forum.gif
Bezspoguļu kameras
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Bezspoguļu kameras
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.03.13 22:32
 citēt
Sveiki ! Iespējams, šis links jau ir likts un es atkārtošos, bet te var gūt samērā labu informāciju par dažām bezspoguļu kamerām. Teksti krievu valodā.

podakuni.livejournal.com...
avatar
Publicēts: 18.03.13 08:27
 citēt
Laba infa ir atrasta! Patīk autora testu metodika - ļoti tuva vienkāršai ikdienas bildēšanai. Samsung NX 100 tests savulaik man palīdzēja izvēlēties. Viss rakstītais pilnībā atbilda kameras iespējām. :face-smile:

Brīdinājums! Skatoties autora bildes ar jebkuru kameru, atcerieties - iegādājoties šo modeli, paša darbi (sākumā) ne tuvu nebūs tādā kvalitātē kā Podakuni testbildes. Autoram ir ļoti liela pieredze pēcapstrādē.:face-wink: Katrā gadījumā, viss ir objektīvi, jāsrādā.
avatar
Publicēts: 18.03.13 08:46
 citēt
A kapēc neraksta, kas par verķi pašā pirmajā kadrā?
avatar
Publicēts: 18.03.13 09:23
 citēt
Schneider:A kapēc neraksta, kas par verķi pašā pirmajā kadrā?

Tas - autora noslēpums! :face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 18.03.13 10:01
 citēt
un te vēl informācija krieviski lasošiem interesentiem par fotogrāfiju, no kuras var kko izlobīt arī priekš sevis
www.thg.ru...
avatar
Publicēts: 20.03.13 15:37
 citēt
Un autors cer, ka kāds to palagu uz 15 lapām arī lasīs, ja atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu ir - Точно так же, как и телефоном.
avatar
Publicēts: 20.03.13 16:19
 citēt
Un ar kādu bildmašinu bildēta Tavs avatars?
avatar
Publicēts: 20.03.13 16:33
 citēt
Ja tas jautājums bija man, tad ar Canoni EOS 10D+Tokina 16-50/2,8.
avatar
Publicēts: 02.04.13 22:41
 citēt
Jonathan Posner: 10 Reasons Why I’m Switching to the Olympus OM-D from the Canon 5D Mk 2
jonathanposner.tumblr.com...
avatar
Publicēts: 03.04.13 09:48
 citēt
Ja fočē kaut no nekustīgu, vai labā apgaismojumā, tad jau tiem bezspoguļiem nav nekādas vainas. Bet nu, autofokuss tiem švaks, un krēslā arī nejūtīga.
Voldemorta onkulis ir redzams video, kur čenšas nofokusēties ar savu Pentax K-01, bet nesanāk.
avatar
Publicēts: 03.04.13 18:12
 citēt
Kasjauns, jā, ir problēmas ar kustīgiem objektiem, kad kustība notiek ātri pa diagonāli vai prom/uz fotoaparātu. Teiksim tā - sporta sacensības ir grūti fotografēt, bet..

Olympus kameras, kas bija pēc E-PM1 (to ieskaitot) līdz E-P3 fokusējas zibenīgi, bet problēmas sāk parādīties krēslā, tumšākos apstākļos.
Savukārt pēdējās Olympus kameras - OM-D, E-PL5, E-PM2 ir lietojamas arī vājākas redzamības apstākļos. Fokusējas bez problēmām un zibenīgi.
Tas pie nosacījuma, ka tiek izmantoti arī "mūsdienīgi" objektīvi. OM-D ar Lumix 20mm būs tik pat lēns kā E-PM1.
Ar panasonic mazāka pieredze, bet tie attīstās tāpat kā Olympus.

Visi Fuji, ieskaitot jaunāko 100S, zaudē pēdējiem Oly autofokusa ziņā, par Pentax nerunāsim.

Ar NEX nav pieredzes, lai kāds cits patstāsta.

Bet viennozīmīgi ar bezpoguļu AF vairs nav tik problemātiski kā kādreiz, viena veca kamera nav rādītājs.
avatar
Publicēts: 03.04.13 18:44
 citēt
rihrds:
Bet viennozīmīgi ar bezpoguļu AF vairs nav tik problemātiski kā kādreiz


Bet ir problemātiski.
avatar
Publicēts: 03.04.13 18:58
 citēt
NEXiem ar AF ir diezgan labi.
avatar
Publicēts: 03.04.13 19:00 labots
 citēt
Kasjauns, skatoties ar ko salīdzina
avatar
Publicēts: 03.04.13 20:14
 citēt
versatile:NEXiem ar AF ir diezgan labi.


