forum.gif
Pirelli Calendar 2013 by Steve McCurry
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Pirelli Calendar 2013 by Steve McCurry
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.04.13 15:12 labots
 citēt
Neapgriežos šeit bieži, bet domāju, ka ir vērts padalīties un ceru, ka nav jau šeit bijis iepriekš :)
pats process:
www.youtube.com...

galabildes:
www.fashiontv.com...
avatar
Publicēts: 08.04.13 15:19
 citēt
But jau ir ijis TAČU šitas sakarīgākais Pirelli kopš nez cik gadiem , vismaz interesanti paskatīties.
avatar
Publicēts: 08.04.13 22:15
 citēt
Nopietni strādā. :face-smile: Ar ko viņam tur piegaismo? Kaut kas IKAN līdzīgs...
avatar
Publicēts: 08.04.13 23:39
 citēt
Lunis:But jau ir ijis TAČU šitas sakarīgākais Pirelli kopš nez cik gadiem , vismaz interesanti paskatīties.
A kāpēc tu pats Pirelli nebildē? Pārāk maz maksā?
avatar
Publicēts: 09.04.13 00:04
 citēt
Voldemorts style modernāks par Pirelli style.
avatar
Publicēts: 09.04.13 00:22
 citēt
jg101:Voldemorts style modernāks par Pirelli style.

Tavs vēl modernāks
avatar
Publicēts: 09.04.13 02:21
 citēt
UldisS:
Lunis:But jau ir ijis TAČU šitas sakarīgākais Pirelli kopš nez cik gadiem , vismaz interesanti paskatīties.
A kāpēc tu pats Pirelli nebildē? Pārāk maz maksā?


Pirelli kalendārs tas ir konkrēta stila žanra kalendārs , tapat kā Playboy. Beidzamā desmitgadē viņi kautkā ieslīguši "Modīgās GLUPĪBĀS" , pēdējais Pirelli kas man škita interesants bija pirms gadiem 6-7 , tas ko Freibeiragi daži auni uzdāvināja , tieši tas uzreiz nonāca pie manis ar pavadījumu ka "Varbūt es spēšu novērtēt". Tas pat nebija skuķu kalendārs drīzāk aziātu mākslas . A šitas autors man patīk , vismaz ir interesants:) Man nav interesanti strādāt ar tāda stila aukstiem modeļiem , man tādi garlaiko. Tāpēc nekad netaisīšu nedz Pirelli nedz Latvijas Playboy , man tas nešķiet interesanti. Esmu gana daudz taisījis "Šoferu kalendārus" kopš 90 sākuma , tie man joprojām šķiet interesantāki par vairumu pēdējo gadu Pirelli :):) Pirms pāris gadiem motopower kalendārs ko tasīja Mārtiņš Plūme man liekas interesantāks par vismaz pēdējo dažu gadu Pirelli :)
avatar
Publicēts: 09.04.13 09:06
 citēt
Lunis:
UldisS: kāpēc tu pats Pirelli nebildē? Pārāk maz maksā?


Pirelli kalendārs tas ir konkrēta stila žanra kalendārs , tapat kā Playboy. Beidzamā desmitgadē viņi kautkā ieslīguši "Modīgās GLUPĪBĀS" , pēdējais Pirelli kas man škita interesants bija pirms gadiem 6-7 , tas ko Freibeiragi daži auni uzdāvināja , tieši tas uzreiz nonāca pie manis ar pavadījumu ka "Varbūt es spēšu novērtēt". Tas pat nebija skuķu kalendārs drīzāk aziātu mākslas . A šitas autors man patīk , vismaz ir interesants:) Man nav interesanti strādāt ar tāda stila aukstiem modeļiem , man tādi garlaiko. Tāpēc nekad netaisīšu nedz Pirelli nedz Latvijas Playboy , man tas nešķiet interesanti. Esmu gana daudz taisījis "Šoferu kalendārus" kopš 90 sākuma , tie man joprojām šķiet interesantāki par vairumu pēdējo gadu Pirelli :):) Pirms pāris gadiem motopower kalendārs ko tasīja Mārtiņš Plūme man liekas interesantāks par vismaz pēdējo dažu gadu Pirelli :)

