forum.gif
Pixels bilžu autorība
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Pixels bilžu autorība
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 12.05.13 21:56
 citēt
Skrīveri..!?..nu TUR nav daudz variantu! vot i svētdienas pārsteigums!
avatar
Publicēts: 12.05.13 22:04 labots
 citēt
f-foto:
Meduslacis:Skrīveri..!?..nu TUR nav daudz variantu! vot i svētdienas pārsteigums!


Es ticu, ka Skrīveros tādiem kā Pixels atrodas tikai 2 bildītes, ko gadā nobildēt. Nu, nesanāk cilvēkam!

Bet jautājums ir par ko citu - par to, kāpēc šīm bildēm, kas uzņemtas ar digitālo fotoaparātu, nav nekādas pavadošas informācijas. Tā nemēdz būt.


..Manām ar nav,izdzēsti.Bet ir iemesls kāpēc..
NETICI-Skrīveros IR ko bildēt!
avatar
Publicēts: 12.05.13 22:04 labots
 citēt
Reizeem muhļījot bildi šopā, ExIF dati mistiski pazūd
avatar
Publicēts: 12.05.13 22:05
 citēt
blogā, daudziem, pazuduši uzstādījumu parametri.... neesmu veicis statistiska rakstura pētījumus, bet daudzu bildēm nav, seviški tas attiecās uz lielmeisteriem/ēm ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.05.13 22:13
 citēt
tas, ka galerijā tikai divas bildes, vēl nav rādītājs. iespējams , tas ir kāda otrais, vai trešais niks..., visiem bilžu nepietiek :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.05.13 22:15 labots
 citēt
f-foto:"Reizeem muhļījot bildi šopā, ExIF dati mistiski pazūd"

Koriģējot ekspozīciju un asinot, pazūd dati? :)

Ir starpība kaut vai starp Meduslāci un "lielmeistaru". Angļu lācim sākotnēji bildēs vismaz redzams, kāda kamera izmantota - ir modeļa numurs.

Nav labi, ja galerijā ir tikai 2 bildes, par tām nav informācijas, neviens īsti lietotāju nepazīst...


Jāāāā..- Panasonic Lumix DMC-FS62..:big_smile:..Ja kādam ir vēlme ,varu uzdāvināt..!:big_smile:
(lācis klusi paklusēs par krāsaino kubiciņu,kuru -pa-ne-pa-nepazīst..):grimace:
avatar
Publicēts: 12.05.13 22:17 labots
 citēt
f-foto
Koriģējot ekspozīciju un asinot, pazūd dati? :)
Nē,darot citas,sarežģītākas, lietas zūd.
avatar
Publicēts: 12.05.13 22:17
 citēt
kubiciņš nav apaļš, nebūs lāča gaumē ....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.05.13 22:43 labots
 citēt
Akk, nabaga fotkis... tagad Pixels šo aizvainojis... nabadziņš, uķ, uķ. uķ, neraudi nu...
avatar
Publicēts: 12.05.13 22:44
 citēt
ekh, naf smuki, cien ffoto, slēpties aiz selīnas muguras. greizsirdību jāmāk savaldīt ;)
tiem, kas nezin - efix nesaglabājas, ja failu seivo caur - save for web and devices
avatar
Publicēts: 12.05.13 22:51
 citēt
negatIvs:kubiciņš nav apaļš, nebūs lāča gaumē ....:bad_smile:
negatIvs:kubiciņš nav apaļš, nebūs lāča gaumē ....:bad_smile:


..To nu Tev nebūs zināt..:bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.05.13 23:01 labots
 citēt
f-foto:Man par savedēju droši vari neuzmesties. Jautājums bija par ko citu, neizvairies.

Gribas zināt taču, pie kādiem f un iso sanāk labākās bildes.


tasnība. jautājums ir par to, cik un ko man no jums pieprasīt par mana godīgā nika nopelšanu un visu skrīveriešu aizvainošanu ;) (ja ir piemirsies, atgādināšu jūsu rakstīto - f-foto@136.169.23.62 | 19:27 12.05.2013 |Skrīveros pierasts likt kluci, kur pagadās. " bet par šo www.thinkgeek.com... lai uztraucas citi, f-šerlok ;)
avatar
Publicēts: 12.05.13 23:03
 citēt
Pixels:ekh, naf smuki, cien ffoto, slēpties aiz selīnas muguras. greizsirdību jāmāk savaldīt ;)
tiem, kas nezin - efix nesaglabājas, ja failu seivo caur - save for web and devices