Pirms runāt muļķības, nopērc un pamēģini!
Nex nespēj fokusēties istabas apgaismojumā, par kustīgiem objektiem pat nerunājot. Mēsls!
avatar
Publicēts: 03.04.13 20:21
 citēt
Lai pamēģinātu, dažreiz nemaz nav jāpērk.
Nex 5R un Nex 6 fokusējas visai labi, cik nu to iespējams pārbaudīt ar tumšajiem kitiem. Cita lieta, ka fokusēšanās savādāka, kā pierasts ar spoguleni.
avatar
Publicēts: 03.04.13 22:03
 citēt
versatile:Lai pamēģinātu, dažreiz nemaz nav jāpērk.
Nex 5R un Nex 6 fokusējas visai labi, cik nu to iespējams pārbaudīt ar tumšajiem kitiem. Cita lieta, ka fokusēšanās savādāka, kā pierasts ar spoguleni.

Es biju nopircis. Pilnībā absurds pirkums, laikam sazombējos no reklāmām.
avatar
Publicēts: 03.04.13 22:17
 citēt
Es arī nex6 skatījos. Man likās, ka tur sony kaut ko ar fokusu ir gudri sadomājis, jo ja ņēmu single point, tad ja tam sanāk nofokusēties tad ir ap centru, ja nē, tad šis sadomā pats paplašināt zonu līdz malām un kaut kur protams atkal ir fokuss, tikai ne tur kur vajag:)
avatar
Publicēts: 04.04.13 21:20
 citēt
Olesja:Es arī nex6 skatījos. Man likās, ka tur sony kaut ko ar fokusu ir gudri sadomājis, jo ja ņēmu single point, tad ja tam sanāk nofokusēties tad ir ap centru, ja nē, tad šis sadomā pats paplašināt zonu līdz malām un kaut kur protams atkal ir fokuss, tikai ne tur kur vajag:)


Tā "paplašināšana līdz malām" arī nozīmē, ka fočuks AF neredz, un nofokusējas uz 2 metriem.
Pilnīgs mēsls, totāls! Visi nexi. Jo viņi ne ar ko neatšķiras, patiesībā. Tie "fāzu nobīdes punkti uz sensora" ir tīrākā diršana!
avatar
Publicēts: 04.04.13 21:42
 citēt
:big_smile:
avatar
Publicēts: 04.04.13 22:19
 citēt
Olesja:Es arī nex6 skatījos. Man likās, ka tur sony kaut ko ar fokusu ir gudri sadomājis, jo ja ņēmu single point, tad ja tam sanāk nofokusēties tad ir ap centru, ja nē, tad šis sadomā pats paplašināt zonu līdz malām un kaut kur protams atkal ir fokuss, tikai ne tur kur vajag:)

Vakarā, istabā ar 60W griestu lampu viņš (NEX-F3) tā tiešām dara, tomēr līdz šim par to nav bijis jāsatraucas. Tādos apstākļos gandrīz nebildēju, ja baigi vajag, manuālais fokuss ir lietojams. Tajā pat laikā Nex-F3 un Nex-3N sensors pēc trokšņainības un dinamiskā diapazona savā klasē ir starp pašiem labākajiem www.dxomark.com... Šitā var strīdēties bezgalīgi, visu nosaka lietotāja vajadzības un paradumi. Pagājušajā gadā šķīros no spoguļkameras un tagad bišķi skumstu pēc optiskā skatumeklētāja un nedaudz pēc DSLR autofokusa. Tāpēc gudrs gājiens man liekas Canon jaunais, ļoti kompaktais 100D, izskatās labi tēmēts tiem lietotājiem, kam vajag ko mazu un tiem, kuri jau sen ir Canon "nometnē".
avatar
Publicēts: 04.04.13 22:33
 citēt
Jaunais 100d varbūt būs arī labs, bet domāju, ka dzīvē tas būs 600d samazināta versija...toties cipars šobrīd amazonē ir 699GBP = 600LVL ! tad jau labāk pirkt uzreiz 6D ar ff ,nevis kropu nedaudz labāku par manējo 1100d canonu, par kuru samaksāju 240 LVL ar KIT IS objektīvu. ... man jau liekas, ka canons tikai meklē klientu loku "gribu mazāko iespējamo kameru,..kaut 7mm mazāka, bet 400lvl piemaksāšu":)
avatar
Publicēts: 04.04.13 22:49
 citēt
Olesja:Jaunais 100d varbūt būs arī labs, bet domāju, ka dzīvē tas būs 600d samazināta versija...toties cipars šobrīd amazonē ir 699GBP = 600LVL ! tad jau labāk pirkt uzreiz 6D ar ff ,nevis kropu nedaudz labāku par manējo 1100d canonu, par kuru samaksāju 240 LVL ar KIT IS objektīvu. ... man jau liekas, ka canons tikai meklē klientu loku "gribu mazāko iespējamo kameru,..kaut 7mm mazāka, bet 400lvl piemaksāšu":)

