forum.gif
Diskusija par fotobloga atmosfēru.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Diskusija par fotobloga atmosfēru.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.09.13 23:35
 citēt
jg101:te pirms kāda laika tika ieteikts manuprāt labs priekšlikums - fotogalerijā pirmās 3-5 dienas nepublicēt tās autoru un piebildīšu klāt - šajās trīs dienās arī liegt autoram atbildēt uz kritiku... tas dotu vairāk objektivitātes vērtējumos un izslēgtu draudzēšanos, čupošanos, :bad_egg:veco ķirbju vai zaļo gurķu apvienības, jo tiktu vērtēta pati bilde, nevis tās kopsakars ar autoru un autora attiecībām ar bloga publiku.


pf a kuru tas interesē un kāda tam nozīme? Tāpat šitie "patīk" boti ies cauri galerijai ar ātrumu 10 vērtējumi minūtē, bet tie kas grib ko iekomentēt domāju darīs to neatkarīgi no tā vai autors ir redzams vai ne. Kā arī šī absurdā vērtēšanas sistēma un reitingi, kuru saprot tik paši admini un no kuras nav nekādas jēgas. Jo kā gan izskaidrot ka piemēram pie nedēļas labākajām šāds te samuhļīts rietiņš www.fotoblog.lv... ar 22 balsīm dabū Reitings: 5.24, bet lūk lielisks kadrs www.fotoblog.lv... ar 62 balsīm tik vien kā Reitings: 5.18 . Tobiš anonīmai vērtēšanai būtu kāda nozīmē ja tā izceltu virspusē veiksmīgākos darbus, nevis šāda te sūdu un konfekšu samaisīšana vienā putrā.
avatar
Publicēts: 22.09.13 07:25
 citēt
jg10i, doma interesanta. Štata "samozvanci" būs sašutumā - par dažiem publicētiem mobilku "šedevriem" var šeit dienām izvērsties. ja realizēs tavu ideju, viņi aiz "nomirs žēlabās", kā ziņģē.:face-grin:
Alibaba, mēģini papētīt vērtējuma nolikumu un paskaties vērtētāju publikācijas laikus. Iespējams, agrākiem / publikācijas dienas skatījumam ir cits koeficients, salīdzinot ar nedēļu veciem.Tas varētu dot atbildi uz sistēmu / reitingiem.:face-wink:
avatar
Publicēts: 22.09.13 09:36
 citēt
Voldi, pie anonimitātes Tavas bildes pat vaļā netaisītu - tagad vismaz atver, lai redzētu WTF! Vai tas WTF ir tik pat liels, kā mazajā bilžukā :D un vēl rēcīgus komentus palasītos... :D
avatar
Publicēts: 22.09.13 09:49 labots
 citēt
Protams, nekas nestāv uz vietas.
Runājot par tiem pieaugušajiem vīriešiem, nu... vells zin, kas tur ar viņiem... ko darīt? Virtuāli dresēt? Mest ārā?
Nekāds labums no tā nebūs.
Gan jau, ka to visu iespaido ārpasaule, kurā viņi dzīvo, vai privātās nebūšanas, vai arī tas, ko minēja, ka viss te jau pazīstams un visam pietiet ar attieksmi ''te visi savējie'' un jaunos neredz kā jauniņos, bet gan,kā t.s. ''sūdus''.
Bet mešana ārā, dresēšana un kaut kādi aizrādījumi diezvai palīdzēs...

Es te tā pafantazēju, varbūt mums kā terapija noderētu kopējs pārdzīvojums, priecīgs vai bēdīgs.

Ir kādi nopietnāki ieteikumi? Reāli?


