forum.gif
Fotosomas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Fotosomas
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.06.07 19:37
 citēt
shobriid uz vietas ir Lowepro CompuDaypack, paareejaas ir ceriiba ka buus pirmdien...
no taam labas ir Lowepro CompuTrekker AW piemeeram, nu principaa pats vari piemekleet, [url=www.lowepro.com]www.lowepro.com[/url] viss paraadiits un es izliku sarakstu ar somaam kas man ir pieejamas...
avatar
Publicēts: 07.06.07 22:16
 citēt
Jautājumiņš!
A kur Rīgā ir lielākā izvēle ar mugurenēm?! T.i., gribas arī reāli apskatīt, nevis netā!
avatar
Publicēts: 07.06.07 23:08
 citēt
vai var pamēģinat ELKOR PLAZA brīvības 201
avatar
Publicēts: 08.06.07 00:23
 citēt
elkorā apstījos slikta dūša no cenam palika,acis samiglojās un dzīvot parstaja gribeties :lol:
avatar
Publicēts: 08.06.07 08:11
 citēt
elkorā apstījos slikta dūša no cenam palika,acis samiglojās un dzīvot parstaja gribeties :lol:


A Tu paņem līdzi ArchAngel sarakstiņu, paprasi pirms tam cenas sevi interesējošiem modeļiem un uzreiz sirds priecīgāka kļūs ;)
avatar
Publicēts: 08.06.07 10:48
 citēt
Archangel-pie tevis objektīvi arī dabūnami? Interesēu Canon bajoneti,Sigma 70-200 F2,8 Macro
avatar
Publicēts: 08.06.07 12:32
 citēt
art_is ei nu... :lol: kas tas pa prikolu?
avatar
Publicēts: 08.06.07 12:36
 citēt
offtt - a kapē ArchAngrel pēkšņi ir kļuvis par Inbox.LV, biju pirms brīža Inbox un tur logo vietā ArchAngel bilde :shock:


art_is - vai nu Tev kompis gļuko, vai - Tu pats, izvēlies mazāk sāpīgo variantu :twisted:
avatar
Publicēts: 08.06.07 14:23
 citēt
Uzspied F5 jebšu refreš...
avatar
Publicēts: 08.06.07 14:29
 citēt
he hee, labs prikols :D, es pirms briizha gribeeju attiiriit miskasti un vinjsh man rakstiija briidinaajumu: Are you shure you want to delete "WINDOWS"? :DDD
avatar
Publicēts: 08.06.07 16:08
 citēt
Nu elkoraa lowepro somaam ir vislabaakaas cenas LV (vismaz kaadreiz taa bija) Pat amerikaa taas somas maxaa daargaak nekaa pie mums...
avatar
Publicēts: 12.06.07 00:36
 citēt
Man jau nav jaapaarliecina, elkoraa nestraadaaju :). Kaadu laiku atpakalj taa bija... Katraa zinjaa tev ir tikai jaapiezvana un jaapajautaa, vai jaaizbrauc un jaapaskataas.
avatar
Publicēts: 12.06.07 02:07
 citēt
Ja Elkor ir gali tad var dabūt tādas atlaides, ka prieks... ;)
avatar
Publicēts: 12.06.07 11:51
 citēt
Neiet runa par atlaizhu cenaam. Parastaas plaukta cenas Lowepro somaam un Sigma stikliem Elkoraa praktiski ir vislabaakaas. A atlaides turpat uz vietas ar paardeveeju runaajot mieriigi kaadus 5-10% var sarunaat.
avatar
Publicēts: 12.06.07 13:58
 citēt
Neiet runa par atlaizhu cenaam. Parastaas plaukta cenas Lowepro somaam un Sigma stikliem Elkoraa praktiski ir vislabaakaas. A atlaides turpat uz vietas ar paardeveeju runaajot mieriigi kaadus 5-10% var sarunaat.


varu tikai apstiprinaat ka liidz 10% elkoraa var sarunaat arii bez "galiem", tachu pie archangel tikuntaa ir labaaks cipars. :)
avatar
Publicēts: 12.06.07 13:59
 citēt
Otrdiena jau ir klāt datubāzē izmaiņas nav veiktas :( besis, aizbraukšu uzprasīšu kad tās somas beidzot būs... viņi jau no sākuma par saviem plauktiem raizējas...
avatar
Publicēts: 13.06.07 12:56
 citēt
un cik maksās: Lowepro Nova 2 AW ?
avatar
Publicēts: 18.06.07 15:16
 citēt
Izskatās ka somas vēl nav, man ir aizdomas ka patiesība viņas arī netika pasūtītas vel, bet tās ir tikai manas domas, ka iespējams ir tā ka Elkors nevar pats izpārdot tās preces kas ir veikalā par Elkor cenām, un līdz ar to netiek pasūtīta jauna krava, un noliktava paliek tukša... mēģināšu dabūt Jūsu somas no veikala plauktiem... :) vismaz tās kas jau tika laicīgi prasītas...
avatar
Publicēts: 18.06.07 15:18
 citēt
P.S. Ļoti atvainojos par gaiīšanu un neatbildētiem jautājumiem, jo tur kur mums stāv serveris notika dažādi remontdarbi un pārtrūka internets, līdz ar to pagājušo nedēļ biju 3 darba dienas OFFlainā...
avatar
Publicēts: 20.06.07 10:04
 citēt
... mēģināšu dabūt Jūsu somas no veikala plauktiem... :) vismaz tās kas jau tika laicīgi prasītas...


Pastāv iespēja līdz Jāņiem tikt pie jaunas somas?! :roll: :wink:
avatar
Publicēts: 12.07.07 22:03
 citēt
Vai nav gaidāma ienākamies soma Stealth Reporter D650 AW? Ja ir, tad pa kādām naudiņām un kad varētu dabūt?
avatar
Publicēts: 13.07.07 08:05
 citēt
Neiet runa par atlaizhu cenaam. Parastaas plaukta cenas Lowepro somaam un Sigma stikliem Elkoraa praktiski ir vislabaakaas. A atlaides turpat uz vietas ar paardeveeju runaajot mieriigi kaadus 5-10% var sarunaat.


Te nu Tu stāsti pilnīgākās muļķības:
Piemērs,-Lowepro Compact AW -cena Elkorā 79Ls,Canon centrā Maskavas ielā man pārdevējs nosauca cenu 45Ls...?!?!!!
tad kur gan šeit ir labākās cenas???????????????
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):