forum.gif
Avatari
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Avatari
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.10.12 13:55
 citēt
labāk jau reāla bilde... vai nu fotogrāfs tiešām nespēs sev kaut kā sadabūt foto...
avatar
Publicēts: 10.10.12 14:07
 citēt
Piekāst tos avatarus :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.10.12 14:17
 citēt
Avatars ir tikai lietotāja vizuāla reprezentācija. Jautājums ir tikai tas, ko tā reprezentē? (Sajūtas, nostāju, hobiju, domas? Vai arī vienkārši ID fotokartiņa). Kamēr forums nenosaka pienākumu likt savus portretus, nav nekādu problēmu - problēmas var rasties līdz ar obligātuma ieviešanu - daudziem ir problēmas savu seju bakstīt netā.

Pats esmu ielicis ~5gadu vecu bildi, taču nekas diži fizionomijā nav mainījies.
Tomēr ir jauki, ja redz patieso mūli. Interesantāk.
avatar
Publicēts: 10.10.12 14:32
 citēt
Puslīdz reālistiskas bildes ievietošana ir normāla cieņas izrādīšana cilvēkiem, ar kuriem taisies par kaut ko sarunāties. Gluži tāpat, kā situācijai atbilstoša apģērba nēsāšana. Karikatūru, plakātu un visādu simbolu ievietošanai neredzu ne mazāko jēgu.
avatar
Publicēts: 10.10.12 14:36
 citēt
GunarsII:Puslīdz reālistiskas bildes ievietošana ir normāla cieņas izrādīšana cilvēkiem, ar kuriem taisies par kaut ko sarunāties. Gluži tāpat, kā situācijai atbilstoša apģērba nēsāšana. Karikatūru, plakātu un visādu simbolu ievietošanai neredzu ne mazāko jēgu.

...
hmmm...
avatar
Publicēts: 10.10.12 14:41 labots
 citēt
GunarsII:Gluži tāpat, kā situācijai atbilstoša apģērba nēsāšana.

Par šo jau ar var cīnīties. Neuzskatu, ka man, piemēram, ejot uz teātri vai operu, ir pienākums uzcirsties. Beigu galā eju baudīt priekšnesumus, nevis kāpt uz mēles. Galvenais, lai apģērbs būtu tīrs un kārtīgs, lai cilvēks neizskatītos nekopts. Tāpēc man nav nekādu problēmu aiziet džinos un džemperī/kreklā vai pat t-kreklā vasarā uz viesizrādēm, jo man pašam šķiet, ka visiem pārējiem (kas šķībi skatās) tās prioritātes ir kaut kādā kokteilī.

Tāpat arī visāda lietišķā etiķete. Visa šī situāciju standartizēšana man šķiet viena liela, lieki snobiska un šaurpierīga padarīšana, kur galvenā uzmanība tiek pievērsta sekundārām vai pat trešās prioritātes lietām. Kaut kā tas nešķiet korekti.
avatar
Publicēts: 10.10.12 15:04
 citēt
Tautai jāzin' savi varoņi vaigā!
avatar
Publicēts: 10.10.12 15:11
 citēt
klonu terapeitiem/pirtniekiem, patīk vīrus skatīt vaigā ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.10.12 15:14
 citēt
Man ir vairāk cieņas pret cilvēkiem, kam nav sava seja jāslēpj.
avatar
Publicēts: 10.10.12 15:17
 citēt
Kas tie tādi???
avatar
Publicēts: 10.10.12 15:35 labots
 citēt
Nu jā..es saku, ka vajag, piespiedu kārtā. Bet tikai meitenēm :D
Un nevis pēk pēk sejiņas, bet normālas pases bildes, acis uz vienas līnijas (vēlams horizontālās), skatiens taisns, abas sejas puses izgaismotas nevis tur kaut kādi nostaļģiskie, melnbaltie u.t.t. kadri, kur nevar redzēt sejas patieso stāvokli.
+ īsto vārdu, uzvārdu, attiecību statusu un telefona nummuru.
+ sejai ir jāaizņem 90% no avatara laukuma.

