forum.gif
Bezspoguļu kameras
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Bezspoguļu kameras
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 09.04.13 18:56 labots
 citēt
rihrds:
kasjauns:Reku, pie varenās bildes pat pierakstīts, ar ko!


Haha! Ieraugot bildi, sapratu, ka tanī izstādē, iespējams, nezinot esmu nobildējis Voldemortu :) Voldemort, neņem ļaunā, uztver šo kā pierādījumu, ka tā nebija pankūka :)
(Crop)

Viss kārtībā! Bez visa pārējā izstādē pabildēju arī šo modeli. Esi trāpījis mirkli, kad atrādīju bildēto un paņēmu e-pasta adresi - aizsūtīt bildes. Ir manā galerijā (pirmā lapa), kopā ar fotogrāfu Imantu Grosu. :face-smile:
Nupat skatījos vienu pajocīgu video, ar K-01 esot no rokas bildēts. Par kvalitāti spriediet paši.
www.penta-club.ru...
avatar
Publicēts: 09.04.13 20:09
 citēt
diez vai, Voldis dod pačamdīt aparatūru
avatar
Publicēts: 09.04.13 21:06
 citēt
Šajā bildē ir cits objektīvs, nekā video.
avatar
Publicēts: 09.04.13 21:13
 citēt
kasjauns:Šajā bildē ir cits objektīvs, nekā video.

Labāk paskaties linkā penta-club video ar K-01, salīdzini ar savu - Sony A-99. :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.04.13 21:15
 citēt
bildē jau var redzēt, ka Valdim tik viena doma, pieglauzties kažokzvēram :))
avatar
Publicēts: 09.04.13 21:22
 citēt
talavietis:bildē jau var redzēt, ka Valdim tik viena doma, pieglauzties kažokzvēram :))

Nu, modele jauka, kažoks arī, mocītis feins, un kamera man vēl arvien patiešām patīk. :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.04.13 21:33
 citēt
Voldemorts:
kasjauns:Šajā bildē ir cits objektīvs, nekā video.

Labāk paskaties linkā penta-club video ar K-01, salīdzini ar savu - Sony A-99. :face-grin:


Man ir bijis k-01, video tam labs, sony- miskaste! Bet bildē super!
avatar
Publicēts: 13.04.13 13:30 labots
 citēt
Iepatikās - PAnasonic - PROFI - bezspoguļa kamera

Panasonic LUMIX GH3

hi-tech.mail.ru...

:face-smile:
avatar
Publicēts: 13.04.13 14:04
 citēt
GH3 ir ļoti ergonomiska un viegla kamera un kopumā fantastisks aparāts. Vienīgi pēc OM-D un E-PL5 autofokuss galīgi nerullē. Ar video nesanāca daudz padarboties, bet fotografējot ir nu tā, it kā ātri, bet fokusējas P3 un PM1 līmenī. Arī pēc firmware updeita un izmēģinot dažādus objektīvus.

Tie, kuri apsver šīs kameras iegādi un ļoti cer izmantot remote display funkciju uz smartphona, iesaku pagaidīt. Ļoti aplauzos, jo "Lumix Link" aplikācija, kas ir nepieciešama šim pasākumam, kaut kāda iemesla dēļ nav pieejama Latvijā ne priekš Android, ne Apple. Pirms nedēļas uzrakstīju Lietuvas Panasonic birojam, šie pārsūtija info tālāk. Redzēs vai atrisināsies. Šķiet tas pats arī attiecas uz Lumix GF6. Cerams būs kāds Lumix Link updeits un programma pie reizes tiks padarīta pieejama arī LV.
avatar
Publicēts: 13.04.13 17:39
 citēt
rihrds:GH3 ir ļoti ergonomiska un viegla kamera un kopumā fantastisks aparāts. Vienīgi pēc OM-D un E-PL5 autofokuss galīgi nerullē. Ar video nesanāca daudz padarboties, bet fotografējot ir nu tā, it kā ātri, bet fokusējas P3 un PM1 līmenī. Arī pēc firmware updeita un izmēģinot dažādus objektīvus.