++Lunis!
avatar
Publicēts: 22.09.13 09:50 labots
 citēt
ok, pēdējās 1,5 lapas es vairs nelasīju, bet mmmm nu pie šejienes atmosfēras ir jāpierod, man liekas pēdējā laikā te arī ir palikuši pārsvarā vecie troļļi, kuru komentārus ir jāmāk filtrēt, un jādomā vai ņemt pierē, uzklausīt.
šitā topika rašanās varbūt norāda uz to, ka tu pats šaubies par bilžu labesamību? nezinīšiem vajag palīdzēt...ja visiem būtu identiska gaume un visi bildētu to pašu, tad tie, kam vairāk skill'a, pieredzes varētu ideāli palīdzēt tiem, kam mazāk abu divu, bet tā nav, katrs bildē kaut ko citu un līdz ar to liela daļa pārējo bilžu, lai arī šķiet kvalitatīvas, varbūt, bet nepatīk jo ir 'uz citām sliedēm' vai vispār bez riteņiem, un arī komentāri var gadīties tādi, kas vienkārši ir par krāsām vai stilu vai vēl tur kaut ko, kas ir ļoti, ļoti subjektīvs. kaut kādu objektīvu kritiku man liekas internetā nevar baigi gaidīt, varbūt 1x.com ielikt kritikai vai uz kādu fotožurnālu aizmeilot vai vienkārši personīgi sakontaktēt ar kādu foto guru

domāju arī diez gan liela problēma šeit ir 'content' trūkums, pēdējā laikā ir ļoti, ļoti maz (man aktuālu) fotosesiju cilvēkiem reportāžu sadaļā, portretu vispāŗ ļoti maz(ok, šodien daudz topā), bet nu laikam jau drusku labāk nekā vienu brīdi, kad top bildēs bija tikai saulriets, rudens lapas un nokrituši kastaņi uz soliņa
(ceru ka kaut ko jēdzīgu uzrakstīju)

p.s. - kaut kad jau biju redzējis to 'stages of a photographer' grafiku, baigi labs, šķiet cenšos līst ārā no 'damnit, i suck' bedres:bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.09.13 09:51
 citēt
dolldia:Protams, nekas nestāv uz vietas.
Runājot par tiem pieaugušajiem vīriešiem, nu... vells zin, kas tur ar viņiem... ko darīt? Virtuāli dresēt? Mest ārā?
Nekāds labums no tā nebūs.
Gan jau, ka to visu iespaido ārpasaule, kurā viņi dzīvo, vai privātās nebūšanas, vai arī tas, ko minēja, ka viss te jau pazīstams un visam pietiet ar attieksmi ''te visi savējie'' un jaunos neredz kā jauniņos, bet gan,kā t.s. ''sūdus''.
Bet mešana ārā, dresēšana un kaut kādi aizrādījumi diezvai palīdzēs...

Es te tā pafantazēju, varbūt mums kā terapija noderētu kopējs pārdzīvojums, priecīgs vai bēdīgs.

Ir kādi nopietnāki ieteikumi? Reāli?
"mums kopā" Tu domā Tev un privāto nebūšanu nomocītiem pieaugušajiem vīriešiem?
avatar
Publicēts: 22.09.13 10:40
 citēt
Bildes, nē.
avatar
Publicēts: 22.09.13 11:09
 citēt
atmosfēra veidojās, ņemot vērā, vairākus vēsturiskus, politiskus un saimnieciskus apstākļus, administrācijas noteikto rāmju, un blogā darbojošos personu vidējā matemātiskā intelekta robežās. atsevišķi vārgi indivīdi, kuri šeit nevar izdzīvot, ir pieskaitāmi pie dabiskās izlases atbiruma procenta, jo nav dzirdēts, ka kāds būtu ierakstīts sarkanajā grāmatā, un te būtu nepieciešams viņam veidot siltumnīcas apstākļus ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 22.09.13 11:14 labots
 citēt
+++ arī dansiga.
dansiga, ko tur norūdīties, ja nav acis pierē... kaut ko viņi ir palaiduši garām, protams ne visi.
avatar
Publicēts: 22.09.13 11:27
 citēt
Šeit ir pārdomāta vērtēšanas sistēma un visumā jauka publika. Revolucionāri un cīnītāji par jau neskaitāmas reizes analizētiem un atmestiem uzlabojumiem visbiežāk uz saita trūkumiem cenšas norakstīt SAVAS radošās neveiksmes un neprasmi komunicēt. Bet aber lūdzu,jebkurš var veidot savu portālu-VIENĪGO pareizo un labāko

:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 22.09.13 11:28
 citēt
negatIvs:atmosfēra veidojās, ņemot vērā, vairākus vēsturiskus, politiskus un saimnieciskus apstākļus, administrācijas noteikto rāmju, un blogā darbojošos personu vidējā matemātiskā intelekta robežās. atsevišķi vārgi indivīdi, kuri šeit nevar izdzīvot, ir pieskaitāmi pie dabiskās izlases atbiruma procenta, jo nav dzirdēts, ka kāds būtu ierakstīts sarkanajā grāmatā, un te būtu nepieciešams viņam veidot siltumnīcas apstākļus ...... :bad_smile:


=============

parakstos.
avatar
Publicēts: 22.09.13 12:22
 citēt
jg101:te pirms kāda laika tika ieteikts manuprāt labs priekšlikums - fotogalerijā pirmās 3-5 dienas nepublicēt tās autoru un piebildīšu klāt - šajās trīs dienās arī liegt autoram atbildēt uz kritiku... tas dotu vairāk objektivitātes vērtējumos un izslēgtu draudzēšanos, čupošanos, :bad_egg:veco ķirbju vai zaļo gurķu apvienības, jo tiktu vērtēta pati bilde, nevis tās kopsakars ar autoru un autora attiecībām ar bloga publiku.

...šito derētu ieviest, ja ne citādi, tad vismaz jautrība būtu:face-smile:
avatar
Publicēts: 22.09.13 12:29
 citēt
jams:
jg101:te pirms kāda laika tika ieteikts manuprāt labs priekšlikums - fotogalerijā pirmās 3-5 dienas nepublicēt tās autoru un piebildīšu klāt - šajās trīs dienās arī liegt autoram atbildēt uz kritiku... tas dotu vairāk objektivitātes vērtējumos un izslēgtu draudzēšanos, čupošanos, :bad_egg:veco ķirbju vai zaļo gurķu apvienības, jo tiktu vērtēta pati bilde, nevis tās kopsakars ar autoru un autora attiecībām ar bloga publiku.

...šito derētu ieviest, ja ne citādi, tad vismaz jautrība būtu:face-smile:


=================
jautrība varbūt, bet vai bildes ar to labākas kļūs, tas gan vēl jautājums...
avatar
Publicēts: 22.09.13 12:31
 citēt
Alibaba:
jg101:te pirms kāda laika tika ieteikts manuprāt labs priekšlikums - fotogalerijā pirmās 3-5 dienas nepublicēt tās autoru un piebildīšu klāt - šajās trīs dienās arī liegt autoram atbildēt uz kritiku... tas dotu vairāk objektivitātes vērtējumos un izslēgtu draudzēšanos, čupošanos, :bad_egg:veco ķirbju vai zaļo gurķu apvienības, jo tiktu vērtēta pati bilde, nevis tās kopsakars ar autoru un autora attiecībām ar bloga publiku.


pf a kuru tas interesē un kāda tam nozīme? Tāpat šitie "patīk" boti ies cauri galerijai ar ātrumu 10 vērtējumi minūtē, bet tie kas grib ko iekomentēt domāju darīs to neatkarīgi no tā vai autors ir redzams vai ne. Kā arī šī absurdā vērtēšanas sistēma un reitingi, kuru saprot tik paši admini un no kuras nav nekādas jēgas. Jo kā gan izskaidrot ka piemēram pie nedēļas labākajām šāds te samuhļīts rietiņš www.fotoblog.lv... ar 22 balsīm dabū Reitings: 5.24, bet lūk lielisks kadrs www.fotoblog.lv... ar 62 balsīm tik vien kā Reitings: 5.18 . Tobiš anonīmai vērtēšanai būtu kāda nozīmē ja tā izceltu virspusē veiksmīgākos darbus, nevis šāda te sūdu un konfekšu samaisīšana vienā putrā.

jā, tas lopiņš izskatās smuki un kvalitatīvi un..... neinteresanti (vismaz man). redz, SEB MTB es braucu tautas klasē (ne sporta) un arī te es lieku bildes uz patīk vai nē, t.i. pa manam, tautas klasē! piebildīšu, ka vērtēšanā piedalos ar to pašu patikšanu vai nē, ciparos nelienu! es jau nerunāju par "sportistiem", kas "brauc" tautā...., man nav žēl!
avatar
Publicēts: 22.09.13 12:34
 citēt
Vajag gan anonīmu autoru, gan anonīmus komentārus. Un vienīgais, kur autoru var redzēt, ir nedēļas, mēneša, gada topos :)
avatar
Publicēts: 22.09.13 12:35
 citēt
jautrība varbūt, bet vai bildes ar to labākas kļūs, tas gan vēl jautājums...