Āāāāāāāāāāā, tad cik var saprast no teksta, Tev tātad ir bijuši piedāvājumi np PIRELLI un no PLAYBOY ? Cienu , cienu, mums jābūt lepniem un nav ko visādiem sūdiem atdoties :)
avatar
Publicēts: 09.04.13 10:19
 citēt
kaut kā netēmā atkal panesās. Nu paskatiet,kā Kondrašins kalendārus sāka ražot, varbūt katram tas nav jādara.
Jautrības parasti vairāk,kad visādi pagastu censoņu sadomā kalendārus pa limonādi,nu tipa mēs jau fotogrāfu pieminēsim-uzdāviniet kādu bilžu kaudzīti.
avatar
Publicēts: 09.04.13 11:01 labots
 citēt
Tante:
Āāāāāāāāāāā, tad cik var saprast no teksta, Tev tātad ir bijuši piedāvājumi np PIRELLI un no PLAYBOY ? Cienu , cienu, mums jābūt lepniem un nav ko visādiem sūdiem atdoties :)


Es tā saprotu UldisS: kā parasti kāds "Blatiņš" pie pakaļdurvīm , tad jau saku KĀPĒC man tas nevarētu interesēt :):)
avatar
Publicēts: 09.04.13 12:42
 citēt
Lunis:
Tante:
Āāāāāāāāāāā, tad cik var saprast no teksta, Tev tātad ir bijuši piedāvājumi np PIRELLI un no PLAYBOY ? Cienu , cienu, mums jābūt lepniem un nav ko visādiem sūdiem atdoties :)


Es tā saprotu UldisS: kā parasti kāds "Blatiņš" pie pakaļdurvīm , tad jau saku KĀPĒC man tas nevarētu interesēt :):)
Kaut kur dzirdēju, ka tiem, kuri grib Pirelli bildēt, FIAP medaļas esot obligāts noteikums.
avatar
Publicēts: 09.04.13 13:14 labots
 citēt
UldisS:Kaut kur dzirdēju, ka tiem, kuri grib Pirelli bildēt, FIAP medaļas esot obligāts noteikums.


Būs kļūdiņa , Pirelli kalendāru taisa "Mēdiju personāži" , cilvēki kuri pēc kalendāra izdevēju domām aizgājušā gadā ir "Sabiedrības uzmanības centrā" . Tieši tāpat arī TĒMAS izvēlas pēc "Sabiedrības aktualitātēm" . Pagājušā gada mēdiju personāži ir KARA FOTORĀFI , ja neatceries visu gadu visās malās kārtīgi karoja un tāpēc KARA FOTOGRĀFI pārspēj popularitātē PARĒJOS. Tēmu kalendāram izvēlās AUTORS un šogad tas ir Steve McCurry viņš izvēlējās LABDARĪBA :):) bILDES IR tipiskas tādas kā taisa LABDARĪBAS projektiem tik nosmulētu bērnu vietā attiecīgā SIEVIETES. Mūsdienās ar GARLAICĪGIEM plikiem skuķiem kaut arī SLAVENIEM nevienu nepārsteigsi tos bliež visi kam nav slinkums, tieīs tapēc KRASA tēmas nomaiņa uz CITU TĒMU kas VIP sabiedrības šobrīd topā tas ir LABDARĪBA , kalendārā nav neviena pat puskaila sievišķa peldkostīmā:) ZIEDOJIET labdarībai. Es pagājušo gad arī tasiju LABDARĪBAS projektu kur atnāca TANTES un teica "Mēs gribam PLIKAS" uz ko es viņām teicu PLIKAS tas vairs neruļi "Nav fans" kopš VISAS grib tikai plikas , tagad ruļi APĢĒRBTAS un tā ar uztaisījām. Biju ļoti izbrīnīts ka Pirelli arī sāds klasss pagrieziens taču tā ir GUDRĀKAS sabiedrības mode patreiz , viss tātad ATBILSTOŠI modes tendencēm :face-wink:
avatar
Publicēts: 09.04.13 16:18
 citēt
Lunis:
UldisS:Kaut kur dzirdēju, ka tiem, kuri grib Pirelli bildēt, FIAP medaļas esot obligāts noteikums.


