forum.gif
NLO atlidos atkal? 2023 Pasaules gals?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / NLO atlidos atkal? 2023 Pasaules gals?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. ...
  13. 13
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.11.12 02:54
 citēt
Sapper:
chukmasoff_f:
Protams ka iedos, bet lai to dabūtu, vajag krusta ceļus iziet un vēl visādiem ierēdņiem un funkceonāriem otkatus dot pretīm, līdz ar ko pašam peļņa iet tukšgaitā vis maz 5 gadus jo jabaro nehlebniku bars.


Nu re, bet kāpēc tā? Tāpēc ka atkal viss iekš morālā relatīvisma slēpjās - pareizi ir darīt to, kas saskan ar manām tā brīža vajadzībām. Hēgeļa, marksa ļeņina skola - mērķis attaisno līdzekļus. Nē, lai kukuli nedotu neviens un korupcija izzustu pati, atradīsies tak tak pidari, kas dos ķepā un nekur tālāk mēs netiksim. :) Tāpēc nav ko lamāt eiropu tur, kur paši vislaik apdiršamies.


Tur jav tā lieta ka vajag sodīt ne tikai par kukuļņem;sanu bet par došanu, viens pazīstams jurists laiku atpakaļ strādāja pie likumprojekta, kur bija paredzēts par kukuļu došanu cietumsods, mantas konfiskācija ne tikai pašam kukuļdevējam bet ari tuvākajiem ģimenes locekļiem, un aizliegums nodarboties ar uzņēmējdarbību lidz 10 gadiem pēc cietumā sēdēšanas. A ko domā, džeks pēc šādiem textiem vispār izlidoja no kantora ara.
avatar
Publicēts: 24.11.12 08:15
 citēt
GunarsII:
Sapper:
.......Domā, ka kapitālisms un tirgus ekonomika ir pie vainas, ka samazinās ekonomiski aktīvo pilsoņu daudzums? Varbūt problēma tomēr ir dziļāka? Neesi nekad aizdomājies ka cilvēku morāli ētiskās vērtības ir pie vainas tam, ka darba devēju ir par maz, bet ņēmēju pārāk daudz? Varbūt ir jādomā, kā radīt vēlmi uzņemties iniciatīvu un kļūt par darba devēju? Vai tieši sociālisms nav tas , kas sludina, ka vari neko nedarīt, bet valstij ir pienākums par tevi gādāt? Kāpēc vieni lien kredītu jūgā un pērk sev dzīvokli, bet citi uzskata, ka ir jāstāv kaut kādā mistiskā rindā un poašvaldībai ir pienākums nodrošināt ar dzīvojamo platību? WTF???? Kāpēc mans kolēģis var kartu dienu 100 km uz darbu braukt, bet cits pazīstams bezdarbnieks, vīrs kā "kuilis" čīkst, ka nevar savā miestā darbu atrast, bet uz Rīgu 50km izbraukāt nevarot. Vai nav tā, ka lilela dala no problēmas ir tā, ka milzīgs nodokļu daudzums sociālajos izdevumos vienkārši subsidē slinkumu? Es uzskatu, ka valstij ir jārūpējās par tiem, kas sevi nevar aizstāvēt paši - par bērniem un sirmgalvjiem.....

Labi sarakstīts. Es tikai mēģinu domu vēl pastiprināt:
-Ja tev neviens nedod darbu, tad izdomā sev darbu!
-Ja nepārtraukti gribas lamāt valdību, tad varbūt beidz dzert un sakop savu pagalmu!
-Nabadzība ir attaisnojama, bet slinkums un nevīžība - nekad!


jaunieshi, bet vai jums neskjiet, ka problēma ir tur, ka pie mums nabadzība bez maz ir glorificeta. atšķirībā no dazham sabiedrībām, kur tas ir faktiski grēks.
avatar
Publicēts: 24.11.12 11:08 labots
 citēt
Sapper:
Haiduks:
Bet par uzbraucieniem gaidu paskaidrojumus, un nopietni gaidu. Uzbraucienu meistars ir Bildes (pēdējā laikā gan naf dzirdēts kāds uzbrauciens),


