forum.gif
Saimniekiem.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Saimniekiem.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.02.13 22:59 labots
 citēt
Lūdzu izskatīt variantu (špikots no penta-club ru/forums). F/bloga dalībniekam, konkrēta topika autoram, ir tiesības dzēst jebkuru komentāru, kurš neattiecas uz tematu.:face-sad: Ja tas tiek pieļauts, lai celtu saites prestižu - šķiramies...:face-sad:
avatar
Publicēts: 22.02.13 23:03
 citēt
...no kā šķiramies????
avatar
Publicēts: 22.02.13 23:07
 citēt
tad vairs nebūtu nevienas aktīvas diskusijas..
avatar
Publicēts: 23.02.13 00:01
 citēt
Pinus:tad vairs nebūtu nevienas aktīvas diskusijas..


Nezinu! Nesaprotu! Taču šodiena situācija ir tāda - šneideri savu žulti izgāž paralēltopikos, neonīdi apdirš jaunos autorus. Agri vai vēlu tas F/blogu novedīs līdz Foto sienas statusam...:face-sad:
avatar
Publicēts: 23.02.13 00:17
 citēt
Voldemorts:
Pinus:tad vairs nebūtu nevienas aktīvas diskusijas..


Nezinu! Nesaprotu! Taču šodiena situācija ir tāda - šneideri savu žulti izgāž paralēltopikos, neonīdi apdirš jaunos autorus. Agri vai vēlu tas F/blogu novedīs līdz Foto sienas statusam...:face-sad:
Es nezinu, kas ir Foto sienas statuss :), bet zinu to, ka tavu ieteikumu vismaz Shadows pats izmanto savos publicētajos topikos, lai nodzēstu tos komentus, kuri pašam nepatīk. Protams, tava doma ir pilnīgi pareiza.
avatar
Publicēts: 23.02.13 00:18
 citēt
Tāda ir dzīve.. Ir žultaini cilvēki, ir visādi..
Un jaunajiem autoriem Neonīds ir viens no vērtīgākajiem komentētājiem.. ja vien kāds no tiem ir atnācis mācīties, protams..
avatar
Publicēts: 23.02.13 00:57
 citēt
++ Pinus
avatar
Publicēts: 23.02.13 00:58
 citēt
Forums un internets vispār ir interesanta vide.
Ja apkārt būs tikai tas, kas acij/ausij tīkams, nomirs izaugsme un progress.
Es par spamu.
avatar
Publicēts: 23.02.13 01:10 labots
 citēt
Pec cenzuras parasti brec vaji neeruditi un par savam spejam neparliecinati cilveki :):) NEKĀDAS cenzuras un biznes ies kalnaa. Vienigo ko var cenzet iztaikti psihiski neadekvatus texstus un feisus nu tipa "Netēma peldosjos" , bet taa cenzura kave progressu. pec tas kauc vajie , dabiga atlase vajos nokozj vilki
avatar
Publicēts: 23.02.13 01:57
 citēt
Lunis:Pec cenzuras parasti brec vaji neeruditi un par savam spejam neparliecinati cilveki :):) NEKĀDAS cenzuras un biznes ies kalnaa. Vienigo ko var cenzet iztaikti psihiski neadekvatus texstus un feisus nu tipa "Netēma peldosjos" , bet taa cenzura kave progressu. pec tas kauc vajie , dabiga atlase vajos nokozj vilki
Par to jau arī cepiens, ka reizēm tavus neadekvātos tekstus vajag cenzēt... :D
avatar
Publicēts: 23.02.13 07:15
 citēt
vai tiešām Voldemorts,kurš ar moci braukāja jaunībā un kartupeļus tīrija armijā ir vājš un par savām spējām nepārliecināts cilvēks :face-grin: Neticu.
avatar
Publicēts: 23.02.13 07:17
 citēt
Nu, ja armijā tīrījis kartupeļus, tad gan diez vai...
avatar
Publicēts: 23.02.13 07:20
 citēt
Ūhhhhhhhhhhh-jādala forums,jūtīgām dvēselēm un rūdītiem šakāļiem :exciting::exciting::exciting:

a kamdēļ gan neuzvērpt savu BLOGU,kur var vāvuļot ,bet nevienu nelaist,vai ļaunos dzēst??? Kur bēda?
avatar
Publicēts: 23.02.13 07:23 labots
 citēt
Gudris (bija te tāds pasažieris, īstajā vārdā Gatis) jau uztaisīja savu fotobologu. Viens pats tur sēž. Ja kādreiz kāds ienāk un viņam kaut ko pasaka (ne pa spalvai, jo ko gan citu vēl viņam varētu teikt?!), ierasti tiek solīdi (bet diez gan uzreiz) izdzēsti. Valda harmonija un miers jau gadus divus vai ja ne pat jau trīs.
avatar
Publicēts: 23.02.13 07:33 labots
 citēt
...tur jau ir tā bloga sāls,ka nav cenzūras.Un publika ir nolasījusies gana zolīda,kura nepārvērš blogu par izgāztuvi.Ja mēs visi vēl piedomātu pie publicējamām bildēm,tad arī bilžu galerija būtu vairāk baudāma.
avatar
Publicēts: 23.02.13 08:52
 citēt
Voldemorts:Lūdzu izskatīt variantu (špikots no penta-club ru/forums). F/bloga dalībniekam, konkrēta topika autoram, ir tiesības dzēst jebkuru komentāru, kurš neattiecas uz tematu.:face-sad: Ja tas tiek pieļauts, lai celtu saites prestižu - šķiramies...:face-sad:
nu šķiramies!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Publicēts: 23.02.13 09:51
 citēt
f-foto:Uzmanīgi izlasot, te ir lūgums piešķirt tiesības tēmas autoram dzēst komentārus. Tālāk teikts - ja tas (proti, šāda dzēšana) tiek pieļauts, tad jāšķiras. Tātad šādu iespēju nevajag dot, tad nebūs jāšķiras.

Pieminēta arī kaut kāda saite. Galvas, kājas, hipersaite?

Es vakar speciāli noklusēju visu dienu, neatbildot ne uz vienu delīrija murga uzbraucienu. Tādēļ cilvēks visu dienu meklēja kašķi, bet nesagaidījis, draud ar šķiršanās prāvu. Arī šodien neņemšu viņu pierē, diezgan interesanti lasīt, kā runājas pats ar sevi.
avatar
Publicēts: 23.02.13 09:58
 citēt
Voldemār - visu taču var sarunāt........tos šnaiderus, jolanus, neonīdus var nedaudz pasvilināt, teiksim ar napalmu :D :D :D
Un viņi paliks klusi un mierīgi kādu laiku :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.02.13 10:53
 citēt
Oliss:Voldemār - visu taču var sarunāt........tos šnaiderus, jolanus, neonīdus var nedaudz pasvilināt, teiksim ar napalmu :D :D :D
Un viņi paliks klusi un mierīgi kādu laiku :big_smile:



...tu pat salūtu jēdzīgu nevari izveidot,svilinātājs atradies!
avatar
Publicēts: 23.02.13 14:50
 citēt
Bildes:
Voldemorts:Lūdzu izskatīt variantu (špikots no penta-club ru/forums). F/bloga dalībniekam, konkrēta topika autoram, ir tiesības dzēst jebkuru komentāru, kurš neattiecas uz tematu.:face-sad: Ja tas tiek pieļauts, lai celtu saites prestižu - šķiramies...:face-sad:
nu šķiramies!!!!!!!!!!!!!!!!

Hi-Hi! Runāju ar konkrētiem cilvēkiem, F/bloga saimniekiem. Vari savus "asprātīgos" komentus paturēt pie sevis. No tādiem kā Tu līdz F/bloga saimniekam.....:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.02.13 15:15
 citēt
Voldemorts:
Bildes:u šķiramies!!!!!!!!!!!!!!!!

