forum.gif
Vērtēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Vērtēšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.06.07 17:21
 citēt
Gribu labot savus vērtējumus - vismaz, lai vismaz būtu iespējams izlabot pēdējo vērtējumu, vai 5 minūtes pēc vērtēsanas būtu iespējams izlabot. man kādreiz sanāk kļūdīties :(
avatar
Publicēts: 11.06.07 13:20
 citēt
suuti PM Elikam, Aracham vai Shadowam
avatar
Publicēts: 19.06.07 11:43
 citēt
Es uzstāju, ka jāievieš pie baldojumiem /dzēst bildi/ (vai kaut ko tml. ar domu, ka bildei jāpazūd no saita) ... un ja attiecīgais skaits nobalso par bildzes dzēšanu tad tā pazūd!!!
avatar
Publicēts: 19.06.07 13:18
 citēt
Es atbalstu. Tada veida tiktu atsijatas pelavas. Biezhi vien sheit iegriezhoties un redzot specifiskas bildes, parnjem sajuta, ka blogs grimst. Shada veida varetu piesaistit vairak tiesham labu fotografu, kuriem nepatik likt savas bildes blakus 11. gadus vecam tinim, kura bildem vieta face.lv

Zinu, ka shis ir publisks portals un visiem ir tiesibas likt savas bildes, pat ja taas nav neko vertas, bet vai nav laiks attistities un augt :?:
avatar
Publicēts: 19.06.07 13:26
 citēt
Es uzstāju, ka jāievieš pie baldojumiem /dzēst bildi/ (vai kaut ko tml. ar domu, ka bildei jāpazūd no saita) ... un ja attiecīgais skaits nobalso par bildzes dzēšanu tad tā pazūd!!!

www.fotoblog.lv...
Es to jau vakar teicu ... :roll:
avatar
Publicēts: 19.06.07 13:52
 citēt
ar ko dzeesta bilde atshkiras no slikti novertetas bildes 496 lapaspusee? es pateikshu ar ko, ar saiigushu lietotaaju un 200kb diska vietas.
avatar
Publicēts: 19.06.07 13:57
 citēt
pieņemsim. 5 balsis dzēst un vērtējums zem 4,5 - aiziet brīdinājuma pm ar aicinājumu dzēst. 10 balsis un vērtējums zem 4 - izdzēšas un nosūtās pm ar tautas gribu. vai kaukā līdzīgi...
avatar
Publicēts: 19.06.07 14:00
 citēt
kapec 5? kapec vertejums zem 4.5? un kas notiks, ja veerteetaaji pashi bus sliktaki par veerteejamo? un kas pateiks, kad ir jaadzeesh, kur ir vertibu kanoni? ja tu man vari atbildet uz shiem jautajumiem taa, lai es pectam neuzdodu nevienu papildus jautajumu par sho pashu temu, programmejam!
avatar
Publicēts: 19.06.07 14:26
 citēt
10 balsis - dzest, kapec 10? Tapec, ka apalsh cipars un tapec, ka tas parada pietiekami lielu daduzumu blogeru, kas uzskata bildei sheit nav vietas.
Videjo vertejumu var pat neaiztikt, atstat, kaa ir, neko nedzeshot.
avatar
Publicēts: 19.06.07 14:50
 citēt
kaa jau rakstits FAQ un sakuma bija domats: balsojums "1" nozime (citeju): "1 - es uzskatu, ka šo bildi jādzēš ārā ASAP!!!"

moshka taa arii daram? un ietaupam koderu laiku lai var piemeram forumu uzkodeet sakariigaaku? ;)
avatar
Publicēts: 19.06.07 14:55
 citēt
Bet lieta jau tada, ka ne visiem pielec, ka, ja vinju bildi daudzu noverte uz 1, ka taa ir jadzesh. Taa ari ta bilde te notup bloga.
Patikamak tachu ir visiem, kad shkirstot cauri galerijas lapam, lielaka dalja bilzhu ko redzi ir verts redzet. Shobrid daudzas netiek novertetas, vai ari ar ljoti zemiem vertejumiem. Man nav problemu ielikt ''1'' - tik gribas ari redzet tam kadu iedarbibu/efektu/jegu/rezultatu.
avatar
Publicēts: 19.06.07 15:03
 citēt
nu ja grib tikai smukaas redzet, tad Tops jaaskatas, tam jau tas arii paredzeets. abet ja lietotajs neizdzesh "111" tad ... tad laikam vainu pofig un blogaa nekad vairs neatnaks, vai arii mazo kursh grib macities un sev par maaciibu atstaaj arii slikto bildi. automatisko dzeeshanu - uh! taadas razborkas ar useriem, tad te vairs nebus liberalisms (c) bet gan ultra-labeja/kreisaa valdiiba. laikam jau daudziem shii forma shkiet pievilcigaka, bet ne man. hvz
avatar
Publicēts: 19.06.07 15:09
 citēt
Izcils piemers:
www.fotoblog.lv...
saskaitiju 14 vieniniekus
Vai tiks izdzesta? Shaubos!
Vai ir atgriezies bloga? Jaa, un divas jaunas bildes jau ielicis.

Ar auto dzeshanu skandals bus, protams, bet jus esat administracija, lemums jusu zinja. Es noteikti, ko tadu butu darijis.

