forum.gif
Fotografēšana pareiziticīgo baznīcās
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Fotografēšana pareiziticīgo baznīcās
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.07.13 13:14 labots
 citēt
imgfoto:
Lunis:

Divi pāgātnē zināmi profesionāli kāzu fotogrāfi jau gadus ~20 ir mācītāji. Viens lielājā mans fotoskolās kursa biedrs vēlāk Katoļu TV šefs Gatis Bezdelīga un Rīgā Biķeru baznīcas mācītājs Bite , Viecha studijas biedrs VEF studijā. Viens no šiem man stāstīja kādi tik BRĪNUMI neesot jāpieredz DARBĀ . Daži "Knopsētāji" esot treāl psihi ar maniākālām tieksmē , šis saka NU NEVAR no tā punkta nākā JĒDZĪGA nobildēt bet LIEN un krīt un uzrauj sev virsū kaudzi grabažu , lien atkal un atkal kautko nogāžot :):) TĀDI seviķi patreziējā Digi laikmetā esot regulāra parādība:)


Oi Bite man vienreiz veselu instruktāžu nolasīja :D


Tev jau tuvāk mans senais kursabiedrs Bezdelīga . Kurš tagad kā Līga stāstīja esot liepājas kuras tur baznīcas boss reku youtu.be... , Viņš vēlāk bija Dobeles -Auces krutākais "Berīšu" speciālists , mana exs laulenes kolēģis Auces foto darbnīcā , ar devīsi "Neuztraucieties mironīts kā dzībs būss". Velāk katoļu TV šefs PAVESTA vizītes laikā un pēc tam vēl viss kas . Tagad kā redzi liepājā stūrte:) Člis ļoti perfektus portretus un pasakumu foto taisija , pēc pirmās izglītības profesionāls fotogrāfs ar šancēja Auces Dobles foto kantoros:)
avatar
Publicēts: 27.07.13 19:29
 citēt
Meduslacis:
..eto cho takoje?

goo.gl...
avatar
Publicēts: 27.07.13 19:44 labots
 citēt
60uz5komats6:Katrā baznīcā ir savādāk.Kapēc bildēt gribi? Kāzas,vai tāpat?Katrā gadijumā prātīgāk ir pajautāt uz vietas,visu izstāstīs.

+++500%
Tēvs teica - muļķus arī baznīcā per....
avatar
Publicēts: 28.07.13 13:28
 citēt
Cik nu pieredzēts, tieši baznīcās knipsēšanas aizliegumus un atļaujas vairāk par kaut kādiem rakstītiem noteikumiem nosaka abu pušu tīri cilvēcīgas attiecības un citi nereglamentēti faktori.
Tā reiz jau pa ceļam uz armēņu ortodoksu (latviskais vārds „pareizticīgie” stingri ņemot, attiecināms tika Maskavas (bij. Kijevas) pravoslāviem un viņu „kanonisko teritoriju”) baznīcu Jazdā (Yazd, Iran) tiku nobrīdināts, ka tur nu gan knipsēšana noliegta uz to stingrāko. Pavadošajiem vietējiem par brīnumu aizliegums pēc iepazīšanās ar dežūrējošo uzraudzītāju izgaisa kā nebijis – tas tak neesot priekš viesiem no pašas Latvijas, kas tāpat kā armēņi baudījusi kopīgo laimi iekš CCCP.
Smagāk ir visādās problemātiskās „svētvietās” un tur, kur ar bildēm iecerējuši saimnieki paši pelnīt.
avatar
Publicēts: 28.07.13 13:34
 citēt
Lunis:
Gaisma:
Aleksandrs ir bijis fotogrāfs? :amazing: Nopietni?


Jā 80 gados bija gana nopietns profs , no vienas šaikas ar Kleinu .Kajonu , Birkmani un mūsu čomu Vieču:)

Es jau tur tikai mācījos.Pie šaikas jau īsti nepiederēju,lai gan zināju viņus,protams.A to vēl iecels mani ar par dižu klasiķi.:face-grin:
avatar
Publicēts: 09.08.13 20:00
 citēt
Šodien fotografēju laulāšanos vecticībnieku baznīcā. Nekas sarežģīts, ja ar batjušku iepriekš visu saskaņo. Klanīšanās un Svēto rakstu lasīšanas laikā vajagot būt mierīgam, bet pārējā laikā var brīvi vazāties pa baznīcu, bildējot smukākās kāzinieces.
Bet atsevišķi prasība - netaisīt svētbilžu reprodukcijas, ko es pilnīgi sapratu, nemot vērā tos nešķīsteņus, kuri apzog dievnamus. :anger:
avatar
Publicēts: 09.08.13 20:05 labots
 citēt
Svētbilžu reprodukcijas ir arī pašas božņeicas nelielais rūpaliņš...
Tādas pareiz- un vecticīgie drukā ar vai bez kalendārīšiem otrā pusē.
avatar
Publicēts: 09.08.13 20:43
 citēt
Domāts bija - nebildēt ikonas krupnim planom.
avatar
Publicēts: 10.08.13 08:21
 citēt
Schneider:Domāts bija - nebildēt ikonas krupnim planom.


tādu dzirdu pirmoreiz
avatar
Publicēts: 19.04.20 09:38
 citēt
www.delfi.lv...

Jau ziņots, ka Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs aicināja šajās dienās lūgties par ārstiem, kā arī pildīt valdības rīkojumus un mediķu sniegtās rekomendācijas.

Viņš pauž nožēlu, ka šodien cilvēku vidū izplatījusies "pārmērīga aizraušanās ar šīs pasaules labumiem, tieksmes pēc pagodinājumiem un slavas, dziļas ticības, patiesas mīlestības, žēlsirdības un patiesi labu darbu trūkums", bet "Dievs un Baznīca aizvirzas pēdējā vietā".
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):