forum.gif
par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / par FIAP atzinības tituliem (izvilkums no FIAP dokumenta...varbūt ne no paša svaigākā (?)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.11.12 05:44 labots
 citēt
Nu gan sarakstījuši palagus! Nesaprotu, par ko tāds cepiens! Nu dabūja cilvēks AFIAP titulu, tas taču tikai apsveicami, tātad cilvēks ir centies, kaut ko darījis nopietni (kaut arī sava prieka pēc)! Tāpat vien par skaistām acīm to titulu taču nedod. Vispār nesaprotu, kāpēc tāda ažiotāža sacelta ap šo FIAP organizāciju. Pie mums fotoklubā Īrijā (Dundalk Photographic Society), kurā es arī darbojos(ar nelieliem pārtraukumiem) nu jau kādus 7 gadus, ir arī augstākus titulus sasnieguši cilvēki, tikai par to neviens īpaši necepās, apsveic (uzsit uz pleca un saka: "Well done") un pēc tam iet kopā uz tuvējo Shamrock pub'u lakt Ginesu :face-smile: Vispār tā pasēdēšana krogā šeit ir svēta lieta, tā notiek katru ceturtdienas vakaru, pēc kluba nodarbībām (es arī šad tad piedalos, Ginesu gan nedzeru) :face-wink:
MFIAP(Master of Photography) - Gabriel J O’Shaughnessy <irishphoto.ie...>
EFIAP/b (Excellence - FIAP/bronze) - Brian Hopper <www.creatingapicture.com...>
AFIAP - Ciaran De Bhal <cdebhal.wix.com...>
Arī klubu konkursā par FIAP pasaules kausu mūsu klubam pēdējos divos gados ir labi veicies:
2010 izcīnija pasaules kausu (ja nemaldos 123 klubu konkurencē),
2011 palika otrajā vietā (zelta medaļas).
Šeit arī var atrast linkus, kur var redzēt bildes, kas piedalījās pasaules kausā, ja nu kādam interesē:
<www.dundalkphoto.com>
Jā, un apsveiciens Dansigai (labāk vēlāk, nekā nekad)! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 22.11.12 09:46
 citēt
O-JO-MAJO... Tā ir, ka dažas dienas neieskatās fotOblogā, šitādas atrakcijas te ir gājušas vaļā! :) Būtu vairāk laika, varētu galvenajiem pasažieriem uztaisīt laika grafiku- kad sāka kost, kad iegāja fāzē, kad nolūza, kad nāca pie samaņas un kad iegāja nākošajā aplī... Izskatās, ka dažs labs pa dažām dienām vairākas reizes apkārt mēnesim aplidojis... :)
avatar
Publicēts: 22.11.12 11:29 labots
 citēt
ego:Nu gan sarakstījuši palagus! Nesaprotu, par ko tāds cepiens! Nu dabūja cilvēks AFIAP titulu, tas taču tikai apsveicami, tātad cilvēks ir centies, kaut ko darījis nopietni (kaut arī sava prieka pēc)! Tāpat vien par skaistām acīm to titulu taču nedod. Vispār nesaprotu, kāpēc tāda ažiotāža sacelta ap šo FIAP organizāciju. Pie mums fotoklubā Īrijā (Dundalk Photographic Society), kurā es arī darbojos(ar nelieliem pārtraukumiem) nu jau kādus 7 gadus, ir arī augstākus titulus sasnieguši cilvēki, tikai par to neviens īpaši necepās, apsveic (uzsit uz pleca un saka: "Well done") un pēc tam iet kopā uz tuvējo Shamrock pub'u lakt Ginesu :face-smile: Vispār tā pasēdēšana krogā šeit ir svēta lieta, tā notiek katru ceturtdienas vakaru, pēc kluba nodarbībām (es arī šad tad piedalos, Ginesu gan nedzeru) :face-wink:
MFIAP(Master of Photography) - Gabriel J O’Shaughnessy <irishphoto.ie...>
EFIAP/b (Excellence - FIAP/bronze) - Brian Hopper <www.creatingapicture.com...>
AFIAP - Ciaran De Bhal <cdebhal.wix.com...>
Arī klubu konkursā par FIAP pasaules kausu mūsu klubam pēdējos divos gados ir labi veicies:
2010 izcīnija pasaules kausu (ja nemaldos 123 klubu konkurencē),
2011 palika otrajā vietā (zelta medaļas).
Šeit arī var atrast linkus, kur var redzēt bildes, kas piedalījās pasaules kausā, ja nu kādam interesē:
<www.dundalkphoto.com>
Jā, un apsveiciens Dansigai (labāk vēlāk, nekā nekad)! :face-kiss:


Labs piemērs!

