forum.gif
Pārdodas Sigma 17-70
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Pārdodas Sigma 17-70
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.05.06 14:44
 citēt
Pāris nedēļas paspēlējos un nolēmu pārdot savu
Sigma Zoom Super Wide Angle AF 17-70mm f/2.8-4.5 DC Macro Autofocus Lens for Canon Digital SLR Cameras.
Komplektā divi Tiffen 72mm filtri - UV un CPL.

Un to visu par nieka 325 Ls.

Interesentiem lūdzu zvanīt pa tel. 9106170
avatar
Publicēts: 22.05.06 14:50
 citēt
q - kas neiepatikas, ka pardodi?
avatar
Publicēts: 22.05.06 14:55
 citēt
3.5-4.5 izraadiijaas par maz tam pasaakumam, kuram tiku sho leecu plaanojis - draugu kaazaam. Vakar biju bazniicaa un nomeeriiju gaismu, nu tumsh kaa neegjera pakaljaa. Bet zibspuldzi lietot nedriikst...
avatar
Publicēts: 22.05.06 15:05
 citēt
3.5-4.5 izraadiijaas par maz tam pasaakumam, kuram tiku sho leecu plaanojis - draugu kaazaam. Vakar biju bazniicaa un nomeeriiju gaismu, nu tumsh kaa neegjera pakaljaa. Bet zibspuldzi lietot nedriikst...


kaapeec zibpudzi bazniicaa lietot nedriikst ? :shock:

es shaadam gadiijumam piepirku sigmu 30mm 1.4 . ar zuumiem ar 2.8 ar buuus par tumshu...
avatar
Publicēts: 22.05.06 15:54
 citēt
nedrikst nedrikst zibeni bazniicaas.... :?
avatar
Publicēts: 22.05.06 16:45
 citēt
nedrikst nedrikst zibeni bazniicaas.... :?


kaapeec ? es tur tikai taa vien shķilu ka zils gar aciim... veel dzirdeeju ka nedriikst kaapt tur kur tas paavests (aizmirsu kaa vinu sauc). es tik pa turieni vien nemos...
avatar
Publicēts: 22.05.06 16:55
 citēt
pec tam pie papeleem maaciitaaji nav tevi atsitushi? :D
avatar
Publicēts: 22.05.06 17:57
 citēt
Neesmu redzējis nevienu baznīcu, kur nevarētu bildēt ar zibspuldzi. Man tā nav gadījies. Un vispār nevajag uzmākties baznīcas kungiem ar jautājumiem, ko drīkst, ko nedrīkst. Vajag tik rullēt. Protams, ka uz altāri kāpt nedrīkst un līst aiz altāra arī nedrīkst.
avatar
Publicēts: 22.05.06 18:07
 citēt
man ir bijusi pieredze "zibenjus luudzu nelietojiet"
avatar
Publicēts: 22.05.06 18:12
 citēt
Edjus... A tas varbūt tāpēc, lai uz bildēm falšo mācītāju neatpazīst.
avatar
Publicēts: 23.05.06 10:51
 citēt
Vo vo pirmā dzirdēšana ka baznīcā nedrīkst ar zibeni bliezt... esmu dažādus pasākumus baznīcā bildējis un nekādu problēmu. Ja liekas ka griest par augstiem lai bauncētu tad jālieto FECu. Vai izmanto kādu no lumikvesta bounceriem
avatar
Publicēts: 23.05.06 10:56
 citēt
taaks!

