forum.gif
Nerādīt pirmajā lapā politiska satura tēmas..
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Nerādīt pirmajā lapā politiska satura tēmas..
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.03.13 10:05 labots
 citēt
Esmu diezgan slinks (gan jau ne es vienīgais), tādēļ pašā sadaļā "Forums" ieeju diezgan reti un iztieku ar "Jaunākās foruma tēmas" redzamajām diskusijām.
Vai nevar foruma sadaļu - burziņš - pirmajā lapā nerādīt un visas tēmas, kas saistās ar to (visādi eiro, psrs, 8.,9. marti un maiji, pilnmēneši, u.c. ar foto nesaistītās tēmas), taču nav šajā sadaļā, pārcelt uz to.

Ja jau reiz mums ir cilvēki, kuram ar delfi, politika.lv, astroloģija, u.c. saitiem nepietiek, un grib par politiku vai jebko citu parunāt arī šeit, tad viņiem liegt to nevajadzētu. Taču pirmajā lapā šādas tēmas, manuprāt, nav piemērotas.


Paldies :)
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:11 labots
 citēt
Bzh:Esmu diezgan slinks (gan jau ne es vienīgais), tādēļ pašā sadaļā "Forums" ieeju diezgan reti un iztieku ar "Jaunākās foruma tēmas" redzamajām diskusijām.
A es esmu izvēlīgs, "apmeklēju" tikai dažas tēmas un to daru TIKAI caur forumu, pirmajā lapā neskatos vispār... ĀĀĀ... TO es daru arī tāpēc, ka ejot caur forumu, diskusija atveras tajā vietā, kur iepriekšējā reizē beidzu lasīt.
"Pērku, Pārdodu, Mainu" neesmu vēris vaļā jau kādas divas nedēļas vismaz.
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:17
 citēt
es ar piekrītu, fotoblog vajag nomirināt tāpat kā sienu...
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:18
 citēt
talavietis:...tāpat kā sienu...


www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:20
 citēt
būtu labāk slēpojuši, pfu, bildējuši... :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:21
 citēt
talavietis:es ar piekrītu, fotoblog vajag nomirināt tāpat kā sienu...

Nemirīs!:face-grin: Nezāle ir sīksta!:face-wink:
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:26
 citēt
nevaru saprast, uz 8. martu vajadzētu nedaudz fragmu pavērt vaļā...
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:39 labots
 citēt
talavietis:nevaru saprast, uz 8. martu vajadzētu nedaudz fragmu pavērt vaļā...


Galvenais ir 9.marta rītā pareizi salīmēt un attīstīt filmiņu...:face-grin:

Bet FB labot diez vai ko īpaši vajadzētu. Dažreiz to "kreiso" tēmu tiešām sarodas pa daudz, bet kaučkāda izklaide nav pa skādi.
Piemēram, cirkā takš starp "nopietnajiem" priekšnesumiem arī parasti saliek klounādes...:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:44 labots
 citēt
f-foto:Sadaļā Pērk/Pārdod ieskatos vēl retāk par augstāk sevi pieteikušo sliņķi, tāpēc man arī lūgums - nerādīt šo SS.LV atvasinājumu pirmajā lappusē.


Šeit pērk un pārdod FOTOTEHNIKU (ar ļoti retiem izņēmumiem).
Bet muld- par viskautko, un visbiežāk- bez dajebkāda sakara ar foto...:face-wink:
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:49 labots
 citēt
f-foto:Sadaļā Pērk/Pārdod ieskatos vēl retāk par augstāk sevi pieteikušo sliņķi, tāpēc man arī lūgums - nerādīt šo SS.LV atvasinājumu pirmajā lappusē.


Pērk/pārdod bieži vien ir saruna par un ap konkrēto lietu. Ar plusiem un mīnusiem, kas piederās fotoportālam.
Kāds fotoportālam ir sakars ar PSRS un kaut ko vietā likšanu?

