forum.gif
PEĻĻUPIRTS 2013, (atcelts!)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / PEĻĻUPIRTS 2013, (atcelts!)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.08.13 13:02
 citēt
Sabulis:
Gaisma:Ar pilnu mašīnu plikām beibēm, kā parasti, protams! :bad_smile:


Tikai nevajag... pagāšreiz nekādas plikas beibes mums mašīnā nebija :bad_smile:


Nu neliedz cilvēkam sapņot :D
avatar
Publicēts: 05.08.13 15:13
 citēt
Haiduks:
Sabulis:
Tikai nevajag... pagāšreiz nekādas plikas beibes mums mašīnā nebija :bad_smile:


Nu neliedz cilvēkam sapņot :D


avatar
Publicēts: 07.08.13 11:25
 citēt
Pirts tuvojas, bet pagaidām savu dalību materiāli apstiprinājusi tik 4 cilvēki.... :amazing:
avatar
Publicēts: 07.08.13 12:52 labots
 citēt
Maksājam līdz nākošās nedēļas beigām. Ja minimālais dalībnieku skaits nesavācas, tad 19.augustā rezervāciju atsaukšu, lai puslīdz savlaikus Ventkarstu īpašnieki informēti un var citiem rezervēt.

P.S.
Ja atsaucam, tad protams dalības maksas tiem kas samaksājuši atgriezīšu :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.08.13 13:04
 citēt
Nu vot.......nīkuļi ir visi fotoknipsētāji :D
avatar
Publicēts: 07.08.13 14:23
 citēt
pelle:minimālais dalībnieku skaits


Tas ir cik?
avatar
Publicēts: 07.08.13 15:15
 citēt
pelle:

Dalības maksa – 5,-LVL
Gultasvietas šobrīd pieejamas ap 14


Te prasaas peec neliela precizeejuma. Cena nav atkariiga no taa, vai tiek izmantota gultas vieta? Nevajadzetu but, ka teltii guleetaajiem mazaaka cena. Mashiinaa guleetaajiem veel mazaaka?
avatar
Publicēts: 07.08.13 16:34
 citēt
Gaisma:
pelle:minimālais dalībnieku skaits


Tas ir cik?


Pirtsmāja vien (bez kempingmājiņas) 100Ls.

Dalības maksu vairs nedalīju kā citus gadus, jo cik sapratu no dalībniekiem - ne vienmēr pie gultas tiek tas, kas par to samaksājis, un tad sanāk negodīgi. Katru nolikt gulēt konkrētā vietā arī nespēju, jo visi zem promilēm šļūc un nokrīt kur nu kurais pagadās. Ir arī redzētas kaujas par gultām, un tāpēc lai nebūtu apvainotie visi ir zem vienas maksas. Un tā kā visi brauc ar transportu un teorētiski ir iespēja paķert līdzi kādu guļammaisu, tad vismaz ikgadējie braucēji kam situācija aptuveni skaidra, ceru ka ar to rēķinās un paķer līdzi pa guļammaisam. Teltī nakšņotāji, ok, lai būtu 4Ls, tos laikam tiešām piemirsu pieminēt.
Es neesmu profesionāls pasākumu organizētājs, tāpēc iespējams kļūdos. Viss šis tiek organizēts jo vienmēr ir kādi no jūsu pašu vidus kas sauc ka vajag, es pati par sevi neko neorganizētu, jo kā teica Sendra - laikam ejot prioritātes mainās, tas attiecināms arī uz mani. Šogad it sevišķi laika trūkuma un citu apstākļu dēļ šis pasākums nav mana prioritāte, bet tā kā jums vajagot, tad norezervēju pirti. Ja sanāks tad sanāks, ja ne tad ne, tad citu gadu :face-wink:
avatar
Publicēts: 07.08.13 16:47
 citēt
pelle: ok, lai būtu 4Ls


Nu re! Vismaz kkaada atlaide gultu neizmantotaajiem. Jo es, piemeram, planoju gulet mashinaa. Ir gana liela, lai tajaa ievietotu piepushamu matraci un izklaatu palagu, segu, spilvenus... :)
avatar
Publicēts: 08.08.13 00:02
 citēt
Nu ja šāda pasākuma organizācija, tad diez vai kvorums sanāks.. vismaz šogad.. Biku atbildīgākiem un konsekventākiem dalībniekiem vajadzētu būt pret organizatoriem.. Katrā haosā jābūt perfektai kārtībai..
avatar
Publicēts: 08.08.13 08:40
 citēt
letins:diez vai kvorums sanāks.. vismaz šogad..