ewww - tiešām tā arī ir!!!! Ik pa brīdim pabrīnos, kak manējām nerāda, bet parāk neuztraucos .... tagad pamēģināju shopa pieregulētu bildi ielikt 1. kas seivota vienkārši kā jpg un 2. ka for web ..... un tiešām - 1.rāda exif un otrajai nerāda!!!!
avatar
Publicēts: 12.05.13 23:22
 citēt
Pie daudzām darbībām pazūd exif.. neesmu īpaši pētijis, bet man ļoti bieži nākās tos skaitļus bakstīt iekšā pēctam manuāli..
avatar
Publicēts: 12.05.13 23:23
 citēt
AK VAI VAI.....ko nu :face-grin:jāiet pie zīlnieces un jāvaimanā tur patiesība:bad_egg::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 12.05.13 23:25
 citēt
Ja arī kādam ir pamats apšaubīt bilžu autoru, tad parasti piedāvā kādu linku internetā, kur tāda bilde ir ar cita autora vārdu..
avatar
Publicēts: 12.05.13 23:33 labots
 citēt
Šopā sen un dikti var norādīt "Kādus datus saglabāt" veicot opciju Photoshop Save for Web
avatar
Publicēts: 12.05.13 23:46
 citēt
vienreiz nu Lunim taisnība;-0))))))))
avatar
Publicēts: 12.05.13 23:47
 citēt
O!..OO!..OOO!!!
avatar
Publicēts: 13.05.13 07:41
 citēt
Meduslacis:
negatIvs:kubiciņš nav apaļš, nebūs lāča gaumē ....:bad_smile:
negatIvs:kubiciņš nav apaļš, nebūs lāča gaumē ....:bad_smile:


..To nu Tev nebūs zināt..:bad_smile:

wot zinu, jo esmu redzējis dzīvajā ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 13.05.13 09:28
 citēt
a kurš dod sūdu?

un jā, vajag informēties, kā teica Vairiņs - shopā save for web nesaglabā exif datus
avatar
Publicēts: 13.05.13 10:14
 citēt
Ko gvelž - nesaglabā un nesaglabā. Visu saglabā, ja autors to ir pieļāvis.
avatar
Publicēts: 13.05.13 10:18
 citēt
nu sestajam šopam defoltie uzstādījumi nesaglabā. tad speciāli tie ir jāmaina. vai kāds tam piegriež vērību?

un kāda tam jēga 900 pikseļos?
avatar
Publicēts: 13.05.13 11:21
 citēt
kālab neizmantot funkciju, kas šim nolūkam speciāli radīta (lai izveidotu korektu webā apskatāmu kartiņu)?
avatar
Publicēts: 13.05.13 12:00
 citēt
f-foto:Laikam nekad neesmu izmantojis tādu. Ko es esmu zaudējis?

Un nenovirzies no tēmas. Tev Instagram nevajag ne vienu, ne otru funkciju.


a kāda bij tēma? ... da man pie kājas jūsu zagtās profilbildes un dubultie profili. un vispār, ejiet ievas bildēt! tēma slēgta, slīdeņa pavēlniek!
avatar
Publicēts: 13.05.13 12:00
 citēt
nu, bilžas var samazināt arī caur image size, norādot 72 dpi un malas garumu 900 pix, sanāks pa lielam tas pats, kas caur save for web, vienīgi asināšana jāveic manuāli..., bet EXIF`s nerādās arī, piemēram, no četrām HDR saķīmiķotām bildēm, vai kā savādāk apvienotām bildēm ar dažādiem ekspo parametriem.

Ko jūs par tām Pixeļkunga bildēm cepas? Normāli skatāmas bildes
avatar
Publicēts: 13.05.13 12:29 labots
 citēt
F-foto nevar redzēt "dzīvajā". Nav tādas fiziskās personas.

************************************************

Tāda nemateriāla būtne kas ienākusi fotobloga agrā zīdaiņa stadijā,tā vada cilvēka smadzenes kā cilvēks skaitļotāju,labprāt riskē un nevēlas akli sekot tendencēm..:big_smile:
avatar
Publicēts: 13.05.13 12:42
 citēt
Meduslacis:F-foto nevar redzēt "dzīvajā". Nav tādas fiziskās personas.

************************************************

Tāda nemateriāla būtne kas ienākusi fotobloga agrā zīdaiņa stadijā,tā vada cilvēka smadzenes kā cilvēks skaitļotāju,labprāt riskē un nevēlas akli sekot tendencēm..:big_smile:

aiz katra nika, ir kāds taustāms subjekts ....
avatar
Publicēts: 13.05.13 13:57
 citēt
Priede:nu, bilžas var samazināt arī caur image size, norādot 72 dpi un malas garumu 900 pix, sanāks pa lielam tas pats, kas caur save for web, vienīgi asināšana jāveic manuāli..., bet EXIF`s nerādās arī, piemēram, no četrām HDR saķīmiķotām bildēm, vai kā savādāk apvienotām bildēm ar dažādiem ekspo parametriem.

