forum.gif
PEĻĻUPIRTS 2013, (atcelts!)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / PEĻĻUPIRTS 2013, (atcelts!)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.07.13 17:26 labots
 citēt
Sakarā ar to ka dalībnieki šogad nepieteicās, šogad Peļļpirti atceļam!

Tiem, kas bija pārskaitījuši dalības maksu - pirms brīža visas dalības maksas atgriezu jūsu kontos. Tā kā jums visiem hansabankas, tad atgrieztās maksas visticamāk redzamas būs pirmdien,t.i. 19.08.2013.
avatar
Publicēts: 16.07.13 17:35
 citēt
Varbūt naktī uz 25.08 atbraukšu sataisīt trobeli, nu tipa pamodināt guļavas :big_smile:
avatar
Publicēts: 16.07.13 17:38 labots
 citēt
Jēeeeeeeeeeee! Jūs mani nepievilsiet es zināju :)



Ja gribam, lai tradīcijas turpinās, tad atraujamies no ikdienas un šaujam uz Ventas krastiem!

Ieskats:
12.gads
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
11.gads
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
10.gads
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
9.gads
www.fotoblog.lv... (šis labs)

UN pie viena nosvinēsim FOTOblog jubildeju! :D daļa no programmas!!
avatar
Publicēts: 16.07.13 17:44
 citēt
Oliss:Varbūt naktī uz 25.08 atbraukšu sataisīt trobeli, nu tipa pamodināt guļavas :big_smile:


par to būtu prieks :)
avatar
Publicēts: 16.07.13 17:50
 citēt
pelle:
Oliss:Varbūt naktī uz 25.08 atbraukšu sataisīt trobeli, nu tipa pamodināt guļavas :big_smile:


par to būtu prieks :)

Diezin vai būsiet priecīgi par trobeli ap trijiem naktī :D
avatar
Publicēts: 16.07.13 18:24
 citēt
Oliss:
pelle:
par to būtu prieks :)

Diezin vai būsiet priecīgi par trobeli ap trijiem naktī :D

Tur,cik zinu no dalībniekiem, visādas interesntas ēveģēlības bijušas. Salūts naktī vēl nav bijis....:face-wink:
avatar
Publicēts: 16.07.13 19:02 labots
 citēt
Voldemorts:
Oliss:
Diezin vai būsiet priecīgi par trobeli ap trijiem naktī :D

Tur,cik zinu no dalībniekiem, visādas interesntas ēveģēlības bijušas. Salūts naktī vēl nav bijis....:face-wink:


Muļķibas ! Katru reiz ir Oliss izpildījumā labais !! Reku te pat piebildēts !! www.fotoblog.lv...



Reku pagājušā gada grupņiks www.ogresbalss.lv...
avatar
Publicēts: 16.07.13 22:15
 citēt
Super! Jaa viss notiek!!!
avatar
Publicēts: 16.07.13 23:26
 citēt
Katad! Ietusēsim pa jautro atkal šoreiz sīkajiem pirms skolas:)
avatar
Publicēts: 16.07.13 23:29
 citēt
Oliss:
Diezin vai būsiet priecīgi par trobeli ap trijiem naktī :D


Turēsim Tevi pie vārda!
Tātad ierakstīt programmā : trobels 3 naktī no Oliss puses!
avatar
Publicēts: 16.07.13 23:32
 citēt
Sabulis:
Oliss:
Diezin vai būsiet priecīgi par trobeli ap trijiem naktī :D


Turēsim Tevi pie vārda!
Tātad ierakstīt programmā : trobels 3 naktī no Oliss puses!

Es rakstiju ka VARBŪT......
avatar
Publicēts: 17.07.13 01:08
 citēt
Protams, ka viss notiks!
avatar
Publicēts: 17.07.13 01:10
 citēt
Kas šitā par profileni? Šito laist tikai ar mammas zīmi!
avatar
Publicēts: 17.07.13 01:13 labots
 citēt
Nav ko te daudz rakstīt par manām profilbildēm, pie tēmas, turies!
Un vispār, Tevi rakstīt tajā sarakstā vai nē? Vai Tu tik skrien līdzi kā fans... ?
avatar
Publicēts: 17.07.13 02:06 labots
 citēt
dolldia:Nav ko te daudz rakstīt par manām profilbildēm, pie tēmas, turies!
Un vispār, Tevi rakstīt tajā sarakstā vai nē? Vai Tu tik skrien līdzi kā fans... ?


Tās vienmēr bijis mīļotās sexretārītes kompetencē , jautā viņai:) Īstenībā pagaidām nezinu , man jau vienmēr tā.

