forum.gif
Intervija ar Leonīdu Tugaļevu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Intervija ar Leonīdu Tugaļevu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.05.07 23:21
 citēt
www.astrologi.lv...

Iesaku visiem izlasīt :)
avatar
Publicēts: 27.05.07 23:54
 citēt
Nu nez... kautkā negribas džekam piekrist. Negribētu es būt viņa vietā. Laikam jau paaudžu atšķirības pārāk lielas un padomju gars pārāk dzīvs. Es pieņemsim tādu bildi kā 'gaišzilais sapnis' dzēstu ārā no cietņa lai vietu neaizņem. Arī tas viņa izlielītais portrets ar balonu - nu nezinu, laikam es nesaprotu, varbūt var paskaidrot kas tur tāds ir?
avatar
Publicēts: 27.05.07 23:57
 citēt
pa pa, par ko tieshi piekrist?
avatar
Publicēts: 28.05.07 00:00
 citēt
Par to, ka tagad viss ir slikti, ka mēs augām, tad viss bij kulē... nezinu. Viņa žanri nav man tuvi fotogrāfijā taka varbūt mums vispār citāds skatījums uz dzīvi, lai nu es esmu viņa minētais pirmcilvēks, bet es vismaz tāds sev patīku... man točna tās medaļas nevajag.
avatar
Publicēts: 28.05.07 00:09
 citēt
Mjā.... briedis, paldies par linku.

Crex - Bilde ar lielo burtu, redz, tas nav tikai attēls, kuru paskatoties cilvēks izsauc - "ooo, cik skaists blurs fonā un kāds HDR!"

Bilde ir stāsta forma... un vienu stāstu dažādi cilvēki uztver savādāk, atkarībā no tā, kā to sasaista ar savu dzīves pieredzi, zināšanām, pasaules uztveri... Tev tas balons un večuks varbūt liekas smieklīgs, kādam citam, man, piemēram, tas izsaka daudz.

Tāpat - diez vai tu dzēstu bildi ar pazīstamu mākslinieci, kuras vārdu kafijas pārmērīgas lietošanas dēļ tagad nevaru nosaukt (sākās ar B..), jo diez vai tu tiktu viņai klāt ar kameru... ;)
avatar
Publicēts: 28.05.07 00:17
 citēt
Martink par to stāsta formu varu piekrist - tā tas patiešām ir. Tikai mani tā bilde patiešām neuzrunāja. Varbūt vēl esmu mazs, jauns un stulbs kā jau tas fotogrāfam liktos, var jau būt ka tā arī ir taisnība... par gaumi nestrīdas, par gaumi kaujas. Tā nu tas ir.

Par to mākslnieci gan negribu piekrist. Ir bijušas izdevības nobildēt itkā sabiedrībā pazīstamus cilvēkus. Bet es zinu ka bilde tāpat būtu sūds (slikts apgaismojums, izplūdis utt) un kur es viņu likšu? Mani tas pilnīgi nekrata kas tas ir, ja bilde ir mēsls (manā uztverē par manu bildi) tad viņu vainu dzēšu, vainu netaisu, ja redzu, ka nekas labs nesanāks. Pašapziņa, ka esmu nobildējis kādu 'kruto' džeku mani pirlnīgi nemainās.


P.S. Man blurs fonā un HDR īpaši neaizrauj ;) Neesmu to teicis.
avatar
Publicēts: 28.05.07 00:23
 citēt
Tugaļevu neizlasīju (domāju - nelasīšu), bet lasot diskusijas, pievienojos Crex viedoklim...:)
avatar
Publicēts: 28.05.07 00:26
 citēt
Es jau nesaku, ka Tu to saki. Taču kopaina ir tāda (šitais temats tika aizskarts arī pasākumā pie angāriem), ka daļa par bildi var pateikt tikai to, vai smuki/nesmuki, neiedziļinoties tās saturā un stāstā (un tā tas varētu arī būt, jo pats autors diez vai ir īpaši iedziļinājies tajā...) :)

Es to stāstu kā cilvēks no malas, kuram pašam ir tikai uz vienas rokas pirkstiem skaitāmas bildes, kuras es uzskatu par savām bildēm. :)
avatar
Publicēts: 28.05.07 08:38
 citēt
Nu pašnovērtējums Tugaļevam vienmēr bijis augsts, bet katram jau ir tiesības uz savu viedokli:)
Par to, ka tagad viss slikti - no simts cilvēkiem, kam pāri 50, labi ja kādi divi trīs atzīs, ka agrāk zāle nebija zaļāka. No tā savukārt izriet, ka visa cilvēces attīstība ir viens vienīgs regress:)
avatar
Publicēts: 28.05.07 11:14
 citēt
Nu pašnovērtējums Tugaļevam vienmēr bijis augsts, bet katram jau ir tiesības uz savu viedokli:)
Par to, ka tagad viss slikti - no simts cilvēkiem, kam pāri 50, labi ja kādi divi trīs atzīs, ka agrāk zāle nebija zaļāka. No tā savukārt izriet, ka visa cilvēces attīstība ir viens vienīgs regress:)