fiziski tur nekas nemainīsies, bet komentāri un vērtējumi gan....
avatar
Publicēts: 22.09.13 12:40
 citēt
Bzh:Vajag gan anonīmu autoru, gan anonīmus komentārus. Un vienīgais, kur autoru var redzēt, ir nedēļas, mēneša, gada topos :)

Un tad, kad ieraudzīsi tos gada topus, vai tiešām Tev nebūs interesanti, ko tad tie līderi ir nofotografējuši? Līdzībā ar sportu - gan katram amatierim, gan vienkārši līdzjutējam tomēr interesē, kā spēlē tie, kas spēlē vislabāk, un kas viņi ir!
avatar
Publicēts: 22.09.13 12:43 labots
 citēt
jams:jautrība varbūt, bet vai bildes ar to labākas kļūs, tas gan vēl jautājums...

fiziski tur nekas nemainīsies, bet komentāri un vērtējumi gan....


------------------
es baidos, ka kļūs vēl mazāk komentāru...
kādi tik vērtēšanas modeļi nav redzēti un piedzīvoti klīstot pa saitiem. katrā ir savi plusi un mīnusi un pa lielam, katrai tautai un tās mentalitātei savi. mums te vairāk jārēķinās ar latvieša mentalitāti...:)
avatar
Publicēts: 22.09.13 12:51
 citēt
vai tad es saku, ka nē? es tikai norādu, ka ņemu dalību savā grupā un lielie guru var neapvainoties, ka tauta sabalso par samuhļītu rietiņu. ja mēs traucējam, tad neaiciniet klubiņā! pieriebies klausīties dažu gudrīšu verbālo onānismu (es ne par GunarsII).
avatar
Publicēts: 22.09.13 12:51
 citēt
GunarsII:
Bzh:Vajag gan anonīmu autoru, gan anonīmus komentārus. Un vienīgais, kur autoru var redzēt, ir nedēļas, mēneša, gada topos :)

Un tad, kad ieraudzīsi tos gada topus, vai tiešām Tev nebūs interesanti, ko tad tie līderi ir nofotografējuši? Līdzībā ar sportu - gan katram amatierim, gan vienkārši līdzjutējam tomēr interesē, kā spēlē tie, kas spēlē vislabāk, un kas viņi ir!

Kā saka, katrā jokā ir daļa patiesības.. Šoreiz gan šis bija diezgan nopietni domāts.. Plus, ja ir laiks izstrādāt, tad katrai bildei tikai autors varētu redzēt pozīciju dažādos topos - teiksim, dienas topā 35. vieta, nedēļas topā 189. vieta, mēneša topā 502. vieta un gada topā 3023. vieta :)
avatar
Publicēts: 22.09.13 13:02
 citēt
jams:vai tad es saku, ka nē? es tikai norādu, ka ņemu dalību savā grupā un lielie guru var neapvainoties, ka tauta sabalso par samuhļītu rietiņu. ja mēs traucējam, tad neaiciniet klubiņā! pieriebies klausīties dažu gudrīšu verbālo onānismu (es ne par GunarsII).
paskatījos Tavu galeriju. :(
avatar
Publicēts: 22.09.13 13:18
 citēt
!!! es tieši par to (hi, tu esi ļoti paredzams savos komentāros)! domā es nezinu ko ielieku un kur ielieku? saproti, man patīk REIZĒM paņemties ar fočuku un man to neviens neliegs. ir izveidots saits, kur publika ar +- līdzīgām interesēm dalās ar saviem darbiem. FB ir divu līmeņu vērtēšanas sistēma un es piedalos zemākajā (pa manam), otru atstājot "māksliniekiem" vai tiem kam svarīga kritika, vērtējums (cita līmeņa). te arī ir tā problēma, ka augstāko līgu jāvērtē attiecīgiem "tiesnešiem" (ja reiz varenie apvainojas, ka smērējumi pārvērtēti). tā tas būs kamēr visi vērtēs visu!
avatar
Publicēts: 22.09.13 13:32
 citēt
neuztraucies. neviens i nevērtē.
avatar
Publicēts: 22.09.13 13:33
 citēt
...slima tava attieksme!
avatar
Publicēts: 22.09.13 13:36
 citēt
Ko Tu murmulē kāda vēl slima attieksme?... attieksme paskatīties Tavu galeriju? Sabēdāties ar Tavu varējumu? Atradies, jūtīgā dvēsele..
avatar
Publicēts: 22.09.13 13:49 labots
 citēt
jams:
jg101:te pirms kāda laika tika ieteikts manuprāt labs priekšlikums - fotogalerijā pirmās 3-5 dienas nepublicēt tās autoru un piebildīšu klāt - šajās trīs dienās arī liegt autoram atbildēt uz kritiku... tas dotu vairāk objektivitātes vērtējumos un izslēgtu draudzēšanos, čupošanos, :bad_egg:veco ķirbju vai zaļo gurķu apvienības, jo tiktu vērtēta pati bilde, nevis tās kopsakars ar autoru un autora attiecībām ar bloga publiku.

