forum.gif
Tehnikas pirkšana ebajā un citos interneta resursus
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Tehnikas pirkšana ebajā un citos interneta resursus
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.05.06 00:52
 citēt
Pieredze, atsauksmes?

(Gribas tikt pie laba stikla, un izvērtējot šodienas iespējas, un arī vēlme būt praktiskam liek raudzīties uz lietotu stiklu iepirkšanu.)
avatar
Publicēts: 26.05.06 10:00
 citēt
pats nereizi neko nekada ebajaa pircis neesmu, bet

Bendiks nopietni ieteica izvēlēties stiklu caur ebay ... hvz, viņš šo to ir iepircis.

es teiktu - skatoties ar cik naudiņām riskē, un vēl - Bendikam ir zināms cilvēks, kas var šo to pielabot, ja nav kā vajag, arī samazina risku ieberzties ...
avatar
Publicēts: 26.05.06 10:09
 citēt
"pielabot"? tjipa ja sanjem braakji, tad tepat ieksh LV nedaudz piehackeree to stiklu lai ir ok? :?
avatar
Publicēts: 26.05.06 10:24
 citēt
"pielabot"? tjipa ja sanjem braakji, tad tepat ieksh LV nedaudz piehackeree to stiklu lai ir ok? :?


jaa
avatar
Publicēts: 26.05.06 10:27
 citēt
sounds risky
avatar
Publicēts: 26.05.06 10:37
 citēt
Ja kaut ko pērc no ebaja tad skaties kāds ir pārdevējs - tipa kāds reitings jamajam. Tad pērc lietas kuras tu pacs zini, nu esi tepat kaut kur aptaustījis un uzmaaniigi lasi aprakstu. iekš ebay.de vācieši parasti ļoti sīki apraksta tehnikas stāvokli
avatar
Publicēts: 26.05.06 20:29
 citēt
Bendiks nopietni ieteica izvēlēties stiklu caur ebay ... hvz, viņš šo to ir iepircis....


Nu redz, tad vismaz neesmu vieniigais, kas domaa, ka pirkt jaunu par daudzaam shtukaam ir ... saapiigi :)
avatar
Publicēts: 29.05.06 20:38
 citēt
Sveiki!
Iesaku izmantot LBSS.de paklpojumus iepērkoties ebay.de.
Esmu viņu pakalpojumus, esmu ļoti apmierināts ar viņu darbību un atsaucību.
Ja radīsies problēmas caur viņiem tās var mēģināt atrisināt.
Pats ebay.de nopirku MP3 plejieri.
Vispār, ja interese ir šis daudzkārt ir apspriests* boot.lv forumā eoz.lv forumā.

*Neveidojam jaunu tēmu, bet izmantojam opciju meklēt. Par atslēgas vārdu var izmantot, piemēram, ebay.de vai lbss.lv u.c.
avatar
Publicēts: 29.05.06 22:21
 citēt
ir dzirdeets, ka pixmania labi piegaadaa uz lv (cenas konkure ar ebay izsolju kaapumiem/kritumiem)..
avatar
Publicēts: 12.06.06 21:21
 citēt
Varu tikai apstiprināt Birkofs reklāmu lbss kantorim. Pats arī to esmu vairrākkārtīgi izmantojis un tikai pozitīvas atsauksmes. tiesa gan lbss dislocējas vācijā un ērtāk un piegādē lētāk ir izmantot ebay.de
Pašlaik pats ebay'jā meklēju EOS 350d un nemaz sevišķi lētāk tur nesanāk :(
avatar
Publicēts: 12.06.06 22:35
 citēt
a kapec kamerastiek mekleetas interneta saitos? :? garantija makes sense...
avatar
Publicēts: 13.06.06 14:33
 citēt
vācietis tak ar dod garantiju un ja tā ir canon worldwide garantija, tad to pieņems arī mūsu servisā. Varbūt es kļūdos?
avatar
Publicēts: 13.06.06 15:23
 citēt
neshaubos ne mirkli, ka varetu ar to visu viens liels gemorojs iznaakt ;)
avatar
Publicēts: 13.06.06 16:37
 citēt
es ar pievienojos lbss.de atbalstitaaju pulcinjam, esmu caur vinjiem no vaacijas iepircis jau ap 10 precem, gan ebay.de gan ari no internetveikaliem.de nekadu problemu, emu pircis ari dargas mantas vacu ishopos, tomer sanak letaak, un daudzam precem eropas garantija darbojas ari latvija, taa ka ieekonome ne tik daudz kaa no asv preceem, bet toties ir garantija, jebkuraa gadijuma sanaak letaak nekaa ieksh LAT. par vacu ebay varu teikt tikai pozitivu, man patik vacieshi - vinji ir varda cilveeki, ja saka ka vis ir ok, tad ari vis ir ok, protams tur netrukst turku un visadu dazhadu citadu iznjemumu, bet cheko pardevaja reitingu un atsauksmes un tad problemu nebus. jasaka ka tas izsoles ir pagruti vineet ja tiesham gribi leti un ko labu nopirkt, jo tur netrukst cilveeku parpirceeju kas taisa biznesu un lietu specialas programas kas parsola solijumu pedejas paris sekundes, taa kaa nahaljavu nekas tur nebus...

visu rezumejot, ja gribi kaadu stiklu pirk! labaak perc jaunu, stikls ir stikls!!!

ieksh vaacijas perkoties iesaku lietot [url=www.PreisSuchmaschine.de]www.PreisSuchmaschine.de[/url] lai atrastu viszemaakaas cenas... bet jebkura gadijuma labs veikals ir www.directshopper.de atsaucigs, ar labu asortimentu un gandriz viss ir uz vietas, kaa ari labas atsauksmes no klinetiem, no vinjiem konkreti esmu iepircies 3x - nekadu problemu...

ja vajag palidzibu raksti!
avatar
Publicēts: 13.06.06 16:56
 citēt
Nu ar e-bay ir tā ka es nefiga nebaidos, kā jau vien users minēja paskaties ka tas normāls pārdevējs lai būtu positive vismaz 98% un domāju ka tur nebūs nekādu prob, pašlaik gaidu sigmas objektīvu:

paši varat iečekot ieejot ebay.com un augšā searchā ieraktām: 7627330788
wining bider kazhab :)

risks jau ir bet kas neriskē tas nevinē!!!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):