Tie, kuri apsver šīs kameras iegādi un ļoti cer izmantot remote display funkciju uz smartphona, iesaku pagaidīt. Ļoti aplauzos, jo "Lumix Link" aplikācija, kas ir nepieciešama šim pasākumam, kaut kāda iemesla dēļ nav pieejama Latvijā ne priekš Android, ne Apple. Pirms nedēļas uzrakstīju Lietuvas Panasonic birojam, šie pārsūtija info tālāk. Redzēs vai atrisināsies. Šķiet tas pats arī attiecas uz Lumix GF6. Cerams būs kāds Lumix Link updeits un programma pie reizes tiks padarīta pieejama arī LV.


Tu esi varens gadžetists, bet kāds tam visam sakars ar fotogrāfiju?
avatar
Publicēts: 13.04.13 17:40
 citēt
rihrds:GH3 ir ļoti ergonomiska un viegla kamera un kopumā fantastisks aparāts. Vienīgi pēc OM-D un E-PL5 autofokuss galīgi nerullē. Ar video nesanāca daudz padarboties, bet fotografējot ir nu tā, it kā ātri, bet fokusējas P3 un PM1 līmenī. Arī pēc firmware updeita un izmēģinot dažādus objektīvus.

Tie, kuri apsver šīs kameras iegādi un ļoti cer izmantot remote display funkciju uz smartphona, iesaku pagaidīt. Ļoti aplauzos, jo "Lumix Link" aplikācija, kas ir nepieciešama šim pasākumam, kaut kāda iemesla dēļ nav pieejama Latvijā ne priekš Android, ne Apple. Pirms nedēļas uzrakstīju Lietuvas Panasonic birojam, šie pārsūtija info tālāk. Redzēs vai atrisināsies. Šķiet tas pats arī attiecas uz Lumix GF6. Cerams būs kāds Lumix Link updeits un programma pie reizes tiks padarīta pieejama arī LV.


Autofokuss sporta režīmā ir nederīgs gan Oly, gan Pana. Man arī ir GH3, lietoju tikai filmēšanai.
avatar
Publicēts: 13.04.13 18:20
 citēt
Sakars itkā jau vienkāršs - jaunie bildētāji vēlas izmantot visas jaunākās tehnoloģiskās iespējas. Tai skaitā Vi-Fi, tur, nenoliedzami līderos Samsung NX sistēma (arī stiklu piedāvājums).
Patestēju GH1, tikko parādījās. Ir šiem modeļiem divas lieliskas īpatnības (šķiet, nevienam konkurentam nav) 1) Multimatrica. Pieteiktos 16 MP dod 18 MP faktiskais laukums. Tas dod vienādu diagonāles skatu leņķi 4:3, 3:2 un 16:9 bildēm (skat dpreview). 2) EVF un ekrāns - abi OLED variantā (10K reizes ātrāki par LCD).
Ražotājs, jau no pirmā modeļa to pozicionē kā videobildēšanai izstrādātu. Ar attiecīgu cenu. Ir bildētāji, kuriem tas svarīgi, ir gatavi maksāt.
avatar
Publicēts: 13.04.13 22:09
 citēt
Samsung ir pārāk nenopietni. Mikrenes un ledusskapji viņiem varbūt arī ir labi. Ja viņi uztaisītu citu brendu priekš foto lietām, varbūt viņiem ietu labāk. Man pat skatīties uz NX sistēmu negribās šīs asociācijas dēļ.

Kasjauns, kāda pieredze ar OM-D? Ja jau filmē, gan jau ka OM-D IBIS esi novērtējis?
avatar
Publicēts: 13.04.13 23:19
 citēt
Asociācijas mēdz būt maldīgas. Tāda izaugsme - no nulles, un tādas finansu iespējas, kā Samsung - nav nevienam citam brendam. Aizgāju, jo sākuma periodā demokrātiskās cenas pazuda. 85/1,4 portretnieks - tādu nav nevienam bezspogulim. Bet cena? Visas inovācijas novirzījās uz Vi-Fi, fotika vadību no smartfona u.t.t.. Man tas nav vajadzīgs. Par velti jau to visu nedod.:face-wink:
Par 4/3 (mikru) pat domājis neesmu - iegādāties lietošanai.. Tur man, salīdzinot ar APS-C ir tādas pašas izjūtas, kā tev par leduskapjiem. Arī filmēšana nekad nav aizrāvusi (daži paziņas regulāri filmē). Laikam vecs kļūstu, nu neinteresē , un viss.:face-sad:
avatar
Publicēts: 14.04.13 13:51
 citēt
rihrds:Samsung ir pārāk nenopietni. Mikrenes un ledusskapji viņiem varbūt arī ir labi. Ja viņi uztaisītu citu brendu priekš foto lietām, varbūt viņiem ietu labāk. Man pat skatīties uz NX sistēmu negribās šīs asociācijas dēļ.