...šito derētu ieviest, ja ne citādi, tad vismaz jautrība būtu:face-smile:


Vienreiz jau citā topikā rakstīju, nu nestrādās šis princips. Labāko un savdabīgāko bildētāju bildes, ja šamie neuztaisa kādus eksperimentus, var atpazīt uz viens, divi, trīs. Anonimitate var strādāt uz nebriedušu iesācēju bildēm, uz to bildēm, kuriem nav savs rokraksts vai stils izveidojies, uz tiem, kuri tik pogu spiež nezinot aiz ko un kā. ..bet tas nozīmē, ka viņu bildes netiks vērtētas labāk, vai kritika nebūs subjektīvāka, jo bildes būs tādas, kādas tās būs.
avatar
Publicēts: 22.09.13 13:52
 citēt
jams:...slima tava attieksme!


Tu esi dakteris?:-0
avatar
Publicēts: 22.09.13 13:55
 citēt
talavietis:skrienu pēc aļus! Aļus, kur tu esi? :face-grin:


un čipsiem :face-grin:
avatar
Publicēts: 22.09.13 14:27
 citēt
Bildes:Ko Tu murmulē kāda vēl slima attieksme?... attieksme paskatīties Tavu galeriju? Sabēdāties ar Tavu varējumu? Atradies, jūtīgā dvēsele..


ha. tas tu esi jūtīgs! man par savām bildēm viss skaidrs, mans varējums ir proporcionāls bildēšanas biežumam - bez pārsteigumiem! citu bildēm nepiesienos, tik saku patīk (ja patīk). turpiniet marinēties divdesmit sastāvdaļu marinādē. tu pat nespēj uztvert par ko te iet runa!
veiksmi visiem, gan vēl "papļāpāsim"!
avatar
Publicēts: 22.09.13 14:34
 citēt
Sena tēma... ik pa brīdim kāds aktualizē...
avatar
Publicēts: 22.09.13 14:36 labots
 citēt
jams:!!! es tieši par to (hi, tu esi ļoti paredzams savos komentāros)! domā es nezinu ko ielieku un kur ielieku? saproti, man patīk REIZĒM paņemties ar fočuku un man to neviens neliegs. ir izveidots saits, kur publika ar +- līdzīgām interesēm dalās ar saviem darbiem. FB ir divu līmeņu vērtēšanas sistēma un es piedalos zemākajā (pa manam), otru atstājot "māksliniekiem" vai tiem kam svarīga kritika, vērtējums (cita līmeņa). te arī ir tā problēma, ka augstāko līgu jāvērtē attiecīgiem "tiesnešiem" (ja reiz varenie apvainojas, ka smērējumi pārvērtēti). tā tas būs kamēr visi vērtēs visu!


