forum.gif
man iepatikās , tā teikt iedvesmas avots
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / man iepatikās , tā teikt iedvesmas avots
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 16.06.07 12:45
 citēt
Ja godīgi, vienīgais, kas mani tur piesaista, ir zivs acs.
Man īsti nepatīk tās bildes.
avatar
Publicēts: 16.06.07 19:52
 citēt
tehniskais ir ok. koncepcija - varbut ne ljoti, bet ir uz ko uzmest acis :)
avatar
Publicēts: 23.06.07 12:40
 citēt
Sjiss stils bij loti populars Latvija ~70/80 mija kad paradijas loti ipatnejs no militaristiem ieguts talmeru kameru objektivs kuru velak saka razot ari komerciali tik cita kvalitate ar nosaukumu RUSSAR optikjis kuram pat asjums nebij jastada liekas no 1/2m bezgaliba:). Militaristu variants bija airo foto domats Arkartigi kvalitativs super platlenkjis , optikas speci teica ka pasizmaksa tam stiklam esot tik cik vins sverot zelta neticami auxsta izskirtspeja bij pasjam stiklam tur Linijas uz milimetru. Tad nu tauta ar to stiklinju axstijas visas malas , seviskji izcelas Mihailovskis Vilhelms praktiski 90% vinja godalgoto darbu ar tadu tasiti tur bija viena nianse lai ko jedzigu uztasitu bija PRAKTISKI japieiet bildejamam objektam ciesji klat:):)

Ieverojiet ka dzeks strada , par cik Krievija metro ir loti stingri drosjibas noteikumi un jebko tur bildet ir stingri aizliegts vinam talmera kamera visdrizak kautkads FED karajas uz krutim un ta vins ari bilde stavot un vsdrizak tik pieturot kameru RAKURSS konkrets krusju auxstums vai roka pie saniem treninjam labam jabut un kadra izjutai:)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):