Hi-Hi! Runāju ar konkrētiem cilvēkiem, F/bloga saimniekiem. Vari savus "asprātīgos" komentus paturēt pie sevis. No tādiem kā Tu līdz F/bloga saimniekam.....:face-grin:


Мужик сказал, мужик сделал:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.02.13 15:54
 citēt
susurs:Gudris (bija te tāds pasažieris, īstajā vārdā Gatis) jau uztaisīja savu fotobologu. Viens pats tur sēž. Ja kādreiz kāds ienāk un viņam kaut ko pasaka (ne pa spalvai, jo ko gan citu vēl viņam varētu teikt?!), ierasti tiek solīdi (bet diez gan uzreiz) izdzēsti. Valda harmonija un miers jau gadus divus vai ja ne pat jau trīs.


Man reizēm uzraksta kāds "Aizskarto tīnīšu radinieks" no Fomo tipa "Viņš manu nepilngadīgo draudzeni SABILDEJA!" sadosim viņam , es tad saku NERAUSTA , Fomo Stulbja-Gudra-Gata projekts tieciet paši galā :):) JĀ bet viņš visu dzešot un uzliekot :):) NU KO nav ko līst tadas vuetas kur pašaubams saimnieks Gudris balli spelē:):)
avatar
Publicēts: 23.02.13 16:50 labots
 citēt
Un beidz reiz pīt savus motociklus katrā tematā, te jau sen visi zina, ka tu kādreiz esi paveicis to dižo varoņdarbu, Ура, слава-слава, хай живэ!

Faktiski mani mulsina tikai viens - temats parJupiter-9. Atrikšo šneider-mens, un sāk savu sirdij tik mīļo padomijas sarkano karogu vicināt - argumenti izbeigušies.:face-grin:
penax-club.ru/forum admiņi (tur ikdienas apmeklētāju skaits - kā mums visi piereģistrētie) šo funkciju deleģējuši topika autoram . Ja ir temats - 4/3 kameras, jebkuru uzbraucienu par Canon / Nikon, FF vai APS-C priekšrocībām topika autors momentā dzēš. :face-wink:
Atkārtošos, topika temata robežās tur var tā-ā-ādus tekstiņus palasīt... Par maz neliksies!:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.02.13 19:30
 citēt
f-foto, šķiet ka esi spējīgs atšķirt - tas ir MANS topiks. Par konkrētu tematu.
P.S. Tūlīt būs 16.03 un 09.05. Tad arī parunāsim. Atceros, pagājušajā gadā visādas "pērles bārstīji. Tad arī pastāstīšu, ko Ļeņingradas vienaudzis (blokāde, vecākā māsa apglabāta Peskarevas badā mirušo bērnu kapsētā) domā par Lielo Tēvijas karu...:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.02.13 19:33
 citēt
Voldemorts:f-foto, šķiet ka esi spējīgs atšķirt - tas ir MANS topiks. Par konkrētu tematu.
P.S. Tūlīt būs 16.03 un 09.05. Tad arī parunāsim. Atceros, pagājušajā gadā visādas "pērles bārstīji. Tad arī pastāstīšu, ko Ļeņingradas vienaudzis (blokāde, vecākā māsa apglabāta Peskarevas badā mirušo bērnu kapsētā) domā par Lielo Tēvijas karu...:face-wink:


...tad atļāva dzēst ārā nevēlamos komentārus vai nē????Ja nē,tad ko tālāk?
avatar
Publicēts: 23.02.13 19:45
 citēt
Fotobloga "saimnieki", cik man zināms, vienmēr pastāvējuši uz to, ka community pats visu atrisina un iejaukušies vien tad, kad kāds indivīds ir bijis vairākumam sevišķi kaitinošs un traucējošs.
Konkrētajā kontekstā tas gan nebūtu Šneiders.
Varbūt nevajag izturēties tā, it kā visus interesētu konkrētie jaunības stāsti? Saprātīgās devās varbūt arī interesē, bet ne jau šitādā vājprātā. Ja nav ko par tēmu pateikt, tad jebkur par vecajiem stikliem/armiju/močiem/metālu/whatever - paklusēt arī ir jāmāk.
avatar
Publicēts: 23.02.13 22:22
 citēt
:D,
Saimniekam tiešām vajadzētu palielināt tiesības- bez Saimnieka piekrišanas admini nedrīkst evakuēt no fotobloga pasažierus par it kā adminuprāt, sliktu uzvedību :D
Savādāk skatos, pat Bildes asti ierāvis kājstarpē, viss asums te zūd :D
avatar
Publicēts: 23.02.13 22:24
 citēt
Haiduks::D,
Saimniekam tiešām vajadzētu palielināt tiesības- bez Saimnieka piekrišanas admini nedrīkst evakuēt no fotobloga pasažierus par it kā adminuprāt, sliktu uzvedību :D
Savādāk skatos, pat Bildes asti ierāvis kājstarpē, viss asums te zūd :D


Nevari tomēr bez kašķa....un pēc tam tas teksts-es pirmais nesāku utt.
avatar
Publicēts: 23.02.13 22:25
 citēt
Haiduks::D,
Saimniekam tiešām vajadzētu palielināt tiesības- bez Saimnieka piekrišanas admini nedrīkst evakuēt no fotobloga pasažierus par it kā adminuprāt, sliktu uzvedību :D
Savādāk skatos, pat Bildes asti ierāvis kājstarpē, viss asums te zūd :D
man nav laika
avatar
Publicēts: 24.02.13 08:59
 citēt
....vai ar braucienu ar moci pa kalniem 1960-jo gados:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 26.02.13 16:12
 citēt
Jolan:....vai ar braucienu ar moci pa kalniem 1960-jo gados:face-grin::face-grin::face-grin:

Ir neliela starpība ar jolanu "sanitāriju", ar f-fotogrāfu tukšo, bezpienesuma (bilžu nav, tikai teksti bezjēgā) uzturēšanos forumā.:face-sad:
Diskusijās atsaucos tikai uz to, ko tiešām zinu. Interesanti, ko tādi jolani zina par 60-to gadu (ta jebkuru moci), par kalniem nerunājot.:face-grin: Analogi - ko par armiju var teikt , izņemot smilkstēšanu - cik tur bija slikti tādi kā f-foto. :face-smile: Varbūt tomēr saņemsimies, un spriedīsim par realitātēm...
avatar
Publicēts: 26.02.13 16:48 labots
 citēt
Ko Jūs sauktu par labu bildi?

a)bilde, kas patīk manai sievai
b)bilde, kas patīk Lunim
c)bilde par kuru var nopelnīt atzinību no Dansigas
d)bilde par kuru dod naudu
e)bilde, par kuru konkursos dod grandbalvu.
avatar
Publicēts: 26.02.13 17:47
 citēt
Jolan:
Haiduks::D,
Saimniekam tiešām vajadzētu palielināt tiesības- bez Saimnieka piekrišanas admini nedrīkst evakuēt no fotobloga pasažierus par it kā adminuprāt, sliktu uzvedību :D
Savādāk skatos, pat Bildes asti ierāvis kājstarpē, viss asums te zūd :D


Nevari tomēr bez kašķa....un pēc tam tas teksts-es pirmais nesāku utt.


Kur tu redzi te kašķi... es tieši uzsveru, ka topika autoram ir jāsaka savs vārds, vai pasažiera uzvedība ir laba, pieņemama, vai ar beisboleni sitama.
Oj, piedod, nepaskatīju, kurš raksta tekstu... te bez variantiem... :D :D :D
avatar
Publicēts: 26.02.13 17:50
 citēt
Haiduks:
Jolan:
Nevari tomēr bez kašķa....un pēc tam tas teksts-es pirmais nesāku utt.


