forum.gif
Spilgtāko izteicienu krātuvīte Vol.5
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Spilgtāko izteicienu krātuvīte Vol.5
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.07.13 14:12
 citēt
Voldemorts:Bez piesaistes, MISKATNIEKI. Pusi dienas ziedošu bildītēm, lai pierāda pretējo. Kā tādus sievas / sievietes pacieš... :face-grin:Degradanti...
nez... kaimiņiene nesūdzas
avatar
Publicēts: 04.07.13 14:29
 citēt
"Parādi kaut vienu rindiņu, kurā rakstīts (vai jūtams) ka tu vispār domā." (c) NilsS forumā kādam nav svarīgi, kuram tieši, pasažierim
avatar
Publicēts: 04.07.13 15:01
 citēt
Gaisma:"Parādi kaut vienu rindiņu, kurā rakstīts (vai jūtams) ka tu vispār domā." (c) NilsS forumā kādam nav svarīgi, kuram tieši, pasažierim
izklausās, ka teikts Olisam... Un nez kur voldis palicis... skumji kaut kā... mušmires mežā beigušās, vai?
avatar
Publicēts: 04.07.13 20:02
 citēt
Bildes:
Voldemorts:Bez piesaistes, MISKATNIEKI. Pusi dienas ziedošu bildītēm, lai pierāda pretējo. Kā tādus sievas / sievietes pacieš... :face-grin:Degradanti...
nez... kaimiņiene nesūdzas

Nu tā, kura rītos agri izkontolē miskastes, aiznes tukšās alus pudeles nodot???:face-grin:
avatar
Publicēts: 04.07.13 20:12
 citēt
vot i jauna mušmiru porcija Voldim ienākusies...
avatar
Publicēts: 05.07.13 10:53
 citēt
Paldies par izpratni, iešu nomirt tur pa kreisi, jo šeit briļļainiem purniem traucē....



...diemžēl Tava nosprāgšana nekādi nav saistīta ar foto,tāpēc paliks nepamanīta.:anger::anger:

(c) Sinilv - Jolan
avatar
Publicēts: 12.07.13 12:06
 citēt
Par motivācijas maiņu:)

Gaisma:
....Manā gadījumā šoreiz nav tas, ka atradies nolietots vecs gadjets, kuru plauktā turēt nav jēgas. Man ir ļoti labā stāvoklī paveca, bet ne tāpēc slikta DSLR, kuru pārdodu tāpēc, ka pietrūkst naudas citai lietai, kas šobrīd šķiet svarīgāka par digitālo spoguļkameru. Pārdošanas iemesls ir nepieciešamība pēc tiem 100 latiem, nevis atbrīvošanās no aparāta.


Gaisma:....Pēc tā, ka pienāk termiņš, kurā tā beidzas. Es joprojām jebkurā brīdī varu izdomāt, ka turpināšu vien lietot šo aparātu (jo mani viņš patiesībā pilnībā apmierina, pārdodu tikai tāpēc, ka nolēmu iztikt bez dslr vispār) pats un paziņošu, ka neko vairs nepārdodu.
avatar
Publicēts: 12.07.13 20:36
 citēt
Par aritmētiku un vispār vēlēšanos ko pārdot:face-smile:

Gaisma:Nu labi, labi, taisu vasaras vidus mega atlaidi, body 78 LVL, objektīvs 22 LVL, kopā (ar 5% atlaidi) tad 95 LVL.

Gaisma:
Schneider:
Objektīvu par šo cenu, domājams, diezgan ātri savāks.


Ja? hmmm. tas neder. :D
Tad lai iet 68 par bodiju, 32 par objektīvu. :bad_smile:

Gaisma:90 par komplektu (pēdējā cena)

Gaisma:
Schneider:Tas nozīmē, ka rumpis atsevišķi maksā 90-32=58?


Kļūda. Ja atsevišķi, tad pakaļa 70, glāze 30.
avatar
Publicēts: 12.07.13 20:43
 citēt
figņa
avatar
Publicēts: 12.07.13 21:53
 citēt
Da laža , citur TRADAĪCIJAS cienā :):)

Кампании по борьбе с коррупцией для Китая не в новинку: первые упоминания о продажных и беспредельничающих чиновниках относятся к эпохе династии Шан. Точные даты ее правления неизвестны — по самой смелой оценке, ее представители пришли к власти еще в 1766 году до нашей эры и продержались на престоле 650-700 лет. Согласно историческим источникам, в основном неблаговидными деяниями занимались военачальники и представители правящей верхушки. В частности, упоминаются случаи использования женщин в качестве благодарности за те или иные услуги.

