forum.gif
FOTOSESIJA ZVĀRTAVAS PILĪ
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / FOTOSESIJA ZVĀRTAVAS PILĪ
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.05.06 17:13
 citēt
kursh no shejienes piedalaas?

info - www.fotoakademija.lv...
avatar
Publicēts: 22.05.06 17:30
 citēt
Es nē 8)

imo tas domāts nopietniem fotogrāfiem... t.i., tādiem, kas fotogrāfē ikdienā un kuri jau zin, kā iekārtos savu fotostudiju.. etc. tāpēc droši varu teikt, ka nebūšu. :?
avatar
Publicēts: 22.05.06 17:36
 citēt
Es nē 8)

imo tas domāts nopietniem fotogrāfiem... t.i., tādiem, kas fotogrāfē ikdienā un kuri jau zin, kā iekārtos savu fotostudiju.. etc. tāpēc droši varu teikt, ka nebūšu. :?


fotografeeju pa briivdienaam, veel nezinu kaa iekaartoshu savu studiju, bet doshos uz sho tripu...
avatar
Publicēts: 22.05.06 17:37
 citēt
fotografeeju pa briivdienaam, veel nezinu kaa iekaartoshu savu studiju, bet doshos uz sho tripu...

tu tak teici, ka katru dienu fotograafee :?
avatar
Publicēts: 22.05.06 18:04
 citēt
fotografeeju pa briivdienaam, veel nezinu kaa iekaartoshu savu studiju, bet doshos uz sho tripu...

tu tak teici, ka katru dienu fotograafee :?


a ja nu katra diena ka brivdiena? :lol: (nak prata hansapankas dzhingls - katra diena ka algas diena :mrgreen:
avatar
Publicēts: 22.05.06 18:05
 citēt
fotografeeju pa briivdienaam, veel nezinu kaa iekaartoshu savu studiju, bet doshos uz sho tripu...

tu tak teici, ka katru dienu fotograafee :?


aa, nu ja lekcijaas seezhot un bildeejot to kas notiek uz taafeles vai ekraana, nu tad sanaak katru dienu... :D :D :D :D
avatar
Publicēts: 22.05.06 18:08
 citēt
aa, nu ja lekcijaas seezhot un bildeejot to kas notiek uz taafeles vai ekraana, nu tad sanaak katru dienu... :D :D :D :D

tu lekcijas peedeejaa gadaa rtu arii apmeklee? :shock: :shock: :D vienigais ko naacas apmeklet bija augstaka matematika, fizika un kjimija :D
avatar
Publicēts: 22.05.06 20:21
 citēt
aa, nu ja lekcijaas seezhot un bildeejot to kas notiek uz taafeles vai ekraana, nu tad sanaak katru dienu... :D :D :D :D

tu lekcijas peedeejaa gadaa rtu arii apmeklee? :shock: :shock: :D vienigais ko naacas apmeklet bija augstaka matematika, fizika un kjimija :D


augtaakaa matematika, fizika un kiimija man bij pirmajaa kursaa... :wink:
avatar
Publicēts: 22.05.06 20:43
 citēt
augtaakaa matematika, fizika un kiimija man bij pirmajaa kursaa... :wink:

domaas tas ir visu laiku jaapmeklee :D
avatar
Publicēts: 22.05.06 20:54
 citēt
pa tēmu.. es ļoti labprāt brauktu, ja man šo te kāds nosponserētu... :roll:
avatar
Publicēts: 22.05.06 22:28
 citēt
kursh no shejienes piedalaas?

info - [url=http://www.fotoakademija.lv/?in=1&in1=6


edzjus,]http://www.fotoakademija.lv/?in=1&in1=6

edzjus,[/url] ieveerteeji ciparu? un ari vietu skaits ierobezhots ... :(

taa jau butu kruta protams bez variantiem ... nekas, taisiisim pashi :)
avatar
Publicēts: 22.05.06 22:33
 citēt
Ak tad arī vietas ierobežotas (to gan es nepiefiksēju). nu re, vismaz būs ar ko mierināt sirdsapziņu, manā vietā droši vien būs kāds jauns talantīgs fotogrāfs...
avatar
Publicēts: 22.05.06 22:37
 citēt
Ak tad arī vietas ierobežotas (to gan es nepiefiksēju). nu re, vismaz būs ar ko mierināt sirdsapziņu, manā vietā droši vien būs kāds jauns talantīgs fotogrāfs...


ja nemaldos, vietu skaits bija 40 kopa ar visiem organizatoriem.


lai ko tadu sarikotu, ir bish jaiesviist, un nu noteikti shadi pasakumi nav "ai, izdomashu, varbut aizbraukshu", bet gan - dengi utrom, stulja vecherom un veel taa normaali iepikjo.

isteniba es vienkarshi neesmu merkja auditorija ;)
avatar
Publicēts: 23.05.06 01:47
 citēt
Nauda šeit nav galvenais, cik saprotu, auditorija ir tāda, kurai uztaisīt par divām bildēm vairāk... vai arī, pabāzt klientam zem deguna bildi no krutās fotosesijas... un tad klients pasmaida.

Tas ir tuss! Tas ir priekš tam, lai satiktu cilvēkus, lai sarunā ar klientu un partneriem varētu papļāpāt par tēmu fotosesija.. utml., utjpr.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):