Fotoblogu veido community, un community arī ir noteicošais un virzošais spēks, mēs - admini, tikai izpildām, vai vismaz cenšamies tikai izpildīt, lēmuma pieņemšanu atstājot vairākuma ziņā.

Ceru, ka neesam aizvainojuši Zaulonu, un viņam nav radusies sajūta, ka viņš "ir izdzēsts", viņam tikai tika norādīts uz "pārlieko aktivitāti", kas traucēja bloga attīstībai sākotnēji vēlamajā virzienā ;)
avatar
Publicēts: 13.06.06 16:23
 citēt
mani tikai interesē-vai šadus brīdinājumus saņēma arī viens otrs "mākslinieks", kurš nāca blogā tikai, lai aizskartu citus...


brīdinājumus/aicinājumus ir saņēmuši visi, kas blogā ir rīkojušies neadekvāti, pārkāpuši noteikumus vai aizskāruši citus lietotājus ar savu attieksmi.
avatar
Publicēts: 13.06.06 17:38
 citēt
juksi, tu nesaprati. Brīdinājumus lietotāji ir saņēmuši jau no paša bloga pastāvēšanas sākuma.. arī zaulons

ja bija nepieciešams" filtrēt karsēšanos", tad to vajadzēja darīt jau mēnesi atpakaļ, nevis ieņemt vērotāja pozīcijas...


nezinu no kurienes tu izrāvi, ka mēs esam visu šito laiku esam bijuši "vērotāju pozīcijās". Filtrēšana notiek nepārtraukti.
avatar
Publicēts: 14.06.06 15:07
 citēt
jopcīt! Tad redz kā izrādās, Zaulonam piespiedu brīvprātīga aiziešana,,,,
avatar
Publicēts: 14.06.06 18:10
 citēt
esmu atpalaicis no notikumiem... :oops:
bet kads iisti bija iemesls zaulona aizieshanai ?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):