forum.gif
Zaļais fons
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Zaļais fons
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 04.10.12 11:51
 citēt
Sveiki, varbūt kāds zin, kur var izīrēt zaļo fonu? 3x6...

kaut ko līdzīgu šim:www.ebay.com...
avatar
Publicēts: 04.10.12 12:04 labots
 citēt
Tas nav gluzji "Zaljais" tas ir Chromakey Green vai Chromakey Blue :) Izires tev skuju vai sunu ZLJO varesi acis blisinat. Letak nopirkt , kadi ~40Ls maksa. Ja taisies kautko baigi "Dzest" ieksj FOTO tad racionalak neitrali peleko tas ar visam kam citam noder Zaljais zilais sit toni virsu OBJEKTAM
avatar
Publicēts: 04.10.12 12:06
 citēt
OK, kur tad tādu var nopirkt? ebay neder, jo vajag jau uz 10.oktobri.
avatar
Publicēts: 04.10.12 12:08 labots
 citēt
eddgars:OK, kur tad tādu var nopirkt? ebay neder, jo vajag jau uz 10.oktobri.

www.masterfoto.lv... rEKU ESOT PAT UZ VIETAS , Taču kā jau teicu JA NAV VIDEO tad priekš foto JĒDZIGĀK ir neitrāli pelēkais tas NESIT TONI virsū objektam:) Vispār apjautājies Portreti.lv viņam "Kraukļa krājumi" mož ar zaļais mētājās zagašņikos pairēt.
avatar
Publicēts: 04.10.12 12:20
 citēt
tur jau tā lieta, ka vajag tieši priekš video ;)
avatar
Publicēts: 04.10.12 12:28 labots
 citēt
Ja nav MDFOTO, tad Andrim no PROFOTO būs tas hromakejs.
(Man ir zilais 3x6m, pēc idejas varētu izīrēt)
avatar
Publicēts: 04.10.12 12:35 labots
 citēt
Eltons:Ja nav MDFOTO, tad Andrim no PROFOTO būs tas hromakejs.


Istenībā jau tie hromakeji ir bezmaz visiem , man ar reiz bija taču viņa "Efekti" priekš foto ir tik pretīgi ka izmantoju ļoti ļoti reti kamēr reiz kaut kādā sjomkā saplēsu lupatās :face-grin::face-grin: Focētāji parasti izmanto PELĒKO tas nesit toni virsū uz Modeli kā tas nereti notiek no Green / Blue Chromakey :) Video gan viņš bieži ir bezmaz vienīgā izeja , bet ar tikai ja labi prot gaismot :face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 04.10.12 12:47 labots
 citēt
Gaismošana ir ļoti svarīga! Man jau arī sita toni uz modeļiem, cīnījos ar novākšanu parastām metodēm bez speciālās programmas diemžēl... Vēl viena ķēpa, ja nav savas stacionāras lielas studijas, tad jācīnās ar locījuma vietām...
avatar
Publicēts: 12.06.14 14:38
 citēt
eddgars:tur jau tā lieta, ka vajag tieši priekš video ;)
Sameklēji? Man ar nepieciešams tāds pats fons priekš video. Vēlams nomā uz 1-2 dienām. Patreiz meklējumi neveiksmīgi.

:face-glasses:
avatar
Publicēts: 12.06.14 16:48
 citēt
Viss ir normāli noņemams, ja pacenšas pameklēt, kā to vislabāk izdarīt ;)
avatar
Publicēts: 23.04.17 14:27
 citēt
Labs zaļā fona izmantojums VIDEO
prikolīgi kundzes video


jauns.lv...
avatar
Publicēts: 23.04.17 17:17
 citēt
Lunis:Tas nav gluzji "Zaljais" tas ir Chromakey Green vai Chromakey Blue :) Izires tev skuju vai sunu ZLJO varesi acis blisinat. Letak nopirkt , kadi ~40Ls maksa. Ja taisies kautko baigi "Dzest" ieksj FOTO tad racionalak neitrali peleko tas ar visam kam citam noder Zaljais zilais sit toni virsu OBJEKTAM


Ja pareizi bildē, tad nesit neko.
avatar
Publicēts: 23.04.17 17:18
 citēt
Eltons:Gaismošana ir ļoti svarīga! Man jau arī sita toni uz modeļiem, cīnījos ar novākšanu parastām metodēm bez speciālās programmas diemžēl... Vēl viena ķēpa, ja nav savas stacionāras lielas studijas, tad jācīnās ar locījuma vietām...


Man ir vinils, bet locījumu vietas nav.;-)
avatar
Publicēts: 23.04.17 17:19
 citēt
Sasodīts, pavilkos uz vecu un šobrīd nevienam nevajadzīgu diskusiju....:-(
avatar
Publicēts: 23.04.17 20:46
 citēt
Citagaisma:
Lunis:Tas nav gluzji "Zaljais" tas ir Chromakey Green vai Chromakey Blue :) Izires tev skuju vai sunu ZLJO varesi acis blisinat. Letak nopirkt , kadi ~40Ls maksa. Ja taisies kautko baigi "Dzest" ieksj FOTO tad racionalak neitrali peleko tas ar visam kam citam noder Zaljais zilais sit toni virsu OBJEKTAM


Ja pareizi bildē, tad nesit neko.


Tā arī ir, sit tikai tos, kuri bildē nepareizi !
avatar
Publicēts: 24.04.17 09:45
 citēt
priore:ko var zināt, varbūt, ka diskusija laba. Tik jāsaprot, kāpēc dažiem sit. Teiksim, Māris bildē pareizi, bet viņa piemēra bildēs redzēju baltajās špicēs netīri zaļo toni. Tāpat esmu šo redzējis visādos divriteņu attēlos.


1. Ja bildē uz zaļā, tad izvēles fons vēlams zaļš, ja uz zilā, tad labas ir debesis visādos izpildījumos.
2. Labi izgaismots fons, un cilvēks kādus 2m no tā.
3. Bildes drukā.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):