forum.gif
Pardodu Canon 10-22 jaunu.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pardodu Canon 10-22 jaunu.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.06.07 14:45
 citēt
Ta ka vajag naudu citam lietam un kadu laiku bez jebkada pielietojuma tas nostavejis dazus meneshus, jo man ir 5D kamera un 16-35 palatlenkjis - velos pardot sho objektiivu. Pilnigi jauns, nelietots, ar ASV un Kanadas garantiju(jo sutiju sev foto preces no turienes). Gribu notirgot pa 400 Ls.
Zvanit 26435879. Vai rakstit - ligavasiluna@gmail.com
avatar
Publicēts: 22.06.07 10:48
 citēt
blende ir?
avatar
Publicēts: 22.06.07 13:50
 citēt
jaa, protams.
avatar
Publicēts: 22.06.07 14:02
 citēt
nēnu, kā sagadīšanās. tieši tagad šeit pārdod tieši tos objektīvus, kurus es toč ņemšu, bet pašlaik nesanāk nu nekādīgi! 10-22 un 70-200...ah!ll
avatar
Publicēts: 22.06.07 15:48
 citēt
cena ir laba. tie kas grib - njemiet :) es panjemu nedelju atpakalj pa 420 LVL
avatar
Publicēts: 29.06.07 18:03
 citēt
Nu ja shitik lenam man tirgojas(es neaktivi tirgoju), tad vari uzmailot tad, kad bus nauda.Moz vel nebushu pardevusi. Jo ta, ka kazas jabildee, visadi citi darbi - nav laika ipashi meklet pirceju bjektiivam.
avatar
Publicēts: 02.07.07 08:43
 citēt
Nu ja shitik lenam man tirgojas(es neaktivi tirgoju), tad vari uzmailot tad, kad bus nauda.Moz vel nebushu pardevusi. Jo ta, ka kazas jabildee, visadi citi darbi - nav laika ipashi meklet pirceju bjektiivam.

pircejs pats atradiisies...
avatar
Publicēts: 04.08.07 00:02
 citēt
Jap, bij it ka atradies, ber puisim nauda bij vajadziga vairak citam lietam un shobrid pirceja nav.Ta ka joprojam dabujams. Naks rudens - bus aktivak japatirgo.
avatar
Publicēts: 04.08.07 01:16
 citēt
neko nesaprotu - kapēc nosaukumā ir 10-22, tekstā 16-35 ražotājs ir canon? tas ir ef, vai ef-s - kuru iisti tu pārdod? 5d arī pārdod - kā tas atiecas uz sito andeli?
avatar
Publicēts: 04.08.07 07:18
 citēt
Jo-ma-jo, nepielec... pārdod 10-22, jo ir 5D ar 16-35... sarežģīti?
avatar
Publicēts: 04.08.07 07:31
 citēt
neko nesaprotu - kapēc nosaukumā ir 10-22, tekstā 16-35 ražotājs ir canon? tas ir ef, vai ef-s - kuru iisti tu pārdod? 5d arī pārdod - kā tas atiecas uz sito andeli?

10 - 22mm ir tikai EF-S tāpēc liekas 5D neder, jo tam ir pilnā matrica un 16-35mm (EF) dod to pašu efektu.

Bet ja parlasa tekstu ar sapratni ļoti skaidri un gaiši pateikts ka čalim ir alternativs objektīvs uz 5D UN Viņš vēlās pārdod 10 - 22mm, kas ir nelietots - blah blah blah... Vai tiešām tik grūti to saprast :roll:
avatar
Publicēts: 04.08.07 10:29
 citēt
ai tāpat pārak gari uzrakstīts. Tas tā, bet topikā tomēr būtu jāapraksta pārdodamā prece nevis jāstaipa - bet ko nu es saprotu - Peace
avatar
Publicēts: 04.08.07 10:46
 citēt
Nu īstenībā tas ir ļoti normāli, ja tiek aprakstīts pārdošanas iemesls, nevis vienk. pārdod kaķi maisā, ka kautkas neiet, nokritis vai tamlīdzi, skaidrs, ka te objekt. viss ok, cilvēkam vienk nav nepieciešams...
avatar
Publicēts: 04.08.07 11:23
 citēt
ai tāpat pārak gari uzrakstīts. Tas tā, bet topikā tomēr būtu jāapraksta pārdodamā prece nevis jāstaipa - bet ko nu es saprotu - Peace