Klau, Tu māki spēlēt, piemēram, flautu?
Nu kaut vai dejot, piemēram, sambu?
Nu kaut nodziedāt kādu dziesmu, tā, lai citiem patiešām nekristu uz nerva? :what:
avatar
Publicēts: 22.09.13 14:39 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 22.09.13 14:45
 citēt
Desu atgriezumi nepalidzes tiem kas neko nesajedz no desam un tas need//
Tas pats Te:haha:
avatar
Publicēts: 22.09.13 14:55
 citēt
jams:
Bildes:Ko Tu murmulē kāda vēl slima attieksme?... attieksme paskatīties Tavu galeriju? Sabēdāties ar Tavu varējumu? Atradies, jūtīgā dvēsele..


ha. tas tu esi jūtīgs! man par savām bildēm viss skaidrs, mans varējums ir proporcionāls bildēšanas biežumam - bez pārsteigumiem! citu bildēm nepiesienos, tik saku patīk (ja patīk). turpiniet marinēties divdesmit sastāvdaļu marinādē. tu pat nespēj uztvert par ko te iet runa!
veiksmi visiem, gan vēl "papļāpāsim"!
divdesmit sastāvdaļas marinādei ir stipri par daudz. ja kas.
avatar
Publicēts: 22.09.13 15:03
 citēt
jams:man patīk REIZĒM paņemties ar fočuku un man to neviens neliegs. ir izveidots saits, kur publika ar +- līdzīgām interesēm dalās ar saviem darbiem.


Nu tak nodibiniet dročītāju frakciju, lieciet viens otra procesa rezultātam "patīk", "izcili" un dzīvojiet laimīgi. Cik var čīkstēt par savu likteni slikteni? :what:
avatar
Publicēts: 22.09.13 15:28
 citēt
Bzh:
GunarsII: Un tad, kad ieraudzīsi tos gada topus, vai tiešām Tev nebūs interesanti, ko tad tie līderi ir nofotografējuši? Līdzībā ar sportu - gan katram amatierim, gan vienkārši līdzjutējam tomēr interesē, kā spēlē tie, kas spēlē vislabāk, un kas viņi ir!

Kā saka, katrā jokā ir daļa patiesības.. Šoreiz gan šis bija diezgan nopietni domāts.. Plus, ja ir laiks izstrādāt, tad katrai bildei tikai autors varētu redzēt pozīciju dažādos topos - teiksim, dienas topā 35. vieta, nedēļas topā 189. vieta, mēneša topā 502. vieta un gada topā 3023. vieta :)


Anonimitāte panāks prognozējamu efektu - vērtētāju skaits dramatiski samazināsies. Interese bildes likt samazināsies. Pasākums paliks par pavisam slēgtu klubiņu - pāris vāju bilžu autori turpinās likt bildes un tās vērtēt.

Ieklausies nosaukumā: FOTO-BLOGS...

Katrs jefiņš (kā šīs tēmas autors) uzsākot xdiskusiju par mūžīgām tēmām, pievērš uzmanību arī pašām bildēm. Daļa cilvēku atcerās, ka te tādas arī ir un aiziet dažas apskatās. Parasti jau vienā lapā grūti atrast vienu bildi, ko vērts attaisīt, bet no trijām lapām kāda viena apskatāma gadās arī.

Pārējām būtu taisnīgi uzrakstīt - DEL.

Attiecīgi, ja DEL nav pierakstīts, tad autors jau var tajā brīdī justies aptuveni simtreiz labāks par pārējiem.

Tas, kuram pierakstīts DEL, drīkst iet pierakstīt labi daudz DEL oponentam. Ja gandarījums vēl nav sasniegts, var nākt ierosinā't tēmu par vērtējumiem (ja iepriekšējā vairs nav redzama pirmās lapas izvēlņe).
avatar
Publicēts: 22.09.13 16:20 labots
 citēt
Dunnox:Vēlos iesākt ar to, ka es tāds svētdienas fotogrāfs vien esmu. Ne man pārdesmit gadu pieredzes zem jostas, ne es ar to naudu pelnu un ne man aizrādīt kādam citam par to, kā viņš redz pasauli sev apkārt, jo galu galā - fotogrāfija bieži vien ir subjektīva. Tas, protams, nenozīmē, ka visas fotogrāfijas ir labas un saistošas, bet tas ko es ar to vēlējos pateikt ir, ka man, personīgi, ir problēmas ar to, kā fotoblog regulārie uz apli dročītāji (ne visai veiksmīgs circlejerk tulkojums) smacē, manuprāt, vēljoprojām spēcīgāko Latvijas fotogrāfu mājaslapu.