Tā jau mūld tikai tie, kas paši nekad nav bijuši. :bad_smile: A nez, man kartupeļi, kas uz Marsa auguši, negaršo. Nevienam neiesaku.
avatar
Publicēts: 08.08.13 09:13
 citēt
Visus vajag drusku pabakstīt/pabīdīt, atgādināt... Atceros to no citiem gadiem - vislaik tiem zināmākajiem ļaužiem sūtīju atgādinājuma vēstules (uz draugiem.lv), jo cilvēki savā pasaulē/darbos ierakušies - aizmirstās.
Ja nemaldos, Diāna ap šo organižēšanu vairāk ņemās.. Tad var pamēģināt manu padomu :)
Ko tu padarīsi...
Daudzi foršie šeit vairs nav un neseko visādiem jaunumiem. Vai nu citos portālos, vai vispār nekādos portālos bet maļās pa savu dzīvi.. tāpēc sanāk pabakstīt un atgādināt.
avatar
Publicēts: 08.08.13 09:47
 citēt
letins:Nu ja šāda pasākuma organizācija, tad diez vai kvorums sanāks.. vismaz šogad.. Biku atbildīgākiem un konsekventākiem dalībniekiem vajadzētu būt pret organizatoriem.. Katrā haosā jābūt perfektai kārtībai..


Doma bija "dziļa", es nesapratu.. :bad_smile:

Pļus pļus pļus Alvilam.. man arī Marsa kartupeļi negaršo :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.08.13 09:48
 citēt
Gaisma:
pelle:

Dalības maksa – 5,-LVL
Gultasvietas šobrīd pieejamas ap 14


Te prasaas peec neliela precizeejuma. Cena nav atkariiga no taa, vai tiek izmantota gultas vieta? Nevajadzetu but, ka teltii guleetaajiem mazaaka cena. Mashiinaa guleetaajiem veel mazaaka?


Tu gan esi zhmogs..... 5 lati par pasaakuma vietu taa vispar ir limonaade!!! Es saprastu, ja buutu 10 lati par guljvietu, tad mashiinaa guleetaaji var maksaat mazaak, bet te jau par pashu vietu sanaak 5 no cilveeka... tad jau var teikt, es vispaar pirts maajaa iekshaa neieshu, tikai paskatiishos no malas, nemaksaashi nemaz... :anger:
avatar
Publicēts: 08.08.13 09:49
 citēt
Sendra:Visus vajag drusku pabakstīt/pabīdīt, atgādināt... Atceros to no citiem gadiem - vislaik tiem zināmākajiem ļaužiem sūtīju atgādinājuma vēstules (uz draugiem.lv), jo cilvēki savā pasaulē/darbos ierakušies - aizmirstās.
Ja nemaldos, Diāna ap šo organižēšanu vairāk ņemās.. Tad var pamēģināt manu padomu :)
Ko tu padarīsi...
Daudzi foršie šeit vairs nav un neseko visādiem jaunumiem. Vai nu citos portālos, vai vispār nekādos portālos bet maļās pa savu dzīvi.. tāpēc sanāk pabakstīt un atgādināt.


Nu nezinu.. ko tur bakstīties..:bad_smile: Katram savas prioritātes, vasara īsa, plāni ko realizēt tik daudz, visu uzspēt nevar.
avatar
Publicēts: 08.08.13 09:51
 citēt
Apsolos vairāk nevienu gadu neprasīt piecus latus!! :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.08.13 10:01
 citēt
pelle:Apsolos vairāk nevienu gadu neprasīt piecus latus!! :face-grin:


Pareizi. Vajag prasīt vairāk, lai ir mazāki uztraukumi.. :)
avatar
Publicēts: 08.08.13 11:48
 citēt
Sabulis:5 lati par pasaakuma vietu taa vispar ir limonaade!!!