Tas, ka vienam idiotam ir nogriezta pieeja delfi, nenozīmē, ka par delfi vajadzētu pārvērst fotoblogu..
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:50
 citēt
vienmēr paskatos ko pērk un pārdod,jo var noķert ko garšīgu
avatar
Publicēts: 07.03.13 10:50
 citēt
Vajaga tā, ka aisākot jaunu topiku pirmor 3-4 ieraksti ir par to ka canon un nikon fotoaparāti ir mēsli un to bildētāji ir pilnīgs čau. Un tad pāriet pie politikas un beigt par meitenēm :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.03.13 11:02
 citēt
Nesadalu viedokli!
Pirmkārt, pirmajā lapā rāda aktīvās tēmas (ne visiem vispār interesē, par cik pārdod kurš Nokona objektīvu vai vecu karti).
Otrkārt, bez politikas nekur! Pat ja cilvēks ar absolūti apolitisks un kosmopolītisks, varbūt tomār kaut kas aizķeras... un strīdos dzimst patiesība (protams, ja ir ievērības cienīgs oponents...).
Tā ka fOtoblogs patreizējā formā un saturā ir gana labs.
avatar
Publicēts: 07.03.13 11:07 labots
 citēt
Bzh:Esmu diezgan slinks (gan jau ne es vienīgais), tādēļ pašā sadaļā "Forums" ieeju diezgan reti un iztieku ar "Jaunākās foruma tēmas" redzamajām diskusijām.
Vai nevar foruma sadaļu - burziņš - pirmajā lapā nerādīt un visas tēmas, kas saistās ar to (visādi eiro, psrs, 8.,9. marti un maiji), taču nav šajā sadaļā, pārcelt uz to.

Ja jau reiz mums ir cilvēki, kuram ar delfi un politika.lv nepietiek, un grib par politik parunāt arī šeit, tad viņiem liegt to nevajadzētu. Taču pirmajā lapā šādas tēmas, manuprāt, nav piemērotas.


Paldies :)


Ir risinājums!
Vienmēr skaties Fotoblogu pilna ekrāna izmērā. Kad to būsi apguvis, tad attiecīgās kaitinošajās vietās vari uzlīmēt uz monitora papīrīšus un noņemt no pirmās lapās tracinošās sadaļas, aptuveni tā:
avatar
Publicēts: 07.03.13 11:13 labots
 citēt
f-foto:


Ar ko tu piedāvā aizstāt muldēšanu? Kad pats pēdējo reizi kaut ko publicēji?


Muldēšanu derētu nevis aizstāt, bet bik pafiltrēt- citādi ar to Tavu papīrīti būs jāaizlīmē pusi displeja.:face-wink:
Bet ja par sevi- es veidoju tēmu tikai tad, kad man vajag kautko noskaidrot, nevis tad, kad vienkārši niez mēle....:face-wink:
avatar
Publicēts: 07.03.13 11:18
 citēt
Vaards:
Bzh:Esmu diezgan slinks (gan jau ne es vienīgais), tādēļ pašā sadaļā "Forums" ieeju diezgan reti un iztieku ar "Jaunākās foruma tēmas" redzamajām diskusijām.
Vai nevar foruma sadaļu - burziņš - pirmajā lapā nerādīt un visas tēmas, kas saistās ar to (visādi eiro, psrs, 8.,9. marti un maiji), taču nav šajā sadaļā, pārcelt uz to.

Ja jau reiz mums ir cilvēki, kuram ar delfi un politika.lv nepietiek, un grib par politik parunāt arī šeit, tad viņiem liegt to nevajadzētu. Taču pirmajā lapā šādas tēmas, manuprāt, nav piemērotas.