Haiduk, es Tev pateikšu vienu lietu, Tu tik neapvainojies. ( Esmu ar Bildes strīdējies vismaz tik pat cik ar Tevi, viņš neļaus samelot.) Zini, kur ir atšķirība starp jums? Bildes vienmēr prot uzbraukt smalki, "ar glanci" un par tēmu. Ar viņu ir strīdēties ir interesanti, jo jūti, ka otrā pusē ir intelekts, zināšanas un spēja aistāvēt savu viedokli. Reizēm arī no Tevis par pārsteigumu ne man vienam ir dzirdams, kas interesants un saturīgs, tāpēc vēl jo vairāk žēl, ka baigi bieži Tavi komenti ir sekli un primitīvi. Piedod, ja vari par atklātību. :face-wink:


Komunistu uts... nu smalks uzbrauciens :D, dot vēl piemērus??? tie būs vēl rupjāki vārdi :P
Par maniem komentāriem, pareizi, tie ir sekli, jo es savos komentos nebalstos uz svešiem tekstiem, es tos rakstu no savas dzīves, no tā, ko esmu redzējis, ko esmu piedzīvojis. Un mana dzīve ir apstiprinājums tam, ka vienalga kādi laiki, cilvēks, kas normāli strādā un domā, dzīvo labi un pa pjankai tēlojot vadošās iekārtas noliedzējus, neiekrīt :D

Starp citu Sapper, tu te tēlo tik gudru, kāpēc tevi neatrodu to 800 bagātāko cilvēku sarakstā??? Tāpat kā es, esi ārpus tā :D... un atbilde vienkārša Uma nehvatilo (prāta pietrūka). Tāpēc te ar saviem ārzemju tekstiem tikai pajolīšus vari aizraut :). Katra sveša mācība, svešs teksts ir tikai un vienīgi tā cilvēka (cilvēku grupējuma) subjektīvs apstākļu redzējums, izskaidrojums, ļoti bieži rakstīts tieši ar domu ielīst svešās smadzenēs un tās okupēt :D. Un kad tu jūti, ka ar saviem publicētajiem citātiem, ne ar savu domu :D, nevari okupēt Haiduka smadzenes, tu sāc nervozēt, psihot :D... tieši tāpat kā tevis pieminētais niks :D
Un "vienmēr prot uzbraukt smalki, "ar glanci" un par tēmu"... man prieks, ka tu pats vismaz tam tici. Citu pasažieru teksti gan liecina pretējo.
Sapper- jauku dieniņu :)
avatar
Publicēts: 24.11.12 13:31
 citēt
nu par mūsu tikumiem es neko nesaku, tādi viņi ir, ar to jārēķinās. redzi, daudz ko izsaka arī mentalitāte. Piemēram, cilvēkēdāju vidū ar visiem aizliegumiem, tomēr kāds kaut kur pa kluso tiks apēsts... tāpat ir ar mūsu ļaudīm. Pamēģini atcelt kukuļus dakteriem, redzēsi kāda pretestība būs ne no dakteriem, bet tieši no slimniekiem. Te salīdzināt ar rietumu dakteri lieki, jo te parasts ģimenes ārsts nav ne ar ko īpaši labāks par mūsējo, tik starpība, ka viņš noplēš oficiāli vai caur slimo kasi un izmeklē diezgan pavirši, jo aiz durvīm tāpat rinda un ārstu īpaši provincē trūkst. Tur jau arī pazūd tā nopelnītā nauda, jo par visu jāmaksā, gan par radio un tv nodoklis, gan baznīcai nodoklis un ja to jāmaksā, tad nekur nespruksi, darbā neņems, ja nemaksāsi baznīcas nodokli. Labi, nav šis baigi lielais, bet no neto algas atņemot vidēju kaltmieti ap 500-700 euro, elektrību, siltumu, telefonu utt jau sarūk tā aldziņa līdz iztikas standartam. Kur vēl transports?

jaunākais policijas virsnieku sastāvs pelna Vācijā to pašu ko šoferis un tajā pašā laikā kukuļus neņem.

Pirms tam ieliku algu pārskata linku, domāju, ka nez vai kāds atvēra. Tur tā arī ir, algas visas bruto, bet nodokļos aiziet apmēram puse no algas. To neviens negrib dzirdēt mūsu pusē, jo visiem šķiet, ka rietumnieks dzīvo cepuri kuldams, tik nez kāpēc visu laiku izskan teksts, ka katru gadu arvien vairāk cilvēku dzīvo zem iztikas minimuma. Tā kā nevajag stāstīt par saldo Rietumu dzīvi.