PS. galvu pārnes vienkārši SPIEŽ citēt bet nogriež cit`taa kodu sakumā beigās un iegīst VISU textu ka ir :):)
avatar
Publicēts: 17.07.13 09:07
 citēt
Oliss:
pelle:
par to būtu prieks :)

Diezin vai būsiet priecīgi par trobeli ap trijiem naktī :D


nesen vienā pirtī uzrados ap četriem rītā un sataisīju trobeli :face-grin: viņi nebija laimīgi :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.07.13 09:10
 citēt
Pff 11. gadā peļļu pirtī es no rīta... šķiet ap 6:00 es samīcīju plastmasa pudeli... un parādījās viens, kurš pēc šīs
manas rīta piekopšanas arī nebija laimīgs. :D
avatar
Publicēts: 17.07.13 09:10
 citēt
Par vienīgo Olisa trobleli, kas bijis, visi bija priecīgi. Tāka... ;)
avatar
Publicēts: 17.07.13 09:13 labots
 citēt
Tieši tā! TĀPĒC, OLISS, mēs gribam Tavu trobeli!! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 17.07.13 09:51 labots
 citēt
Aukstā zupe ar būss !! ZJUPER !!



To mēs varam spaiņiem!

avatar
Publicēts: 17.07.13 10:07
 citēt
Lunis:varam


:D
avatar
Publicēts: 17.07.13 12:09
 citēt
Jā, jāsāk organizēties aukstai zupai, ko kurš var vest?

Es kā katru gadu piesakos uz redīsu sagādi... cerams augustā tādus var vēl dabūt? :what:
avatar
Publicēts: 17.07.13 12:10
 citēt
dolldia:Tieši tā! TĀPĒC, OLISS, mēs gribam Tavu trobeli!! :face-kiss:

24.08 ir Ziemeļlivonijas svētki, tā kā nepareizos datumos svinaties :grimace:
avatar
Publicēts: 17.07.13 12:12
 citēt
Sabulis:Jā, jāsāk organizēties aukstai zupai, ko kurš var vest?

Es kā katru gadu piesakos uz redīsu sagādi... cerams augustā tādus var vēl dabūt? :what:

Tavs pienākums būs gādāt aukstozupu "Vasara" manā vietā :big_smile:
avatar
Publicēts: 17.07.13 12:15
 citēt
Oliss:
Sabulis:Jā, jāsāk organizēties aukstai zupai, ko kurš var vest?

Es kā katru gadu piesakos uz redīsu sagādi... cerams augustā tādus var vēl dabūt? :what:

Tavs pienākums būs gādāt aukstozupu "Vasara" manā vietā :big_smile:


Tu saki? :grimace:
avatar
Publicēts: 17.07.13 12:25
 citēt
Jā tie Z-Livonijas svētki zvērā :) youtu.be...
avatar
Publicēts: 17.07.13 14:29
 citēt
Saraxsts briest , forši foorši.
avatar
Publicēts: 17.07.13 14:45
 citēt
Nu, ja nebūs haiduka, varbūt garāmbraucot piekāpšu. Hū nouz.
avatar
Publicēts: 17.07.13 14:54
 citēt
Kaspar, nav jau laiks aizvainojumu mest malā? Kur ta tie gadi, kad vispār ar Haiduku pēdējo reizi te lecāties?! Laiks iet, mēs maināmies, arī kartiņas, par ko diskutējam, par ko viens otru noliekam utt mainās, skats uz pasauli mainās. Tās mazgadīgāks, ko pirms 5 gadiem bildēja viens vai otrs, jau sen pilngadīgas. :)

Lai arhīvs paliek arhīvam, neturi aizvēsturisku naidu sirdī šodien!

Netīšām uzrāvos šitam no arhīva www.fotoblog.lv... hah. Vecie laiki. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.07.13 15:04
 citēt
Kādas aktivitātes vispār līdz nokļūšanai Ventas krastos? Vācamies kā parasti pie Spices? Un pa kādu maršrutu laižam?
avatar
Publicēts: 17.07.13 15:06
 citēt
Alvil, laiki mainās, vērtības paliek. Kur tie gadi, saki? Palasi paša uztaisīto spigtāko citātu topiku. :D
avatar
Publicēts: 17.07.13 16:51 labots
 citēt
Sabulis:Kādas aktivitātes vispār līdz nokļūšanai Ventas krastos? Vācamies kā parasti pie Spices? Un pa kādu maršrutu laižam?


Maršruts Parastais īsākais KULDĪGA tik tālāk var pērt caur Alsungu uz Jūrkalni tad gar jūru lejā uz Užavu , vakarpusē Ventas krasti , vēl var pa ceļam uz Jūrkalni laist caur Ēdoli ne uzreiz Alsungu . Tas sanāk ~60-70Km Līkums no tiem pa Grunti 12km pār polderim no Liepājas šosejas uz Zirām tas ir Kuldīgas šoseju
avatar
Publicēts: 17.07.13 17:16 labots
 citēt
Gar jūru "Jauno maxslasdraugu" pulciņš var kādu tjipa Dolli statics.photodom.com... patrenkāt pa ceļam gar jūrju :)
avatar
Publicēts: 17.07.13 18:05
 citēt
Lunis:
Sabulis:Kādas aktivitātes vispār līdz nokļūšanai Ventas krastos? Vācamies kā parasti pie Spices? Un pa kādu maršrutu laižam?