Paldies :)


Ir risinājums!
Vienmēr skaties Fotoblogu pilna ekrāna izmērā. Kad to būsi apguvis, tad attiecīgās kaitinošajās vietās vari uzlīmēt uz monitora papīrīšus un noņemt no pirmās lapās tracinošās sadaļas, aptuveni tā:


Paldies par ieteikumu, bet tā neatrisina problēmu :)
Tā tiek noslēptas visas tēmas, nevis tikai tās, kurām šeit īsti vietas nav. Jaunākās foruma tēmas ir lieliska fīča. Slikti, ka tur parādās visas diskusijas, ieskaitot tās, kurām vieta ir delfos :)
avatar
Publicēts: 07.03.13 11:25
 citēt
nu ja foruma pirmajā lapā rādītos tikai ieraksti, kādu kameru pirkt un atbildes-

- man lielas pieredzes, šis ir mans pirmais ziepis, bet esmu ļoti apmierināts un citiem iesaku! Tad nafig, tādu blogu?
avatar
Publicēts: 07.03.13 11:25
 citēt
f-foto:Piekasīgi skatoties, ierosinātājs forumu lieto reti, kā pats to norāda, bet izvirza prasības. Kur loģika? Ja cilvēks reti piedalās satiksmē, avārijas, slideni ceļi, lēni ceļu šķērsojošas vecmāmuļas utt. būtiski nevar traucēt. Delfi lasu ļoti reti, un tādu Politika.lv vispār nezinu.
Ja Bzh to pašu teiktu par citām tēmām, kas neattiecas uz foto, tad vajadzētu piekrist. Bet viņš to nesaka vis. To varētu pārbaudīt, apskatoties, pie kurām ne-tēmām Bzh ir paudis iebildumus un pie kurām nav. Mana teorija: viņam nepatīk tikai tās ne-tēmas, ar kuru autoriem viņš nesaprotas. Bet tas ir "ad hominem".


Paldies.
Tā kā politiskās tēmas ir ievērojami vairāk nekā citas, ar foto nesaistītas, tēmas, tad galvenā uzmanība bija tām. Protams, arī citas tēmas, kura nav saistītas ar foto, ir jāpārceļ uz attiecīgo sadaļu - burziņš.
avatar
Publicēts: 07.03.13 11:30
 citēt
f-foto:"Tā kā politiskās tēmas ir ievērojami vairāk nekā citas, ar foto nesaistītas, tēmas"

Eju paskaitīt.


Skaitīt ir jēga tiem, kuri to māk darīt..
avatar
Publicēts: 07.03.13 11:49
 citēt
Runa nav par to, ka aizliedzam runāt par politiku. To var, un iespējams, arī vajag darīt.. Tieši tam ir domāta sadaļa - Burziņš (kur, acīmredzot, arī ir Vārda 16.marta tēma).
Es esmu par to, ka ir sadaļa, kur var runāt par jebko ar foto nesaistītu (gan PSRS, gan Eiro, gan pilnmēness un dažādas jubilejas), taču tas neparādās pirmajā lapā.

Un nedomāju, ka mazāk kašķu pirmajā lapā nokautu blogu.. :)
avatar
Publicēts: 07.03.13 12:00
 citēt
f-foto:Ok, domu sapratu, bet, pastaigājot pa ierakstiem, var pārliecināties, ka tik nevēlamais kašķis un daudzi ieraksti (līdz ar to figurēšana Foruma tēmu galvgalī) ir iespējami un ir sastopami arī ar fototehniskām lietām saistītā tēmā. Tā ir.


Kā minēja Eltons, tad strīdos dzimst patiesība. Ja ne oponentiem, tad vismaz lasītājiem.. Un tas ir pat vēlami fotoportālā :)
Politiskajos strīdos, pat, ja dzimst patiesība (stāsta, ka esot divas tēmas, kur pierādīt savu taisnību neesot iespējams. Viena ir reliģija, otra ir politika), šī nebūs īsti pareiza vieta..
Katrā ziņā to, vai to darīt vai nē, ir bloga saimnieku ziņā. Man ideja likās laba, tādēļ publicēju.. Ir divi komentāri par pašas idejas labumu/sliktumu.. Pārējais ir spams - kā parasti. Šoreiz gan tāds labs spams, jo tur tēmu augšā tik ilgi, kamēr kāds, kurš var ietekmēt, šo izlasīs :)
avatar
Publicēts: 07.03.13 14:24
 citēt
Bzh:
f-foto:Sadaļā Pērk/Pārdod ieskatos vēl retāk par augstāk sevi pieteikušo sliņķi, tāpēc man arī lūgums - nerādīt šo SS.LV atvasinājumu pirmajā lappusē.