Kasjauns, kāda pieredze ar OM-D? Ja jau filmē, gan jau ka OM-D IBIS esi novērtējis?


Jā, bija man tāds. Stabilizācija gandrīz tikpat laba kā panasonic 14-140 objektīvam, kuram tā ir optiskā. Loģiski, ka grūti uztaisīt tikpat labu stabilizāciju bodijā.

Autofokuss filmējot pilnībā nelietojams, tas arī bija iemesls, kāpēc man nederēja.

Sensors ļoti skaists priekš tik maza izmēra, ISO tur par soli labāk kā GH3, bet video kodeks, protams, ne tuvu nestāv Panasonic ALL-I. No GH2 uz GH3 pārgāju tikai dēļ kodeka. GH3 ir biški viens bugs- filmējot slēdža prioritātes režīmā pārstāj darboties AE mērīšana, ja ISO nokrīt līdz 200. Visu laiku jālieto atbilstošs ND filtrs, lai ISO būtu virs 200 vai P režīms, kurā slēdža ātrumu fočuks izvēlas par lielu. Stulbi, un jaunā firmwāre to neatrisināja, laikam uz mūžiem.

Ja man patiktu fotogrāfēt ar mazajām matricām un nekustīgus priekšmetus, kuriem nevajag AF, OM-D būtu okei. Tikai par to naudu var nopirkt 2-3 fočukus, kuri taisa kvalitatīvāku attēlu, un kuriem arī ir lietojams autofokuss.

14-140 un 14-42 PZ ir vienīgie Pana objektīvi, kuriem labi darbojas OIS. Pārējie ir miskaste šajā ziņā, arī 35-100. 14-150 neesmu mēģinājis.
avatar
Publicēts: 14.04.13 13:54
 citēt
P.S. Es domāju, ka filmējot ar OM-D tam ir digitālā stabilizācija, un nevis kustas matrica. IBIS ir tikai foto režīmā, citādi matrica momentā pārkarstu, kā tas bija ar sākuma Sony, kuriem bija matricas šūpošanās video režīmā.

Tagad visiem, kuriem nav OIS, ir digitālā. Tā kā Oly ir Sony sensors, tur noteikti ir digi stabilizācija, jo video režīms filmējot vēl papildus nokropē jau tā mazo sensoru. Ja būtu IBIS, filmējot būtu tikpat liels attēls, kā fočējot.
avatar
Publicēts: 14.04.13 14:53
 citēt
rihrds:Ja viņi uztaisītu citu brendu priekš foto lietām, varbūt viņiem ietu labāk. Man pat skatīties uz NX sistēmu negribās šīs asociācijas dēļ.

