forum.gif
Mazliet interesanti - par autortiesiibaam..
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Mazliet interesanti - par autortiesiibaam..
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 30.05.07 01:09
 citēt
Prasību fotogrāfs Centra rajona tiesā iesniedza 17.aprīlī, lūdzot atzīt viņu par logotipā redzamā Rīgas panorāmas skata autoru, konstatēt, ka ir pārkāptas viņa autortiesības, turklāt atzīt NATO Rīgas sanāksmes logotipu par kontrafaktu jeb viltotu, to iznīcināt un piedzīt 65 latu autoratlīdzību.


:D leetaak buutu uzreiz samaksaat
avatar
Publicēts: 30.05.07 09:15
 citēt
izskatās ka te kādam ir pilnmēnes iestājies, jo taisās sūdzēt visus pēc kārtas iekšā nemaz neiedziļinoties, kas par ko atbild, galvenais ka tik sūdzēt :)

vai arī bezmakas reklāmas kampaņa lai pievērstu sev pastiprinātu uzmanību :wink:
avatar
Publicēts: 30.05.07 10:01
 citēt
Njā... var redzēt, ka onkam nav naudas, ka uz šitādiem sviestiem izgājis. Jo, ja būtu nauda, tad vismaz būtu noalgojis pašu lētāko juristu, lai vismaz pareizo Atbildētāju prasības pieteikumā norāda :D Bet sūdzēt V.V.Freibergu tiesā par šito marazmu ir pilnīgs doohhh... :D
avatar
Publicēts: 30.05.07 10:02
 citēt
Njā... var redzēt, ka onkam nav naudas, ka uz šitādiem sviestiem izgājis. Jo, ja būtu nauda, tad vismaz būtu noalgojis pašu lētāko juristu, lai vismaz pareizo Atbildētāju prasības pieteikumā norāda :D Bet sūdzēt V.V.Freibergu tiesā par šito marazmu ir pilnīgs doohhh... :D


Bet padomā par reklāmu! Man piemēram, uzreiz sagribējās redzēt viņa diapozitīvu sēriju par Rīgu :p
avatar
Publicēts: 30.05.07 10:06
 citēt

Bet padomā par reklāmu! Man piemēram, uzreiz sagribējās redzēt viņa diapozitīvu sēriju par Rīgu :p


Nu tā jau ir cita runa :D Bet jāatzīst, ka nav tas labākais veids, kā sev pievērst uzmanību. Nu taču varēja, lai tik ļoti par šo tauta nesmej, noalgot pat 2.kursa tiesību studentiņu, lai tak apstāsta kas un kā... :D
avatar
Publicēts: 30.05.07 11:59
 citēt
Njā... var redzēt, ka onkam nav naudas, ka uz šitādiem sviestiem izgājis. Jo, ja būtu nauda, tad vismaz būtu noalgojis pašu lētāko juristu, lai vismaz pareizo Atbildētāju prasības pieteikumā norāda :D Bet sūdzēt V.V.Freibergu tiesā par šito marazmu ir pilnīgs doohhh... :D


Bet padomā par reklāmu! Man piemēram, uzreiz sagribējās redzēt viņa diapozitīvu sēriju par Rīgu :p



Jā tik kur var atrast tās fotogrāfijas?
avatar
Publicēts: 30.05.07 12:09
 citēt
šaubos, ka I-netā var atrast..ja nu vienīgi cienījamais fotogrāfs tās nav saskanējis un ielicis uzskates nolūkos..
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):