Практика подкупа военачальников активно использовалась и в более поздние периоды, например, в эпоху Шести династий (220-589 годы нашей эры). В то время подарками по-прежнему служили женщины, однако в ходу уже были лошади и деньги. Впрочем, подобные подношения чаще всего характерны для сферы «большой политики» — с их помощью плели дворцовые интриги и покупали лояльность целых армий.
avatar
Publicēts: 15.07.13 11:16
 citēt
Es neko neriju. Orālo seksu neatbalstu principā, kaut tur zelts un dimanti lītu.

(c) Margele
avatar
Publicēts: 16.07.13 07:55
 citēt
Polemika par to vai rijot to draņķi lejā var palikt resns/a:

nešķita ka kāds te ir tik dumjš, lai domātu, ka es esmu tik dumja,lai domātu, ka no sēklas var palikt resns.
/Margele/


Oi saule DAUDZ gan tu par to zini :D , tas KA KURAI īstenībā , drūmais bio kokteilis gadās iedarbojas visai jocīgi un agresīvi :)
/Lunis/
avatar
Publicēts: 16.07.13 11:32
 citēt
Nav jau orālais sekss suņu patversme, ka vajadzētu Tavu atbalstu. :bad_smile:

(Gaisma)
avatar
Publicēts: 17.07.13 13:22
 citēt
Agri vai vēlu tas beigsies tikumības policijā

NIN par Voldemorta daiļradi
avatar
Publicēts: 19.07.13 11:03
 citēt
lauminsh:Sveiki, vēlos iegādāties
1. ..
2. ..
3. ..

60uz5komats6:4. spēju precīzi noformulēt vēlmes
avatar
Publicēts: 22.07.13 11:22
 citēt
problēma slēpjas tajā,ka man patīk zūmot.../sapnju_vojaazheris/
avatar
Publicēts: 25.07.13 23:31
 citēt
Reizēm daru dīvainas lietas. Vienā no pēdējiem reportiem, ar neredzīgo darba biedru. Atkal satiekmies - viņs saka - ja vari - tas man ir ļoti svarīgi - iedod man savu fotokameru. Kaut ko jau tomēr es redzu. Atdevu.Risks - katrs mēsls var atņemt. Ja gadīsies - Pentax K01 4282689
Stikls 50/1,4 50211.
Lai gan - mazpilsētas klusais šarms - ceru, ka nevienam roka necelsies....

(c)Voldemorts
avatar
Publicēts: 26.07.13 22:28 labots
 citēt
Šī pasākuma gaitā 20 amata meistari vēlēsies knipsēt Taurupes cilvēkus. Tā kā 27.jūlijā notiks kapusvētki Aderkašu kapos, fotografējot ģimenes, dzimtas būs iespēja iegūt grupu bildi savā īpašumā bez maksas.

www.ogrenet.lv...

uz turieni bērniņi neejiet................................... :cry:
avatar
Publicēts: 28.07.13 17:32
 citēt
Nesūtu na čļen, Sūtu -Mātei kājstarpē - uz perrdjelku... (C) Voldemorts
avatar
Publicēts: 28.07.13 17:49
 citēt
Ir varianti, pusīt. Ju - pēc dinesta (izvēles nebija . 60-tie. ) Aizbraucu ciemos , JaWa,jaunā sieva aizmugurē. Pie galda- Genādijs saka - tādam viesim - blakus viscienījamākie ģimenē. Tur - (ir foto) grāfiene, savulaik Cars Nikolajs Ir paraktījis - prec:face-wink:oties ar grāfu - grāfiene. Potomjstvenno. Tā, lūk,:face-wink: puikas.... (c)V...............
avatar
Publicēts: 28.07.13 21:39
 citēt
haralds:
Sapper:
Cilvēks, kas citiem iesaka neaso bezkrāsu, mēslu ar drausmīgajām aberācijām 17-85, būtu izvedams pagalmā un nošaujams viņa ģimenes acu priekšā. :anger:

Lūk šis man patīk.Tomēr - MVD. laikam nekad no tā neaiziešu.
avatar
Publicēts: 28.07.13 21:41
 citēt
Bildes:Ir varianti, pusīt. Ju - pēc dinesta (izvēles nebija . 60-tie. ) Aizbraucu ciemos , JaWa,jaunā sieva aizmugurē. Pie galda- Genādijs saka - tādam viesim - blakus viscienījamākie ģimenē. Tur - (ir foto) grāfiene, savulaik Cars Nikolajs Ir paraktījis - prec:face-wink:oties ar grāfu - grāfiene. Potomjstvenno. Tā, lūk,:face-wink: puikas.... (c)V...............

