forum.gif
Tiiriishana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Tiiriishana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.05.06 23:29
 citēt
Taa ir sagadijies, ka mans aparaats (350d + ef-s 17-85 IS USM) ir pabijis veejainaa pludmalee un tagad tas ir sameeraa smilshains. Vajadzeetu gan objektiivu gan pashu fochuku iztiiriit. Cik tas vareetu maksaat un kur to var izdariit?
avatar
Publicēts: 29.05.06 01:40
 citēt
Nu skaidrs. Laikam, ka vajadzees nopietnaaku apkopi, pats objektiivu jaukt aaraa nenjemos.
avatar
Publicēts: 29.05.06 12:03
 citēt
Domāju ka šajā gadījumā cenabūs lielāk man par 20D regulāciju prasīja 30Ls. Tā kā tavā gadījumā būs tīrīšana un regulācija domāju cipars būs sākot no 50Ls un uz augšu...
avatar
Publicēts: 30.05.06 19:42
 citēt
Taa ir sagadijies, ka mans aparaats (350d + ef-s 17-85 IS USM) ir pabijis veejainaa pludmalee un tagad tas ir sameeraa smilshains. Vajadzeetu gan objektiivu gan pashu fochuku iztiiriit. Cik tas vareetu maksaat un kur to var izdariit?


Ikuraat vakar saveejo atdevu Canon centraa uz liidziigu pasaakumu + veel AF kalibraacija. Par sensora tiiriishanu un puteklju izpuushanu neizjaucot kameru, paprasiija 12 Ls. Shodien jau zvaniija, riit var iet pakalj, kaut gan pienjemot teica, ka tas ainjems 2 nedeeljas. Es jau uzreiz pabriinijos, ko 2 nedeeljas tur var dariit, bet nu nebija jau izveeles. Redzees kaads atnaaks atpakalj!
avatar
Publicēts: 30.05.06 20:11
 citēt
Cik panjēma par kalibrāciju?
avatar
Publicēts: 31.05.06 11:20
 citēt
Cik panjēma par kalibrāciju?


Kalibraaciju veica bez maksas - garantijas ietvaros. Shodien sanjeemu kameru, labi iztiiriita, ieskaitot milziigo puteklju daudzumu, kas bija redzams skatu mekleetaajaa, kaa arii uz sensora. Kopaa samaksaaju 12 Ls.

P.S. Izraadiijaas, ka vinjiem tur ir kaada kundze, kas kalibree arii Sigma objektiivus (ar gredzenu pielikshanu/nonjemshanu), sarunaaju randinju, cereesim, ka tas atrisinaas mana 17-70 BF probleemas. 8)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):