Pērk/pārdod bieži vien ir saruna par un ap konkrēto lietu. Ar plusiem un mīnusiem, kas piederās fotoportālam.
Kāds fotoportālam ir sakars ar PSRS un kaut ko vietā likšanu?

Tas, ka vienam idiotam ir nogriezta pieeja delfi, nenozīmē, ka par delfi vajadzētu pārvērst fotoblogu..


Vai tad ar SS.LV nepietiek, ka tas musors, kas nekam neder jātirgo te :D
avatar
Publicēts: 07.03.13 14:26
 citēt
Bzh:
f-foto:Ok, saistītā tēmā. Tā ir.


(stāsta, ka esot divas tēmas, kur pierādīt savu taisnību neesot iespējams. Viena ir reliģija, otra ir politika), šī nebūs īsti pareiza vieta..


Ir vēl viena tēma- FotoUnVissApTo
avatar
Publicēts: 07.03.13 14:45
 citēt
talavietis:es ar piekrītu, fotoblog vajag nomirināt tāpat kā sienu...

Pa manam, siena sāka mirt no tā, ka tai bez ārāmetējiem ļāva pārvērsties par, krogu kategorijās runājot, gadjušņiku.
avatar
Publicēts: 07.03.13 15:45 labots
 citēt
Schneider:
talavietis:es ar piekrītu, fotoblog vajag nomirināt tāpat kā sienu...

Pa manam, siena sāka mirt no tā, ka tai bez ārāmetējiem ļāva pārvērsties par, krogu kategorijās runājot, gadjušņiku.


-----

nezinu, kurā laikā tur bija gadjušņiks, bet vienu brīdi tēmas dzēsa un filtrēja ka prieks, un daudzi interesanti personāži aizgāja, līdz ar to arī man tur vairs nebija interesanti. Ja nu es arī esmu viens no tiem gadjušņika taisītājiem un vaininiekiem, tad lūdzos piedošanu un apsolos vairāk tā nedarīt! :) Bet fotoblogs mutuļo un arī kasīšanās, mērīšanās un beztēmas vienā gabalā, tak neredzu neko sliktu tajā...
Es te reizēm vispār mēnešiem nejūtu admina vai saimnieku klātbūtni, kaut arī zinu, te viņi visu laiku vien ir. tāda administrēšana man ir pa prātam.

Kas attiecas uz Bzh ierosinājumu, tad iespējams jau ir kaut ko darīt lietas labā, ja jau tiešām vajag kaut ko, tikai ne politiku... bet es domāju, ka sāksies ar fočuku un beigsies- kad `mēs augām.... :D
avatar
Publicēts: 07.03.13 16:11 labots
 citēt
Friidis:
talavietis:nevaru saprast, uz 8. martu vajadzētu nedaudz fragmu pavērt vaļā...


Galvenais ir 9.marta rītā pareizi salīmēt un attīstīt filmiņu...:face-grin:


Tas viss ir pupu mizas!!! 10. martā Dansigas jāsvin! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.03.13 16:22
 citēt
smartins:
Friidis:
Galvenais ir 9.marta rītā pareizi salīmēt un attīstīt filmiņu...:face-grin:


Tas viss ir pupu mizas!!! 10. martā Dansigas jāsvin! :bad_smile:


Līdz tam vēl jāspēj izdzīvot...:anger:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):