Bet es domāju, ka arī Sony varēja atstāt tīro foto brendu Minolta, tas Walkmaņu uzraksts uz nopietnas spoguļkameras diez kā neizskatās.
avatar
Publicēts: 14.04.13 15:11
 citēt
Rihrds!
Bij man dzīvē posms, kad tirgoju elektroniku. Pirms gadiem 15 no sirds gānīju Samsungu un LG un slavēju Sony, Philipu, Panasoniku, Grundigu un Telefunkenu. Bet līderi mainās, skaties kurā "topā" gribi, piemēram en.wikipedia.org... Samsungs būs starp pirmajām 20 pasaules ietekmīgākajām kompānijām. Palaižot savu NX sistēmu viņu amatpersonas nāca ar saukli "šis (bezspoguļu) tirgus piederēs mums!" Līderi industrijā mainās tāpat kā sportā, vieni "aptaukojas", bet tiem, kas elpo viņiem pakausī, motivācija vienmēr ir spēcīgāka. Samsungs ir uz viļņa, tāpēc nekad nesaki "nekad"!
avatar
Publicēts: 14.04.13 15:19
 citēt
Voldemorts:Asociācijas mēdz būt maldīgas. Tāda izaugsme - no nulles, un tādas finansu iespējas, kā Samsung - nav nevienam citam brendam. Aizgāju, jo sākuma periodā demokrātiskās cenas pazuda. 85/1,4 portretnieks - tādu nav nevienam bezspogulim. Bet cena? Visas inovācijas novirzījās uz Vi-Fi, fotika vadību no smartfona u.t.t.. Man tas nav vajadzīgs. Par velti jau to visu nedod.:face-wink:
Par 4/3 (mikru) pat domājis neesmu - iegādāties lietošanai.. Tur man, salīdzinot ar APS-C ir tādas pašas izjūtas, kā tev par leduskapjiem. Arī filmēšana nekad nav aizrāvusi (daži paziņas regulāri filmē). Laikam vecs kļūstu, nu neinteresē , un viss.:face-sad:
atkal sviestu dzen - vinji nesaaka no nulles
avatar
Publicēts: 14.04.13 22:04
 citēt
kasjauns:Ja man patiktu fotogrāfēt ar mazajām matricām un nekustīgus priekšmetus, kuriem nevajag AF, OM-D būtu okei. Tikai par to naudu var nopirkt 2-3 fočukus, kuri taisa kvalitatīvāku attēlu, un kuriem arī ir lietojams autofokuss.

Kuri tie 2-3x lētākie fočuki būtu, kas taisa kvalitatīvāku bildi par OM-D? :D Tas visur pierādīts, ka OM-D bilde ir tehniski kvalitatīvāka par jebkuru Canon un Nikon APS-C. Par Sony NEX vēl var strīdēties, lai arī Olympus spējis no tās Sony matricas noņemt labākas dinamiskā diapazona iespējas, šajā ziņā pārspējot pat Canon 5D III un Nikon D800. Fuji X Pro (un tā atvasinājumi) vienīgi APS-C frontē ir labāki.
kasjauns:P.S. Es domāju, ka filmējot ar OM-D tam ir digitālā stabilizācija, un nevis kustas matrica. IBIS ir tikai foto režīmā, citādi matrica momentā pārkarstu,

OM-D IBIS darbojas arī video režīmā, nekādas "digitālās stabilizācijas"!
avatar
Publicēts: 14.04.13 22:24
 citēt
GunarsII:Rihrds!
Bij man dzīvē posms, kad tirgoju elektroniku. Pirms gadiem 15 no sirds gānīju Samsungu un LG un slavēju Sony, Philipu, Panasoniku, Grundigu un Telefunkenu. Bet līderi mainās, skaties kurā "topā" gribi, piemēram en.wikipedia.org... Samsungs būs starp pirmajām 20 pasaules ietekmīgākajām kompānijām. Palaižot savu NX sistēmu viņu amatpersonas nāca ar saukli "šis (bezspoguļu) tirgus piederēs mums!" Līderi industrijā mainās tāpat kā sportā, vieni "aptaukojas", bet tiem, kas elpo viņiem pakausī, motivācija vienmēr ir spēcīgāka. Samsungs ir uz viļņa, tāpēc nekad nesaki "nekad"!


Noteikti! Patiesībā samsungam un sony ir milzīgs potenciāls. Pat ja viņu pirmie pūliņi foto lauciņā cieš zaudējumus, tad ir citas jomas no kurām gūstot peļņu var izlīdzināt zaudējumus un nākotnē radīt inovatīvus produktus, kas ir patērētājam ļoti pievilcīgi. Par piemēru var ņemt Sony un viņu puscaurspīdīgos spoguļus. Domāju nākotnē Sony spēks būs vērā ņemams.
avatar
Publicēts: 15.04.13 00:07
 citēt
kasjauns:P.S. Es domāju, ka filmējot ar OM-D tam ir digitālā stabilizācija, un nevis kustas matrica. IBIS ir tikai foto režīmā, citādi matrica momentā pārkarstu,

OM-D IBIS darbojas arī video režīmā, nekādas "digitālās stabilizācijas"!


