forum.gif
Foto skolas!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Foto skolas!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 30.05.07 23:51
 citēt
Varbuut vajadzetu kadu dienu piekerties klaat un izdzeest kadas skolas, jo daudz vinjas tur ir, parak daudz, tadelj rodas situacijas kad ir gandriz vienadas skolas, bezjeedzigas skolas, un visadi citadi nevajadzigi teksti kas tikai lieki aiznjem kb un jauc praatu...
avatar
Publicēts: 30.05.07 23:56
 citēt
Skolas nejauc prātu - tās izglīto!
Pārāk daudz to nevar būt!
Lai arī gandrīz vienādas skolas, katrā no tām ir kaut kas jauns!
Tad jau labāk dzēst vecas bildes arā, vai nekvalitatīvas reportāžas, kas aizņem tik pat daudz kb.
avatar
Publicēts: 31.05.07 00:16
 citēt
bet ja tyas skolas tur aug kaa seenes, tad arii atrast kadreiz kaut ko ko vajag ir neiespejami!
avatar
Publicēts: 31.05.07 00:32
 citēt
bet ja tyas skolas tur aug kaa seenes, tad arii atrast kadreiz kaut ko ko vajag ir neiespejami!



Piekrītu!!!!! :!:
avatar
Publicēts: 31.05.07 10:54
 citēt
Martinio - tas ir tikai foruma mekletajs.
avatar
Publicēts: 01.06.07 08:01
 citēt
vaig izsķirot un adminiem derētu sakārtot viņas pa tēmām ..
teiksim..
rāmīšu skolas (būs daudz)
kompozīcija
fotoaparāts

utt...

skolas nerodas tik bieži, lai būtu grūti nokontrolēt, kur kura aiziet :)
avatar
Publicēts: 23.07.07 03:21
 citēt
Piekriitu gan crazyman, gan Wizulis - kko ir jaadara ar taam skolaam.
To ir paaraak daudz vienaa chupaa, man kaa iesaaceejam, konkreetaa briidii ir gruuti atrast vajadziigo skolu.
Var jau protams lasiit visas peec kaartas, jo ir tieshaam labas un noderiigas skolas, bet buutu forshi, ja maksimaali iisaa laikaa, mekleejot pa grupaam, vareetu atrast iisto skolu (vai arii saprast ka taadas veel nav).


"man kaa iesaaceejam, konkreetaa briidii ir gruuti atrast vajadziigo skolu." Manuprāt tās ir tikai iesācēja problēmas, ka viņam kautkas ir grūti. Ja ir gribēšana ir varēšana. Lai ņem cauri visu ko nezin, un kopē notepadā. Vismaz es tā dariju pirmajās reizēs kad ienācu fotoblogā :)
avatar
Publicēts: 10.08.07 16:40
 citēt
Drīzāk tos blogus vajadzētu tīrīt, kāds tolks no tiem... cilvēki tik raksta sviestu, lai vāktu autora punktus! :roll:
avatar
Publicēts: 10.08.07 17:03
 citēt
Paņem atver google.lv ieraksta iekša vajadzīgo atslēgas vardu + site:www.fotoblog.lv

ķipa

fenomens site:www.fotoblog.lv[/code:1]
un viss ir atrasts :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):