Maršruts Parastais īsākais KULDĪGA tik tālāk var pērt caur Alsungu uz Jūrkalni tad gar jūru lejā uz Užavu , vakarpusē Ventas krasti , vēl var pa ceļam uz Jūrkalni laist caur Ēdoli ne uzreiz Alsungu . Tas sanāk ~60-70Km Līkums no tiem pa Grunti 12km pār polderim no Liepājas šosejas uz Zirām tas ir Kuldīgas šoseju
... līdz šim es domāju, ka no Jūrkalnes uz Užavu ir uz augšu gar jūru, bet labāk nestrīdēšos... :)

P.S. Ja tu ieliktu maršrutā slepeno studiju, kas turpat kaut kur ir, piesakos pārbraucienam par sponsoru... :)
avatar
Publicēts: 17.07.13 18:24
 citēt
UldisS:
Lunis:
... līdz šim es domāju, ka no Jūrkalnes uz Užavu ir uz augšu gar jūru, bet labāk nestrīdēšos... :)
:)

Ja Lunis saka uz leju tad ir uz leju :grimace: jo viņš tur ar Minhauzenu kopā jā krietni vien agrāk nekā tu tiki iekļaut simtgades plānā :grimace:
avatar
Publicēts: 17.07.13 18:55 labots
 citēt
UldisS:

P.S. Ja tu ieliktu maršrutā slepeno studiju, kas turpat kaut kur ir, piesakos pārbraucienam par sponsoru... :)


To jurčikam paprasi . viņš caur Latgali vedīšot :D ;D
avatar
Publicēts: 17.07.13 18:57
 citēt
Oliss:
UldisS:.. līdz šim es domāju, ka no Jūrkalnes uz Užavu ir uz augšu gar jūru, bet labāk nestrīdēšos... :)
:)

Ja Lunis saka uz leju tad ir uz leju :grimace: jo viņš tur ar Minhauzenu kopā jā krietni vien agrāk nekā tu tiki iekļaut simtgades plānā :grimace:


Sāku justies kā pareģis , man kolēģis izlasot teica "Man liekas Uz augšu" , es šim saku PAGA to Omis @ Ko tulīt pateiks:):) Drīž sakūs derēt uz "7 pilnmēnešiem" :D ;D Ir ir tasnība Uz augšu.
avatar
Publicēts: 17.07.13 19:16
 citēt
Lunis:
Oliss: Ja Lunis saka uz leju tad ir uz leju :grimace: jo viņš tur ar Minhauzenu kopā jā krietni vien agrāk nekā tu tiki iekļaut simtgades plānā :grimace:


Sāku justies kā pareģis , man kolēģis izlasot teica "Man liekas Uz augšu" , es šim saku PAGA to Omis @ Ko tulīt pateiks:):) Drīž sakūs derēt uz "7 pilnmēnešiem" :D ;D Ir ir tasnība Uz augšu.
... tad jau izstāsti lidz galam, kā no Kuldīgas uz Jūrkalni braucot, var ne-braukt cauri vispirms Ēdolei un pēc tam Alsungai... Neesmu kādus pāris gadus no Kuldīgas uz Jūrkalni braucis, varbūt, ka ir kāds kāds jauns ceļš izbūvēts? Līdz šim bija Kuldīga- Ēdole- Alsunga- Jūrkalne...
avatar
Publicēts: 17.07.13 19:44
 citēt
UldisS:
Lunis:
Sāku justies kā pareģis , man kolēģis izlasot teica "Man liekas Uz augšu" , es šim saku PAGA to Omis @ Ko tulīt pateiks:):) Drīž sakūs derēt uz "7 pilnmēnešiem" :D ;D Ir ir tasnība Uz augšu.
... tad jau izstāsti lidz galam, kā no Kuldīgas uz Jūrkalni braucot, var ne-braukt cauri vispirms Ēdolei un pēc tam Alsungai... Neesmu kādus pāris gadus no Kuldīgas uz Jūrkalni braucis, varbūt, ka ir kāds kāds jauns ceļš izbūvēts? Līdz šim bija Kuldīga- Ēdole- Alsunga- Jūrkalne...

Lunis tak fotogrāfs ne ģeogrāfs. :face-grin: labi ka Alūksni neiekļāva Alsungas vietā...:what:
avatar
Publicēts: 17.07.13 20:02
 citēt
Lunis ir gan fotogrāfs, gan ģeogrāfs un vēl sazin kas! Viss vienā!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):