Esmu apmēram 3 mēnešus nostrādājis Norvēģijā,
3 mēnešus Šveicē
2 mēnešus Francijā
1,5 gadu Dānijā
apmēram 2,5 gadus Vācijā
un pusgadu Zviedijā

Vēl doma aizlaist uz Kanādu... :) Tur vēl interesē apskatīties dabu un cilvēkus. Tur gan algas nav lielas, bet dzīve lētāka.
avatar
Publicēts: 24.11.12 13:55
 citēt
imgfoto:

jaunieshi, bet vai jums neskjiet, ka problēma ir tur, ka pie mums nabadzība bez maz ir glorificeta. atšķirībā no dazham sabiedrībām, kur tas ir faktiski grēks.


Tas gan tiesa. :) Atvērtās sabiedrībās parasti cilvēki lepojās ar saviem panākumiem uzņēmējdarbībā un tas ir normāli. Redzot turīgu uzņēmēju tiek izdarīts pareizs secinājums, ka ja cilvēks ir pratis radīt produktu, saražot un pārdot un ja tas viss vēl ir ilgtermiņā un vairākās paaudzēs, tad skaidrs, ka viņš un viņa dinastija ir uzticami un godīgi. Pie mums ir viss apgriezts spogulī. Pēc 1940 gada, kad nonācām slēgas sabiedrības situācijā, viss mainijās. jebkura privāta iniciatīva un uzņēmējdarbība tika iznīcināta, legāli ar savu darbu un zināšanām varēja pelnīt tikai daži izredzētie un varai pietuvināties zinātnieki, mākslinieki, utt. Visi pārējie, kas gribēja ko vairāk par 200 - 300 rubļiem rūpnīcā, faktiski strādāja pagrīdē un slēpa no pārējiem savu turību, jo obhss modri cīnijās ar "bezstrādes ienākumiem" Un tas tā 50 gadus turpinājās. Ar šo laiku pilnībā pietika, lai mainītos domāšana un izpratne par vērtībām. Nav jābrīnās, ka pēc neatkarības atgūšanas manipulējot ar aitu baru un skandējot "ar basām kājām, bet brīvi, " daži amorāli indivīdi spēja pabāzt zem sevis visu tādājādi atkal diskreditējot visus, kas ir bagāti. Iedzīvotājiem jau pārsvarā nepietiek smadzeņu, lai diferencētu tos, kas labi nopelnījuši ar pievienotās vērtības radīšanu no tiem, kas paiķi izsituši no otkatiem, valsts pasūtījumiem un citiem koruptīviem vai spekulatīviem darījumiem. Kā lai iestāsta tipiskajam īedzīvotājam", ka shēmotājs, kas ir kļuvis bagāts apzogot visus pārējos ir kas pilnīgi atšķirīgs no uzņēmēja, kurš ir izdomājis biznesu, nopelnījis pats un vēl maksā nodokļus, kas nonāk atpakaļ pie "iedzīvotāja." Nav brīnums, ka pie mums no publicitātes cenšās izvairīties gan shēmotāji (pašsaglabāšanās instinkti) gan arī normāli uzņēmēji (da nu nah to iedzīvotāju aunu baru)
avatar
Publicēts: 24.11.12 14:19 labots
 citēt
man chomaks aizbrauca uz kanādu pirjs pāris meneshiem, pirms tam 6meneshi izskatīja darba atljauju, bet kad padzirdeja ka brauc ar sievu un 2gadigu bērnu un pēc telefona sarunas(pārbauda vai indivīds spēj komunicēt)viss ka uz burvju majiena. nu ja bija jau pirms tam līgums uz balkvedeja 60k cad gada, darba devējs pat ljotaku uzsauca;)

p.s.
mana vecākā tag studējot pastarpināti piepelnas, skotija sanjem 8gbp/h viena firmele, kas lielveikalus tiira, apmaksā arī laiku uz no pilsētas kur tiramais objekts.
avatar
Publicēts: 24.11.12 14:26
 citēt
talavietis:
Vēl doma aizlaist uz Kanādu... :) Tur vēl interesē apskatīties dabu un cilvēkus. Tur gan algas nav lielas, bet dzīve lētāka.


Un tomēr, kāpēc ne mājās uz Latviju? :)
avatar
Publicēts: 24.11.12 14:36
 citēt
Sapper:
talavietis:
Vēl doma aizlaist uz Kanādu... :) Tur vēl interesē apskatīties dabu un cilvēkus. Tur gan algas nav lielas, bet dzīve lētāka.


