forum.gif
Kas ir labas publicēšanās prakse Fotoblogā?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kas ir labas publicēšanās prakse Fotoblogā?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.12.12 12:35
 citēt
tieši tā,nupat izrakstīju izziņu VU-45 par bremžu nodrošinājumu,aizlaidu vilcienu uz Mangaļiem,paēdu pusdienas,bik pasnauduļoju,apstaigāju 4 vilcienus un tagad jūtos tiesīgs šeit ieķēzīt no sava smartfona,kurā neta pakalpojumus pats esmu apmaksājis. ĀMEN!
avatar
Publicēts: 06.12.12 13:17
 citēt
Atkal pārrakstītās anekdotes... Jaunaisgads bija Jaunaisgads, ne Ziemassvētki... tai laikā, kad radās šī anekdote (akkurāt Čapājeva laikā, vēl pat par čukčām un brežņevu nebija) Ziemassvētku padumjajā savienībā nebija principā (tāpat, kā seksa (skat. Poznera teletiltu))...
avatar
Publicēts: 06.12.12 13:57
 citēt
Eltons:Atkal pārrakstītās anekdotes... Jaunaisgads bija Jaunaisgads, ne Ziemassvētki... tai laikā, kad radās šī anekdote (akkurāt Čapājeva laikā, vēl pat par čukčām un brežņevu nebija) Ziemassvētku padumjajā savienībā nebija principā (tāpat, kā seksa (skat. Poznera teletiltu))...


:D,vēl atsauci uz autoru un patentu varēja pieminēt.
avatar
Publicēts: 07.12.12 09:31
 citēt
dolldia::D:D:D smārt, dzirdēji ko teca Vavers?? Ej un...
:face-wink::face-wink::face-wink:
avatar
Publicēts: 07.12.12 20:38 labots
 citēt
f-foto:Es neko neteiktu, ja čaļiem nesanāktu. Nu, gadās visiem, ka nesanāk, bet, ja šie paši lietotāji tomēr profilos raksta, ka to pieredze pārsniedz 5 gadus, rodas šaubas par tādu kā blogeru maldināšanu.

Vairāk nekā piecu gadu pieredze, regulāri ieraksti pirkšanas-pārdošanas tēmās ar praktiskiem padomiem (vai arī tam ko tikai attāli līdzīgu) un ... pusgads bez nevienas bildītes.

Nu pucē vaļā, izstrādā likumprojektu par bildžu skaita piesaisti stāžam, iesniedz, mēs to visu izskatīsim komisijās, tad nodosim uz trim lasījumiem un pieņemsim. Tu, kā Valsts Prezidents, varēsi izsludināt.

Ja es pateikšu, ka pirmo savu filmu patstāvīgi safotografēju, attīstīju un nokopēju bildes ekskursijā pēc 5.klases, t.i. mana pieredze ir jau 42 gadi, bet bildes šeit - tikai 34, tas jau sanāk nevis blogeru maldināšana, bet gan ļaunprātīga psiholoģiska un ideoloģiska diversija.
avatar
Publicēts: 07.12.12 22:11
 citēt
Nūūū tu Šneider gan esi ritīgs salabons!Es teiktu zaļš iesācējs.Es....ai da nu citreiz pastāstīšu.:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.12.12 22:18
 citēt
Nu tak esmu jau arī... :shame:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):