Man arī šķiet, ka OM-D ir vienīgā Olympus kamera, kurai IBIS darbojas arī video režīmā.
Par stabilizatoriem runājot, E-PL5 ir 2 stabilizācijas opcijas video režīmā:

M-IS1 taisa lielāku crop nekā M-IS2 un ir ievērojami efektīvāka, droši vien atstājot lielāku buferi gar sensora malām. Katrā ziņā esmu laimīgs, ka PL5 video vairs nav tas briesmīgais pudiņš, kas bija ar E-P3 - vidus rāms, bet augša un apakša ļurinās kā trakas.

Par brendiem runājot, Samsung pēkšņi vienā brīdī sāka ražot portatīvos datorus. Neuzticamākus datorus kopš Nvidia grafisko čipu feila man šķiet neesmu redzējis. Ā tad vēl pirms dažiem gadiem darbā nopirku padsmit Samsung monitorus. Pēc garantijas laika beigām piektā daļa pēkšņi nosprāga, kamēr no desmitiem vecu veciem LG bija daži feili. Samsung cietie diski arī bija vieni no draņķīgākajiem, sprāgoņu ziņā konkurēja tikai ar Maxtor vai Seagate. Brends liels un labi izreklamēts, guvis lielu popularitāti pateicoties TV un smartfoniem, bet foto kameru es no viņiem vismaz tuvākajā laikā nenopirkšu. Globalizāciju protams neapturēt.
avatar
Publicēts: 15.04.13 12:42 labots
 citēt
rihrds. Par tiem padsmit monitoriem patika! :face-sad:
Vecais monitors bija LG Flatron. Radās vajadzība pēc lielāka ekrāna - nelielai digi bilžu pēcapstrādei. Veikalā paziņa strādā, jautāju - kurš modelis, kaut uz izcilu kvalitāti nepretendējot, vismazāk tiek atgriezts garantijas remontā (vecs triks, ja jau garantijas laiku neizvelk, nu - nevajag).:face-sad:
Nupat speciāli paskatījos šilti.
Samsung SyncMaster 913N.
Made in DongGuang, China.
Manufactured: December 2005.:face-grin:
Ceru vēl šogad izvilkt.
Kā fotokamera NX100 tobrīd pilnībā apmierināja. Protams vispirms pacilāju Sony Nex-sus. Pēc Nikon (D40 un D3100) man neērti ar tiem darboties. Uzstādīt - caur Menju. Podziņas - tuvu, neērti. Vissliktākais - ekrāniņš. Jā, nu ir viņš 3", kā Pentax K-01. Tikai izstiepts - malu attiecības 16:9. Gar malām vēl ikonas, faktiskais attēls niecīgs. Fokusēties ar MF stikliem - vairāk kā neērti.
Nedrīkstu teikt - slikta kamera - nē. Vienkārši nav priekš manis. :face-wink:
avatar
Publicēts: 22.05.13 12:10
 citēt
rihrds:
Tie, kuri apsver šīs kameras iegādi un ļoti cer izmantot remote display funkciju uz smartphona, iesaku pagaidīt. Ļoti aplauzos, jo "Lumix Link" aplikācija, kas ir nepieciešama šim pasākumam, kaut kāda iemesla dēļ nav pieejama Latvijā ne priekš Android, ne Apple. Pirms nedēļas uzrakstīju Lietuvas Panasonic birojam, šie pārsūtija info tālāk. Redzēs vai atrisināsies. Šķiet tas pats arī attiecas uz Lumix GF6. Cerams būs kāds Lumix Link updeits un programma pie reizes tiks padarīta pieejama arī LV.


Ar prieku paziņoju, ka Lumix Link tagad ir pieejams arī Latvijā!
Pēc sarakstes ar Lietuvas Panasonic kantori, informācija tika padota tālāk uz eiropas pārstāvniecību Polijā un tad tālāk uz Japānu.
Citāts no Poļiem:
"..we have got confirmation from factory, Japan that "Lumix Link App" is now available in Latvia."

Tā ka GH3 un GF6 remote display un tethering no smatrphoniem fīča tagad arī pie mums ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):