forum.gif
Jauna funkcija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Jauna funkcija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.08.13 22:03
 citēt
klau Placebo, a Tu foršiņa?
avatar
Publicēts: 05.08.13 09:21 labots
 citēt
šitajam www.fotoblog.lv... piešķirt "Goda kritiķis" bantīti - zvaigznīti.
avatar
Publicēts: 05.08.13 09:44 labots
 citēt
dansiga:Ok - MAN nav taisnība :-) Taisnība ir tikai Tev :-))))))

Nu ja Tu nesaproti manis uzrakstīto vai arī es rakstu tā, ka nevar saprast, teikšu, jā, man IR taisnība :face-wink:

Bildes:neesmu redzējis neonīda aizskarošus komentārus pie normālām Bildēm.

Neviens nav pelnījis aizskarošus komentārus, kaut arī bildes sliktas. Un te nu ir tas moments, ka portāla admīniem nav iebildumu pret to, ka tiek izteiktas rupjības utml. :what:
avatar
Publicēts: 05.08.13 09:47
 citēt
Nez kāpēc man tikai jāsaprot Tevi, bet tas, ka TU nesaproti manis rakstīto - tas Tev nemaz neienāk prātā;-)))) BEt ok ok ok - kā jau augstāk rakstīju, Tev taisnība!
avatar
Publicēts: 05.08.13 10:06 labots
 citēt
placebo:
dansiga:Ok - MAN nav taisnība :-) Taisnība ir tikai Tev :-))))))

Nu ja Tu nesaproti manis uzrakstīto vai arī es rakstu tā, ka nevar saprast, teikšu, jā, man IR taisnība :face-wink:

Bildes:neesmu redzējis neonīda aizskarošus komentārus pie normālām Bildēm.

Neviens nav pelnījis aizskarošus komentārus, kaut arī bildes sliktas. Un te nu ir tas moments, ka portāla admīniem nav iebildumu pret to, ka tiek izteiktas rupjības utml. :what:
Acīmredzot tas jautrībai - dzīvībai. Katrai karaļvalstij savi āksti. Tikai žēl, ka citi grib līdzināties šim ākstam. Pasties, pat jauns termins "boti" parādījies. Agrāk bija "pokemoni".
avatar
Publicēts: 05.08.13 10:34
 citēt
dansiga:Nez kāpēc man tikai jāsaprot Tevi, bet tas, ka TU nesaproti manis rakstīto - tas Tev nemaz neienāk prātā;-)))) BEt ok ok ok - kā jau augstāk rakstīju, Tev taisnība!