Ja tas būs, tad 100% respect no manis.

Bet ja nopietni, tad negribas nemaz iedziļināties tajā avatara būšanā, pārāk mazsvarīgi. Un sākt izgudrot kaut kādus noteikumus, jo redz tu sēdi pārāk ilgi forumā, viss sāk šķist ļoti nopietni..., bet tā jau ir, vajag citiem darīt kā pats esi atzinis par pareizu un labu esam :)) Ja ne ar labu, tad ar noteikumiem :))
avatar
Publicēts: 10.10.12 15:43
 citēt
f-foto:Te nav iepazīšanās portāls. Viss, kas citiem ir jāzina par kādu šajā portālā, ir atrodams galerijās. Viss pārējais ir personiska informācija, to nedrīkst paģērēt.

Tāpēc jau teicu "interesantāk", nevis, ka dajoš - nado!
avatar
Publicēts: 10.10.12 15:53
 citēt
avatar
Publicēts: 10.10.12 15:54 labots
 citēt
Jeebal, tas purns atkal : D Šis ir sabojājis visu "avatar" jēdzienu
Tāpat kā Twilight saplēsa diennakts posmu.
avatar
Publicēts: 10.10.12 15:56
 citēt
What has been seen
CANNOT BE UNSEEN!
avatar
Publicēts: 10.10.12 16:39
 citēt
ja kam sarunai vajadzīgs reāls purns,var tak strelku sarunāt
avatar
Publicēts: 10.10.12 17:04
 citēt
hintphoto:
+ sejai ir jāaizņem 90% no avatara laukuma.


Sieviešu kārtas pārstāvēm nē, jo tām jābildējas līdz viduklim.
avatar
Publicēts: 10.10.12 18:12
 citēt
labs, bet tā šleipe traki riebīgi iegriezusies, labāk nost un nedaudz pagaidīt pirms bildēšanās... :D
avatar
Publicēts: 10.10.12 18:28
 citēt
talavietis:labs, bet tā šleipe traki riebīgi iegriezusies, labāk nost un nedaudz pagaidīt pirms bildēšanās... :D
nu nez... negliita horvaatiete...
avatar
Publicēts: 10.10.12 19:34 labots
 citēt
Jā, bija tāds ierosinājums.
Kā Bildis saka, cieņas jautājums un arī pašam lietotājam nedaudz mazinātu vēlmi anonimitātes ilūzijai un līdzētu tekstu filtrēšanai...
Kā šodien atceros... pirms cik tur, 5, 6 gadiem mums ar Vilmāru (vecie atcerēsies) sanāca dikti asa vārdu pārmaiņa... es tad rakstīju: vecais, ja jau tu tik lecīgs, gribu redzēt tavu godīgo seju... un nākamajā dienā jau parādījās zolīda bilde viņam, turpinājām sazināties, izrādījās lielisks cilvēks!
avatar
Publicēts: 10.10.12 20:30
 citēt
Vēlmei izrādīt savu seju internetā nav ne mazākā sakara ar cieņas izrādīšanu, godīgumu vai citām cilvēka īpašībām
avatar
Publicēts: 10.10.12 21:07
 citēt
Droperidol:Vēlmei izrādīt savu seju internetā nav ne mazākā sakara ar cieņas izrādīšanu, godīgumu vai citām cilvēka īpašībām

Pie tam, ne vienmēr seja vislabāk raksturo pacientu (skat. manējo avataru - nosaukums tad arī izdomāts, šausmas kaut kādas).
avatar
Publicēts: 10.10.12 21:32
 citēt
"No viena nedrīkst pieprasīt to, ko nepieprasa no vairuma citu."