Te viss ir skaidri un gaiši pateikts arī topika nosaukumā ir gan modelis gan darbība ko ar viņu grib veikt... PĀRDOT


Jāmācas būs skaidri lasīt un domāt līdzi
avatar
Publicēts: 04.08.07 11:45
 citēt
ieejot topikā nosaukums paliek otrajā plānā - galvenais objekts tiek nošķirts no teksta un kpopā vairs nenolasās - tā tas ir daudzos forumos. Tekstā būtu tomēr norādāms , kas ir galvenais objekts. nosaukums ir virsrakstā.
Tīri psiholoģiski - ieraugi interesantu piedāvājumu, atver, bet prece ir pazudusi! :roll:
avatar
Publicēts: 04.08.07 11:52
 citēt
Izlasot tekstu vēlreiz OK, varēja visu nofomulēt labāk, bet tu esi vienīgais, kas nesaprata vai arī gribēja pakašķēties...
avatar
Publicēts: 04.08.07 17:43
 citēt
Smiekli nāk no šiem Literātiem - ja kašķēties gribās ej kur citur :D
avatar
Publicēts: 04.08.07 18:02
 citēt
literāts, vai neliterāts, bet domai jābūt skaidrai no 1 lasīšanas reizes. Pats gramatiku nezinu, bet kad postēšu 1. postu topikam skatīšos lai pat bēbis no bērnudāraza saprot par ko ir runa. - gan jau savu banu sagaidīšu... :D
avatar
Publicēts: 04.08.07 18:26
 citēt
literāts, vai neliterāts, bet domai jābūt skaidrai no 1 lasīšanas reizes. Pats gramatiku nezinu, bet kad postēšu 1. postu topikam skatīšos lai pat bēbis no bērnudāraza saprot par ko ir runa. - gan jau savu banu sagaidīšu... :D


Būtu jauki, ja visi būtu tādi kā Tu....
avatar
Publicēts: 05.08.07 22:18
 citēt
ha! Liekais teksts tika minets tapec, ka cilveki jau nezin kadel ko pardod. Shaja gadijuma man atkritis skaidroshanas, kapec pilnigi jaunu objektivu pardodu.Nu kam man tas, ja man ir 5D , visi tris gaishie zuma stikli ikdienas vajadzibam.Doma bij viena bridi pirkt 30D ka rezerves varinatu, ja nu kas ar 5D vai nav jegas 5D nodarbinat tur, kur tas nemaz nav nepiecieshams. Teiksim - sabildet kaiminjsetas vanjkas auto, lai vinhs var ielikt draugiem.lv....Mana gadijumaa - esmu profesiona fotografe, ja ta drikst nosaukties un kropotu matricu kameru objektivs izradijas man lieks.Vispar besos, ka taa dumi nopirku parpratuma pec. Biju aizmirsusi iznjemt no pasutijuma groza, kad pirku tehniku. Nopirku ar visu 10-22.Lieki izmesti 400 lati izdevumos.Tiesa gan - ar ceribu, ka kaut kad jau pircejis atradisies un naudu dabushu.Tapec baigi neiespringstu un nu vairak pardzivoju savu dumibu, ka to, ka izdevumi.
Tiem, kam te sarezgjiti lasit tekstus - te tak forums, nevis sludinajums, kur man koncentreti jasniedz info par preci. Tapat, ka jus spamojat mana temaa - es tagad blakji pretii;) Labak noperciet, lai man lieki foto labratorija plauktu neaiznjem:)Liels jau nav, bet tomer - vareshu ko sev lietderigaku nopirkt.Piemeram, tikko karteja Kingston CF nobira...Tiesa gan - bij jau godam pakalpojusi...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):