Būs kļūdiņa , Pirelli kalendāru taisa "Mēdiju personāži" , cilvēki kuri pēc kalendāra izdevēju domām aizgājušā gadā ir "Sabiedrības uzmanības centrā" . Tieši tāpat arī TĒMAS izvēlas pēc "Sabiedrības aktualitātēm" . Pagājušā gada mēdiju personāži ir KARA FOTORĀFI , ja neatceries visu gadu visās malās kārtīgi karoja un tāpēc KARA FOTOGRĀFI pārspēj popularitātē PARĒJOS. Tēmu kalendāram izvēlās AUTORS un šogad tas ir Steve McCurry viņš izvēlējās LABDARĪBA :):) bILDES IR tipiskas tādas kā taisa LABDARĪBAS projektiem tik nosmulētu bērnu vietā attiecīgā SIEVIETES. Mūsdienās ar GARLAICĪGIEM plikiem skuķiem kaut arī SLAVENIEM nevienu nepārsteigsi tos bliež visi kam nav slinkums, tieīs tapēc KRASA tēmas nomaiņa uz CITU TĒMU kas VIP sabiedrības šobrīd topā tas ir LABDARĪBA , kalendārā nav neviena pat puskaila sievišķa peldkostīmā:) ZIEDOJIET labdarībai. Es pagājušo gad arī tasiju LABDARĪBAS projektu kur atnāca TANTES un teica "Mēs gribam PLIKAS" uz ko es viņām teicu PLIKAS tas vairs neruļi "Nav fans" kopš VISAS grib tikai plikas , tagad ruļi APĢĒRBTAS un tā ar uztaisījām. Biju ļoti izbrīnīts ka Pirelli arī sāds klasss pagrieziens taču tā ir GUDRĀKAS sabiedrības mode patreiz , viss tātad ATBILSTOŠI modes tendencēm :face-wink:
Tu pats maz pamanīji, kurā brīdī Pirelli veidotāji nošpikoja no tevis pēdējās modes tendences?
avatar
Publicēts: 09.04.13 16:24
 citēt
UldiS principā varbūt pat visu topiku varēja nocitēt,lai uzdotu konstruktīvo jautājumu?
avatar
Publicēts: 09.04.13 16:48 labots
 citēt
UldisS:brīdī Pirelli veidotāji nošpikoja no tevis pēdējās modes tendences?


Rolands66:UldiS principā varbūt pat visu topiku varēja nocitēt,lai uzdotu konstruktīvo jautājumu?

Zinu tik trīs cilvēkus LV foto vidē ar IZTEIKTU "Abižotā" netaisnīgi apdalītā kompleksu , Dreefs , UldisS un Omis Dansiga :):) Visas tēmas vienmēr 100% aizvelk tik uz vienu NETAISNĪBA :):) Kad širmis aizveras pa lielo fenomenāla uzcītība "Taisnība rubīšanā" visās iedomājamām neiedomājama metodēm un līdzekļiem:):) Mani tas uzjautrina , parasti interesanti kādu "Galus" šoreiz būs iztukšojuši lai "Paraktos" līdz savai taisnībai :):) Ņirdzīgs variants , man tas EKSTRĒMS baigi aizraujošs sports , mīnsvēperi atgādina rotaļas ar šiem :face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 09.04.13 17:18
 citēt
:D:D:D Šodien galva galīgi nedarbojas, nevaru Accessā vienu fīču salikt kopā, tāpēc ik pa brīdim vajadzēja kādas minūtes atslodzei, auksts/karsts. Nu un kur tad labāka atslodze kā šeit, vietējo ākstu pakacināt... :)

P.S. Pirelli kalendāru esmu redzējis pirms gadiem 3 pēdējo reizi, autoservisā džeki lielījās, ka šie esot Pirelli sarakstā, kam šos izsūtīja.
P.P.S. Pats lielmeistars mani pieskaitīja pie LV foto vides... :) Par kādiem grēkiem/nopelniem? :D

Visiem "sorry", šodienai pietiek. :)
avatar
Publicēts: 09.04.13 17:28 labots
 citēt
UldisS::D:D:D Šodien galva galīgi nedarbojas, nevaru Accessā vienu fīču salikt kopā, tāpēc ik pa brīdim vajadzēja kādas minūtes atslodzei, auksts/karsts. Nu un kur tad labāka atslodze kā šeit, vietējo ākstu pakacināt... :)

P.S. Pirelli kalendāru esmu redzējis pirms gadiem 3 pēdējo reizi, autoservisā džeki lielījās, ka šie esot Pirelli sarakstā, kam šos izsūtīja.
P.P.S. Pats lielmeistars mani pieskaitīja pie LV foto vides... :) Par kādiem grēkiem/nopelniem? :D

Visiem "sorry", šodienai pietiek. :)