Kur tu redzi te kašķi... es tieši uzsveru, ka topika autoram ir jāsaka savs vārds, vai pasažiera uzvedība ir laba, pieņemama, vai ar beisboleni sitama.
Oj, piedod, nepaskatīju, kurš raksta tekstu... te bez variantiem... :D :D :D



citreiz liekas,ka vienīgā vieta kur vari vēl brīvi paļarkšķēt.Raksti droši.Es vecumu cienu.:face-wink:
avatar
Publicēts: 26.02.13 18:03
 citēt
VValdis:Ko Jūs sauktu par labu bildi?

a)bilde, kas patīk manai sievai
b)bilde, kas patīk Lunim
c)bilde par kuru var nopelnīt atzinību no Dansigas
d)bilde par kuru dod naudu
e)bilde, par kuru konkursos dod grandbalvu.

Diferencentēti. Savām bildēm man neder neviena atbilde.:face-sad: F/bloga autoru darbi - nu, konkursos....Gran Prix... Vai nebūs ilgi jāgaida?:face-wink: Ta laba bilde bez bāzes nerodas. Ja arī autors visu dienu to vien dara, kā klientiem kvītis raksta.
avatar
Publicēts: 26.02.13 18:08
 citēt
VValdis:Ko Jūs sauktu par labu bildi?

a)bilde, kas patīk manai sievai
b)bilde, kas patīk Lunim
c)bilde par kuru var nopelnīt atzinību no Dansigas
d)bilde par kuru dod naudu
e)bilde, par kuru konkursos dod grandbalvu.


es drošvien sarindotu apmēram tā: d, e, c, b, a
:)
avatar
Publicēts: 26.02.13 22:31
 citēt
f-foto. Piedod, būsi pārpratis mani. Tikai ne cenzūru! Ja tas nerada tehnisku apgrūtinājumu forumam un nepārvēršas par savstarpēju apsaukāšanos - nekādu problēmu! Viss notiek!:face-smile:
avatar
Publicēts: 26.02.13 22:35
 citēt
Jolan:
Haiduks:
Kur tu redzi te kašķi... es tieši uzsveru, ka topika autoram ir jāsaka savs vārds, vai pasažiera uzvedība ir laba, pieņemama, vai ar beisboleni sitama.
Oj, piedod, nepaskatīju, kurš raksta tekstu... te bez variantiem... :D :D :D



citreiz liekas,ka vienīgā vieta kur vari vēl brīvi paļarkšķēt.Raksti droši.Es vecumu cienu.:face-wink:


a, ka tas abpusēji, tev neliekās :D
avatar
Publicēts: 27.02.13 01:32
 citēt
UldisS:
Voldemorts:
Nezinu! Nesaprotu! Taču šodiena situācija ir tāda - šneideri savu žulti izgāž paralēltopikos, neonīdi apdirš jaunos autorus. Agri vai vēlu tas F/blogu novedīs līdz Foto sienas statusam...:face-sad:
Es nezinu, kas ir Foto sienas statuss :), bet zinu to, ka tavu ieteikumu vismaz Shadows pats izmanto savos publicētajos topikos, lai nodzēstu tos komentus, kuri pašam nepatīk. Protams, tava doma ir pilnīgi pareiza.

Rezultātā es neko nerakstu tajos Šedou topikos. Nav interesanti. jābūt viedokļu daudzveidībai.
avatar
Publicēts: 27.02.13 07:48
 citēt
VecaSeeta:
UldisS:s nezinu, kas ir Foto sienas statuss :), bet zinu to, ka tavu ieteikumu vismaz Shadows pats izmanto savos publicētajos topikos, lai nodzēstu tos komentus, kuri pašam nepatīk. Protams, tava doma ir pilnīgi pareiza.

Rezultātā es neko nerakstu tajos Šedou topikos. Nav interesanti. jābūt viedokļu daudzveidībai.


Interesants cilvēks , te trīs dienas un jaf Shadowu, pazīst un viņa topikos neko neraksta :D, laikam atkal kadam apbižotajam pasažierim jaunFeiks uztaisīts :D... hmmm, kuru tad tikko te padzina??? Liekas Jurčiku :D
VecaSeeta
Reģistrācijas datums: 23.02.2013
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):