A ko ne?
Kur tas rakstīts?
Kuilēns uz valdības sēdēm nāk piedzēries, a kur teikts, ka nedrīkst, iepūtiet!
avatar
Publicēts: 10.10.12 21:41
 citēt
:face-glasses: neskati fotogrāfu pēc avatara :D
avatar
Publicēts: 10.10.12 21:49
 citēt
Kuilēnam tak būs publisks nokauninājums ar publicējumu presē!:face-grin:Es toč par šito nupat spriedelēju ar savējo sekspartneri.Te redz veči sēž un diskutē un plāta rokas,ka pierādīt nevar...A tu?Tev,saproties,nekādus pierādījumus nevajag.Kā sajūti vieglu smaciņu,tā man uzreiz jāklausās lekcija.Bet ja vairāk,tad arī ar veļas rulli iebliezīsi pa galvu!Un bez jebkādām ekspertīzēm un analīzēm.:face-sad:Nu kur tad ir vienlīdzība?Sociālais taisnīgums?Viens likums,viena taisnība visiem?:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.10.12 21:59
 citēt
Āāaargh! MANAS ACIS!
avatar
Publicēts: 10.10.12 23:57
 citēt
zuhast::face-glasses: neskati fotogrāfu pēc avatara :D


A, pāc kā ta skatīt, ja te ir O-le
www.fotoblog.lv...
Visas nikbildes zagtas no interneta, tāpat, kā teksti. Tagad tā filmiņa labāk skatās. Ko darīt, ja cilvēkam kauns no sevis, lai kad satiek uz ielas varētu teikt, ne es, ne es, tur tas sliktais puika :D
avatar
Publicēts: 11.10.12 03:31
 citēt
Teikšu tā, esmu tik neglīts, ka lieku reizi redzēt savu viepli (un vel piedevām no ekrāna) nejūtu nekādu aicinājumu! Kam vēlēšanās - krāmējiet sīkbildēs visu ko vien sirds kāro - ģīmjus, krānus, pakaušus, nabas, rokas, pakaļas u.t.t., ....aber man kompleksi! :D

P.S. kā ilgadīgs tīkla iemītnieks, varu droši apgalvot, ka fizionomijas (kā arī FIO, adreses, vecuma un visa parēja infa) atrašanās profilā, absolūti neitekmē indivīda paradumus, izteikumus un uzvedību internetā. Adekvāti cilvēki uzvedas adekvāti arī ar defaultiem avatariem, kamēr lopus neatur uzvesties lopiski arī pases bilde profilā... ibo viņiem pie astes!

P.P.S. ....lai gan par meiteņu profiliem.... laba doma... vajdzētu patiešām OBLIGĀTI! :grimace:
avatar
Publicēts: 11.10.12 11:19
 citēt
He, he, cilvēciņš apveltīts ar cietpaurīgi lineāru domāšanu...
Gan jau mērķauditorija arī ir.
Lai tik veicas turpmāk!
avatar
Publicēts: 16.10.12 00:55
 citēt
Slēpt vai neslēpt seju, bet ja nu ir tā ka es pats sev nepatīku kā izskatos spogulī un patiešām esmu neglīts, resns ar šķību degunu un bez zobiem, kapēc man sevi jaliek kopējam apsmieklam?
avatar
Publicēts: 16.10.12 10:29
 citēt
chukmasoff_f:Slēpt vai neslēpt seju, bet ja nu ir tā ka es pats sev nepatīku kā izskatos spogulī un patiešām esmu neglīts, resns ar šķību degunu un bez zobiem, kapēc man sevi jaliek kopējam apsmieklam?


Neblamē sevi ar tādu textu. Labs fotogrāfs jebkuru neglīteni par smukuli prot iztaisīt...:face-wink:
avatar
Publicēts: 16.10.12 19:16
 citēt
Friidis:
chukmasoff_f:Slēpt vai neslēpt seju, bet ja nu ir tā ka es pats sev nepatīku kā izskatos spogulī un patiešām esmu neglīts, resns ar šķību degunu un bez zobiem, kapēc man sevi jaliek kopējam apsmieklam?


Neblamē sevi ar tādu textu. Labs fotogrāfs jebkuru neglīteni par smukuli prot iztaisīt...:face-wink:


Ne vienmēr

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):