forum.gif
Fotografēšana pareiziticīgo baznīcās
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Fotografēšana pareiziticīgo baznīcās
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.07.13 04:14 labots
 citēt
Sveiki!
Vai fočējot pareizticīgo baznicās ir savādāki noteikumi kā katoļu un luterāņu? Piemēram, zipeni biežāk neļauj izmantot, akut kādi īpašie noteikumi, kas nezinātājam var pt neienākt prātā?
avatar
Publicēts: 25.07.13 05:19 labots
 citēt
zz...
avatar
Publicēts: 25.07.13 08:20
 citēt
avatar
Publicēts: 25.07.13 09:16
 citēt
Ritz:Sveiki!
Vai fočējot pareizticīgo baznicās ir savādāki noteikumi kā katoļu un luterāņu? Piemēram, zipeni biežāk neļauj izmantot, akut kādi īpašie noteikumi, kas nezinātājam var pt neienākt prātā?


Nedrīkst lietot rupjus vārdus krievu valodā.
avatar
Publicēts: 25.07.13 09:34
 citēt
Katrā baznīcā ir savādāk.Kapēc bildēt gribi? Kāzas,vai tāpat?Katrā gadijumā prātīgāk ir pajautāt uz vietas,visu izstāstīs.
avatar
Publicēts: 25.07.13 09:45
 citēt
Kristības.
avatar
Publicēts: 25.07.13 10:01
 citēt
Kurā baznīcā?Man pagaidām šāda tipa pasākumos neviens neko par zibspuldzes aizliegumu nav teicis,bet to cik tālu un kur vari iet ceremonijas laikā noteikti pajautā baķuškam.
Vēl tajā ceremonijā mēdz būt moments,kad kristamie un krustvecāki pagriežās ar seju pret fotogrāfu un saka frāzi "Я отрекаюсъ от сотоны",nekļūsti lepns tajā brīdī,viņi nedomā tevi,vienkārši jebkuru fotogrāfu laiku pa laikam kļūdas pēc notur par Viņu. :)
avatar
Publicēts: 25.07.13 10:12
 citēt
Ritz:Sveiki!
Vai fočējot pareizticīgo baznicās ir savādāki noteikumi kā katoļu un luterāņu? Piemēram, zipeni biežāk neļauj izmantot, akut kādi īpašie noteikumi, kas nezinātājam var pt neienākt prātā?


irir, bildēt var tikai ar zelta Leica !
Lai normāli ierakstītos interjerā...
avatar
Publicēts: 25.07.13 10:16
 citēt
Ogre! Es jau šiem pateicu, ka saziņa valsts vai angļu valodā!
avatar
Publicēts: 25.07.13 10:46
 citēt
nedrīkst pa vidu altārim muguru pagriezt...
avatar
Publicēts: 25.07.13 10:50
 citēt
Arī piepīpēt no Batjkas kūpināmā nevajadzētu, kā arī veldzēt slāpi ar svēto ūdeni nebūs labais tonis. Nez kāpēc viņiem patīk,ja uz pasākumu izslēdz mobilkas. Sievietēm ir lakati - obligāti.
avatar
Publicēts: 25.07.13 11:37
 citēt
kaadreiz pie vecticiibniekiem vispaar nedriiksteeja nedz filmeet, nedz fotografeet :what:
avatar
Publicēts: 25.07.13 12:10
 citēt
NilsS:Arī piepīpēt no Batjkas kūpināmā nevajadzētu, kā arī veldzēt slāpi ar svēto ūdeni nebūs labais tonis. Nez kāpēc viņiem patīk,ja uz pasākumu izslēdz mobilkas. Sievietēm ir lakati - obligāti.

Nu bet šņabīti no blašķes tā neuzkrītoši tak var,ne?:face-grin:
avatar
Publicēts: 25.07.13 18:51
 citēt
Man arī 9.augustā jābildē kāzas vecticībnieku baznīcā. Vajadzēs tomēr pieskriet, uzjautāt batjuškam par darba specifiku.
Fotogrāfi jau arī ir visādi faķīri, Preiļu katoļu mācītājs pirms vienām kāzām nobrīdināja, lai nestājos starp viņu un jauno pāri, Lielvārdē zagsa darbiniece - ka viņai nepatīk, kad fotogrāfs stāv viņai aiz muguras un fotografē pār plecu, klašķinādams slēdzi pie auss. Tātad, kādi jampampi tā jau pamanījušies izdarīt. :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.07.13 19:06 labots
 citēt
Ogrē ir MAZIŅA šaura Pareizticīgo baznīciņa Upes krastā
avatar
Publicēts: 25.07.13 19:08
 citēt
Schneider:Man arī 9.augustā jābildē kāzas vecticībnieku baznīcā. Vajadzēs tomēr pieskriet, uzjautāt batjuškam par darba specifiku.
Fotogrāfi jau arī ir visādi faķīri, Preiļu katoļu mācītājs pirms vienām kāzām nobrīdināja, lai nestājos starp viņu un jauno pāri, Lielvārdē zagsa darbiniece - ka viņai nepatīk, kad fotogrāfs stāv viņai aiz muguras un fotografē pār plecu, klašķinādams slēdzi pie auss. Tātad, kādi jampampi tā jau pamanījušies izdarīt. :face-grin:


Vecās ģertrūdes vacais mācī`tajs bija slavens ar to ka bija IZMETIS no baznīcas vismaz 2-3 "Meistarus" , viens no kuriem eso grībējis pat uzrāpties uz altāra:):)
avatar
Publicēts: 25.07.13 19:16
 citēt
Man arī viens mācītājs stāstija par fotogrāferi,kas pakāpies uz altāra,bet tur Dieva pirksts arī bijis klāt,tas fotogrāferis esot nojobņijies lejā :)
avatar
Publicēts: 25.07.13 19:20
 citēt
Es jau šiem pateicu, ka saziņa valsts vai angļu valodā!

O!
В чужой монастырь со своим уставом...
avatar
Publicēts: 25.07.13 19:21
 citēt
Man likās, ka var fotogrāfēt baznīcās, ja ir kāzas vai kristības. Kādam taču jāiemūžina... tas taču saprotams...
avatar
Publicēts: 25.07.13 19:26
 citēt
60uz5komats6:Man arī viens mācītājs stāstija par fotogrāferi,kas pakāpies uz altāra,bet tur Dieva pirksts arī bijis klāt,tas fotogrāferis esot nojobņijies lejā :)


Divi pāgātnē zināmi profesionāli kāzu fotogrāfi jau gadus ~20 ir mācītāji. Viens lielājā mans fotoskolās kursa biedrs vēlāk Katoļu TV šefs Gatis Bezdelīga un Rīgā Biķeru baznīcas mācītājs Bite , Viecha studijas biedrs VEF studijā. Viens no šiem man stāstīja kādi tik BRĪNUMI neesot jāpieredz DARBĀ . Daži "Knopsētāji" esot treāl psihi ar maniākālām tieksmē , šis saka NU NEVAR no tā punkta nākā JĒDZĪGA nobildēt bet LIEN un krīt un uzrauj sev virsū kaudzi grabažu , lien atkal un atkal kautko nogāžot :):) TĀDI seviķi patreziējā Digi laikmetā esot regulāra parādība:)
avatar
Publicēts: 25.07.13 19:27
 citēt
Eltons:Es jau šiem pateicu, ka saziņa valsts vai angļu valodā!

O!
В чужой монастырь со своим уставом...


VAINE , duriks :):) Noteikt ar ANGĻU domāts "Jes Jes Bil" līmenis :):)
avatar
Publicēts: 25.07.13 19:41
 citēt
Eltons:Es jau šiem pateicu, ka saziņa valsts vai angļu valodā!

O!
В чужой монастырь со своим уставом...


He,he saziņa церковнославянском :)
avatar
Publicēts: 25.07.13 20:50
 citēt
Kad es pareizticīgo katedrālā bildēju kāzas, priesteris pirms ceremonijas, kā jāuzvedas izstāstīja visiem viesiem, un papildus atsevišķi vēl arī man kā fotogrāfam. Gan jau tā tas ir vienmēr. Par zibspuldzi man teica toreiz, ka ceremonijas laikā nav brīv, bet, kad ceremonija beidzas un sāk viesi dāļāt salātus (puķes), tad drīkst arī blicēt uz velna paraušanu. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 25.07.13 20:58
 citēt
Yes, yes luni! :D Taču katrs sevis cienošs latvietis saka, ka māk angliski, pat, ja zina trīs vārdus! Vai tad es sliktāks! :D Vispār samānījos, par angļu val. neko neteicu šajā reizē.
avatar
Publicēts: 25.07.13 21:16
 citēt
NilsS:Arī piepīpēt no Batjkas kūpināmā nevajadzētu, kā arī veldzēt slāpi ar svēto ūdeni nebūs labais tonis. Nez kāpēc viņiem patīk,ja uz pasākumu izslēdz mobilkas. Sievietēm ir lakati - obligāti.
Par lakatiem skaidrs- lai neredz, ka ausis netīras. Bet garie svārki laikam tāpēc, ja nu kāda bez apenēm atspērusies. :(
avatar
Publicēts: 25.07.13 22:09
 citēt
UldisS:
NilsS:Arī piepīpēt no Batjkas kūpināmā nevajadzētu, kā arī veldzēt slāpi ar svēto ūdeni nebūs labais tonis. Nez kāpēc viņiem patīk,ja uz pasākumu izslēdz mobilkas. Sievietēm ir lakati - obligāti.
Par lakatiem skaidrs- lai neredz, ka ausis netīras. Bet garie svārki laikam tāpēc, ja nu kāda bez apenēm atspērusies. :(



ja garlaicīgi var provēt pasnaust uz mazā sarkanā samta spilvenīša....
avatar
Publicēts: 25.07.13 22:51
 citēt
Lunis: Biķeru baznīcas mācītājs ...


