forum.gif
bloga problēmas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / bloga problēmas
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 11.06.07 23:18
 citēt
ienāca prātā doma..... :wink:

ka jau mēs redzam, vērtēšanā atzīmi 3 var ielikt tikai tad, ja autors pamato savu rīcību....

es domāju, ka vajadzētu uzlikt obligātu vērtēšanu - piem. kad skaties kādu bildi un autors gribi sākt kārtējo spamošanu, tad komentāru nevar pievienot bez atziimes ielikšanas...

kaut arī spamošana turpinātos, bet tomēr,bildes vērtētu! :roll:
avatar
Publicēts: 11.06.07 23:21
 citēt
Manuprāt, komentāri svarīgāki, vērtīgāki par vērtējumiem, tā kā nejūtu, kas tas būtu nepieciešams!
avatar
Publicēts: 11.06.07 23:31
 citēt
komentāri domāti fotoreportāžām, fotogalerija tiek vērtēta ar atzīmi, pie atzīmes klāt nāk autora komentārs...
avatar
Publicēts: 11.06.07 23:34
 citēt
...komentāri domāti fotoreportāžām...

Pats izdomāji?

Komentāri ir domāti, lai izteiktu savas domas, lai kur tas arī nebūtu!
Punkti arī protams ir noderīgi, bet realizējot tavu ideju, rezultāts būs tāds, ka tikai samazināsies komentāri, jo ne visi grib balsot.
avatar
Publicēts: 11.06.07 23:39
 citēt
eghh, šodien k-kaa visi mani nokaitinaajushi, logošos laukā un iešu gulēt... :evil:
avatar
Publicēts: 11.06.07 23:56
 citēt
eghh, šodien k-kaa visi mani nokaitinaajushi, logošos laukā un iešu gulēt... :evil:


perfekti!
avatar
Publicēts: 12.06.07 02:09
 citēt
Man svarīgāks ir komentārs - ne jau tāds pliekanais, bet tāds, kurā tiešām ir ziņojums, no kura var mācīties un augt, labi moš nav patīkami, ka tev uzd..., bet vismaz zini par ko, protams, ka šajā lapā arī ir izcilie "FOTOGRĀFI" kuri ieliek sliktu vērtējumu bez nekāda komentāra utt, kaut gan pašiem bildes nav labākas, bet nu ja salmi galvā ko var gribēt, tādi ir bija un būs visur un vienmēr - par nožēlu...
avatar
Publicēts: 12.06.07 07:02
 citēt
a vot es gribu spamot un nevērtēt :twisted:
avatar
Publicēts: 12.06.07 07:31
 citēt
va vellls :D
avatar
Publicēts: 12.06.07 08:47
 citēt
Es domāju, ka vislabāk būtu ieviest tā, ka no sākuma nobalso, bet pēc tam var redzēt bildi. Lai piespiestu visus balsot par bildēm. Būtu baigi kruta.
avatar
Publicēts: 12.06.07 08:52
 citēt
Es domāju, ka vislabāk būtu ieviest tā, ka no sākuma nobalso, bet pēc tam var redzēt bildi. Lai piespiestu visus balsot par bildēm. Būtu baigi kruta.

bet pēc tam var redzēt bildi

Šis labs :)
avatar
Publicēts: 12.06.07 09:31
 citēt
o jaa, zelta grauds starp citu ieteikumu pelavaam :lol:
avatar
Publicēts: 12.06.07 15:39
 citēt
ienāca prātā doma..... :wink:

ka jau mēs redzam, vērtēšanā atzīmi 3 var ielikt tikai tad, ja autors pamato savu rīcību....



pareizāk būtu, ka var ielikt 5, tikai tad, ja pamato savu rīcību... 3 ir standarta atzīme, nevis kā pesix piradis, 555 ... nebūs tak atkal jākopē tas tekstiņš no FAQ par to, ko izsaka katra atzīme..... :roll:
avatar
Publicēts: 12.06.07 21:04
 citēt
bet no viena punkta pesam piekritu- labak ir ka tev ieliek hotj 111, neka uzraksta ka bilde nekam neder, labak ir ka ieliek 534 neka uzrakstit ideja super, bet izpildijums galigi garam, bet sajutas ir, vai ne????


