forum.gif
Pārdodu kiev 60
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu kiev 60
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.06.13 11:22
 citēt
Pārdodu:
Fotoaparātu Kiev 60 ( kadra formāts 6x6) ar objektīvu Carl Zeiss Jena Flektogon 50mm f4 (zebra ar pāreju var lietot uz digitālajām kamerām), pentaprizma, šahta.
Fotoaprāts praktiski nelietots, safotografētas pāris filmas testam, viss darbojas.
Komplekta cena 120 Ls
Jupiter 9( vītne m42) 50Ls ;
Jupiter 37a (vītne m42) 35 Ls
Foto var apskatīt failiem.lv...
t.29211197
aivarstip@inbox.lv
avatar
Publicēts: 18.06.13 11:29
 citēt
kijevs kā jau kijevs... a vot tos jupīterus - ar tiem pie Voldemarta - tas māk ārzemniekus tiem pieburt!
avatar
Publicēts: 18.06.13 11:41
 citēt
Kijevam nav ne vainas. Ar doto objektīvu fotografēts piemērs: failiem.lv...
( vajag fotogrāfiju saglabāt uz sava datora, tad atverot asums būs labāks, failos nerāda pietiekamā kvalitātē).
avatar
Publicēts: 18.06.13 12:04
 citēt
ATF:Ar doto objektīvu...

Ja jau dotais, tad nekas jēdzīgs nebūs, labus objektīvus nevis dod, tos jāpērk par naudu.
avatar
Publicēts: 18.06.13 13:43
 citēt
Ja precīzāk, tad secība šāda- vispirms nauda un tikai pēc tam objektīvs tiek dots lietošanai :)
avatar
Publicēts: 18.06.13 14:01
 citēt
ATF:vispirms nauda un tikai pēc tam objektīvs tiek dots lietošanai

Tad jau nepārdod, bet izīrē.
avatar
Publicēts: 18.06.13 14:07
 citēt
bet ja ar objektīvu kopā tiek dotas īpašuma tiesības uz to un tas atpakaļ nav jāatdod ???
avatar
Publicēts: 18.06.13 14:14
 citēt
Ar piemaksu atbrīvošu no šī kompleta.
avatar
Publicēts: 18.06.13 14:30
 citēt
ATF:Pārdodu:
...


Laikam ar Pentaxu labi aizgaja ;)
avatar
Publicēts: 18.06.13 15:12
 citēt
Citagaisma:Ar piemaksu atbrīvošu no šī kompleta.

Jā, vari piemaksāt un atbrīvot mani no šī komplekta :)
avatar
Publicēts: 18.06.13 15:15
 citēt
ATF:
Citagaisma:Ar piemaksu atbrīvošu no šī kompleta.

Jā, vari piemaksāt un atbrīvot mani no šī komplekta :)
Pentax komlekts vel ir, pagaidām ar piemaksu neviens vel nav mani no tā atbrīvojis, kaut gan neesmu nevienam arī piedāvājis :)
avatar
Publicēts: 18.06.13 16:05
 citēt
ATF:
Citagaisma:Ar piemaksu atbrīvošu no šī kompleta.

Jā, vari piemaksāt un atbrīvot mani no šī komplekta :)


60 kijevs savulaiku bija mans pirmais vidējā formāta aparāts, no kā es fiksi vien paspēju atbrīvoties, ..bet tas bija vēl tajos laikos, kad neviens nezināja, kas ir lomogrāfs.
avatar
Publicēts: 31.07.13 14:29
 citēt
Citagaisma:
60 kijevs savulaiku bija mans pirmais vidējā formāta aparāts, no kā es fiksi vien paspēju atbrīvoties


Kas tieši Tev viņam nepatika?
avatar
Publicēts: 01.08.13 09:33
 citēt
Gaisma:
Citagaisma:
60 kijevs savulaiku bija mans pirmais vidējā formāta aparāts, no kā es fiksi vien paspēju atbrīvoties


Kas tieši Tev viņam nepatika?


Padomju kamerām parasti nepatīkami ir tas, ka viņas nedarbojās - daļu lietas var iemācīties un apiet (nu piemēram kuri slēdža laiki gļuko un tos nelietot, vai apzināties, ka pēdējie kadri bišku pārklāsies un būs jācropo :D vai nedrīkst nest kameru plecā jo optikai patīik izkrist uz grīdas :D vai kur jālīmē izolene jo kamera laiž gaismu) Bet ko darīt ja platleņķim ir SPOŽA misiņa diafragmas lapiņas? :D
avatar
Publicēts: 01.08.13 09:54
 citēt
Maris:
Padomju kamerām parasti nepatīkami ir tas, ka viņas nedarbojas...


Jautājums bija tieši par Kiev 60.
avatar
Publicēts: 01.08.13 10:22
 citēt
Gaisma:
Maris:
Padomju kamerām parasti nepatīkami ir tas, ka viņas nedarbojas...


Jautājums bija tieši par Kiev 60.


Nu tas arī bija par šo kameru - pašam bija tikai 88tā uz kuru attiecas viss tas pats tikai pārtīšana mazāk gļuko un optika nekrīt no baijonetes ārā. Rekur Mir 45mm platleņķis ko lietoja abām kamerām tikai baijonetes atšķīrās:



protams ir stikli ar melnam lapiņām, bet ja melnais materiāls beidzās vāi kā... ta močīja šitādas
avatar
Publicēts: 01.08.13 10:30
 citēt
Priekš kam skrūvēt mir ar dzeltenām lapiņām, ja uz tās pašas bajonetes var dabūt virsū Carl Zeiss? :)

Pastāsti vairāk par tiem pārtīšanas gļukiem!
avatar
Publicēts: 01.08.13 11:39
 citēt
Uz kieva nekad nezini, vai 1/60 ir 1/60.
avatar
Publicēts: 04.12.19 09:08
 citēt
Schneider:
ATF:Ar doto objektīvu...

Ja jau dotais, tad nekas jēdzīgs nebūs, labus objektīvus nevis dod, tos jāpērk par naudu.


Saprotams, ka esi kaut ko nopircis. Kā darbojas?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):