forum.gif
Ejot fotografēt Dziesmu un deju svētku koncertus, neaizmirstiet ...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ejot fotografēt Dziesmu un deju svētku koncertus, neaizmirstiet ...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 12.04.13 10:02
 citēt
Vēl labāk - visu avīzes saturu.
avatar
Publicēts: 12.04.13 10:12
 citēt
Schneider:Vēl labāk - visu avīzes saturu.

Un pie repotāžām ielikt bildes ar pārfotogrāfētu visu avīzi katru lappusi atsevišķi :big_smile:
avatar
Publicēts: 12.04.13 10:14
 citēt
...par visu pagājušo mēnesi.
avatar
Publicēts: 12.04.13 10:32
 citēt
Interesanti, kurš vēl tagad atceras padomju laikus. Dažas nostaļģiskas atmiņas un slimu smasdzeņu spēlītes. Pa lielam un pa mazam ir jau jauna paaudze un viņiem veco pedaru bailes nav svarīgas.
avatar
Publicēts: 12.04.13 13:04
 citēt
Vai tiešām cilvēki tik traki mīl tās kora dziesmas? Var jau būt,var būt...kāpēc man visu laiku liekas,ka te ir klāt pamatīga nenovīdība un skaudība,tāds kā apdalītā sindroms.Labi,nezaimošu latvju tautas svētumu,bet pilnīgi droši varu pateikt,ka man personīgi tās biļetes 100 gadus nevajag.Un ja tā interesē tas garlaicīgais 5 stundu koncerts,tad pie TV to skatīties ir daudz ērtāk.
avatar
Publicēts: 12.04.13 13:26 labots
 citēt
Es gan domātu, ka uz pusotru miljonu pasaulē dzīvojošo latviešu pilnīgi droši savāksies 20000, kuriem tā kora mūzika patīk. Un neaizmirsīsim, ka tas nav vienkārši koncerts, bet gan reizi 5 gados notiekoši svētki.
Un vēl - ja kāds man pajautās iemeslu, dēļ kā es vismaz reizi nedēļā ziedoju brīvo vakaru, lai braukātu 36 km uz tautas deju mēģinājumu, es pat nemācēšu atbildēt. Vienkārši, tas kļūst par dzīves daļu, tāpat kā citiem kolektīvā bļaustīšanās krogā pie alus glāzes dažādu čempionātu laikā.
avatar
Publicēts: 12.04.13 13:28
 citēt
viecha:Vai tiešām cilvēki tik traki mīl tās kora dziesmas?

Pēc biļešu rindām spriežot - baigi traki. Kopā ar meitu un dēlu medījām biļetes Spicē. Plkst. 10-os pēc vārtu atvēršanas meita bija pirmā savā skrējienā no Rimi puses, dēls bija vēl slīpētāks, skrēja no otrā stāva autostāvvietas (mazāka konkurence) un bija absolūti labākais starp cilvēkiem "no malas". Tomēr rindā priekšā jau mierīgi stāvēja kādi 20 cilvēki (domāju Spices darbinieki). Mēs bijām pirmie, kam netika noslēguma koncerta biļetes...:face-crying:
avatar
Publicēts: 12.04.13 13:34 labots
 citēt
viecha:Vai tiešām cilvēki tik traki mīl tās kora dziesmas?


NEZINU vai tīk bet ENERĢIJAS ladiņš moinais uz mānešiem 3-4 pietiek. Ikdienā man gan visur skan "Radio Klasika" , kur nav reklāmu , dumju sarunu un politikas bet GADĀS pā kādam klasiskam roķim ar :):) Biju ieradis staigāt a haļavu pa labiem klasikas koncertiem Vācijā , Austrijā un Beļģijā . LV gan neeju vairs , PUBLIKA bieži debili zīmuļi sievišķi ar mežonīgiem bērniem. TAČU Eiropas klasiku man aizvieto reizēm visādi koru koncerti kur nonāku DARBA darīšanās :)
avatar
Publicēts: 12.04.13 13:41 labots
 citēt
Var taču rīkot kaut 5 koncērtus pēc kārtas , vai uzlikt CENU kas atmaksā VISU pasākumu 4 gadu garumā :) Ja pasākums ir 1x 5 gados bilētes pa 100Ls būtu NORMĀLI un VIP pa 1000Ls piemēram. Birziņu / Sirmo esi dzirdējis , LIELĀKĀ problēma esot "Publikas sadziedāšanās" tas esot NEJAUKI un TRAUCĒJOŠI ! Da kāda problēma "VIP koncertā" kur bilētes par 100-1000Ls "Bez TRAUCĒJOŠA faktora" bet pārējos kas taka TAUTAI lai rauj līdz kaut vao visi 22 t "Lumpeņu" . Tā Birziņa ar teica "Pēcāk ballē LAI VELK LĪDZ kaut līdz rītam"
avatar
Publicēts: 12.04.13 13:46
 citēt
f-foto:Viecha, cik Tev mājās, aptuveni skaitot, fonotēkā ir ierakstu albumu? Skaiti visus - LP, MC, CD, MD, DVD, BluRay kastītes, MP3, FLAC vienības utt. Cik Tev mājās ir mūzikas instrumentu? Cik - nošu grāmatu. Cik bieži Tu klausies mūziku? Cik daudz spēlē pats? Kurā vietā starp vajadzībām Tev ir mūzika - pirmajā desmitniekā, pirmajā simtniekā?

