forum.gif
Filtrs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Filtrs
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 15.06.07 13:08
 citēt
esmu dzirdējis un gribu iegādāties neiet kopā! vismaz būtu jāutājis , kam kurš domāts!
avatar
Publicēts: 15.06.07 13:09
 citēt
NEUTRAL DENSITY filtri man domaat ir to ko tu runaa.

www.cokin.com...

www.cokin.com...
avatar
Publicēts: 15.06.07 13:18
 citēt
ND, ja nemaldos, ir a) viscaur paarklaatie un b) gradientie. Un tad veel ir dazjaada stipruma. Uz 55mm viitni iespeejams pat var veikalos atrast. Elkoraa ir shis tas, Fleeraa (ja nemaldos nosaukumaa, veikals uz Kr. barona, tuvaak sporta pilij), iespeejams veel shur tur var atrast.

ND viendabiigie (viscaur paarklaatie) man vislabaak patiik no B+W, vareetu varbut arii Hoya.

A gradientie - Cokina. Tas man skjiet ir labaakais un izdeviigaakais...
avatar
Publicēts: 15.06.07 14:14
 citēt
Jaa, tu samazini gaismas caurlaidiibu, lidz ar to, ja normaali pie F5.6 tev vajadzeeja 1/125 laiku, tad uzliekot ND, laiks attieciigi pagarinaas. Jo stipraaks ND, jo ilgaaks laiks.

... skjiet, ka visbiezjaak izmantotaa metode, lai dienas laikaa pastaipiitu uudeni :).
avatar
Publicēts: 15.06.07 15:36
 citēt
A aizbriezt ciet blendi un uzlikt leenaaku laiku nesanaak leetaak? Cokin filtri iepeerkami sheit [url=www.eris.lv]www.eris.lv[/url] uz manu razmeru shis sanaak 24Ls :(
avatar
Publicēts: 15.06.07 15:47
 citēt
hehe tur jau ta shaize ka blende ciet nemaz negrib giezties vairak par 22 :) un tad nu sakas problemas ;)
avatar
Publicēts: 15.06.07 15:53
 citēt
Nu latvijaa veel nav bijis taadas saules lai nepietiktu ar f20 uz iso100... Protams ja bildee zaljaa kvadraatinja rezhiimaa tad laikam ir vajadziigi filtri :)
avatar
Publicēts: 15.06.07 16:15
 citēt
Nu latvijaa veel nav bijis taadas saules lai nepietiktu ar f20 uz iso100... Protams ja bildee zaljaa kvadraatinja rezhiimaa tad laikam ir vajadziigi filtri :)


protams, protams...
avatar
Publicēts: 15.06.07 16:18
 citēt
Nu latvijaa veel nav bijis taadas saules lai nepietiktu ar f20 uz iso100... Protams ja bildee zaljaa kvadraatinja rezhiimaa tad laikam ir vajadziigi filtri :)


... teica Crash, kas dziivo pagrabaa un iziet no rita tikai uz veikalu peec batona un kefiira. :P

Esi meegjinaajis kaartiigaa, saulainaa dienaa kaadu uudenskritumu fotografeet... Man ir 0.6 ND un dazjreiz nozjeeloju, ka veel neesmu nopirkusi stipraaku. Lai panaaktu to skaisto bluuriigo efektu naakas to gaismu piegriezt...
avatar
Publicēts: 15.06.07 17:25
 citēt
Neitrālais, var arī ar 2 polarizācijas niekoties.
avatar
Publicēts: 15.06.07 20:42
 citēt
hehe tur jau ta shaize ka blende ciet nemaz negrib giezties vairak par 22 :) un tad nu sakas problemas ;)

Canon kitu var aizgriezt līdz f/36 :P
avatar
Publicēts: 15.06.07 21:55
 citēt
Nu latvijaa veel nav bijis taadas saules lai nepietiktu ar f20 uz iso100... Protams ja bildee zaljaa kvadraatinja rezhiimaa tad laikam ir vajadziigi filtri :)


ja gribi expoziiciju 2sec un vairaak nepiteik gan, vienmeer kaut kas izdeg... ar ISO 50 varetu ko meginat, bet shadu ISO ir diezgan gruti sastapt vairumam spoguljkameru!
avatar
Publicēts: 15.06.07 23:17
 citēt
Apnjirdzos:) Nju tie ir PRASTI "Minuss filtri" atkariba no vajadzibas 3-5 Diafragmas:) Parasts neitrals filtrs tikai stipri tumsj. Starpcitu visai maz izplatiti.
avatar
Publicēts: 16.06.07 00:22
 citēt
Palasi un izdomaa vai tev tadus vajag:

en.wikipedia.org...
www.cs.mtu.edu...

Vai arii mekleesi kaut ko mistisku :D
avatar
Publicēts: 16.06.07 12:53
 citēt
Taisi pinhole.



A tā jau der jebkurš neitrālais filtrs. Arī CPL filtrs pagarina ekspozīciju. Ja nekļūdos, par vienu belndi.

Vai arī liec metinātāja briļu stiklus priekšā- esmu mēģinājis arī to, bet stulbi, ka viņi arī ietonē tos stiklus, tāpēc parasti melnbaltajā taisu.
avatar
Publicēts: 16.06.07 14:12
 citēt
hehe tur jau ta shaize ka blende ciet nemaz negrib giezties vairak par 22 :) un tad nu sakas problemas ;)

Canon kitu var aizgriezt līdz f/36 :P



... :D dazhreiz var un dazhreiz nee...
avatar
Publicēts: 16.06.07 14:14
 citēt
hehe tur jau ta shaize ka blende ciet nemaz negrib giezties vairak par 22 :) un tad nu sakas problemas ;)

Canon kitu var aizgriezt līdz f/36 :P



... :D dazhreiz var un dazhreiz nee...

ja ir 55mm tad var ja 18 tad nevar :P
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):