Un tomēr, kāpēc ne mājās uz Latviju? :)


kuri būtu tie iemesli,lai atgrieztos Latvijā??
avatar
Publicēts: 24.11.12 14:43 labots
 citēt
talavietis:
jaunākais policijas virsnieku sastāvs pelna Vācijā to pašu ko šoferis un tajā pašā laikā kukuļus neņem.


Tikai neaizmisti vēl šo to. par sociālajām garantijām, karjeru, atvaļināšanās vecumu un pensiju. Jā, protams, ka mentalitāte ir galvenais. Atceries Ilfa un Petrova Zelta teļu. Šura iekrita tramvajā par kabatzādzību, kad viņam jau bija trešdaļa miljona.... vilks maina spalvu, bet ne tikumu. Tieši tāpēc man nav ne mazāko ilūziju, ka mūsdienu Latvijai ar savu degradēto vērtību sistēmu būtu kaut mazākās cerības uz uzplaukumu. Neesam mēs Somija un nekad nebūsim. www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 24.11.12 14:55
 citēt
Jolan:

kuri būtu tie iemesli,lai atgrieztos Latvijā??


Talavietis uzsver, ka rietumos matreiālajā aspektā nav saldāk kā šeit, tet tomēr kaut kāds iemsls ir, lai nebrauktu atpakaļ un nepaliktu. Atliek secināt, ka nauda, lai cik arī būtu svarīga, nav vienīgais priekšnoteikums cilvēka cienīgai dzīvei. :)
avatar
Publicēts: 24.11.12 15:22
 citēt
Tie kas nebrauc atpakaļ ir slaisti, slīmesti un nīkuļi-vulgaris :big_smile:
avatar
Publicēts: 24.11.12 15:33
 citēt
Sapper:
Jolan:

kuri būtu tie iemesli,lai atgrieztos Latvijā??


Talavietis uzsver, ka rietumos matreiālajā aspektā nav saldāk kā šeit, tet tomēr kaut kāds iemsls ir, lai nebrauktu atpakaļ un nepaliktu. Atliek secināt, ka nauda, lai cik arī būtu svarīga, nav vienīgais priekšnoteikums cilvēka cienīgai dzīvei. :)


...ja rietumos dzīve materiālā puse nebūtu saldāka(lielākam vairumam iedzīvotāju),tad Talavietis(...un citi)nepamestu Latviju peļņas nolūkos.Cerība ka atgriezīsies ir uz vidējo paaudzi(35-40 gadi),jo viņiem aizbraucot šeit bija draugi,ģimene utt.Jaunieši atpakaļ nebraukt TOČNA.Ir cits jautājums-vai vajag lai atgriežas.Cik es zinu valstī vēl ir bezdarba un algas nav diez ko lielas.Atgriezēji var palielināt bezdarbnieku rindas un ietekmēt vidējās algas izaugsmi Latvijā.Tāpēc,lai paliek kur ir tagad.
avatar
Publicēts: 24.11.12 16:05
 citēt
Haiduks:
Sapper:
Haiduk, es Tev pateikšu vienu lietu, Tu tik neapvainojies. ( Esmu ar Bildes strīdējies vismaz tik pat cik ar Tevi, viņš neļaus samelot.) Zini, kur ir atšķirība starp jums? Bildes vienmēr prot uzbraukt smalki, "ar glanci" un par tēmu. Ar viņu ir strīdēties ir interesanti, jo jūti, ka otrā pusē ir intelekts, zināšanas un spēja aistāvēt savu viedokli. Reizēm arī no Tevis par pārsteigumu ne man vienam ir dzirdams, kas interesants un saturīgs, tāpēc vēl jo vairāk žēl, ka baigi bieži Tavi komenti ir sekli un primitīvi. Piedod, ja vari par atklātību. :face-wink:


Komunistu uts... nu smalks uzbrauciens :D, dot vēl piemērus??? tie būs vēl rupjāki vārdi :P
Par maniem komentāriem, pareizi, tie ir sekli, jo es savos komentos nebalstos uz svešiem tekstiem, es tos rakstu no savas dzīves, no tā, ko esmu redzējis, ko esmu piedzīvojis. Un mana dzīve ir apstiprinājums tam, ka vienalga kādi laiki, cilvēks, kas normāli strādā un domā, dzīvo labi un pa pjankai tēlojot vadošās iekārtas noliedzējus, neiekrīt :D