Mož esi ar mieru man izmaksāt? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.08.13 12:00
 citēt
Bzh:
pelle:Apsolos vairāk nevienu gadu neprasīt piecus latus!! :face-grin:


Pareizi. Vajag prasīt vairāk, lai ir mazāki uztraukumi.. :)


es ar to domāju 3,52eur :bad_egg:
avatar
Publicēts: 08.08.13 12:06
 citēt
pelle:
Bzh:
Pareizi. Vajag prasīt vairāk, lai ir mazāki uztraukumi.. :)


es ar to domāju 3,52eur :bad_egg:


Būs uz pusi lētāk, nekā līdz šim?
avatar
Publicēts: 08.08.13 12:19
 citēt
Gaisma:
pelle:
es ar to domāju 3,52eur :bad_egg:


Būs uz pusi lētāk, nekā līdz šim?


nē, sajaucu :exciting: 7.11eur :bad_egg:
avatar
Publicēts: 12.08.13 13:13
 citēt
Ņemot vērā milzīgo aktivitāti, jautājums paliek atklāts - būt vai nebūt šogad Pellpirtij....
avatar
Publicēts: 12.08.13 13:17
 citēt
Pelle, labāk brauc uz Rīgu!
avatar
Publicēts: 12.08.13 13:18 labots
 citēt
Un izskatās, ka arī tie, kas ir pieteikušies nemaz nebēdātos, ja šogad nenotiktu.

Varam Rīgas svētkos ierut kādu picu un viss :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.08.13 13:26
 citēt
Bildes:Pelle, labāk brauc uz Rīgu!


Tā ir ļoti laba doma!
Bet vispār jau Peļļpirts bij pasākums ar savu smeķi....
avatar
Publicēts: 12.08.13 16:04
 citēt
Jau kuro reizi pārliecinos ka te ir pilns ar fotonīkuļiem, na saorganizēt pasākumu var ne arī aizbraugt uz pasākumu :D :D :D :D :D
avatar
Publicēts: 12.08.13 17:33
 citēt
mjāāā,nabūt datums pārlikts 100% notiktu,te mes 5 purni bijām ceļam gatavi
avatar
Publicēts: 13.08.13 00:14 labots
 citēt
Roļik, Tev vēl brīvi tie datumi?
avatar
Publicēts: 13.08.13 00:50
 citēt
dolldia:Roļik, Tev vēl brīvi tie datumi?


Man varbūt ir,bet kompānijs paklīda,viens Lietuvā ,cits kāzas bliež.Meitenes plikas pa kukurūzu,pa trim dienām vairs nesavākt.....:(
avatar
Publicēts: 13.08.13 08:03 labots
 citēt
Tad jau labi vien ir, ka ar šiem rēķināšanās uzreiz jau tika kancelēta, ja tādi paklīdeņi izrādās... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 13.08.13 08:32
 citēt
Gaisma:Tad jau labi vien ir, ka ar šiem rēķināšanās uzreiz jau tika kancelēta, ja tādi paklīdeņi izrādās... :bad_smile:

par citiem datumiem runa,kam mēneša pa maz,kam trijās dienās sabīdīt.
avatar
Publicēts: 13.08.13 10:52
 citēt
Bildes:Pelle, labāk brauc uz Rīgu!


Es labprāt, šovasar diemžēl nesanāk tikt :shame:
avatar
Publicēts: 14.08.13 13:38 labots
 citēt
Bet sarakstā sanāk, ka pat 20 cilvēki nesavācas?!
Vai arī ir kādi slepenie dalībnieki?
avatar
Publicēts: 14.08.13 15:40
 citēt
beigās aizbrauks nevienam nepazīstami 20 cilvji un uzrīkos svinga pārtiju...
avatar
Publicēts: 16.08.13 15:33 labots
 citēt
Šogad pasākums atcelts! :bad_egg: (Dalības maksas pirms brīža atgriezu jūsu kontos!)

Lai sokas sagaidīt raibu rudeni :big_smile:

Tiekamies pavasarī :face-wink:
avatar
Publicēts: 16.08.13 16:33
 citēt
:face-sad::amazing:
avatar
Publicēts: 16.08.13 20:33
 citēt
Vo, vo... krīze turpinās, es arī saku...
avatar
Publicēts: 17.08.13 14:52
 citēt
wot tā, kad es jau gribu pieteikties un maksāt, redzu, ka pasākums atcelts...
avatar
Publicēts: 17.08.13 18:38
 citēt
talavietis:wot tā, kad es jau gribu pieteikties un maksāt, redzu, ka pasākums atcelts...

kad būsi latvijā, dod ziņu, noveidosim kādu grupņiku.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 18.08.13 17:12
 citēt
negatIvs:
talavietis:wot tā, kad es jau gribu pieteikties un maksāt, redzu, ka pasākums atcelts...

kad būsi latvijā, dod ziņu, noveidosim kādu grupņiku.... :bad_smile:
Tev ka tik grupņiku uzrīkot! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):