Kas mani uztrauc visvairāk ir atmosfēra ko rada, lielākoties, pieauguši vīrieši, jau gados, smacējot nost jaunos talantus. Mūžīga košanās forumā, bieži vien nepamatota kritika pie bildēm un kas ir vispārsteidzošākais, šie cilvēki paši pasniedz ļoti garlaicīgus darbus. Ziniet, tādus, kādus JYSK var nopirkt, lai iekarinātu savā modīgajā dzīvoklī pie sienas. It kā jau skaisti, bet tik klišejiski un garlaicīgi, ka gribās vēnas griezt. Otrais paragrāfs, ja doma nav uztverta cenšās pavēstīt vienu, ļoti smagu problēmu fotoblog patstāvīgo apmeklētāju publikā - liekulība.

Es nezinu, vai tā ir administratoru/īpašnieku vaina, ka fotoblog stagnē un smok vazelīna smakā, vai pašu lietotāju vaina, bet kā jau sevi nostiprinājušai lapai, te vajadzētu būt potenciālam attīstīties, bet tā vietā te notiek mūžīgais popularitātes karš. Protams, nav jau tā, ka tā pa lielam nebūtu visur, bet šī lapa ir viens izcils paraugs tam, kas notiek, kad viena lietotāju daļa sevi uzskata par visu zinošiem, gan foto tehnikā, gan kompozīcijā, gan filozofijā. Nekas nav labāks par to, kas ir viņu rokās un atrodās muļķi, kas tam tic.

"Ja nepatīk šeit uzturēties, neuzturies."
-Jau daru, ienāku pāris reizes gadā, nekas nav mainījies, pazūdu.

Un neba jau es risinu diskusiju tikai tāpēc, ka man kādai bildītei ir ielikts del, vai kāds asāks komentārs. Ar to es varu sadzīvot un manu sirdi tas pārāk negrauž, bet lielās devās, kā jau minēju, tā atmosfēra ir vienkārši smacējoša priekš jauniem cilvēkiem. Nezinīšiem vajag palīdzēt, nevis iemīt viņus zemē. Ko tu zini, kas no tā cilvēka, kura motivāciju tu uz visiem laikiem ar savu opresīvo zābaku esi iedzinis zemē var sanākt? Te tā attieksme tāda kā politikā, kur visi karpās lai tikai saglabātu savu vietu augstajā krēslā, nepadomājot par to, ka respekta no citiem pilsoņiem pret viņiem nav nekāda, dēļ viņu sūdīgās izdarības.

Vienmēr jau kāds krāns paliks, bet ko tu tādam padarīsi, man tikai žēl, ka lapas potenciāls ar katru mēnesi aizvien vairāk un vairāk saplok.


Tava galerija sniedza visas atbildes uz jautājumiem.
PS tagad ir goda lieta jaunatnei vaidēt un stenēt kā nīkuļiem ?
avatar
Publicēts: 22.09.13 16:58
 citēt
Nu tak nodibiniet dročītāju frakciju, lieciet viens otra procesa rezultātam "patīk", "izcili" un dzīvojiet laimīgi. Cik var čīkstēt par savu likteni slikteni? :what:

izskatās, ka sūkātājs jau savu frakciju nodibinājis! dzīvo laimīgs!
avatar
Publicēts: 22.09.13 17:04
 citēt
konstruktīvs bazars,kaut gan tēma jau sevi ir sen izsmēlusi.
avatar
Publicēts: 22.09.13 17:14
 citēt
jams:Nu tak nodibiniet dročītāju frakciju, lieciet viens otra procesa rezultātam "patīk", "izcili" un dzīvojiet laimīgi. Cik var čīkstēt par savu likteni slikteni? :what:

izskatās, ka sūkātājs jau savu frakciju nodibinājis! dzīvo laimīgs!


Klau, bet tā arī neatbildēji - vai tu proti spēlēt flautu? :what:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):