zale agrak bija stipraka. :lol:
avatar
Publicēts: 28.05.07 11:47
 citēt
Paldies briedi!
avatar
Publicēts: 28.05.07 15:01
 citēt
Ne man paldies, bet Albertam Ziemelim, kam man šito kaut kādā mistiksā jēgā atsūtīja uz epastu nez no kurienes :))
.. taa man joprojām ir mīkla :)
avatar
Publicēts: 28.05.07 19:35
 citēt
paldies, Briedi... par mūsdienu jaunatni pillīgi Tugaļevam piekrītu, ka naf kazai piena ta nav....
sīču fotodarbi ar aknām un pautiem - reti kur sastopami, nu nobirst pa kādai pērlei, aber pārsvarā jau šits

skumji jau



(runāju par sevi arī, btw)
avatar
Publicēts: 28.05.07 19:54
 citēt
ps. un man domāt portrets ar balonu ir VNK kaut kas ģeniāls..... tur ir tāaaada fīča apakšā....
avatar
Publicēts: 28.05.07 20:39
 citēt
Nez, ko varētu nozīmēt tas, ka neviens nav pievērsis uzmanību fragmentam par vācu sludinātāju, modes prasību pēc „sociāliem konfliktiem” un „depresijas atainojumu”?
avatar
Publicēts: 29.05.07 15:24
 citēt
foršākais teikums kas attiecās uz daudziem šejieniešiem : "Ja tev spēju nav tajā jomā, kurā mēģini kaut ko darīt, tad met uzreiz pie malas un dari ko citu..."
avatar
Publicēts: 29.05.07 15:38
 citēt
Teikums ir labs, BET

* biezji vien nav, kas pasaka, ka tu tajaa jomaa neko nejeedz - negribas saapinaat, aizvainot, nav paarleiciibas, ja nu tomer kaut kas tur sanaak. Lidz ar to cilveeks turpina mulljaaties tik taalaak.

* ja arii pasaka, tad ir gana biezaadains un turpina par spiiti; ar domu, ka pats gudrs, ka paareejiem skauzj etc.

Muusdienaas visiem ir tiesiibas uz pasizpausmi... bet lielaakoties ne asakas no pienaakumiem neapgruutinaat citus ar savu slikto pashizpausmi.

Taa kaa, bija bija taa zaale zaljaaka. Un naakotnee par muusu paaudzi teiks to pashu.
avatar
Publicēts: 29.05.07 16:29
 citēt
Galvenais, lai pašam ir prieks par to, ko tu dari. Par pārējo viedokļiem pofig.
avatar
Publicēts: 29.05.07 21:50
 citēt
andrez, to tu varētu teikt erfoto portālā. te tomēr ir vairāk vai mazāk amatieru saiets, un ne visi fotogrāfēšanu nostādījuši kā savas dzīves lielo mērķi.

tā ka teikums labs, bet tā īstā doma ir daudz plašāk aprakstāma.

starp citu, es nebūtu tik pašpārliecināts par tavu paša varēšanu... atceries, ka pulveris reizēm izdeg un tad no kādreiz spoža jaunā talanta paliek vien sevi atražojošs īgņa.. tas tā, lai tu te nelektos par daudz ;)
avatar
Publicēts: 30.05.07 09:35
 citēt
shis ir veel viens notiem vieniigajiem kuru piemeram tu seko? :D
avatar
Publicēts: 30.05.07 10:28
 citēt
shis ir veel viens notiem vieniigajiem kuru piemeram tu seko? :D


otrs bija tas zemūdens baleta bildētājs vai kas tur :)

nez, ir arī 3. un 4. ...? :P
avatar
Publicēts: 30.05.07 12:15
 citēt
pirms dažām dienām vienam blogerim Kondrashins bija vienīgais no LV, kam bija vērts sekot...
avatar
Publicēts: 30.05.07 13:46
 citēt
uztaisi sarakstu kam tu seko, lai nesajaucies skaitaa :roll:
avatar
Publicēts: 30.05.07 15:13
 citēt
Interesanti - cilvēks ņem piemēru no tiešām labiem fotogrāfiem, iedziļinās fotogrāfijas būtībā, bet kādēļ tas izpaužas tikai vārdos :twisted:
avatar
Publicēts: 30.05.07 18:28
 citēt
Nu pašnovērtējums Tugaļevam vienmēr bijis augsts
Nu, 2. EFIAP padumjo savienībā tomēr.
no simts cilvēkiem, kam pāri 50, labi ja kādi divi trīs atzīs, ka agrāk zāle nebija zaļāka. No tā savukārt izriet, ka visa cilvēces attīstība ir viens vienīgs regress:)
Nu, ar gadiem jau var balanss mainīties acij vai sensors padilt. Visa atīstība nu nekādi, bet nu velk tā vairāk uz "Ātrāk, vairāk, lētāk, vienkāršāk, sūdigāk".
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):