forum.gif
jautājums adminam
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / jautājums adminam
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 04.06.07 12:19
 citēt
jau ceturto reizi mēģinu pievienot reportāžu bet kad nospiežu ''publicēt'' tad man pasaka ka :,, Reportāžu nevar publicēt, jo nav pievienota neviena bilde!'' kaut vai ir pievienotas 11 bildes

varbūt vkāds var paskaidrot
avatar
Publicēts: 04.06.07 12:21
 citēt
jau ceturto reizi mēģinu pievienot reportāžu bet kad nospiežu ''publicēt'' tad man pasaka ka :,, Reportāžu nevar publicēt, jo nav pievienota neviena bilde!'' kaut vai ir pievienotas 11 bildes

varbūt vkāds var paskaidrot


Bildes izmērs un svars ir normas robežās (< 1MB)?
avatar
Publicēts: 04.06.07 12:25
 citēt
nu jā man visām ir 2mb un vairāk bet kādreiz tak nebija problēmas pievienot ja bija vairāk
avatar
Publicēts: 04.06.07 12:25
 citēt
Samazini bilzhu izmeru un sakuma pievieno tik kadas 3-4, pec tam caur labot liec parejas.
avatar
Publicēts: 04.06.07 12:36
 citēt
nu jā man visām ir 2mb un vairāk bet kādreiz tak nebija problēmas pievienot ja bija vairāk


Bija paziņojums pirmajā lapā, ka ir problēmas ar bilžu izmēriem.

Un nav jau tik grūti resaizot viņas sākumā :)
avatar
Publicēts: 04.06.07 12:47
 citēt
Gljuks, pagaidam jaizlidzas ar iepriekshmineto: pievieno paris bildes, noseivo, tad panem labot un pievieno parejas. un izmeru ari nelieciet originalo ...
avatar
Publicēts: 09.07.07 08:52
 citēt
Nezinu vai kaut kur minēts jau, bet diezgan ilgi jau ir tā, ka mainot reportaazhas vai profila informāciju, aprakstam parādās html tagi iekshaa <br>, ja ir enter spiests kaut kur un <a href="..."> ja ir kaads links. Ja tos nezizdzeesh, tad tie paraadaas aprakstaa iekshaa, veelaak veelreiz kaut ko labojot, atkal taadi gjenereejaas...u taa visu laiku. Mosh to var labot!? ;)
avatar
Publicēts: 09.07.07 08:54
 citēt
Piefiksēšu šo lietu.
Biju pamanījis, ka dažiem aprakstā tiešām ir html kods :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):