forum.gif
Diskusija par fotobloga atmosfēru.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Diskusija par fotobloga atmosfēru.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.09.13 17:49
 citēt
Atbildēja tak, ka sūkāt protot.
avatar
Publicēts: 22.09.13 18:01 labots
 citēt
dolldia:Bildes, nē.

Tikai jāpabrīnās, mīkstais atbild vīru vietā....:face-grin:
avatar
Publicēts: 22.09.13 18:03
 citēt
Voldemorts:
dolldia:Bildes, nē.

Tikai jāpabrīnās, mīkstais atbild vīru vietā....:face-grin:
kur nu man ar Tevi mērīties, kam kaimiņienes nesūdzas.... :grimace:
avatar
Publicēts: 22.09.13 18:38
 citēt
dolldia:Protams, nekas nestāv uz vietas.
Runājot par tiem pieaugušajiem vīriešiem, nu... vells zin, kas tur ar viņiem... ko darīt? Virtuāli dresēt? Mest ārā?
Nekāds labums no tā nebūs.
Gan jau, ka to visu iespaido ārpasaule, kurā viņi dzīvo, vai privātās nebūšanas, vai arī tas, ko minēja, ka viss te jau pazīstams un visam pietiet ar attieksmi ''te visi savējie'' un jaunos neredz kā jauniņos, bet gan,kā t.s. ''sūdus''.
Bet mešana ārā, dresēšana un kaut kādi aizrādījumi diezvai palīdzēs...

Es te tā pafantazēju, varbūt mums kā terapija noderētu kopējs pārdzīvojums, priecīgs vai bēdīgs.

Ir kādi nopietnāki ieteikumi? Reāli?


++Lunis!



moš grupņiks?
avatar
Publicēts: 22.09.13 21:17
 citēt
Ietekumu, ko darīt gribējāt?
Lūdzu, šeit būs, saita iekšējai uzbūvei piemērots un dzīvē realizējams:
Galvenās galerijas lapai (un arī reportāžām), par noklusēto iestatījumu piedēvēt sekojošu filtru: rāda tikai pro grupas fotogrāfijas. Cik atceros, profilu taisot bija jāieķeksējas, kas kurš ir - entry, advanced, pro (vai kā tamlīzīgi). Nu, lūk, to filtru tad arī pielietot. Un ja lapas iekšas tīri tehniski pieļauj, izveidot otru filtru - redaktora izvēle. Un viss, nerēgosies ne tie jefiņismi, ne kas cits, ja lietotājs nepielietos citu filtru no izvēlnes.

Attiecībā uz tēmu, vienīgā neadekvātā kritika šeit pie bildēm, ir neadekvāti, nepamatoti "patīk!" saspaidījumi. Un, kā likums, tie tādi jo biezā slānī ir tieši tiem, kuru bildes, maigi sakot, pat to "del" nav pelnījušas... Tā ir mana replika topika autoram.
avatar
Publicēts: 22.09.13 22:20
 citēt
Trīs lapas ar bezjēgu... Nepatīk, nenāc... Gan tie pašpasludinātie ģēniji paši iznīks, kā usnes Latvijas prērijās...:face-grin:
Lai atceramies panorāmu 90tajos: "Latvijas kokvilna.... Jānis Dimants Latvijas TV Panorāma":face-grin:
avatar
Publicēts: 23.09.13 11:15
 citēt
Riebīgi lasī. Visi sasmērējušies ar vazelīnu un bez ziepēm viens otram ielien. Ja lietotu smaržigo smēri, nesmirdētu.Te smird pēc vazelīna.
avatar
Publicēts: 23.09.13 11:28
 citēt
Elmarss:Trīs lapas ar bezjēgu... Nepatīk, nenāc... Gan tie pašpasludinātie ģēniji paši iznīks, kā usnes Latvijas prērijās...:face-grin:
Lai atceramies panorāmu 90tajos: "Latvijas kokvilna.... Jānis Dimants Latvijas TV Panorāma":face-grin:


Kāda jēga ik pa mirklim ko iepļūtīt,ja pašam foto nepatīk un nebildē???
avatar
Publicēts: 23.09.13 11:31
 citēt
Tiem kas jau ilgāku laiku maisās pa interneta fotosaitiem-vai jums neliekas,ka šis jautājums visur un vienmēr ir ticis cilāts un nekad nav atrasts visus daudzmaz apmierinošs risinājums.:face-sad:
avatar
Publicēts: 23.09.13 11:36 labots
 citēt
viecha:... apmierinošs risinājums.:face-sad:
.... kontekstā ar vazelīnu... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 23.09.13 11:48
 citēt
Jautājums zinātājiem.
Kā smird vazelīns?
avatar
Publicēts: 23.09.13 11:49
 citēt
imgfoto:Jautājums zinātājiem.
Kā smird vazelīns?
tas Tev jāprasa tiem diviem vīriem, kas kopā sagājās...
avatar
Publicēts: 23.09.13 11:50
 citēt
Kosmētiskais smaržo patīkami, bet tehniskais ir bez smaržas, liekas.
avatar
Publicēts: 23.09.13 11:53
 citēt
GunarsII:
Bzh:Vajag gan anonīmu autoru, gan anonīmus komentārus. Un vienīgais, kur autoru var redzēt, ir nedēļas, mēneša, gada topos :)

Un tad, kad ieraudzīsi tos gada topus, vai tiešām Tev nebūs interesanti, ko tad tie līderi ir nofotografējuši? Līdzībā ar sportu - gan katram amatierim, gan vienkārši līdzjutējam tomēr interesē, kā spēlē tie, kas spēlē vislabāk, un kas viņi ir!



Nu nez iesaku apskatīt top 50 fotoblog fotogrāfu reitinga topu.... nu nez ... nu nez...
avatar
Publicēts: 23.09.13 11:56
 citēt
Klons2013:
GunarsII: Un tad, kad ieraudzīsi tos gada topus, vai tiešām Tev nebūs interesanti, ko tad tie līderi ir nofotografējuši? Līdzībā ar sportu - gan katram amatierim, gan vienkārši līdzjutējam tomēr interesē, kā spēlē tie, kas spēlē vislabāk, un kas viņi ir!



Nu nez iesaku apskatīt top 50 fotoblog fotogrāfu reitinga topu.... nu nez ... nu nez...


www.fotoblog.lv...
bloga 4. labākais fotogrāfs :face-smile:
avatar
Publicēts: 23.09.13 11:58
 citēt
Alibaba:
pf a kuru tas interesē un kāda tam nozīme? Tāpat šitie "patīk" boti ies cauri galerijai ar ātrumu 10 vērtējumi minūtē, bet tie kas grib ko iekomentēt domāju darīs to neatkarīgi no tā vai autors ir redzams vai ne. Kā arī šī absurdā vērtēšanas sistēma un reitingi, kuru saprot tik paši admini un no kuras nav nekādas jēgas. Jo kā gan izskaidrot ka piemēram pie nedēļas labākajām šāds te samuhļīts rietiņš www.fotoblog.lv... ar 22 balsīm dabū Reitings: 5.24, bet lūk lielisks kadrs www.fotoblog.lv... ar 62 balsīm tik vien kā Reitings: 5.18 . Tobiš anonīmai vērtēšanai būtu kāda nozīmē ja tā izceltu virspusē veiksmīgākos darbus, nevis šāda te sūdu un konfekšu samaisīšana vienā putrā.


Reku vēlviena meitene saulrietā www.fotoblog.lv... ar 26 balsīm un vērtējumu 5.55 ko nu?

:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:00
 citēt
Klons2013:

Reku vēlviena meitene saulrietā www.fotoblog.lv... ar 26 balsīm un vērtējumu 5.55 ko nu?

:face-devil-grin:


tur saulīte spīd starp kājām, cita štelle! :face-smile:
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:03
 citēt
Alibaba:

www.fotoblog.lv...
bloga 4. labākais fotogrāfs :face-smile:


nu beidz tam autoram vismaz dažas bildes ir skatāmas....

man labāk patīk 13 vietas ieguvējs www.fotoblog.lv...

Tiešām kā GunarsII rakstīja ir man uz ko tiekties... :P
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:04
 citēt
Alibaba:
Klons2013:

Reku vēlviena meitene saulrietā www.fotoblog.lv... ar 26 balsīm un vērtējumu 5.55 ko nu?

:face-devil-grin:


tur saulīte spīd starp kājām, cita štelle! :face-smile:


bet domāšanas stils galīgi neatbilst baltā bruņinieka nostājai... :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:07
 citēt
bet ticiet man admini nekad neatzīsies ka šis vērtēšanas algoritms ir pilnīgs fufelis :face-wink:
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:08
 citēt
Par ko te vispār ir bazars??????:amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:09
 citēt
atraduši par ko cepināties... ja es atstāšu galerijā 30 labākās bildes, es ar uzlidošu fotogrāfu topa virsotnē... būs baigi objektīvi, ņemot vērā, ka vidējais bilžu novērtējums ciparos visu laiku krīt...
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:10 labots
 citēt
Klons2013:
Alibaba:

www.fotoblog.lv...
bloga 4. labākais fotogrāfs :face-smile:


nu beidz tam autoram vismaz dažas bildes ir skatāmas....

man labāk patīk 13 vietas ieguvējs www.fotoblog.lv...