Aleksandrs ir bijis fotogrāfs? :amazing: Nopietni?
avatar
Publicēts: 26.07.13 06:50
 citēt
Lunis:
60uz5komats6:Man arī viens mācītājs stāstija par fotogrāferi,kas pakāpies uz altāra,bet tur Dieva pirksts arī bijis klāt,tas fotogrāferis esot nojobņijies lejā :)


Divi pāgātnē zināmi profesionāli kāzu fotogrāfi jau gadus ~20 ir mācītāji. Viens lielājā mans fotoskolās kursa biedrs vēlāk Katoļu TV šefs Gatis Bezdelīga un Rīgā Biķeru baznīcas mācītājs Bite , Viecha studijas biedrs VEF studijā. Viens no šiem man stāstīja kādi tik BRĪNUMI neesot jāpieredz DARBĀ . Daži "Knopsētāji" esot treāl psihi ar maniākālām tieksmē , šis saka NU NEVAR no tā punkta nākā JĒDZĪGA nobildēt bet LIEN un krīt un uzrauj sev virsū kaudzi grabažu , lien atkal un atkal kautko nogāžot :):) TĀDI seviķi patreziējā Digi laikmetā esot regulāra parādība:)


Oi Bite man vienreiz veselu instruktāžu nolasīja :D
avatar
Publicēts: 26.07.13 08:28
 citēt
Teikas zagsī ar tai ceremonijdāmai dikti nepatika, ka fotogrāfi aiz galda lien, ķip no viņas galda puses redz jauno pāri. Teksts - dari savu darbu, es darīšu savu mazliet atdzesē dāmīti... Itīpaši, kad tiek pieminēti viņu tolaik ofic fotogrāfera zil/zaļie akvareļi...
Nu jā klakšķināt tieši pie auss gan var tikai idiņam var nelikties kaitinoši... :exciting:
avatar
Publicēts: 26.07.13 09:38
 citēt
avatar
Publicēts: 26.07.13 09:59
 citēt
Pareizie pareizticīgie ir šādi (ar atbilstošu partijas un čekas pieredzi)...:face-grin:


avatar
Publicēts: 26.07.13 10:06
 citēt
reizēm, bez zibspuldzes, vajag arī labi platu objektīvu ....



Aizkraukle, mūsdienas .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.07.13 10:20
 citēt
negatIvs:reizēm, bez zibspuldzes, vajag arī labi platu objektīvu ....



Aizkraukle, mūsdienas .... :bad_smile:


bomba!
avatar
Publicēts: 26.07.13 11:36
 citēt
Vai tad tas altāris ir tik augsts,ka nojobņīties zemē var?Tipa kāja aizķērās,varbūt?:face-grin:Zagsā, vismaz pie mums pļažā,ir štata fotogrāfs,kura pakalpojumus jūs varat izmantot vai neizmantot.Bet ceremonijas laikā nekādas knipsēšanas!Ne ar blicēm,ne bez.Tā vismaz bija pirms gadiem 5 vai 10.Iziet ārā un vālē katrs kā grib un ar ko grib.
avatar
Publicēts: 26.07.13 11:44
 citēt
Liepajaa jasamaksaa latjiks ja neizmanto vieteejo fotomadamu:-)
avatar
Publicēts: 26.07.13 11:44
 citēt
negatIvs:reizēm, bez zibspuldzes, vajag arī labi platu objektīvu ....



Aizkraukle, mūsdienas .... :bad_smile:



..eto cho takoje?
avatar
Publicēts: 26.07.13 12:09
 citēt
Meduslacis:
negatIvs:reizēm, bez zibspuldzes, vajag arī labi platu objektīvu ....



Aizkraukle, mūsdienas .... :bad_smile:



..eto cho takoje?


objekts atrodās aizkrauklē, pie betas veikala[purčikā], blakus auto stāvlaukumam, tjipa pagaaidu baznīca
avatar
Publicēts: 26.07.13 12:09
 citēt
Meduslacis:
negatIvs:reizēm, bez zibspuldzes, vajag arī labi platu objektīvu ....



Aizkraukle, mūsdienas .... :bad_smile:



..eto cho takoje?


hram bozhij
avatar
Publicēts: 26.07.13 12:13
 citēt
xlom božjij
avatar
Publicēts: 26.07.13 13:06
 citēt
Gaisma:
Lunis: Biķeru baznīcas mācītājs ...


Aleksandrs ir bijis fotogrāfs? :amazing: Nopietni?


Jā 80 gados bija gana nopietns profs , no vienas šaikas ar Kleinu .Kajonu , Birkmani un mūsu čomu Vieču:)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):