Nu, mēsls. Pēc dabas un izcelsmes...:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.07.13 09:12
 citēt
Voldemort - te liek citātus, nevis ķēzās. Tas ka Tu mēsls (MVD), to jau visi zin!
avatar
Publicēts: 29.07.13 11:39
 citēt
Bildes:Voldemort - te liek citātus, nevis ķēzās. Tas ka Tu mēsls (MVD), to jau visi zin!
Bildes:Voldemort - te liek citātus, nevis ķēzās. Tas ka Tu mēsls (MVD), to jau visi zin!

Kaija? Balodis? Zvirbuļiem nepieskaities - tie mani draugi...
avatar
Publicēts: 29.07.13 12:10
 citēt
Ķirurgu Zatleri neaiszkar. Par Pro. Bērzkanu vispār nerunājot. Niecības. Nu kur var tik prati... (c) Voldemorts
avatar
Publicēts: 29.07.13 13:01
 citēt
Bildes:Ķirurgu Zatleri neaiszkar. Par Pro. Bērzkanu vispār nerunājot. Niecības. Nu kur var tik prati... (c) Voldemorts


Kaspar, kas Tavuprāt tāds spilgts un ievērības cienīgs (vai kaut vai smieklīgs) ir šajā citātā, lai to būtu vērts šeit atrādīt visiem pārējiem pasažieriem?

Tu gadījuma pēc pats (tā minu, jo citiem, kā rādās, šādu diagnozi pēdējā liakā piešuj daudz) neesi uz korķa tā nopietnāk uzkāpis šobrīd?
avatar
Publicēts: 29.07.13 13:04
 citēt
— А почему ты меня не поздравляешь с праздником?
— Так сегодня же день фотографа, а не мудака с фотоаппаратом..:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 29.07.13 13:12 labots
 citēt
Bildes:Ķirurgu Zatleri neaiszkar. Par Pro. Bērzkanu vispār nerunājot. Niecības. Nu kur var tik prati... (c) Voldemorts
Gaisma:
Bildes:Ķirurgu Zatleri neaiszkar. Par Pro. Bērzkanu vispār nerunājot. Niecības. Nu kur var tik prati... (c) Voldemorts


Kaspar, kas Tavuprāt tāds spilgts un ievērības cienīgs (vai kaut vai smieklīgs) ir šajā citātā, lai to būtu vērts šeit atrādīt visiem pārējiem pasažieriem?

Tu gadījuma pēc pats (tā minu, jo citiem, kā rādās, šādu diagnozi pēdējā liakā piešuj daudz) neesi uz korķa tā nopietnāk uzkāpis šobrīd?
Gaisma:
Bildes:Ķirurgu Zatleri neaiszkar. Par Pro. Bērzkanu vispār nerunājot. Niecības. Nu kur var tik prati... (c) Voldemorts


Kaspar, kas Tavuprāt tāds spilgts un ievērības cienīgs (vai kaut vai smieklīgs) ir šajā citātā, lai to būtu vērts šeit atrādīt visiem pārējiem pasažieriem?

Tu gadījuma pēc pats (tā minu, jo citiem, kā rādās, šādu diagnozi pēdējā liakā piešuj daudz) neesi uz korķa tā nopietnāk uzkāpis šobrīd?
Gaisma:
Bildes:Ķirurgu Zatleri neaiszkar. Par Pro. Bērzkanu vispār nerunājot. Niecības. Nu kur var tik prati... (c) Voldemorts


Kaspar, kas Tavuprāt tāds spilgts un ievērības cienīgs (vai kaut vai smieklīgs) ir šajā citātā, lai to būtu vērts šeit atrādīt visiem pārējiem pasažieriem?

Tu gadījuma pēc pats (tā minu, jo citiem, kā rādās, šādu diagnozi pēdējā liakā piešuj daudz) neesi uz korķa tā nopietnāk uzkāpis šobrīd?
Bildes:Ķirurgu Zatleri neaiszkar. Par Pro. Bērzkanu vispār nerunājot. Niecības. Nu kur var tik prati... (c) Voldemorts
s
Gaisma:
Bildes:Ķirurgu Zatleri neaiszkar. Par Pro. Bērzkanu vispār nerunājot. Niecības. Nu kur var tik prati... (c) Voldemorts


Kaspar, kas Tavuprāt tāds spilgts un ievērības cienīgs (vai kaut vai smieklīgs) ir šajā citātā, lai to būtu vērts šeit atrādīt visiem pārējiem pasažieriem?

Tu gadījuma pēc pats (tā minu, jo citiem, kā rādās, šādu diagnozi pēdējā liakā piešuj daudz) neesi uz korķa tā nopietnāk uzkāpis šobrīd?

