forum.gif
arī par vērtēšanu bet nedaudz savādāk
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / arī par vērtēšanu bet nedaudz savādāk
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.06.07 12:41
 citēt
Man ienāca prātā doma ka varbūt varētu palielināt bilžu skatu pēc kura var sākt vērtēt citu bildes nu piemēram no 2 uz 5 jo tad cilvēki apradīs ar kas un kā notiek blogā un apskatīsies kā vajadzētu likt vērtējumus nevis kā ierauga tādu normālu bildi nu piemēram uz kādi 444 vai 544 neliks visus 5. nu tāda man bij doma kā jums šķiet?


tu esi 296 ar tadu ierosinajumu :)

tas ir prasti, vajag kaut ko interesantaku izdomat
avatar
Publicēts: 26.06.07 13:04
 citēt
bet kā būtu ar aizklāto balsojumu,man liekas ka daudzi ietekmējas no iepriekšējo vērtējumiem tapēc paši neko pat īsti nepaskata?:)


jaa, varetu but viena no opcijam.
avatar
Publicēts: 26.06.07 13:05
 citēt
tomer nekas parlieku originals ari nav :twisted:
avatar
Publicēts: 26.06.07 13:15
 citēt
Īstenībā balsošana no 1-10 tiešām būtu vērtīgāka/precīzāka. Vieglāk būs balsot. Tik nezinu, kā to savietot ar tagadējo balsošanu un jau nobalsotajām bildēm. :roll:
avatar
Publicēts: 26.06.07 13:31
 citēt
Īstenībā balsošana no 1-10 tiešām būtu vērtīgāka/precīzāka. Vieglāk būs balsot. Tik nezinu, kā to savietot ar tagadējo balsošanu un jau nobalsotajām bildēm. :roll:


es tikai isti nesaprotu ko tas dos :)

nu panjem sevi kaa piemeru, tagad tev nobalso 445, tad: 6 7 9. kas mainaas? tu tik un taa lugsi komenteet. ciparam ir sekundaara nozime kritikai, primara - patikai
avatar
Publicēts: 26.06.07 13:33
 citēt
Primārā vai ne primārā, bet nozīme ir, ja jau par to visi runā :!:

Tagad teiksim 5 lieku tā pat kā lielākādaļa par labu darbu, tik pat tiek dots par izcilu darbu. Jo sīkākas vienības, jo patiesāks vērtēšanas atspoguļojums (man mamma pačukstēja) :twisted:
avatar
Publicēts: 26.06.07 13:34
 citēt
Primārā vai ne primārā, bet nozīme ir, ja jau par to visi runā :!:

Tagad teiksim 5 lieku tā pat kā lielākādaļa par labu darbu, tik pat tiek dots par izcilu darbu. Jo sīkākas vienības, jo patiesāks vērtēšanas atspoguļojums (man mamma pačukstēja) :twisted:


izciliibu nosaka veerteejumu skaits. pieci cilveki ieliek 555, nav izcili (ja bus 10 balles, shie pashi 5 ieliks 10 10 10), ja 76 cilveki ieliek 555 - izcils darbs?
avatar
Publicēts: 26.06.07 13:36
 citēt
Pag, bišku par daudz ciparu, es apjuku...
avatar
Publicēts: 26.06.07 13:43
 citēt
cmon, bildes total rating atkarigs no balsojumu average vertibas un no balsojumu skaita
avatar
Publicēts: 26.06.07 13:46
 citēt
To es zinu :D
Vienkārši reizēm ir tā, ka teiksim, ne ta 5, ne ta 4. Gribās kaut ko pa vidu. Tieši šādos gadījumos, kad grūti izlemties par vērtējumu, mēs pārsvarā (laikam) ceļam atzīmi uz augšu, bet ja būtu 10 baļļu sistēma, nebūtu šo problēmu.
avatar
Publicēts: 26.06.07 14:03
 citēt
1) Balsošanai jābūt atklātai
2) Balsojiet par dažām bildēm un neslinkojiet pierakstīt komentāru
3) Neesiet mīzalas, tie, kas vēlas augt, ar prieku uzņems kritiku, bet nenobriedušie prāti tāpat atbirs.
avatar
Publicēts: 26.06.07 15:52
 citēt
kāda atšķirība ja bilderi ar uzrakstu "Manai SaWlJei..." saliek pokemoni 555 vai 10 10 10 ... tāpat visi liks to pašu maksimālo vērtējumu, jo ir bail ielikt zemāku, ka neatriebjas, ka neapvainojas...
avatar
Publicēts: 27.06.07 01:40
 citēt
10 balles ņeko īsti nedos.
Bet reizēm gribas ielikt vairāk par 555, vai nevarētu paredzēt iespēju likt 6 vienā no kategorijām. Tad max būtu 556, piemēram.
avatar
Publicēts: 27.06.07 01:41
 citēt
jā, un ar aizliegumiem vai balsošanas ierobežojumiem, tāpat ar vardarbīgu , kādaprāt, tizlu bilžu dzēšanu noteikti neko nepanākt:)
avatar
Publicēts: 27.06.07 09:53
 citēt
10 balles ņeko īsti nedos.
Bet reizēm gribas ielikt vairāk par 555, vai nevarētu paredzēt iespēju likt 6 vienā no kategorijām. Tad max būtu 556, piemēram.


tada doma bija, tachu tad izkropljotos fotOtops, un jaunakas bildes iegutu priekshrocibu
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):