forum.gif
Saimniekiem.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Saimniekiem.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.02.13 07:59
 citēt
Haidukam, laiks rakstīt grāmatu , tjipa, < Mein Kampf > .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.02.13 08:02
 citēt
negatIvs:Haidukam, laiks rakstīt grāmatu , tjipa, < Mein Kampf > .... :bad_smile:


Tu jaf savējo nopublicēji?
avatar
Publicēts: 27.02.13 09:54
 citēt
negatIvs:Haidukam, laiks rakstīt grāmatu , tjipa, < Mein Kampf > .... :bad_smile:


Nu jau, nujau!
...bet "Mazo zemi" gan viņš varētu...
avatar
Publicēts: 27.02.13 10:00
 citēt
Eltons:
negatIvs:Haidukam, laiks rakstīt grāmatu , tjipa, < Mein Kampf > .... :bad_smile:


Nu jau, nujau!
...bet "Mazo zemi" gan viņš varētu...


...tikai pirms tam jāiemācās sakarīgi domas formulēt.Grāmatas rakstīt nav tas pats kas pogas fočikam spaidīt vai ķieģeļus kaudzē krāmēt.
avatar
Publicēts: 27.02.13 14:57
 citēt
Jolan:
Eltons:
Nu jau, nujau!
...bet "Mazo zemi" gan viņš varētu...


...tikai pirms tam jāiemācās sakarīgi domas formulēt.Grāmatas rakstīt nav tas pats kas pogas fočikam spaidīt vai ķieģeļus kaudzē krāmēt.


Nu kā lai tevi saprot... tagad iznāk, ka par sevi raksti, Jolan, atbildot uz manu teikto :D... jo nedaudz augstāk ir tikai- uzraksti un bez ķieģeļu kraušanas :D
avatar
Publicēts: 27.02.13 15:03
 citēt
Eltons:
negatIvs:Haidukam, laiks rakstīt grāmatu , tjipa, < Mein Kampf > .... :bad_smile:


Nu jau, nujau!
...bet "Mazo zemi" gan viņš varētu...


Zini, Elton, ot ienāca prātā, ka Staļins izdarīja kļūdu. Viņam vajadzēja Sibirijā iezīmēt zemi, to nosaukt par Latviju, un uz turieni pārcelt visus buntavniekus, bet šejieni nosaukt par sibiriju. Un atstāt te it kā izsūtijumā tos, kuri tika izsūtīti. Ar mūsu laukiem un viņu strādīgumu, Latvija pabarotu krievzemi līdz pat Urāliem :).
Pie tāda varianta, kā tika izdarīts, bads vien pa kājām maisījās :P
Ot un tad iznāktu Īstā Mazā Zeme :D
avatar
Publicēts: 27.02.13 17:07
 citēt
Haiduks:
negatIvs:Haidukam, laiks rakstīt grāmatu , tjipa, < Mein Kampf > .... :bad_smile:


Tu jaf savējo nopublicēji?



es tak ne ar vienu necīnos, neuzglūn ne vabuļi, ne kloni ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 27.02.13 19:56
 citēt
negatIvs:
Haiduks:
Tu jaf savējo nopublicēji?



es tak ne ar vienu necīnos, neuzglūn ne vabuļi, ne kloni ... :bad_smile:


Man arī nekas neuzglūn, sen esmu pateicis, ka nelietoju krievu 3stāvīgos, bet manā leksikā rupjākais lamuvārds ir VEPRIS un nākamais- MĒSLU VAGULIS. Ja tu tiec nosaukts par vepri, tad ar laiku tev tiek ierādīta aizgalda, kā jaf pēc likuma pienākās :P
Bet tā kā tu manās acīs neesi ņemams nopietnāk , tad piedod, tev dikti dūšigi būs jācenšas, lai šādus vārdus iegūtu sev. Vieglāk tev iegūt ZD tituli, ot tur tu esi diezgan spics :D
Bet neņem galvā... ja nebūtu manis, tevis, Vards, Eltona, vēl vesels bariņš aktīvu muldētāju, forums pārvērstos par kupi-prodaj SS.LV lapas mazo brāli :D
avatar
Publicēts: 27.02.13 21:05
 citēt
Pinus:Tāda ir dzīve.. Ir žultaini cilvēki, ir visādi..
Un jaunajiem autoriem Neonīds ir viens no vērtīgākajiem komentētājiem.. ja vien kāds no tiem ir atnācis mācīties, protams..

Vau !!!!!!
nu gan pateici....
Vairak par Del jau neko nevar uzrakstiit:face-wink:
avatar
Publicēts: 27.02.13 23:03
 citēt
Voldemorts:...un nepārvēršas par savstarpēju apsaukāšanos - nekādu problēmu!

Nu jā, pareizi ir vienpusēja apsaukāšanās:
Voldemorts: Tikai - ļoti lūdzu - ja tur tusē tādi kadri kā schneider, neoonid - nebraukšu ciemos. Morālu urodu pietiek manā mazpilsētā...

Voldemorts: Priduroks arī baznīcā - priduroks. Atvaino, nekā personīga. Tikai asociācijas (ja spēj uztvert, ko tas nozīmē).
avatar
Publicēts: 27.02.13 23:08
 citēt
Hillwalker:
Pinus:Tāda ir dzīve.. Ir žultaini cilvēki, ir visādi..
Un jaunajiem autoriem Neonīds ir viens no vērtīgākajiem komentētājiem.. ja vien kāds no tiem ir atnācis mācīties, protams..

Vau !!!!!!
nu gan pateici....
Vairak par Del jau neko nevar uzrakstiit:face-wink:


Cik esmu lasījis, tad neko tādu neredzu, lai vispār par viņu runātu. Vairāk liekās tukšās mucas variants :P
avatar
Publicēts: 28.02.13 09:23
 citēt
Haiduks:
negatIvs:


es tak ne ar vienu necīnos, neuzglūn ne vabuļi, ne kloni ... :bad_smile:


Man arī nekas neuzglūn, sen esmu pateicis, ka nelietoju krievu 3stāvīgos, bet manā leksikā rupjākais lamuvārds ir VEPRIS un nākamais- MĒSLU VAGULIS. Ja tu tiec nosaukts par vepri, tad ar laiku tev tiek ierādīta aizgalda, kā jaf pēc likuma pienākās :P
Bet tā kā tu manās acīs neesi ņemams nopietnāk , tad piedod, tev dikti dūšigi būs jācenšas, lai šādus vārdus iegūtu sev. Vieglāk tev iegūt ZD tituli, ot tur tu esi diezgan spics :D
Bet neņem galvā... ja nebūtu manis, tevis, Vards, Eltona, vēl vesels bariņš aktīvu muldētāju, forums pārvērstos par kupi-prodaj SS.LV lapas mazo brāli :D
Tev jau pareizi pirms laika forumā aizrādīja, ka mēslu vaguļi rodas tur, kur ir mēsli un ir acīmredzami - tur kur Tu taisi mēslus vaguļi ir klāt...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):