Silgts? Ievērības cienīgs? Pīļu dīķīti? Lēnām, pa zilbēm, izlasi pats savu komentu... Labi - večuks, kam negadās.
Bet Jūs taču jauni, stipri . Valsts nākotne.... Jauku dienu!
avatar
Publicēts: 29.07.13 13:14
 citēt
es saprotu, kāpēc jūs viens otru tā mīlat. tāds tādu atrod, acīm redzot. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.07.13 13:20
 citēt
Voldemorts:
Silgts? Ievērības cienīgs? Pīļu dīķīti? Lēnām, pa zilbēm, izlasi pats savu komentu... Labi - večuks, kam negadās.
Bet Jūs taču jauni, stipri . Valsts nākotne.... Jauku dienu!


Valdi, nākošreiz, kad rakstīsi viedo domas izklāstu, prātā paturi šo komentāru:

_VA_: Starp citu, ja jau par kultūru - nav tādu fraņču, vārds "franču", rakstās bez provinciāliski nodevīgā ''ņ'', Briseli raksta ar Lielo Burtu un nosaukumus, kaut paša izdomātus, liek pēdiņās; "nezkāpēcu"raksta atsevišķi, pirms palīgteikumu ievadošiem vārdiem liek komatu, valsts iedzīvotājus raksta ar mazo burtu; kā arī - ir ārkārtīgi muļķīgi dižoties ar savu pārāko kultūru, savā apsmiešanas kampaņā pielietojot apsmejamā valodas žargonu...


Tad, pēc analoģijas, savelc kopā ar savu jebkuru nupat kā uzrakstīto tekstu, vismaz vienreiz to pārlasi un pielabo! Citādi diez gan ļoti pēc duraka izskaties, un, ne dēļ Tava vecuma, Kaspara uzbraucieni lēnām var sākt izskatīties arvien pamatotāki.
avatar
Publicēts: 29.07.13 21:13
 citēt
eu, beidzam te spamot
avatar
Publicēts: 30.07.13 08:41
 citēt
Lūk te arī skaidrojums: "06:44 Voldemorts: Bijām aiz Urāliem. Vietējie motopuiši sapazīstināja ar šamani...."
avatar
Publicēts: 30.07.13 08:58
 citēt
"no zagļiem pirkt nav labi. Slikta karmu dabūsi, smadzeņu satricinājumu vai dēlu-geju" (c) ArtursOzolins
avatar
Publicēts: 30.07.13 09:11
 citēt
eu, beidzam te spamot (c) (NilsS - Spilgtāko izteicienu krātuvīte Vol.5 0)
avatar
Publicēts: 30.07.13 13:16 labots
 citēt
esot klāt jauns locījums- pofigatīvs :face-devil-grin:

(c) Talavietis
avatar
Publicēts: 30.07.13 13:20 labots
 citēt
(c) Bildes:
(c) margele:

žēl man Tevis, ka Tev tikai orālais svarīgs.

gribi par to parunāt? :face-kiss:

Viss jau ir pateikts. Kaut ko gribēji piebilst? Tev orālais- man misionāru poza krūšturī, tumsā zem segas. Ko vel pateikt? :what:


(c) Maris
šitā margele vēl darkroomu atklās
avatar
Publicēts: 30.07.13 13:33
 citēt
NilsS:(c) Bildes:
(c) margele:

žēl man Tevis, ka Tev tikai orālais svarīgs.

gribi par to parunāt? :face-kiss:

Viss jau ir pateikts. Kaut ko gribēji piebilst? Tev orālais- man misionāru poza krūšturī, tumsā zem segas. Ko vel pateikt? :what:


(c) Maris
šitā margele vēl darkroomu atklās


ameizing, bļin, mani tik citē un citē..:face-glasses:
avatar
Publicēts: 31.07.13 10:11
 citēt
Maris:
ja jau katrs jēgtu Haiduku notēlot, tad armijā neviens nebūtu bijis.

Voldemorts:
Vēl zviedzu!!!! Kā pusaugu kumeļs...
avatar
Publicēts: 31.07.13 10:26
 citēt
Bildes:Maris:
ja jau katrs jēgtu Haiduku notēlot, tad armijā neviens nebūtu bijis.

Voldemorts:
Vēl zviedzu!!!! Kā pusaugu kumeļs...

Nekad nesapratīšu F/ bloga saimniekus - kāpēc ļaut pieķāzīt virtuālo telpu pusaugu kucēniem.. IMHO
avatar
Publicēts: 31.07.13 10:45
 citēt
Voldemorts:
Bildes:Maris:
ja jau katrs jēgtu Haiduku notēlot, tad armijā neviens nebūtu bijis.

Voldemorts:
Vēl zviedzu!!!! Kā pusaugu kumeļs...

Nekad nesapratīšu F/ bloga saimniekus - kāpēc ļaut pieķāzīt virtuālo telpu pusaugu kucēniem.. IMHO


a kuces var, tipa ?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):