Nu tad jāved no Amerikas, tur iekš BH ar kitu ir 799$ = 439 Ls; www.bhphotovideo.com...
avatar
Publicēts: 05.04.13 06:44 labots
 citēt
kasjauns:Ja fočē kaut no nekustīgu, vai labā apgaismojumā, tad jau tiem bezspoguļiem nav nekādas vainas. Bet nu, autofokuss tiem švaks, un krēslā arī nejūtīga.
Voldemorta onkulis ir redzams video, kur čenšas nofokusēties ar savu Pentax K-01, bet nesanāk.


Sveiks! Kā reinkarnācija - normāi?

Par tavu video Volkemortam ir nedaudz citas domas - uz K-01 bija MF, 85/2,0. Kamēr skraidīji pa Ķīpsalas halli ar zūmu kaudzi somā, es mierīgi testēju, ,tikkko biju adapteri uzcepis. Bet neķer kreņķi - katram savas izklaides.:face-wink:

Mulsina kas cits - dzirdu, tu pat fotokursus pasniedzot - jauno maiņu audzinot. Vai tiešām viņiem par fiksētajiem stikkliem, ar MF, neko nemāci? Pieņemu, esi dzirdējis - neviens zūms nestāvot blakus attiecīgam fiksfokālim. Savukārt vislabākie fiksētie stikli esot bez autufokusa, ar manuālo. Nu, kā C.Z.:face-smile:
avatar
Publicēts: 05.04.13 07:51
 citēt
Ja tas nex tā arī maksātu, kā bezautofokusa aparāts, tad labi, būtu okei! Bet viņš taču maksā kā divas spogulenes!!! Absurds!
avatar
Publicēts: 05.04.13 07:54
 citēt
Voldemorts:
kasjauns:Ja fočē kaut no nekustīgu, vai labā apgaismojumā, tad jau tiem bezspoguļiem nav nekādas vainas. Bet nu, autofokuss tiem švaks, un krēslā arī nejūtīga.
Voldemorta onkulis ir redzams video, kur čenšas nofokusēties ar savu Pentax K-01, bet nesanāk.


Sveiks! Kā reinkarnācija - normāi?

Par tavu video Volkemortam ir nedaudz citas domas - uz K-01 bija MF, 85/2,0. Kamēr skraidīji pa Ķīpsalas halli ar zūmu kaudzi somā, es mierīgi testēju, ,tikkko biju adapteri uzcepis. Bet neķer kreņķi - katram savas izklaides.:face-wink:

Mulsina kas cits - dzirdu, tu pat fotokursus pasniedzot - jauno maiņu audzinot. Vai tiešām viņiem pat fiksētajiem stikkliem, ar MF, neko nemāci? Pieņemu, esi dzirdējis - neviens zūms nestāvot blakus attiecīgam fiksfokālim. Savukārt vislabākie fiksētie stikli esot bez autufokusa, ar manuālo. Nu, kā C.Z.:face-smile:



Paklau, video ir skaidri redzams, ka tu mocies ar Pentakša bezspoguleni ar 40 mm f 2,8 autofokusu, nevis "bla-bla-bla 85 mm manuālo"!
avatar
Publicēts: 06.04.13 10:23 labots
 citēt
kasjauns
Mokies (Ekdzelīns), tas tā, neapvainojies, lūdzu.. Ja šobrīd varētu būt bijis tikko lieliski pārdotais, unikālais 40/2,8 (pēc neilga laika būs RARITĀTE), pārējās bildes (reports) ir ar MF.
Ne jau par to runa. Ļoti vēlos lasīt puslīdz aktīvu (F/bloga bilžu vērtējums nesvarīgs) bildētāju domas. Pieredzi. Salīdzinājumus. Personīgos, bildējot ar zoom/ fiksfokāļiem. Ar AF/MF fiksfokāļiem.
avatar
Publicēts: 06.04.13 19:01
 citēt
kasjauns:Voldemorta onkulis ir redzams video, kur čenšas nofokusēties ar savu Pentax K-01, bet nesanāk.

Kur to ķinīti var noskatīties?
avatar
Publicēts: 06.04.13 19:15
 citēt
bija youtubee pie portreti.lv, fotoizstāde ķīpsalā.
avatar
Publicēts: 06.04.13 19:26
 citēt
Gūgle-Jūtube neko nezina par fotoizstādi Ķīpsalā.
avatar
Publicēts: 06.04.13 19:31
 citēt
Watch "Šon biju izstādē "Riga Photo Show. juris popovs
avatar
Publicēts: 06.04.13 20:01
 citēt
A kur jūs tur redzat pankoku 40/2,8 XS, patiešām izskatās pēc Ģeļiosa:

avatar
Publicēts: 06.04.13 20:45 labots
 citēt
Schneider:A kur jūs tur redzat pankoku 40/2,8 XS, patiešām izskatās pēc Ģeļiosa:


Tieši tā, Dāmas un Kungi. Interesē praktiķu redzējums. Pieredze. Ja iespējams - darbi. Nu, kā [url=www.club.foto.ru]www.club.foto.ru[/url] / pa tematiem. Pieļauju, daudziem varētu interesēt. Protams, runāsim par jebkura objektīva +/-, zūmus iekaitot.Mīlu to,kurš uz Sony R1 (24-120/2,4).
avatar
Publicēts: 06.04.13 20:51
 citēt
Paskaties uzmanīgāk, tur, kur beidzas spīdīgais zibspuldzes vāciņš, ir tieši 2 cm objektīvs. Helioss torčītu 4 cm uz āru.
avatar
Publicēts: 06.04.13 20:52 labots
 citēt
Šito: [url=www.club.foto.ru]www.club.foto.ru nevarētu iztulkot?
avatar
Publicēts: 06.04.13 20:53
 citēt
kasjauns:Paskaties uzmanīgāk, tur, kur beidzas spīdīgais zibspuldzes vāciņš, ir tieši 2 cm objektīvs. Helioss torčītu 4 cm uz āru.

Tieši aiz pirksta arī torčī uz āru, pankoku varētu redzēt tikai no paša sāna.
avatar
Publicēts: 06.04.13 20:54
 citēt
Reku, pie varenās bildes pat pierakstīts, ar ko! www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 06.04.13 20:55
 citēt
Schneider:
kasjauns:Paskaties uzmanīgāk, tur, kur beidzas spīdīgais zibspuldzes vāciņš, ir tieši 2 cm objektīvs. Helioss torčītu 4 cm uz āru.

Tieši aiz pirksta arī torčī uz āru, pankoku varētu redzēt tikai no paša sāna.


K-01 ir treknāks, nekā tu domā.
Ai, da labi, Voldemorts atskaidrosies, pats godīgi uzrakstīs, ar ko to beibi mocīja!
avatar
Publicēts: 06.04.13 21:02
 citēt
K-01 treknums neko nenozīmē, XS ir pavisam kārns.
Bet Voldemorts, kamēr atskaidrosies, visus vēl paspēs tā izlamāt ar sava rotas komandiera leksikonu, ka pazudīs visa interese par viņa stikliem.
avatar
Publicēts: 09.04.13 17:55 labots
 citēt
kasjauns:Reku, pie varenās bildes pat pierakstīts, ar ko!


Haha! Ieraugot bildi, sapratu, ka tanī izstādē, iespējams, nezinot esmu nobildējis Voldemortu :) Voldemort, neņem ļaunā, uztver šo kā pierādījumu, ka tā nebija pankūka :)
(Crop)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):