Starp citu Sapper, tu te tēlo tik gudru, kāpēc tevi neatrodu to 800 bagātāko cilvēku sarakstā??? Tāpat kā es, esi ārpus tā :D... un atbilde vienkārša Uma nehvatilo (prāta pietrūka). Tāpēc te ar saviem ārzemju tekstiem tikai pajolīšus vari aizraut :). Katra sveša mācība, svešs teksts ir tikai un vienīgi tā cilvēka (cilvēku grupējuma) subjektīvs apstākļu redzējums, izskaidrojums, ļoti bieži rakstīts tieši ar domu ielīst svešās smadzenēs un tās okupēt :D. Un kad tu jūti, ka ar saviem publicētajiem citātiem, ne ar savu domu :D, nevari okupēt Haiduka smadzenes, tu sāc nervozēt, psihot :D... tieši tāpat kā tevis pieminētais niks :D
Un "vienmēr prot uzbraukt smalki, "ar glanci" un par tēmu"... man prieks, ka tu pats vismaz tam tici. Citu pasažieru teksti gan liecina pretējo.
Sapper- jauku dieniņu :)
eee, vecaia, kas ir TIE citi? Tu domā to prātu izkūkojušo pensionāru brigādi? :D
avatar
Publicēts: 24.11.12 16:28
 citēt
Sapper:
Jolan:

kuri būtu tie iemesli,lai atgrieztos Latvijā??


Talavietis uzsver, ka rietumos matreiālajā aspektā nav saldāk kā šeit, tet tomēr kaut kāds iemsls ir, lai nebrauktu atpakaļ un nepaliktu. Atliek secināt, ka nauda, lai cik arī būtu svarīga, nav vienīgais priekšnoteikums cilvēka cienīgai dzīvei. :)


------------

es pirms krīzes biju 9 gadus pats sev saimnieks Latvijā un strādāju tikai sev. Doma, ka kaut kad atkal kaut ko pacelšu, bet nelaime, ka nevaru nekā uzticēties mūsu cilvēkiem. Nu nav tikuma strādniekiem, tad jau darītu ko lielāku, jo idejas salasījies pa šiem gadiem atliku likām. Arī nauda nebūtu problēma, bet tieši cilvēki. Esmu neskaitāmas reizes vīlies, jo biju kādu laiku arī vācu firmas pārstāvis LV. Šito nekorektību un uzmetienus ir grūti savilkt kopā ar Rietumu korektumu un punktualitāti. tāpēc, labāk braukt uz fūres un nedomāt par lielām lietām un naudām. Bet Latviju pamest pavisam es tomēr nevarētu. Kaut kas tomēr ir dārgāks par naudu...
avatar
Publicēts: 24.11.12 18:04
 citēt
talavietis:....nelaime, ka nevaru nekā uzticēties mūsu cilvēkiem. Nu nav tikuma strādniekiem, tad jau darītu ko lielāku, jo idejas salasījies pa šiem gadiem atliku likām. Arī nauda nebūtu problēma, bet tieši cilvēki. Esmu neskaitāmas reizes vīlies, jo biju kādu laiku arī vācu firmas pārstāvis LV. Šito nekorektību un uzmetienus ir grūti savilkt kopā ar Rietumu korektumu un punktualitāti.


a ko Tu gribi, ja savas valsts svētkos tas ar ko mēs lepojamies ir mūsu pašu visriebīgākās rakstura īpašības, Paskaties TV programmu. Katru gadu uz 18. novembri visi zombijkastē vēro Cepli un Limuzīnu Jāņu nakts krāsā. Bez šaubām lieliskas filmas - satīra, lai pasmietos par sevi pašu. Filmas, kur būtībā nav pozitīvo tēlu vispār. Tikai problēma jau ir tā, ka mēs šo filmu varoņus glorificējam un uztveram kā "īsta latvieša" simbolu un paši cenšamies tiem līdzināties. Vai tad rezultāts var būt savādāks? Ko sēsi, to pļausi...
avatar
Publicēts: 24.11.12 18:17 labots
 citēt
Starp citu Ceplis ir spilgta personība un atbilst mūsdienu uzņēmējiem... piem.... veikali pilni doktordesas, tikai Doktordesu atrast nevar :D (doktordesa bija ar savu recepti, bet noliedzot sociālismu, sūddesu taisītāji šo sociālisma nosaukumu izmanto, jo visi atceramies tās desas garšu- arī tie, kam tad bija 5 gadi :D, tāpēc mazi ceplīši mūs veikli māna :( )