Jā jā , sapņo :) Jūs abu ar Omi klīniskos variantus jau pat jūsu radi draugi apķeruši , lūdzot būt "Iejūtīgam" pret cilvēkiem ar problēmām , nevārīt viņiem dēl jūsu "Īpatnībām" sūdus :):) Kad izbrīnā saku "nezinu par ko runa" , seko atvieglotas nopūtas , tad jau neko. Tik cilvēki ar psihes problēmām "Apmāti" nodod draugus radus visus lai mēģinātu kačāt fidbekus nīrdzīgās dumjībās:face-wink::face-kiss:
avatar
Publicēts: 10.04.13 12:28
 citēt
Lunis:
UldisS::D:D:D Šodien galva galīgi nedarbojas, nevaru Accessā vienu fīču salikt kopā, tāpēc ik pa brīdim vajadzēja kādas minūtes atslodzei, auksts/karsts. Nu un kur tad labāka atslodze kā šeit, vietējo ākstu pakacināt... :)

P.S. Pirelli kalendāru esmu redzējis pirms gadiem 3 pēdējo reizi, autoservisā džeki lielījās, ka šie esot Pirelli sarakstā, kam šos izsūtīja.
P.P.S. Pats lielmeistars mani pieskaitīja pie LV foto vides... :) Par kādiem grēkiem/nopelniem? :D

Visiem "sorry", šodienai pietiek. :)


Jā jā , sapņo :) Jūs abu ar Omi klīniskos variantus jau pat jūsu radi draugi apķeruši , lūdzot būt "Iejūtīgam" pret cilvēkiem ar problēmām , nevārīt viņiem dēl jūsu "Īpatnībām" sūdus :):) Kad izbrīnā saku "nezinu par ko runa" , seko atvieglotas nopūtas , tad jau neko. Tik cilvēki ar psihes problēmām "Apmāti" nodod draugus radus visus lai mēģinātu kačāt fidbekus nīrdzīgās dumjībās:face-wink::face-kiss:
dansiga- mums esot kopīgi radagabali, tev nav varianti, kas tie tādi varētu būt?... :D
avatar
Publicēts: 10.04.13 12:53 labots
 citēt
UldisS:dansiga- mums esot kopīgi radagabali, tev nav varianti, kas tie tādi varētu būt?... :D


Jums kaite ar kopēja "Kā radiem" , lielas "Netaisnības" mūžīga apziņa kas grauž un dzīvot neļauj , visas domas teksti tik uz to velk :face-wink:
avatar
Publicēts: 10.04.13 13:46
 citēt
UldisS, jūtos ĻOTI gandarīta, ka daža laba persona visu laiku par mani domā, runā (!!!!) ar maniem radiem (!!!!!!!!!!!) un daugiem (?!), uztraucas par mani :-0))) ...... Bet šī persona tomēr smagi kļūdās - nav man tādu draugu, kas aiz muguras runā - kārtējās Mihauzena iedomas. Ja tiešām kāds runā man aiz muguras - tad tas noteikti nav mans draugs ....
avatar
Publicēts: 10.04.13 14:19 labots
 citēt
Persona ir un paliek persona, ko atteicina uz visām dzimtēm.
avatar
Publicēts: 10.04.13 15:01 labots
 citēt
f-foto:

Persona ir vārds sieviešu dzimtē. Kas ir šī intrigtante?


Oi es ar brīnos , kāpēc man lūdz būt iejūtīgam pret "Loti ļoti slimo personu" kura medikamentu un alkohola kokteiļa ietekmē mēdzot būt neadekvāta :):) Īstenībā tas uzjautrina par neticamo uzcītību kādu tiek rakts un meklēts , cilvēki tiek piespiesti veikt pat noziegumus , man reizēm trūkst vārdu par vērienu un "Čau" pakāpi , sevišķi ņirdzīgi šķiet "Sabijušies lūdzēji" taka nezinātu ar ko bija jārēķinās:face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 10.04.13 15:08
 citēt
Manuprāt, ka alkohols ar tableti ir reāli mazāks ļaunums, kā alkohols ar sievieti.
avatar
Publicēts: 10.04.13 15:13 labots
 citēt
VValdis:Manuprāt, ka alkohols ar tableti ir reāli mazāks ļaunums, kā alkohols ar sievieti.


