forum.gif
manis aizsāktās diskusijas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / manis aizsāktās diskusijas
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.06.13 09:58
 citēt
sorry, ja neatradu tādēļ, ka "сам дурак". bet man domāt, būtu noderīgi. nomocījos kā Vells ar krupi meklēdams savu vecu pārdošanas sludekli, lai apgrādētu, apdeitētu un pie viena izceltu atkal Saulītē!
avatar
Publicēts: 13.06.13 10:04
 citēt
piekrītu daudzos forumos ir opcija "atrast lietotāja rakstus" un atrast "lietotāja izveidotās tēmas"
avatar
Publicēts: 13.06.13 10:06 labots
 citēt
haralds:sorry, ja neatradu tādēļ, ka "сам дурак". bet man domāt, būtu noderīgi. nomocījos kā Vells ar krupi meklēdams savu vecu pārdošanas sludekli, lai apgrādētu, apdeitētu un pie viena izceltu atkal Saulītē!


Vajag rakstīt kā cilvēkam, nevis Sigmas ar simboliem aizstāt. Tad aizietu uz googli, ierakstītu: "haralds sigma 783mm fotoblog" un izvēlētos no trīs augšējiem savējo". :face-kiss:

Tb, tu pats tak aizmirsti kā esi "vipdendrījies", attiecīgi pēc tam nav iespēju atrast ;)
avatar
Publicēts: 13.06.13 10:08
 citēt
Ja sludeklī dūšīgi braukts ar muti, tad var meklēt pēc kāda īpatnējāka vārda. Reiz tā izdevās.
avatar
Publicēts: 13.06.13 12:44
 citēt
Vaards:Tb, tu pats tak aizmirsti kā esi "vipdendrījies", attiecīgi pēc tam nav iespēju atrast ;)

sure, bet rakstīšu kā 1000-šiem raksta, atradīs 1000-šus. googlē kamēr ne pēdiņās, cita sintakse meklēšanai. možen tā arī vajadzēja. bet cik dziļi google lien ne pavisam publisko saitos, arī atšķirīgi.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):