forum.gif
Kam no bildēm ar iPhone nav bail
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Kam no bildēm ar iPhone nav bail
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.04.13 15:50
 citēt
Bildes:instagrama foršums ir tajā, ka tur ir miljoniem lietotāju un tu ats atrodi/izvēlies kam sekot un uz ko skatīties. un ja kāds nāk dirst pie taviem šedevriem - šamo vienkārši nobloķē.

pats tur ljoti labi jūtos. sekotāju pie 400 un nekādu es tev/tu man, pats sekoju ap simtam, pārsvarā ne no LV. ja saliidzina to, ko es redzu tur un galerijaa šeit... nu kā diena pret nakti... žel kaut kā dažreiz, a kādreiz tā nebija...

Cik tas ir skaisti, ja starp miljoniem cilvēciņu, var atrast tos vienīgos, kas pieri pret zemi triecot sauc: "O! Saule, Tu visspožākā" un dara to TEV vien visforšākajam... Man patiess prieks, par Tevi...:face-smile:
avatar
Publicēts: 07.04.13 16:14
 citēt
Elmarss:
Bildes:instagrama foršums ir tajā, ka tur ir miljoniem lietotāju un tu ats atrodi/izvēlies kam sekot un uz ko skatīties. un ja kāds nāk dirst pie taviem šedevriem - šamo vienkārši nobloķē.

pats tur ljoti labi jūtos. sekotāju pie 400 un nekādu es tev/tu man, pats sekoju ap simtam, pārsvarā ne no LV. ja saliidzina to, ko es redzu tur un galerijaa šeit... nu kā diena pret nakti... žel kaut kā dažreiz, a kādreiz tā nebija...

Cik tas ir skaisti, ja starp miljoniem cilvēciņu, var atrast tos vienīgos, kas pieri pret zemi triecot sauc: "O! Saule, Tu visspožākā" un dara to TEV vien visforšākajam... Man patiess prieks, par Tevi...:face-smile:
tas noteikti ir patīkamāk, nekā sēdēt vietējā resursiņā, mēģint kādam sainstalēt kodeku pakas un simtsreiz saņemt "ej dirst" :D
avatar
Publicēts: 06.05.13 12:46
 citēt
Mobilo ietekme skaidri redzama vakardienas rakstiņā iekš "sonyalpharumors" :

Japane 2012 market analysis: Only High End product sales didn’t decline.

The Japanese agency Cipa published the full Digital Camera Market sales analysis for 2012. The report is available in Japanese only but here are some key info:

. Japanese Companies produced 44% less cameras (14,4 Million cameras).
- The compact camera production declined by 50% (11,2 Million cameras produced).
- The DSLR and the Mirrorless production declined by 25% (3,1 Million cameras produced).
- Only High End Camera and Lens sales saw a small growth. There is a growth of 14,1% in the Full Frame Lens production while APS-C lens production felt by 21 %.
- In the Japanese DSLR segment Sony has a 6,1% share. In 2010 Sony had 7,8%. Canon (52,2%) and Nikon (33,6%) are the leaders.

Summary: Smartphones are eating up the compact camera market and the System Camera market is saturated.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):