Bildes:eee, vecaia, kas ir TIE citi? Tu domā to prātu izkūkojušo pensionāru brigādi? :D


Vārdus, uzvārdus, un dzimšanas gadu neraksta, mani arī neinteresē... šad tad palasu tekstus par tevi...
Izkūkot var tikai to, kas ir un kam ir :D, bet tu savu likteni trekniem burtiem raksti... starp citu nemaz tik jauns vairs neesi, un ar katru dienu noveco, līdz ar to strauji tuvojies savai nospraustajai robežai :D... bet tagad jaf tev ir redzamas spilgti pirmās iezīmes, un spēcīgas :P
avatar
Publicēts: 24.11.12 18:23
 citēt
Nu redzi, Talavieti, ko es teicu, nebija ilgi jāgaida. Šeit krāpniekus, avantūristus, uzmetējus un konjunktūristus glorificē un uzskata par paraugu kam līdzināties. Nespīd Tev atrast biznesam partnerus pēc saviem tikuma kritērijiem :D
avatar
Publicēts: 24.11.12 18:24
 citēt
Oliss:Tie kas nebrauc atpakaļ ir slaisti, slīmesti un nīkuļi-vulgaris :big_smile:


Es visu laiku esmu bijis šīs zemes patriots, bet nu ir ar to cauri- tagad mans sauklis ir- jaunieši mācieties, mācieties un vēlreiz mācieties valodas un bēgat no šīs valsts, vienīgās vietas uz zemes, kur atklāti tiek izvests genocīds pret latviešu tautu. Visur citur pasaulē latvieši dzīvo labi !!!
Bet manas domas ir, ka tieši čaklie aizbrauc, te paliek tikai slaisti, slīmesti(Cepļi :D) un nīkuļi(arī penši :D )
avatar
Publicēts: 24.11.12 18:26
 citēt
Sapper:Nu redzi, Talavieti, ko es teicu, nebija ilgi jāgaida. Šeit krāpniekus, avantūristus, uzmetējus un konjunktūristus glorificē un uzskata par paraugu kam līdzināties. Nespīd Tev atrast biznesam partnerus pēc saviem tikuma kritērijiem :D


Nevis uzskata, bet nolād!!! Nereducē savas asociācijas uz citiem :(
avatar
Publicēts: 24.11.12 18:35 labots
 citēt
Tad kāpēc raksti, ka Ceplis atbilst "mūsdienu uzņēmējam" Tev laikam tikai krāpnieki un blēži ceļā būs trāpījušies, ja reiz tā vispārini. un pēc noklusējuma visus mūsdienu uzņēmējus uzskati par blēžiem un krāpniekiem. :)
avatar
Publicēts: 24.11.12 18:42
 citēt
Haiduks:tagad mans sauklis ir- jaunieši mācieties, mācieties un vēlreiz mācieties valodas un bēgat no šīs valsts, vienīgās vietas uz zemes, kur atklāti tiek izvests genocīds pret latviešu tautu. Visur citur pasaulē latvieši dzīvo labi !!!


Nu labi, vsisi jaunie paklausīs Tevi un aizbrauks, a kas Tev, kad būs vajadzīgs, ūdenskrūzīti pie gultas pienesīs, ja visi būs projām?
avatar
Publicēts: 24.11.12 19:08 labots
 citēt
Valodas, jā, jāmācās, bet prom gan nav jābrauc! :grimace:

ir nu gan tekstiņi... pekstiņi
avatar
Publicēts: 24.11.12 19:14
 citēt
dolldia:Valodas, jā, jāmācās, bet prom gan nav jābrauc! :grimace:

+1000!
Es arī iemācījos buldurēt poļu-slovāku mišungā tīri savas ērtības labad, tagad Tatros krogos, veikalos un uz ielas nevajag sarunāties ar surdotulkojuma palīdzību.
avatar
Publicēts: 24.11.12 19:44
 citēt
Schneider:
dolldia:Valodas, jā, jāmācās, bet prom gan nav jābrauc! :grimace:

+1000!
Es arī iemācījos buldurēt poļu-slovāku mišungā tīri savas ērtības labad, tagad Tatros krogos, veikalos un uz ielas nevajag sarunāties ar surdotulkojuma palīdzību.