Rēķināšanu kas no kā un kāpēc es gan atstāju zinošo "LŪDZĒJU" ziņā , man kā vienmēr saku nešķiet interesanti tik UZJAUTRINOŠI un izklaidējoši :) Psihu pārītis kuri viens otru papildina vienmēr ir jautri:face-wink: sevišķs ja zināma "Mūžīgā sāpe"
avatar
Publicēts: 10.04.13 15:31
 citēt
VValdis:Manuprāt, ka alkohols ar tableti ir reāli mazāks ļaunums, kā alkohols ar sievieti.

fignja...shmiga ar sievieti ir ok, suudigak ja sieviete bez tabletes nesanaak:D
avatar
Publicēts: 10.04.13 15:50 labots
 citēt
imgfoto:
VValdis:Manuprāt, ka alkohols ar tableti ir reāli mazāks ļaunums, kā alkohols ar sievieti.

fignja...shmiga ar sievieti ir ok, suudigak ja sieviete bez tabletes nesanaak:D
Par sekām nemaz nedomā? www.thesun.co.uk... . Jautri, bet par pirmo un vienīgo liktenīgo nakti čalis neko skaidri neatceras, bet krievene tagad reāli vazājas pa bodēm un neko nedarot. Maukas.
avatar
Publicēts: 10.04.13 17:53
 citēt
:)
Man jau arī reizēm niez nagi ākstu pakacināt...

Te ir kaut kas līdzīgi kā zoodārzā pie mērkaķu būra... Tur iemet būrī banānu un tad visi stāv un priecājās kā mērkaķis skrien pēc banāna, to mizo, ēd un pacietīgi gaida nākošo... :) Tad atkal iemet banānu, vai ko citu graužamu, un atkal mērkaķis izrādās, smīdinot un priecējot cilvēkus. Nu te kaut kas līdzīgs- atliek Luņa virzienā kaut kādu muļķību pasviest, tā šis sāk- palags pēc palaga, murgs pēc murga... :) Mērkaķis zoodārzā ar savām izdarībām var iet mājās... :D

P.S. Jāaiziet pēc kāda tērvetnieka, vakaram literatūra garantēta, banāns pasviests... :)
avatar
Publicēts: 10.04.13 18:45
 citēt
Komenti saturīgi. Izsmeļoši.:face-wink:
Vienu nesaprotu - neatradās neviens, kurš varētu / spētu atbildēt uz manu vienkāršo jautājumu.:face-sad:
Mēģināšu vēlreiz, savādāk. Video rullītī ir diezgan detalizēti atainota darba norise. Ļoti daudzos kadros redzams asistents (piegaismotājs ?).
Ieinteresēja gaismas avoti, ko līdzīgu esmu redzējis firmai IKAN. Kāda atšķirība lietošanā no z/spuldzēm, pēc F/bloga publikācijam (video rullītī, šķiet , neredzēju nevienu) itkā neaizstājama gaismas avota?
Kurš no puslīdz pieredzējušiem Latvijas fotogrāfiem tādas apgaismes lampas izmanto?
Jau iepriekš - paldies par infu vai norādi.:face-smile:
avatar
Publicēts: 10.04.13 18:52
 citēt
UldisS::)
Man jau arī reizēm niez nagi ākstu pakacināt...

Laikam tā kalendāra ietekmē tādas dīvainas vēlmes un teksti. Gandrīz vai jāiegādājas,lai pārliecinātos. Skatījos yūtūbē,patika,bet liekas nekādu reakciju neizsauca. Laikam jānopērk orģināls,samaksājot nodokļus.
avatar
Publicēts: 10.04.13 18:53 labots
 citēt
UldisS::)
Man jau arī reizēm niez nagi ākstu pakacināt...

Te ir kaut kas līdzīgi kā zoodārzā pie mērkaķu būra... Tur iemet būrī banānu un tad visi stāv un priecājās kā mērkaķis skrien pēc banāna, to mizo, ēd un pacietīgi gaida nākošo... :) Tad atkal iemet banānu, vai ko citu graužamu, un atkal mērkaķis izrādās, smīdinot un priecējot cilvēkus. Nu te kaut kas līdzīgs- atliek Luņa virzienā kaut kādu muļķību pasviest, tā šis sāk- palags pēc palaga, murgs pēc murga... :) Mērkaķis zoodārzā ar savām izdarībām var iet mājās... :D

P.S. Jāaiziet pēc kāda tērvetnieka, vakaram literatūra garantēta, banāns pasviests... :)