Mūzikas albumi būs kādi varbūt 150-200.Kā likums vecie roķi.Znota-dīdžeja grabažas te mētājas,tās es neskaitu-to būs 1000 varbūt,nav ne jausmas.Ne nošu grāmatu,ne instrumentu man nav,spēlēt neko neprotu,nedziedu,man nav muzikālās dzirdes vai balss.Starp prioritātēm mūzika varētu būt otrajā demitā,ne augstāk.Jaunībā biju pilnīgi traks uz rokmūziku,tagad tā...cepelīni,floydi,stouni un tādā garā,bet mazās devās.Esmu nikns popsas pretinieks,šlāgeri derdzas,padomju estrādes stiliņu neatzīstu.Viss klasiskais segments man ir pilnīgi nepazīstams,terra incognita varētu teikt.Nu varbūt Mocartu no Bēthovena atšķirtu dažreiz.Līdz ar to arī Dziemu svētki stipri vien vienaldzīgi.Jā,starp citu,tautiskās dejas riebjas jau no bērnības tāpēc,ka mani skolā ar varu spieda tās dejot,bet es gribēju spēlēt futeni.Cilvēks veidojas atkarībā no apstākļiem un situācijas,kur viņš aug,vai ne?Man bija tā un esmu sanācis šitāds!Par ko ne sekundi nekaunos.
avatar
Publicēts: 12.04.13 14:05 labots
 citēt
Jūtu līdz, man vieglāk - bērnībā ar piespiedu pašdarbību nečakarēja, uz to brīvprātīgi aizgāju jau apzinīgā vecumā.
Popsu ciest nevaru, mēslu talku mūziku (t.s. šlāgerus) arī. Klausos Glenu Milleru, Modern Jazz Quartet, Mailzu Deivisu un Djūku Elingtonu, bet nesaprotu to žanru, kuru spēlē Saulkrastos, uz klasiskās mūzikas koncertu braucu apmēram reizi gadā.
Visvairāk klausos 60-70. gadu mūziku.
avatar
Publicēts: 12.04.13 14:07
 citēt
Tādus kā vieču vajadzētu deportēt uz Zambiju :D
avatar
Publicēts: 12.04.13 15:13 labots
 citēt
Lai kā arī nebūtu, mūsu "lielā" estrāde ir daudz par mazu, satelītbildēs izskatās kādas 3x mazāka nekā igauņiem. Nesanāk mums Dziesmu svētkiem un pasaules slavenības arī brauc tikai uz Tallinu. Uz bildi paskatoties, biznesa plāns varētu būt pavisam vienkāršs - priežu pazāģēšana par 50-100 m tālāk, koku izvešana, celmu izlaušana - 1 nedēļa; grants vešana uzbēruma palielināšanai - 1 mēnesis; sēdvietu sataisīšana - otrs mēnesis. Un gatavs, es arī eju uz koncertu!:face-smile: Schneider, Tu tur tuvāk, pabaksti kādu, lai rīkojas!:face-smile:
avatar
Publicēts: 12.04.13 16:54
 citēt
Oliss:Tādus kā vieču vajadzētu deportēt uz Zambiju :D

Baidos,ka tādi kā es ir vairākumā.Vienkārši neviens jau to negrib skaļi teikt.Atzīs par nekulturālu,tad kur tāds iesi?:face-wink:
avatar
Publicēts: 12.04.13 17:05 labots
 citēt
f-foto:Tās jau Šlesera Tēva idejas. www.paparaci.lv...


Es ar nekad neesmu varējis sūdzēties ka "Piķis mani nemīl" , kāpēc nē :)
avatar
Publicēts: 13.06.13 12:45
 citēt
... sarūpēt kameru, kurai "не выпирается" objektīvs, ja vien jums nav akreditācija.
www.tvnet.lv...
www.tvnet.lv...#
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):