Apskaužu tevi :), ot tas ir ko vērts :):):)
avatar
Publicēts: 24.11.12 19:49
 citēt
Sapper:Tad kāpēc raksti, ka Ceplis atbilst "mūsdienu uzņēmējam" Tev laikam tikai krāpnieki un blēži ceļā būs trāpījušies, ja reiz tā vispārini. un pēc noklusējuma visus mūsdienu uzņēmējus uzskati par blēžiem un krāpniekiem. :)


Un kas tev gadās ceļā, kad ieej Rimi, Maxsima un t.t. veikalos gaļas nodaļā? Ak jā, aizmirsu- tu jaf garšīgu ēdienu nekad neesi redzējis :D.
Žāvētā gaļa, ieliec mājās ledusskapī , šī paliek slapja, ūdens tek ārā. Lau uztaisītu māksļigo svaru, piedzen ar sāls ūdeni :D... godīgi uzņēmēji??? vai ceplīši? Lai savas sojas desas arī sauc par Sojas desām, nevis par Doktordesu. Pie piena produktiem jaf nelielu kārtību ieviesa- ir krējums un krējumelis(krējumam līdzīgs izstrādājums)
avatar
Publicēts: 24.11.12 20:24
 citēt
tikai idiots var iedomāties nopirkt sardeli par 1,60ls/kg un cerēt ka tur ir galja, ja cūkas iepērk par 0,90 ls/kg dzivsvara. :D
avatar
Publicēts: 24.11.12 20:35 labots
 citēt
Atradušies kritizētāji... bet ir arī labā ziņa: ja ļausim sevi apglabāt pēc sentēvu metodēm, nevis kremēt, tad vēl pēc simtiem gadu mūsu miesiskais veidols daudz nebūs izmainījies kopš apglabāšanas dienas, dēļ tās ķīmijas ko rijam ikdienā... (he, he... tas patiks tam komūnisma glorificētjam, jo, raugi, tā slavenā mūmija, kas Kremļa laukumā pūst, tā arī īsti nav spēta iebalzamēt, cik no informācijas noplūdēm var saprast)...
Tas nu tā, topika tēmai neatbilstoši, jo mūsu laika periods beigsies... ehh... pēc mēneša
www.youtube.com...
Ardievu, ļaunā pasaule...
avatar
Publicēts: 24.11.12 20:38
 citēt
imgfoto:tikai idiots var iedomāties nopirkt sardeli par 1,60ls/kg un cerēt ka tur ir galja, ja cūkas iepērk par 0,90 ls/kg dzivsvara. :D


Likās, ka es par Doktordesām runāju :D, bet tev izlasījās zardele :D
Bet ja no lauksaimniecības neko nezini, tad nu nevajag :) Vai tu zini, ka no 1 kg graudu izcept 1 kg maizes :D... un te droši salic cenas, Puškina dzeja nobāl cenu dzejotāju priekšā :D
avatar
Publicēts: 24.11.12 20:47
 citēt
Haiduks:

Un kas tev gadās ceļā, kad ieej Rimi, Maxsima un t.t. veikalos gaļas nodaļā?


Es nezinu, es tur neiepērkos, redz šodien pat Lunim iedevu zemnieka tel. numuru, no kā svaigu jēru pērku, starp citu, baigi labs sautējums sanāca, bet tu vari turpināt murgot par to, ko es neesmu redzējis, :) un dalīties ar pieredzi, kas notiek ar tavu žāvēto gaļu ledusskapī. :D
avatar
Publicēts: 24.11.12 20:54
 citēt
Eltons:Atradušies kritizētāji... bet ir arī labā ziņa: ja ļausim sevi apglabāt pēc sentēvu metodēm, nevis kremēt, tad vēl pēc simtiem gadu mūsu miesiskais veidols daudz nebūs izmainījies kopš apglabāšanas dienas, dēļ tās ķīmijas ko rijam ikdienā... (he, he... tas patiks tam komūnisma glorificētjam, jo, raugi, tā slavenā mūmija, kas Kremļa laukumā pūst, tā arī īsti nav spēta iebalzamēt, cik no informācijas noplūdēm var saprast)...
Tas nu tā, topika tēmai neatbilstoši, jo mūsu laika periods beigsies... ehh... pēc mēneša
www.youtube.com...
Ardievu, ļaunā pasaule...


