forum.gif
Pirelli Calendar 2013 by Steve McCurry
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Pirelli Calendar 2013 by Steve McCurry
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.04.13 22:09
 citēt
Lunis:
Riebiga:Bet vai tad fotosesija tur bija stacionaras gaisamas?? Vairakaas vietas piefikseeju no rokas gaismojamas, tas nebija uz baterijaam aprnesaajamaas????

Hm, nu ja klubam ir, nevar dabutu palietot?? ;) TAisam augssa pleneru ar liidzigu bilzzu taisiisanu, kaa tur! LAi saprastu, kaa tad tas isiti sanak un ir.. :)


Gaismas tur daždadas , gan aķi gan atstarotāji gan ledi un hologenkas :) Kamrea sar dazādas no Digihaseļa līdz kautkādam Canonam:)


Paga, pati redzeju, ka kamera bija Nikon D3x.. :))) Doma katrai bildei izveeleesies savu kameru, kaut ka neskan reaali.. :))
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:10
 citēt
Lunis:
dansiga:kāāā es ņirdzu (Luņa leksika) par to , ko man stāsta cilvēki, kas it kā viņam stāv blakus un ar kuriem viņš komunicē ..... O JĒĒĒEE...... nebrīnos par viņa sacerētajām pasakām ;-))))) (piedodiet mīļie, uz kuru vārdiskajiem tekstiem es balstos) .....


Tev nav cilvēku kuri "Man stāv blakus" , pat kādreiz stāvējuši :face-wink::face-grin:


Luni, njeumnjiccaij.. :))
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:11
 citēt
Riebiga:

Paga, pati redzeju, ka kamera bija Nikon D3x.. :))) Doma katrai bildei izveeleesies savu kameru, kaut ka neskan reaali.. :))


Lielākā daļa ir digitālais haselblads tas ar kuru bildē pamatā ar atstarotājiem , tālak ir kautkāds reportieru verķis ar dzēstu marku:):)
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:13
 citēt
Hm, tas gan diivaini, kadeelj marka buutu jaadzess???
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:13 labots
 citēt
Riebiga: Luni, njeumnjiccaij.. :))


Nav neviena ne esoša ne bijuša "Manējā" kam viņai būtu kāda pieeja , pat ziņa KAS jebkad bijis manā tuvumā:):) Tapēc es nekad neatklāju ar ko ko daru vai strādāju :face-wink::face-grin: Mans motīvs domāju burvīgi redzams:face-wink::face-kiss:
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:16
 citēt
Lunis:
Riebiga: Luni, njeumnjiccaij.. :))


Nav neviena ne esoša ne bijuša "Manējā" kam viņai būtu kāda pieeja , pat ziņa KAS jebkad bijis manā tuvumā:):) Tapēc es nekad neatklāju ar ko ko daru :face-wink::face-grin:


Taaks, veelriz un latviski??? ZIn, parlasiiju rezies cik, bet tapat neko nesapratu.. :DDD
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:18 labots
 citēt
Riebiga:Hm, tas gan diivaini, kadeelj marka buutu jaadzess???


MĒS tā ar daram , mum nevienai kamerai nav markas IZŅEMOT Haseļiem kas mūsu oficiālais piegādātājs:):) TEV par viņu reklamēšanu nemaksā tu ar NEREKLAMĒ:face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:18 labots
 citēt
Riebiga:Lunis, paldies par padomu, uzjautaassu dollim noteikti. Jo ssito tehniku es arii labprat iemegjinatu, man patika rezultats.. Bet nu Rio skati, njaaa.. Skaisti... :))

www.bhphotovideo.com...
Manuprāt, normālas z/spuldzes cena. Patīk barošana - divi akumulatori, sapārotais lādētājs.:face-smile:
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:20
 citēt
AA, skaics, tjipa oficiaalo tikai driikst radiit, a citi neeksistee. NU albi, buusim zinat, tik video laikam to tomer grutaak nodzeest...
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:20
 citēt
Riebiga:
Lunis:
Nav neviena ne esoša ne bijuša "Manējā" kam viņai būtu kāda pieeja , pat ziņa KAS jebkad bijis manā tuvumā:):) Tapēc es nekad neatklāju ar ko ko daru :face-wink::face-grin:


Taaks, veelriz un latviski??? ZIn, parlasiiju rezies cik, bet tapat neko nesapratu.. :DDD


A ko citu Tu vēlējies sagaidīt?;l-))))) Ka GALĪGI viņam na ko teikt .. tad iet strīpā teskti ..... ES STRādāju un NEatklāju ;-)))))) K L A S I KA ....... MInhauzena ;-))))
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:21
 citēt
Voldemorts:
Riebiga:Lunis, paldies par padomu, uzjautaassu dollim noteikti. Jo ssito tehniku es arii labprat iemegjinatu, man patika rezultats.. Bet nu Rio skati, njaaa.. Skaisti... :))

www.bhphotovideo.com...
Manuprāt, normālas z/spuldzes cena. Patīk barošana - divi akumulatori, sapārotais lādētājs.:face-smile:


Nu jaa, bet pasties, cik maksaa.. :((((
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:35
 citēt
Riebiga:
Voldemorts: www.bhphotovideo.com...
Manuprāt, normālas z/spuldzes cena. Patīk barošana - divi akumulatori, sapārotais lādētājs.:face-smile:


Nu jaa, bet pasties, cik maksaa.. :((((


Paskaties kaut ko līdzīgu dx.com. Lai paspēlētos un saprastu, cik tas ir noderīgi, der arī 2-3x lētāks ledu štrunts :)
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:36
 citēt
Riebiga:
Lunis: Nav neviena ne esoša ne bijuša "Manējā" kam viņai būtu kāda pieeja , pat ziņa KAS jebkad bijis manā tuvumā:):) Tapēc es nekad neatklāju ar ko ko daru :face-wink::face-grin:
Taaks, veelriz un latviski??? ZIn, parlasiiju rezies cik, bet tapat neko nesapratu.. :DDD
kas tur ko nesaprast, Lunis domā, ka ir labi noslēpies, bet tā nav... viņš domām ka neviens neko par viņu nevar pastāstīt... un tādēļ saka, ka "Nav neviena ne esoša ne bijuša "Manējā" kam viņai [lasi dansiga] būtu kāda pieeja..." :D
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:38
 citēt
tusne:
Riebiga:aaks, veelriz un latviski??? ZIn, parlasiiju rezies cik, bet tapat neko nesapratu.. :DDD
kas tur ko nesaprast, Lunis domā, ka ir labi noslēpies, bet tā nav... viņš domām ka neviens neko par viņu nevar pastāstīt... un tādēļ saka, ka "Nav neviena ne esoša ne bijuša "Manējā" kam viņai [lasi dansiga] būtu kāda pieeja..." :D


Tusne, zin, man kaut kaa tas viss skan apr sarezzgiitu.. :DDD Bet korocce, laikam domats, ka vinss doma, ka mees domajam, ka citi nedomaa, bet izradas vinji tomer domaa.. Nu viss skaics.. :D
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:43
 citēt
Riebiga:Tusne, zin, man kaut kaa tas viss skan apr sarezzgiitu.. :DDD Bet korocce, laikam domats, ka vinss doma, ka mees domajam, ka citi nedomaa, bet izradas vinji tomer domaa.. Nu viss skaics.. :D
perfekti, Tu visu saprati pareizi! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:47
 citēt
tusne:
Riebiga:Tusne, zin, man kaut kaa tas viss skan apr sarezzgiitu.. :DDD Bet korocce, laikam domats, ka vinss doma, ka mees domajam, ka citi nedomaa, bet izradas vinji tomer domaa.. Nu viss skaics.. :D
perfekti, Tu visu saprati pareizi! :bad_smile:


Es tomeer esmu gudla un visu saprotossa! :D :D :D
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:55
 citēt
O mai got! :) ko es te esmu savārījis... :(

Viss, apsolos visai bloga draudzei ievērot to, kas rakstīts uz jebkura zoodārza krātiņa: "Dzīvniekus barot un kaitināt aizliegts!" :) Lai lēkā pa būri viens pats un gaida citus barotājus :)
avatar
Publicēts: 10.04.13 22:56
 citēt
Bzh:
Riebiga:
Nu jaa, bet pasties, cik maksaa.. :((((


Paskaties kaut ko līdzīgu dx.com. Lai paspēlētos un saprastu, cik tas ir noderīgi, der arī 2-3x lētāks ledu štrunts :)


NESANĀKS m DX com no 26 datuma "Veras ciet" EU piegadēm , bus PADARGI
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:00
 citēt
tusne:
Riebiga:aaks, veelriz un latviski??? ZIn, parlasiiju rezies cik, bet tapat neko nesapratu.. :DDD
kas tur ko nesaprast, Lunis domā, ka ir labi noslēpies, bet tā nav... viņš domām ka neviens neko par viņu nevar pastāstīt... un tādēļ saka, ka "Nav neviena ne esoša ne bijuša "Manējā" kam viņai [lasi dansiga] būtu kāda pieeja..." :D


Tā ir :):) Tas reāli šokē kam pierasts "Lv var visu" :):) Tā nav , reiz bija mans bizness "Uzzinat", tāpēc zinu arī kā pretēji.
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:01 labots
 citēt
UldisS:O mai got! :) ko es te esmu savārījis... :(