apskaidrojiet man blondiinim, kas tieshi bija FEC. un kur var lv iegadaties bouncerus?
avatar
Publicēts: 23.05.06 10:56
 citēt
šiteais stikls reāli spārda :), pats ar kādu nedēļu lietoju nu baigi patīk. Tikai cenu gan tu zalomil, Iekš Elkora tā stikla plaukta cena ir 250 Ls un 10% atlaidi uz vietas ar var sarunāt. uz 72mm B+W filtri CPL filtrs maxā 47Ls un UV ~ 17Ls. Lieki piebilst ka B+W ir labāki par Tiffen. Tā kā veikalā pērkot un ar labākiem filtriem tas komplekts sanāks lētāks...
avatar
Publicēts: 23.05.06 11:05
 citēt
ja 72 - 42LVL. tad kapec 77 - 65LVL? :?
avatar
Publicēts: 23.05.06 11:11
 citēt
FEC - Flash Exposure Compensation
Lumiquest bouncerus var iepirkt Elkorā un esmu redzējis arī Flērā, pats lietoju Lumiquest Promax system bounceri (www.lumiquest.com...)
avatar
Publicēts: 23.05.06 11:14
 citēt
ja 72 - 42LVL. tad kapec 77 - 65LVL? :?


A tu papēti moš tev piedāvā vide CPL filtru. Jo CPL filtri iedalās parastajos un tajos kuri domāti platleņķa stikliem, jo parastie redz platleņķim malas nogriežot. lieki piebilst ka cena uzreiz atšķiras par 40% :). Pie tam pats pārbaudīju šitai Sigmai vaidais CPL nav vajadzīgs.
avatar
Publicēts: 23.05.06 11:17
 citēt
Edzjus reku Vaļņu ielas bodītē CPL uz 77mm Cokin mxā ~28Ls
avatar
Publicēts: 23.05.06 12:17
 citēt
kas ir valju ielas bodiite?
avatar
Publicēts: 23.05.06 13:00
 citēt
šiteais stikls reāli spārda :), pats ar kādu nedēļu lietoju nu baigi patīk. Tikai cenu gan tu zalomil, Iekš Elkora tā stikla plaukta cena ir 250 Ls un 10% atlaidi uz vietas ar var sarunāt. uz 72mm B+W filtri CPL filtrs maxā 47Ls un UV ~ 17Ls. Lieki piebilst ka B+W ir labāki par Tiffen. Tā kā veikalā pērkot un ar labākiem filtriem tas komplekts sanāks lētāks...


Nu, nu... Elkor'ā un lētāk nekā no US? Parasti tur ir 1:1 USD:LVL cenām? Es par šo stiklu samaksāju 389 USD + par 2 filtriem 79 USD + Piegāde 38 USD + Ievedmuita 3,5% + PVN 18%, kopā ~616 USD.

Elkorā šādam komplektiņam vajadzētu maksāt ~460 Ls.
avatar
Publicēts: 23.05.06 18:35
 citēt
Ekzaklii, elkorā sigmas maksā lētāk nekā amerikā un vācijā. Nezinu kā viņi to dabūn gatavu bet fakts. Nebūtu teicis ja pats nebūtu to stiklu tikko elkorā nopircis, un protams par labāku cenu nekā plaukta :), jo izdevās vēl atlaidi sarunāt. Un vēl kas - 2 gadu latvijas garantija :) Vēl elkorā ir lētas Lowepro somas, pimēram Computrekker AW plus elkorā stāv pa 90Ls a piemēram BFSā pa 170Ls un amerikā ar tā soma sanāk pāri 100Ls... Tak što pērkat kamēr var.
avatar
Publicēts: 23.05.06 18:39
 citēt
šiteais stikls reāli spārda :), pats ar kādu nedēļu lietoju nu baigi patīk. Tikai cenu gan tu zalomil, Iekš Elkora tā stikla plaukta cena ir 250 Ls un 10% atlaidi uz vietas ar var sarunāt. uz 72mm B+W filtri CPL filtrs maxā 47Ls un UV ~ 17Ls. Lieki piebilst ka B+W ir labāki par Tiffen. Tā kā veikalā pērkot un ar labākiem filtriem tas komplekts sanāks lētāks...


Nu, nu... Elkor'ā un lētāk nekā no US? Parasti tur ir 1:1 USD:LVL cenām? Es par šo stiklu samaksāju 389 USD + par 2 filtriem 79 USD + Piegāde 38 USD + Ievedmuita 3,5% + PVN 18%, kopā ~616 USD.

Elkorā šādam komplektiņam vajadzētu maksāt ~460 Ls.