Ot to gan, kas vēl tur ir saglabājies, varēja beidzot apbedīt :)... tomēr cara cilvēks bija... bet gribēju paskatīt izcelsmi :D, atradu šito :D
saldam ēdienam Elton forums.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 24.11.12 20:57 labots
 citēt
atsauce uz delfinārija forumu.... es gar zemi :D :D :D izrādās daži savu degunu iebāž tur, kur suns pat nebāž... :D :D
avatar
Publicēts: 24.11.12 21:03
 citēt
Sapper:atsauce uz delfinārija forumu.... es gar zemi :D :D :D izrādās daži savu degunu iebāž tur, kur suns pat nebāž... :D :D


Jā, ko darīsim ar googles degunu :D... tā pati tante vien ir, kas tev piegādā palagtekstus :P
avatar
Publicēts: 24.11.12 21:29
 citēt
Haiduks:
imgfoto:tikai idiots var iedomāties nopirkt sardeli par 1,60ls/kg un cerēt ka tur ir galja, ja cūkas iepērk par 0,90 ls/kg dzivsvara. :D


Likās, ka es par Doktordesām runāju :D, bet tev izlasījās zardele :D
Bet ja no lauksaimniecības neko nezini, tad nu nevajag :) Vai tu zini, ka no 1 kg graudu izcept 1 kg maizes :D... un te droši salic cenas, Puškina dzeja nobāl cenu dzejotāju priekšā :D


es varbūt neko nezinu par lauksaimniecību, bet sho to no tirdzniecības razhoshanas zinu. tā pieticīgi...25% mazumtirdzniecības uzcenojums, 30-50% razhotaja bruto rentabilitāte, cik kaulu % dzīva cuuka pats zini aptuveni, nav grūti apjaust cik tavai sapnju desai jāmaksā;)
btw nesaprotu cilvēkus kas to hu*** perk
avatar
Publicēts: 24.11.12 22:02
 citēt
Sapper: Es nezinu, es tur neiepērkos, redz šodien pat Lunim iedevu zemnieka tel. numuru, no kā svaigu jēru pērku, starp citu, baigi labs sautējums sanāca...

Še pieci, es nezinu, kas par delikatesēm skaitās lielās pilsētas, bet man labākā ir kāpostos vārītas jēra ribiņas. Pavasara auneli katru rudeni man kauj lauku kaimiņš.
avatar
Publicēts: 24.11.12 22:48
 citēt
Haiduks:
Sapper:atsauce uz delfinārija forumu.... es gar zemi :D :D :D izrādās daži savu degunu iebāž tur, kur suns pat nebāž... :D :D


Jā, ko darīsim ar googles degunu :D... tā pati tante vien ir, kas tev piegādā palagtekstus :P
Tev, veprim, gan jau ka grūti iedomāties, ka kādam varētu būt izglītība, zināšanas un intelekts. Yavs naids viegli izprotams...
avatar
Publicēts: 24.11.12 22:52
 citēt
kādi mēs labi audzināti ... oi, sorry, laikam visas "personības" lieto tādu leksiku ....
avatar
Publicēts: 24.11.12 22:57
 citēt
dansiga:kādi mēs labi audzināti ... oi, sorry, laikam visas "personības" lieto tādu leksiku ....


Labāk pate, no mūsu klubiņa (Haiduks, Dansiga, Frīdis, Eltons) izmanto iespēju paklusēt... tūlīt atrausies no personības ar augsto IQ... kh, kh...
avatar
Publicēts: 24.11.12 23:26
 citēt
a ko visi tādi uzvilkušies? Baudiet dzīvi! Mācieties ko jaunu. Es šodien nonācu pie jaunas atziņas, ka cilvēks nedzīvo no maizes vien, svarīga ir arī doktordesas kvalitāte :D
avatar
Publicēts: 24.11.12 23:50
 citēt
Sapper:a ko visi tādi uzvilkušies? Baudiet dzīvi! Mācieties ko jaunu. Es šodien nonācu pie jaunas atziņas, ka cilvēks nedzīvo no maizes vien, svarīga ir arī doktordesas kvalitāte :D


Vot es arī nesaprotu, ko visi uzvilkušies... un... par mācīšanos ko jaunu... tieši šodien pie Androida programmēšanas pieķēros... ja nu pēkšņi nekāds Pasaules gals nepienāk...
avatar
Publicēts: 25.11.12 00:17
 citēt
Eltons:... bet ir arī labā ziņa: ja ļausim sevi apglabāt pēc sentēvu metodēm, nevis kremēt...


Sentēvu metodes tiešī ir kremēšana, aprakšana ir ieviesta vēlāk ar citām kultūrām..
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. ...
  13. 13
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):