Viss, apsolos visai bloga draudzei ievērot to, kas rakstīts uz jebkura zoodārza krātiņa: "Dzīvniekus barot un kaitināt aizliegts!" :) Lai lēkā pa būri viens pats un gaida citus barotājus :)


TEV nesanāk , pierādi regulāri , man par prieku:face-wink::face-kiss: Omim par bēdām :):)
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:01
 citēt
UldisS:O mai got! :) ko es te esmu savārījis... :(

Viss, apsolos visai bloga draudzei ievērot to, kas rakstīts uz jebkura zoodārza krātiņa: "Dzīvniekus barot un kaitināt aizliegts!" :) Lai lēkā pa būri viens pats un gaida citus barotājus :)


BINGO ;-)))))
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:09
 citēt
Droperidol:Man gan šķiet, ka bērni ir mūsu galvenā vērtība. Bet gandrīz viss, par ko te tauta kašķējas, ir pilnīgas blēņas:)



+++++++++ Vah ku patīkams viedoklis!:big_smile::big_smile::big_smile:
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:10
 citēt
UldisS:O mai got! :) ko es te esmu savārījis... :(

Viss, apsolos visai bloga draudzei ievērot to, kas rakstīts uz jebkura zoodārza krātiņa: "Dzīvniekus barot un kaitināt aizliegts!" :) Lai lēkā pa būri viens pats un gaida citus barotājus :)


Nu jau gan noticeeju.. ;)
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:17
 citēt
Lunis:
Bzh:
Paskaties kaut ko līdzīgu dx.com. Lai paspēlētos un saprastu, cik tas ir noderīgi, der arī 2-3x lētāks ledu štrunts :)


NESANĀKS m DX com no 26 datuma "Veras ciet" EU piegadēm , bus PADARGI


Ir arī kāds cits apstiprinājums? Teiksim links?
Vnk viņu lapā nekas tāds nav minēts. Plus viņu noliktavas ir arī Eiropā. Tās vērs ciet, vai? :)
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:20 labots
 citēt
Bzh:
Vnk viņu lapā nekas tāds nav minēts. Plus viņu noliktavas ir arī Eiropā. Tās vērs ciet, vai? :)


Mēs tur daudz pērkam EIROPĀ un pirms kāda mēneša pienāca brīdinajums , pameklēšu.
Dx starp citu nav vienīgais , no 2 aprīļa savu tiklu psaulē raktiski slēdz Pixmani , atstāja tik dažas vietas eiropā. Baltiju točna slēdza
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:21
 citēt
Bzh:Ir arī kāds cits apstiprinājums? Teiksim links?...
Luņa teiktais, ir visa apstiprinājums! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:27 labots
 citēt
Dear EU customers,

Thank you very much for your long-time support of EU Direct on DX! We are sorry to inform you that EU Direct will soon be completely closed on April 26, and all orders and delivery service are stoped then. To feedback your trust and support, we have embarked on a month-long clearance activity--the EU Direct Biggest All Items Clearance will be the largest and the last one. There is limited remaining stock on EU Direct, so please don’t miss it!

In the middle of this year, we will launch a new direct delivery service, so please stay tuned.
Thank you again!



Dear Customer,
Pixmania.com was founded 12 years ago in France, and quickly expanded its commercial activities across Europe thanks to an innovative, customer-focused approach. We have always aimed to offer a wide range of products at competitive prices, and reliable services to answer customers' needs.

Along with our suppliers, we at Pixmania have always endeavored to ensure our customers are 100% satisfied with our services. However, today's difficult economic climate has had a huge impact on our market, forcing us to reconsider our business activities. We have therefore decided to close down our internet site in [Latvia].

Rest assured that we will deliver all the latest orders placed on our site, and we will continue to provide an after-sales service for products purchased on Pixmania in the Pix&Me section.

If you have any questions about purchases and after-sales services, please see our Help section.

We are proud to have provided you with our services for all these years. Thank you for shopping with us. and for your understanding.
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:31
 citēt
MĒS pērkam .... a kasir MĒS|?!??!?!?!
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:34 labots
 citēt
Dīvaini, ka viņu mājas lapā nekas par to nav rakstīts. Ja es būtu klients, tas būtu pirmais, kas mani interesētu :) Pie kam, tā taču var pārdot vairāk :D

Ā, jā, starp citu.. :)
EU direct ir Eiropas noliktava. Tb nodokļu optimizēšana. Tas nenozīmē, ka nesūtīs uz EU. Vienīgi tas būs drusku ilgāk un summām virs kaut kā, pieliks nodokli :) Resp., tas tik un tā ir izdevīgāk kā bhphotoandvideo :)
Un vēl. Gada vidū atgriezīsies :) Tā kā viss ir ok :)
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:36
 citēt
dansiga:MĒS pērkam .... a kasir MĒS|?!??!?!?!
un Tu nezini???? :haha:
MĒS - "Lunis Lielais" [lasi Aleksandrs Lielais] pērkam.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:36
 citēt
Bzh:Dīvaini, ka viņu mājas lapā nekas par to nav rakstīts. Ja es būtu klients, tas būtu pirmais, kas mani interesētu :) Pie kam, tā taču var pārdot vairāk :D