Pasvied piesvied man šis sports patīk , reāli patīk slimiem cilvēkus rezonēt , vēl ņirdzīgāk kad šo radi lūdzās lai esmu izprotošs un tā nedaru:):) Esmu ļauns puisīts patīk piespēlēt cilvēkiem ar nenormāliem kompleksiem vai garīgām problēmām:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.04.13 18:57
 citēt
UldisS, jūti kā slimība progresē ...!?!?!? Vai arī uzmanības trūkums .... nu jau tiek piesaukti kaut kādi mistiski radi ;-))))
avatar
Publicēts: 10.04.13 18:59
 citēt
dansiga:UldisS, jūti kā slimība progresē ...!?!?!? Vai arī uzmanības trūkums .... nu jau tiek piesaukti kaut kādi mistiski radi ;-))))


Jā SMAGI progrēsē spriežot pēc "Aikulišu" aktivitatēm ;D ;D
avatar
Publicēts: 10.04.13 19:02
 citēt
Voldemort,tak ir pilnīgi vienalga kādas gaismas izmanto,svarīga ir prasme tās lietot. Ja pie jaudīga ģeneratora pieslēdz normālas pastāvīgās gaismas,faktiski var realizēt JEBKURU ieceri un fantāziju,tikai par cenu bez validola grūti runāt.
avatar
Publicēts: 10.04.13 19:04
 citēt
Lunis:
dansiga:UldisS, jūti kā slimība progresē ...!?!?!? Vai arī uzmanības trūkums .... nu jau tiek piesaukti kaut kādi mistiski radi ;-))))


Jā SMAGI progrēsē spriežot pēc "Aikulišu" aktivitatēm ;D ;D


blogā ir dakters - Droperidols ..... droši vari pie viņa konsultēties!
avatar
Publicēts: 10.04.13 19:05 labots
 citēt
dansiga:
Lunis:

Jā SMAGI progrēsē spriežot pēc "Aikulišu" aktivitatēm ;D ;D


blogā ir dakters - Droperidols ..... droši vari pie viņa konsultēties!


Jā aes tiko ar vuņu runāju , klātiēnē:) Mož ieteikt vinu arī cilvēkam kurš dēļ tavām "Zempkalaja" spēlītē tagad trīc par savu darbu :):)
avatar
Publicēts: 10.04.13 19:07
 citēt
Voldemortam:

tās ir LED bloku pastāvīgās gaismas.
aptuveni šādas: www.bhphotovideo.com...

vairāk saistītas ar video, bet var arī izmantot priekš foto- rezultāts uzreiz redzams, nevis pēc tam.
avatar
Publicēts: 10.04.13 19:07
 citēt
Lunis:
dansiga:
blogā ir dakters - Droperidols ..... droši vari pie viņa konsultēties!


Jā aes tiko ar vuņu runāju , klātiēnē:) Iteikšu arī cilvēkam kurš dēl tavām "Zempkalaja" spēlītē tagad trūc par savu darbu :):)


Kādām manām spēlītēm!?!? Tev galīgi galīgi širmis aizbruacis? P.S. Kad konkrēti runāji ar viņu klātienē?
avatar
Publicēts: 10.04.13 19:09 labots
 citēt
`
dansiga:

Kādām manām spēlītēm!?!? Tev galīgi galīgi širmis aizbruacis? P.S. Kad konkrēti runāji ar viņu klātienē?


Ar Droperidolu pirms ~15 min :):) A ko tu domāji ? Tavējie man Px maigi akot.
avatar
Publicēts: 10.04.13 19:16
 citēt
Lunis:`
dansiga:

Kādām manām spēlītēm!?!? Tev galīgi galīgi širmis aizbruacis? P.S. Kad konkrēti runāji ar viņu klātienē?


Ar Droperidolu pirms ~15 min :):) A ko tu domāji ? Tavējie man Px maigi akot.


Es ceru, ka viņš Tev spēs palīdzēt!!!! P.S. par kādiem manējiem runā? Man dakteru nav rados;-pppp
avatar
Publicēts: 10.04.13 19:22 labots
 citēt
dansiga:

Es ceru, ka viņš Tev spēs palīdzēt!!!! P.S. par kādiem manējiem runā? Man dakteru nav rados;-pppp


Man ar nav :) Toties man pārdesmit gadus pieredze ar neadekvātiem personāžiem līdz ar to "Parakties" nemanot nesanāk , ņirdzīgi gājieni ka uz delnas mani uzjautrina:) Tav čomiņš labu piemēru minēja par "Mērkaķi un granātu" ceru ka cilvēkam patiks kad teikšu`"Nav ko tirgo mērkaķim granātās" pats gadās ar tām atraujās :face-wink::face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):