Ko jūs par tām Pixeļkunga bildēm cepas? Normāli skatāmas bildes
kas tas atkal par sviestu??? kāds DPI??? 900 pikseļi bildei fiziski ir 900 pikseļi. Kāpēc jāp..š smadzenes cilvēkiem????
avatar
Publicēts: 13.05.13 17:31
 citēt
Bildes:kas tas atkal par sviestu??? kāds DPI??? 900 pikseļi bildei fiziski ir 900 pikseļi. Kāpēc jāp..š smadzenes cilvēkiem????


Protams, ka cienītais matemātikā ir spēcīgāks par mani, neiebilstu, tāpat fotogrāfijā, sadzīvē un visur citur, tādēļ neiebildīs, ka bildes fiziskajam izmēram (900 px, 72 dpi = 31x21 cm pret 900 px 300 dpi = 7,62x5,08 cm) nav pilnīgi nekādas nozīmes.
Par smadzeņu pišanu neesmu domājis. Pieļauju, ka varētu būt sava veida seksuāli orientēti cilvēki, kam tas ir aktuāli.
avatar
Publicēts: 13.05.13 17:50
 citēt
Priede:
Bildes:kas tas atkal par sviestu??? kāds DPI??? 900 pikseļi bildei fiziski ir 900 pikseļi. Kāpēc jāp..š smadzenes cilvēkiem????


Protams, ka cienītais matemātikā ir spēcīgāks par mani, neiebilstu, tāpat fotogrāfijā, sadzīvē un visur citur, tādēļ neiebildīs, ka bildes fiziskajam izmēram (900 px, 72 dpi = 31x21 cm pret 900 px 300 dpi = 7,62x5,08 cm) nav pilnīgi nekādas nozīmes.
Par smadzeņu pišanu neesmu domājis. Pieļauju, ka varētu būt sava veida seksuāli orientēti cilvēki, kam tas ir aktuāli.
muļķīti... nu nav tam nekādas nozīmes, ne par velti te runa aizgāja par bildēm, ko aplūko webā. un ne par velti Save for web šāda dpi štelle nav paredzēta. tas Tev neliek par kaut ko aizdomāties? Kā uz datora ekrāna var izmērīt centimetrus? 900 PIKSEĻI UZ EKRĀNA IR 900 PIKSEĻI - DRĀZ TO PIKSELI KĀ VĒLIES! :cry::cry::cry:
avatar
Publicēts: 13.05.13 20:55 labots
 citēt
Bildes: Kāpēc jāp..š smadzenes cilvēkiem????... ... muļķīti... DRĀZ TO PIKSELI KĀ VĒLIES!


Pateicos par augstvērtīgu norādi, jautājums noskaidrots, taču tomēr nepamet sajūta, ka cilvēks, kurš lieto augstāk citēto izteiksmes veidu, ja nu nav gluži iespējams nenormāls, tad ar izteikti specifisku seksuālo orientāciju gan...
avatar
Publicēts: 13.05.13 20:57
 citēt
A Bildēm taisnība :anger:
avatar
Publicēts: 13.05.13 20:58
 citēt
spaidijs:A Bildēm taisnība :anger:

Par to es arī nestrīdos.
avatar
Publicēts: 13.05.13 22:18
 citēt
spaidijs:A Bildēm taisnība :anger:

Tā ir, tomēr es domāju, ka gandrīz katrs no mums kādā jautājumā ir pats zinošākais, tāpēc otra nosaukšana par muļķi pie mazākās izdevības man ir pilnīgi nesaprotama, un es teiktu arī, ka nepiedodama. Tāds ļoti savdabīgs kultūras līmeņa apliecinājums. :face-sad:
avatar
Publicēts: 13.05.13 23:19
 citēt
GunarsII:
spaidijs:A Bildēm taisnība :anger:

Tā ir, tomēr es domāju, ka gandrīz katrs no mums kādā jautājumā ir pats zinošākais, tāpēc otra nosaukšana par muļķi pie mazākās izdevības man ir pilnīgi nesaprotama, un es teiktu arī, ka nepiedodama. Tāds ļoti savdabīgs kultūras līmeņa apliecinājums. :face-sad:
visu cieņu Tavām domām, bet... stāstīt forumā muļķības topošajiem fotogrāfiem - lūk tā ir zināma seksuālā orientācija!
avatar
Publicēts: 14.05.13 14:26
 citēt
f-foto:Bildes, a kat Tu raxti pie jebkuras Instagram bildes tegu #sexy, arī tad, ja bildē ir ēkas siena vai butilka, tas ir pienākums vai aicinājums?
parunāsim, kad būsi skaidrā!
avatar
Publicēts: 14.05.13 18:20
 citēt
Nu viena lieta ir sākt teikumu ar mazo burtu, cita - "esat" vietā lietot "esiet"; es to uztveru kā pamatīgu robu izglītībā - un tas vēl būs maigi teikts.
avatar
Publicēts: 14.05.13 19:10
 citēt
Latvietim nekur,nekad un ne par ko nebūs labi:bad_egg:....tāda mēs tā tauta esam - pēdējo pimpi bez sāls ēdīs,bet savu es parādīs:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):