Man labāk otrādāk!


Un vai tad tiešām paši nesaprotam kura bilde ir galīgi garām un kura nē?
avatar
Publicēts: 12.06.07 22:12
 citēt
a man ir || ko ieliek, man besi L*H*, kas ieliek 3 3 3 bet galīgi nepamato savu rīcību, labi liec sūdīgu atzīmi man tā atzīme dzīvē neko nemainīs neesmu krutais FOTOGRĀFS, kuram atzīme ir dzīvības un nāves jautājums, bet ja es nezināšu, kas ir nepareizi tad nevaresu laboties un macities no kļūdām.

Un tiem, kam tik ļoti patīk man likt sūdīgas atzīmes tad pamatojiet TO nevis ielieciet, un lieciet man domāt, ka tas esmu es nevis bildes, kas jums nepatīk - es tas sliktais, kas k-ko pateicis par jūsu bildēm vai nav jums iepaticies, jo jūs vienkārši nespējat sniegt savu subjektīvo viedokli par to, kas nepatīk bildē, kas nav pareizi jūsu skatījumā, tad nevērtējiet vispār!

Labāk vērtīgs komentārs nekā bezvērtīgs 5...
avatar
Publicēts: 13.06.07 00:35
 citēt
vienreiz apriebās!! mmkey, kāds nevar pateikt ko pie velna nozīmē tas
''cepumiņu?'' zem ielogošanās loga :?: :?:
apriebies spaidīt, jo labāk jau nepaliek.ehh
avatar
Publicēts: 13.06.07 00:40
 citēt
vienreiz apriebās!! mmkey, kāds nevar pateikt ko pie velna nozīmē tas
''cepumiņu?'' zem ielogošanās loga :?: :?:
apriebies spaidīt, jo labāk jau nepaliek.ehh


Tas noziimee, ja tu aizveersi interneta paarluuku, vel atveersi vinju, tad nebuus atkal jaaievada parole.

Tjipa taas latviski saucas siikdatnes. Tie ir mazi failinji kas glabaajas uz tava kopmja Cookies folderii. Tur interneta lapas var saglabaat shaadus taadus datus, piem kad pedejo reizi esi biji kaadaa lapaa, piem. var pat paroli saglabaat. Protams "cepumiņi" ir shifreeti, jebkursh nevar izlasiit.

Cepumiņi - Cookies - Sīkdatnes

Te vairāk:

www.google.lv...
avatar
Publicēts: 13.06.07 00:42
 citēt
fūūūū..ak ta tomēr ir kāds labums.
shokoran-shokoran 8)
avatar
Publicēts: 13.06.07 02:56
 citēt
Tā kā šobrīd esmu pārdzēries, tad atklāšu, ka manā vietā jau kādu laiciņu darbojas (balso un spamo) botnetu robots! Es tikai norādu, kurš blogeris man patīk (vai nepatīk) ... jā, es viņu uzkodēju pēc tam, kad saņēmu atteikumu no Google labs... suchkas jobanie!!!

Vieniigi traucē tas, ka Shadow ar Eliku pa naktīm cītīgi to visu dzēš laukā... tāpēc mans lieliskais plāns pagaidām nedarbojas :(

:lol:
avatar
Publicēts: 13.06.07 03:06
 citēt
vienreiz apriebās!! mmkey, kāds nevar pateikt ko pie velna nozīmē tas
''cepumiņu?'' zem ielogošanās loga :?: :?:
apriebies spaidīt, jo labāk jau nepaliek.ehh


Nu te gan daži mēģina iepīt kaut kādu eksakti pārgudro datoriķu ķīmiju.

No ko tas nozīmē... tas ir vienkārši domāts kā jautājums - vai tu nevēlies cepumiņu! Nekādu zemtekstu tur nav. Arī sponsora nav. :)
avatar
Publicēts: 13.06.07 07:20
 citēt
martink :lol:
avatar
Publicēts: 14.06.07 16:45
 citēt
Arī sponsora nav. :)



nav sponsora .. nav cepumiņu.. shadowam jau ar nepietiks naudas tik daudz cepumiem..

bet man gribas cepumiņus.. :(
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):