Tā dundalka ir kur? Ja salīdzina Iriju ar Latviju tas miests varētu būt kāda Subate?
avatar
Publicēts: 22.11.12 13:42
 citēt
UldisS:O-JO-MAJO... Tā ir, ka dažas dienas neieskatās fotOblogā, šitādas atrakcijas te ir gājušas vaļā! :) Būtu vairāk laika, varētu galvenajiem pasažieriem uztaisīt laika grafiku- kad sāka kost, kad iegāja fāzē, kad nolūza, kad nāca pie samaņas un kad iegāja nākošajā aplī... Izskatās, ka dažs labs pa dažām dienām vairākas reizes apkārt mēnesim aplidojis... :)

Redzi nu kur noved bezatbildība un paviršība!:face-grin:Un tu jau palaidi garām arī seriāla blakus virzienu tā sacīt,kas izvērtās pie dažām bildēm.Tās,diemžēl,jau zudušas vēstures mēslainē,jo ir nodzēstas.Tur tik varēja pamācīties smalko toni un īsto leksiku!Esi nākošreiz lūdzu uzmanīgāks.:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.11.12 13:47
 citēt
viecha:
UldisS:O-JO-MAJO... Tā ir, ka dažas dienas neieskatās fotOblogā, šitādas atrakcijas te ir gājušas vaļā! :) Būtu vairāk laika, varētu galvenajiem pasažieriem uztaisīt laika grafiku- kad sāka kost, kad iegāja fāzē, kad nolūza, kad nāca pie samaņas un kad iegāja nākošajā aplī... Izskatās, ka dažs labs pa dažām dienām vairākas reizes apkārt mēnesim aplidojis... :)

Redzi nu kur noved bezatbildība un paviršība!:face-grin:Un tu jau palaidi garām arī seriāla blakus virzienu tā sacīt,kas izvērtās pie dažām bildēm.Tās,diemžēl,jau zudušas vēstures mēslainē,jo ir nodzēstas.Tur tik varēja pamācīties smalko toni un īsto leksiku!Esi nākošreiz lūdzu uzmanīgāks.:face-grin:
ja mērķis kādam bija nahrenizācija, tad tā tika veiksmīgi īstenota.
avatar
Publicēts: 22.11.12 15:18 labots
 citēt
Bildes:
viecha:
Redzi nu kur noved bezatbildība un paviršība!:face-grin:Un tu jau palaidi garām arī seriāla blakus virzienu tā sacīt,kas izvērtās pie dažām bildēm.Tās,diemžēl,jau zudušas vēstures mēslainē,jo ir nodzēstas.Tur tik varēja pamācīties smalko toni un īsto leksiku!Esi nākošreiz lūdzu uzmanīgāks.:face-grin:
ja mērķis kādam bija nahrenizācija, tad tā tika veiksmīgi īstenota.


Ko jūs tur nahrenizējāt ?:D Es nakā nāzinu.
avatar
Publicēts: 22.11.12 15:35
 citēt
Lunis:
Bildes:a mērķis kādam bija nahrenizācija, tad tā tika veiksmīgi īstenota.


Ko jūs tur nahrenizējāt ?:D Es nakā nāzinu.
es ar nezinu. zinu tikai to, ka galerijā bildes 0 :face-sad:
avatar
Publicēts: 22.11.12 15:46 labots
 citēt
Bildes:es ar nezinu. zinu tikai to, ka galerijā bildes 0 :face-sad:


A to jau mēs te apspriedām "Nav ko te necienīgiem lūrēt uz PĒRLĒM " tas saucās :) :D
avatar
Publicēts: 22.11.12 16:18
 citēt
Lunis:
Bildes:es ar nezinu. zinu tikai to, ka galerijā bildes 0 :face-sad:


A to jau mēs te apspriedām "Nav ko te necienīgiem lūrēt uz PĒRLĒM " tas saucās :) :D
aaaaa
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):