Nu ko lai tev pasaka vecais tu esi reāli pārmaksājis :) Es speciāli gaidīju kamēr elkor šito stiklu atvedīs. Jo pat vācijā jamais maksā 300EUR.
avatar
Publicēts: 23.05.06 18:40
 citēt
kas ir valju ielas bodiite?


Skat [url=www.eris.lv]www.eris.lv[/url]
avatar
Publicēts: 23.05.06 19:39
 citēt
Vēl elkorā ir lētas Lowepro somas, pimēram Computrekker AW plus elkorā stāv pa 90Ls a piemēram BFSā pa 170Ls un amerikā ar tā soma sanāk pāri 100Ls... Tak što pērkat kamēr var.


em, tā somiņa tīri smuka
www.lowepro.com...

tieši lūkojos pēc šīs kompānijas mugurenes... mm.. nevar tik saprast vai tik daudz gribas atdot par somu ...
avatar
Publicēts: 23.05.06 19:48
 citēt
Vēl elkorā ir lētas Lowepro somas, pimēram Computrekker AW plus elkorā stāv pa 90Ls a piemēram BFSā pa 170Ls un amerikā ar tā soma sanāk pāri 100Ls... Tak što pērkat kamēr var.


em, tā somiņa tīri smuka
www.lowepro.com...

tieši lūkojos pēc šīs kompānijas mugurenes... mm.. nevar tik saprast vai tik daudz gribas atdot par somu ...


Ljoti laba soma, katraa zinjaa daudz vieglaak panesama nekaa pleca soma, ja ilgstoshi jaavazaajas apkaart. Pasham ir un citiem iesaku.
avatar
Publicēts: 24.05.06 10:00
 citēt
Vēl elkorā ir lētas Lowepro somas, pimēram Computrekker AW plus elkorā stāv pa 90Ls a piemēram BFSā pa 170Ls un amerikā ar tā soma sanāk pāri 100Ls... Tak što pērkat kamēr var.


em, tā somiņa tīri smuka
www.lowepro.com...

tieši lūkojos pēc šīs kompānijas mugurenes... mm.. nevar tik saprast vai tik daudz gribas atdot par somu ...


Redz tu nesaproti vai gribi tik daudz atdot, a ja visas lowepro somas maksātu kā amiishos? Mati staavus celjas :)
avatar
Publicēts: 24.05.06 10:55
 citēt
kads var paradit tas somas iekshieni? ka izvietojas lecas, kamera, pribambasi?
avatar
Publicēts: 24.05.06 10:58
 citēt
ai PN, pats atradu jau! :D :D shitaadu somu es tieshi mekleeju. ibio jau kaadas 4 versijas visaadas esmu izmeegjinaajis. pleca somas nekam neder, ja tev ir jaafotograafee skjiibi, bet somu nav iespejams nekur nolikt (purvaa, piemeeram). tikai nedaudz neparliecinoshi all-wather feature. ir soma, ko domaju no ru pasuutiit ar 4 kaartigu arejo parklajumu un pamatigu (bet extra vieglu) iekshejo polstereejumu... 8)
avatar
Publicēts: 24.05.06 11:24
 citēt
maskavas ielas canon centrā lovepro ir lētāks nekā BFS un elkor, tie ir oficiālie izplatītāji.Nopirku slingshot 100 pa 25 Ls

vo! buus jaapiebrauc. biju aizmirsis par taadu iestaadiijumu ;)
avatar
Publicēts: 24.05.06 14:30
 citēt
kads var paradit tas somas iekshieni? ka izvietojas lecas, kamera, pribambasi?


Varu
avatar
Publicēts: 24.05.06 15:31
 citēt


Redz tu nesaproti vai gribi tik daudz atdot, a ja visas lowepro somas maksātu kā amiishos? Mati staavus celjas :)


nedomāju, jo redz ja es būtu tur pie šiem taj USA , tad man būtu citas sumas savā bankas kontā :D

heh, zin kā ir , tagad negribas, aptaustīs un saņems algu :D, sagribēsies :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):