Nezinu tas pienāca man uz Lielā biroja adresi Beļģijā privāti. Mēs tur regulāri pērkam visādu drazu darbam par 50-60Eurikiem mēnesī:)
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:45
 citēt
tusne:
dansiga:MĒS pērkam .... a kasir MĒS|?!??!?!?!
un Tu nezini???? :haha:
MĒS - "Lunis Lielais" [lasi Aleksandrs Lielais] pērkam.... :bad_smile:

))))))))) ak es AKLĀ ;-))))))
avatar
Publicēts: 10.04.13 23:51
 citēt
Diez ko teiktu profesionāls psihiatrs šitos textus izlasot?...:face-grin: Djiagnoz gotov..:haha:
avatar
Publicēts: 11.04.13 00:01
 citēt
Meduslacis:Diez ko teiktu profesionāls psihiatrs šitos textus izlasot?...:face-grin: Djiagnoz gotov..:haha:


MAN tas nebūs nekas jauns ;-|);-pppp
avatar
Publicēts: 11.04.13 02:22
 citēt
šitas "blogs" paliek par virtuālu kaujas lauku 2 personu starpā :face-sad: jautājums adminiem - vai nebūtu laiks uzlikt tekstuālu banu abiem? :anger:

p.s. par kalendāru - gribētos redzēt izejas failus - cik tur daudz "fotoveikals" izmantots ... bet tas laikam būtu naivi :face-grin:
avatar
Publicēts: 11.04.13 04:31
 citēt
Girtsons:šitas "blogs" paliek par virtuālu kaujas lauku 2 personu starpā :face-sad: jautājums adminiem - vai nebūtu laiks uzlikt tekstuālu banu abiem? :anger:

p.s. par kalendāru - gribētos redzēt izejas failus - cik tur daudz "fotoveikals" izmantots ... bet tas laikam būtu naivi :face-grin:


Tak vietas pietiek visiem :face-wink:,
avatar
Publicēts: 11.04.13 04:41 labots
 citēt
Girtsons:šitas "blogs" paliek par virtuālu kaujas lauku 2 personu starpā :face-sad: jautājums adminiem - vai nebūtu laiks uzlikt tekstuālu banu abiem? :anger:

p.s. par kalendāru - gribētos redzēt izejas failus - cik tur daudz "fotoveikals" izmantots ... bet tas laikam būtu naivi :face-grin:


Par pēcapstrādi jau būtu interesanti. Visticamākais - tur strādā vēl viens asistents ar attiecīgām iemaņām.
Lai neapklustu sakarīgs topiks par FOTO::face-smile:
www.latfoto.lv...
Jābildē, mīlīši, jābildē. Un vēlams, ar fotokameru.:face-wink:
avatar
Publicēts: 11.04.13 10:06 labots
 citēt
Girtsons:šitas "blogs" paliek par virtuālu kaujas lauku 2 personu starpā :face-sad: jautājums adminiem - vai nebūtu laiks uzlikt tekstuālu banu abiem? :anger:

p.s. par kalendāru - gribētos redzēt izejas failus - cik tur daudz "fotoveikals" izmantots ... bet tas laikam būtu naivi :face-grin:


Baidoss Omiss nobeigsies no vientulības vai nodzersies:face-kiss::face-grin:
avatar
Publicēts: 11.04.13 10:58
 citēt
Girtsons:šitas "blogs" paliek par virtuālu kaujas lauku 2 personu starpā :face-sad: jautājums adminiem - vai nebūtu laiks uzlikt tekstuālu banu abiem? :anger:

p.s. par kalendāru - gribētos redzēt izejas failus - cik tur daudz "fotoveikals" izmantots ... bet tas laikam būtu naivi :face-grin:


Es viņam lieku mieru, kamēr mani nerausta "aiz ūsām"., tb - iniciators vienmēr ir viņš.... bet nu centīšos sevi audzinat iespe'ju robežās un tam ākstam neatbildēt!!!
avatar
Publicēts: 11.04.13 11:10 labots
 citēt
dansiga:

Es viņam lieku mieru, kamēr mani nerausta "aiz ūsām"., tb - iniciators vienmēr ir viņš.... bet nu centīšos sevi audzinat iespe'ju robežās un tam ākstam neatbildēt!!!


Audzini raxsturu , audzini , par tevi vienmēr parūpējās kādi "GARA" radinieki :face-wink::face-kiss:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):