Vienkarshi uzdodiet sev jautajumu - gribat daudz un visu pec kartas, vai tomer mazak, bet tiesham baudamas bildes.
avatar
Publicēts: 19.06.07 15:17
 citēt
sasar, krieviem ir labs izteiciens: v semje ne bez uroda


sasar, es zinu uz ko tu meerkjee, vaardos vari nesaukt


sasar, draugiem, fotki, poga, blogs, erfoto


ok?
avatar
Publicēts: 19.06.07 15:23
 citēt
Nee, nevajag man ne erfoto, ne shutteri, tur nav tas! Sheit ir attieciga publika, kas vel tikai macaas, un gribu, lai taa tas ari paliek. Patik, ka cilveki sheit komente, apmainas ar viedokljiem, reizem pat ieklausas viens otraa, ne kaa citur.

Bet...

Nu nez, varbut Tev, Shad, ari ir taisniba. :roll:
avatar
Publicēts: 19.06.07 17:46
 citēt
Izcils piemers:
www.fotoblog.lv...
saskaitiju 14 vieniniekus.



jej bogu, tā atrēcos šito lasot...

drīzāk vaig sadaļu "smieklīgākie čati zem bildēm" ... varētu garos rudens vakaros gremdēties vēdera krampjos :D
avatar
Publicēts: 20.06.07 11:36
 citēt
vai arii mazo kursh grib macities un sev par maaciibu atstaaj arii slikto bildi


Agrāk varēja redzēt, ka cilvēki cenšas, tad bija jēga kaut ko ieteikt... tagad, es pat reti skatos fotOgaleriju (tur reizēm ir tāda tufta, ka arī labas bildes tiek iemīcītas dubļos kopā ar to drazu, tipa aizdzītas 3 lapas uz priekšu tā, ka līdz tām nemaz izturēt nevar) Pēc tikai pamanu fotOtopā, ka lielāko daļu pat neesmu redzējis, vērtējis, komentējis...
avatar
Publicēts: 20.06.07 12:29
 citēt
vai arii mazo kursh grib macities un sev par maaciibu atstaaj arii slikto bildi


Agrāk varēja redzēt, ka cilvēki cenšas, tad bija jēga kaut ko ieteikt... tagad, es pat reti skatos fotOgaleriju (tur reizēm ir tāda tufta, ka arī labas bildes tiek iemīcītas dubļos kopā ar to drazu, tipa aizdzītas 3 lapas uz priekšu tā, ka līdz tām nemaz izturēt nevar) Pēc tikai pamanu fotOtopā, ka lielāko daļu pat neesmu redzējis, vērtējis, komentējis...


lai pamaniitu fotOtopaa, kadam bildite ir janovertee ;)
avatar
Publicēts: 20.06.07 12:53
 citēt
Shadow, cik noprotu tad blogs pēc Tavām domām ir perfekts! ?
avatar
Publicēts: 20.06.07 12:57
 citēt
Shodien bish paveerteeju bildes...
Tieshaam pilns ar drazu! =/
Kaut kaa vajadzeetu pafiltreet!
avatar
Publicēts: 20.06.07 13:16
 citēt
Shadow, cik noprotu tad blogs pēc Tavām domām ir perfekts! ?


nekas nav perfekts (c)
avatar
Publicēts: 20.06.07 13:18
 citēt
Shodien bish paveerteeju bildes...
Tieshaam pilns ar drazu! =/
Kaut kaa vajadzeetu pafiltreet!


nu ja, visi mes augam, negribas teret laiku losiishiem ;) pacieshaas, jaunaja versija meginasim uztaisit filtru iespejas galerija, bus mierigaka sirds
avatar
Publicēts: 26.06.07 01:17
 citēt
Ar aizliegumiem un administratīvām metodēm grūti ko panākt. Nevajadzētu ar to aizrauties.

Bet vērtējumiem, manuprāt noder sen izmēģinātā sistēma - augstākais un zemākais vērtējums netiek ņemti vērā - līdz ar to vērtējums kļūst mazāk atkarīgs no ekstrēmistiem:)
avatar
Publicēts: 26.06.07 11:01
 citēt
Ar aizliegumiem un administratīvām metodēm grūti ko panākt. Nevajadzētu ar to aizrauties.

Bet vērtējumiem, manuprāt noder sen izmēģinātā sistēma - augstākais un zemākais vērtējums netiek ņemti vērā - līdz ar to vērtējums kļūst mazāk atkarīgs no ekstrēmistiem:)


mmm, sanaktu ka tikai zemakais netiek nemts vera, jo augstakais ir tik populars, ka veido jau normaly distribuciju savaa gala, attiecigi nevar tikt uzskatits par arkartas vertejumu, attiecigi nevar tikt iznemts no aprekiniem...
avatar
Publicēts: 27.06.07 01:36
 citēt
"augstakais ir tik populars, ka veido jau normaly distribuciju savaa gala" -
tas ir tikai subjektīvs viedoklis:)

Jo lielāks vērtējumu skaits, jo, protams, mazāka ir ekstremālu (vai marginālu) vērtējumu nozīme.
Pie samērā neliela vērtējumu skaita, piem., 10, neņemot vēra max (3x5) un min (3x1 vai 3,2,1) parādītos objektīvāks, t.i. tuvākas vaīrākumam vērtējums.
avatar
Publicēts: 27.06.07 09:52
 citēt
vo, tie saucamie ekstremaali ir tadi, kas izkriit no normaalas distribucijas, bt ja 8 no 10 ir 3x5 (kas ir maksimali iespejamais), 1 no 10 ir 3x1, tad atsakoties no maksimuma mes atteiksimies no 80% populaacijas
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):