Ou, ar Tevi nav iespējams diskutēt, Dansiga, Tu tiešam nesaproti uzrakstīto vai arī lasi pavirši un saproti tikai sev vajadzīgajā kontekstā :face-sad:
avatar
Publicēts: 05.08.13 11:01
 citēt
vot es ar' saku - kašķīga, lecīga, nesaprotoša kaza ;-))))
avatar
Publicēts: 05.08.13 11:31 labots
 citēt
Banot bloga pasažierus nav nekāda raciona, izbanos viens otru un projektu varēs klapēt ciet. Var jau, protams, admini filtrēt, banot, dzēst u.tml., bet, cik saprotu, šī lapa balstīta uz entuziasmu, cerībā, ka līdzīgi kā mežā, apmeklētāji nemēslos, nedaudzīs pudeles, u.t.t. Katram pašam jāvērtē, vai viņš ir spējīgs un kompetents izteikt KRITIKU. Pārsvarā tiek izteiktas EMOCIJAS, ielākoties negatīvas, tie, kas pie bildėm ķēzās, uzskata, ka bildes ievietotājs GRIB IZAUGT, grib kļūt par PROFU, grib TAISĪT MĀXSLU, u.t.t., tādēļ jākaldina jaunais talants, obligāti ir jāraksta "sūds", "del" un vēl visi pārējie epiteti... Neķeriet kreņķi, ja kādam ir laiks par to cepties, tad cepjaties, bet lielākoties bildes šeit ievieto cilvēki, kam kritika vispār NEINTERESĒ, nerunājot jau par emociju izvirdumiem no "kritiķiem".
avatar
Publicēts: 05.08.13 11:47
 citēt
Ko sacepušies par vienu del?Būtu taisījuši topikus,kuros ir pozītīvais,piem.''Man šodien saspieda 16 ''patīk''
Pozitīvā šeit ir vairāk,tikai prāts pieķeras negatīvajam.
avatar
Publicēts: 05.08.13 12:19
 citēt
Bots tas Neonīds? A kāpēc gan ne?
Atceros DC++ laikos bija programmiski nodrošinātas atbildes forumā... tik smieklīgi, kad kāds pasažieris mēģināja sarunāties un kaut ko pierādīt botam...
Tā arī Neonīda kods ir sastādīts, balstoties un brīvi izvēlētiem vizuālajiem bilžu vērtējuma kritērijiem un, ja kritērijs sasniedz attiecīgu negatīvu vērtību, tiek ģenerēts teksts "DEL" un ja kāds pasažieris sāk publiski nervozēt šai sakarā, bots uzģenerē atbildi no sava pieticīgi savadītā vārdu krājuma.
Elementāri, Mendelson, 21.gadsimts.
avatar
Publicēts: 05.08.13 12:26
 citēt
Elton, lielāki boti ir tie "Patīk" spiedēji visām bildēm pēc kārtas. Neonīds ieliek arī "Patīk" dažreiz!
avatar
Publicēts: 05.08.13 12:37
 citēt
Tad kad leonīds, tas ir neonīds ieliek patīk tad viņš ir skaidrā:DDDDD
avatar
Publicēts: 05.08.13 12:54
 citēt
:D varu pateikt, -melnajā sarakstā liktu tos, no kuriem baidies... bet prātīgāk būtu tur likt tos, kuri tev glaimojot lapšu liek uz ausim :D
avatar
Publicēts: 05.08.13 13:25
 citēt
Mazohisti.
avatar
Publicēts: 05.08.13 13:33
 citēt
Ierosinu jaunu funkciju "Izslēgt datoru".
avatar
Publicēts: 05.08.13 13:52
 citēt
Bildes:klau Placebo, a Tu foršiņa?
a man neatbild... nez ko portāla administrācija domā par uzpūtīgām personām... :face-sad:
avatar
Publicēts: 05.08.13 13:54 labots
 citēt
dansiga:vot es ar' saku - kašķīga, lecīga, nesaprotoša kaza ;-))))
21 labu attiecību NOTEIKUMS
dra.lv...
avatar
Publicēts: 05.08.13 15:19 labots
 citēt


avatar
Publicēts: 05.08.13 15:44
 citēt
Bildes:klau Placebo, a Tu foršiņa?

:face-kiss:
avatar
Publicēts: 05.08.13 17:52
 citēt
placebo:
Bildes:klau Placebo, a Tu foršiņa?

:face-kiss:
iešu ievērtēt galeriju...
avatar
Publicēts: 05.08.13 17:56
 citēt
placebo:
Bildes:klau Placebo, a Tu foršiņa?

:face-kiss:

1. dažas bildes foršas
2. dažas reāli Voldemort-ART
3. neviena pašportreta...
avatar
Publicēts: 05.08.13 18:26 labots
 citēt
Bildes:
dažas bildes foršas

Olympus

Bildes:dažas reāli Voldemort-ART

Canon

Bildes:neviena pašportreta...

Būtu viņam vēl arī Nikon...
avatar
Publicēts: 05.08.13 18:43
 citēt
Viņam?

Abloms?
avatar
Publicēts: 05.08.13 18:45 labots
 citēt
oblomovs vecīt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):

Sol