forum.gif
Poga jaunākie komentāri.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Poga jaunākie komentāri.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 16.06.07 19:33
 citēt
nospiežu - ilgi veras vaļā...
tas vēl ok.
bet atveras nevis komentāri, bet jaunākie vērtējumi.
gribās vienu pogu komentāriem, otru vērtējumiem, vai tikai komentāriem, jo ciipariņi nav tik interesanti...
:roll:
avatar
Publicēts: 19.06.07 00:09
 citēt
Vajag pie bildēm arī anonīmu iespēju nobalsot ar - izdzēst :twisted: Un tā bilde, kas savāc daudz punktus nonāk pie kandidātiem uz dzēšanu. Kāds var izvērtēt atstāt, vai izdzēst, citādi pārākie apjomi. un tādas kas 100 % ideālas ir mazākumā. :roll:
avatar
Publicēts: 19.06.07 09:59
 citēt
nospiežu - ilgi veras vaļā...
tas vēl ok.
bet atveras nevis komentāri, bet jaunākie vērtējumi.
gribās vienu pogu komentāriem, otru vērtējumiem, vai tikai komentāriem, jo ciipariņi nav tik interesanti...
:roll:


par aatrumu: nabaga serverim jaizlasa 50miljoni ierakstu katru reizi :)

veerteejums tiek uzskatiits kaa komentaars, siikaaka daliishana laikam gan nav iespejama, jo ... nu shini versijaa noteikti nee.
avatar
Publicēts: 19.06.07 10:02
 citēt
Vajag pie bildēm arī anonīmu iespēju nobalsot ar - izdzēst :twisted: Un tā bilde, kas savāc daudz punktus nonāk pie kandidātiem uz dzēšanu. Kāds var izvērtēt atstāt, vai izdzēst, citādi pārākie apjomi. un tādas kas 100 % ideālas ir mazākumā. :roll:


ALO, musu merkis nav uztaisiit 100% idealu bilzhu kraatuviiti, bet gan pastaavigi mainigu foto galeriju, kur cilveki censhas, priecajas, ziimeejas, maacaas, komentee un vienvardsakot, ietusee.

Bilde izdzeeshanai - ja tu ieliksti lietotajam 1 1 1 (kas ir pieljaujams retos gadijumos), un ja tu nebusi vienigais, tici man, lietotajs pats bildi izdzesis no savas autorseerijas, ietaupot darbu koderim (lai izveidotu jauno fiichu), dizainerim (lai izdomatu, kur dizainaa ta vislabak iekljaujas) un moderatoriem (kam "sliktaas" bildes pec tam jaizdzeesh).

es ieteiktu vairak uzticeties community speekam nevis paljauties uz visvarenajiem adminiem-moderatoriem, kam "vienmer taisniba" jo taa nav ;)
avatar
Publicēts: 19.06.07 10:22
 citēt
Shad, nav tik traki, komenti noteikti ir ar indexsu, tātad 50 milj nu nebūs vis ;) Un vērtējums un koments ja arī glabājas vienā tabulā (pašlaik) tad to var dizgan easy sadalīt par divām tabulām. Ja jau ir pa divām (kas būtu loģiski) tad vispār no problems ;) Tehniski nav tik traki.
avatar
Publicēts: 19.06.07 10:48
 citēt
Shad, nav tik traki, komenti noteikti ir ar indexsu, tātad 50 milj nu nebūs vis ;) Un vērtējums un koments ja arī glabājas vienā tabulā (pašlaik) tad to var dizgan easy sadalīt par divām tabulām. Ja jau ir pa divām (kas būtu loģiski) tad vispār no problems ;) Tehniski nav tik traki.


ir ir ;)
avatar
Publicēts: 19.06.07 10:48
 citēt
Ne jau par ideālām bildēm ir runa - runa ir par sliktākajām, neinteresantām, utt. Katrā ziņā domāju, ka ideja ir apdomājama, jo vērtējumu 1,2,3 izvairās likt, lai neaizskartu kāda patmīlību un neizsauktu dusmas. Es jau zinu, ka nevienam neko negribas darīt :)
:roll:
avatar
Publicēts: 19.06.07 10:56
 citēt
Ne jau par ideālām bildēm ir runa - runa ir par sliktākajām, neinteresantām, utt. Katrā ziņā domāju, ka ideja ir apdomājama, jo vērtējumu 1,2,3 izvairās likt, lai neaizskartu kāda patmīlību un neizsauktu dusmas. Es jau zinu, ka nevienam neko negribas darīt :)
:roll:


ar bezmaksas portaliem ir taa, ka useri pieprasa, bet administratori dara, tapec "es jau zinu, ka nevienam neko negribas dariit" attiecas vairak uz lietotajiem, kuri runaa, nevis admiinstratoriem, pateicoties kuriem tu vari ar mani tagad parunat, padomaa.

par 1 2 3: pat ja uztaisiit "Kaposti rudzu laukaa" sadalju, kur izteikt nepatikamu kritiku par bildem pec laicinja to neviens nedariis jo negatiivas domas nevienam nepatik un izraisa negativu pret-reakciju (cilveka daba?). tev patiktu ja pateiktu: 222 pilnigi garaam ? nepatiktu. es zinu kas tev patiktu: 222 jo reku te nereizi un sheit vajadzeja shaadi. un zini ko tu atbildetu? a es ta biju domajis!!! un tu vispar neko nesaproti no focheshanas, paskaties kadas pasham bildes! un tie retums, kas uznjem kritiku pozitiivi kaa pamaaciibu, tiem mes jaunaja versija uztaisisim vietinju kur izpausties vinu mazohisma tieksmeem ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):