Tiešām kā GunarsII rakstīja ir man uz ko tiekties... :P


Cilvēks jau pāris gadu neliek bildes lai nebojātu reitingu:face-grin: ...un tādu tur ir vairākums
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:13
 citēt
Jolan:
Klons2013:
nu beidz tam autoram vismaz dažas bildes ir skatāmas....

man labāk patīk 13 vietas ieguvējs www.fotoblog.lv...

Tiešām kā GunarsII rakstīja ir man uz ko tiekties... :P


Cilvēks jau pāris gadu neliek bildes lai nebojātu reitingu:face-grin: ...un tādu tur ir vairākums



TAd jau vajag kā tenisā, kur katru gadu reitinga punkti jāaizstāv..... :D
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:14
 citēt
Jolan:
Klons2013:
nu beidz tam autoram vismaz dažas bildes ir skatāmas....

man labāk patīk 13 vietas ieguvējs www.fotoblog.lv...

Tiešām kā GunarsII rakstīja ir man uz ko tiekties... :P


Cilvēks jau pāris gadu neliek bildes lai nebojātu reitingu:face-grin: ...un tādu tur ir vairākums
nevar jau visi, tā kā mūsu V, mūs visu laiku iepriecināt ar jaunām kartiņām...
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:15
 citēt
viecha:Tiem kas jau ilgāku laiku maisās pa interneta fotosaitiem-vai jums neliekas,ka šis jautājums visur un vienmēr ir ticis cilāts un nekad nav atrasts visus daudzmaz apmierinošs risinājums.:face-sad:


tā jau ir, bet tikai neskaidra ir fotobloga vadības vēlme izgudrot divriteni ka vispār nebrauc :face-wink: Vajag ņemt labākos piemērus kas jau strādā, kā piemēram kompaktais un ļoti veiksmīgais 35photo.ru Tā līmeni nosaka pārdomātā reģistrēšanās un vērtēšanas sistēma, tāpēc profi tur turas un darbu līmenis augsts. Arī fotogrāfu reitings 35photo.ru... nav parodija atšķirībā no šejienes.
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:29
 citēt
Alibaba:bet ticiet man admini nekad neatzīsies ka šis vērtēšanas algoritms ir pilnīgs fufelis :face-wink:


Tā tīri nav. Kādu pusgadu atpakaļ bija viens cepiens par tiem vērējumiem. ..un tur pateicoties administrācijas iesaistīšanai diskusijai izdevās noskaidrot, ka še šobrīd labāko vērtējumu iegūst VISVIDUVĒJĀKĀS BILDES. ..un nekāds fufelis.:-)
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:30
 citēt
Bildes:atraduši par ko cepināties... ja es atstāšu galerijā 30 labākās bildes, es ar uzlidošu fotogrāfu topa virsotnē... būs baigi objektīvi, ņemot vērā, ka vidējais bilžu novērtējums ciparos visu laiku krīt...


Nesanāks vis tā. Viņi ir izmainījuši algoritmu, un tagad tos sešiniekus un septiņniekus laikam pat teorītiski nav iespējams dabūt, un arī virsotnēs nenotiksi tik viegli.:-)
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:31
 citēt
Te profiem nav vietas šitais ir tautas saits, lai visi foto-nīkuļu-profi iet *irst :beaten:
Tautai pieder mēksla nevis kaut kādai foto peģiku profu kopai :big_smile:
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:33
 citēt
viss ir pareizi! jaunos vajag smacēt ar komentāriem un sist ar kritiku! tikai tā rūdās tērauds! ... un atbirst pelavas :)
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:34
 citēt
Citagaisma:
Bildes:atraduši par ko cepināties... ja es atstāšu galerijā 30 labākās bildes, es ar uzlidošu fotogrāfu topa virsotnē... būs baigi objektīvi, ņemot vērā, ka vidējais bilžu novērtējums ciparos visu laiku krīt...


Nesanāks vis tā. Viņi ir izmainījuši algoritmu, un tagad tos sešiniekus un septiņniekus laikam pat teorītiski nav iespējams dabūt, un arī virsotnēs nenotiksi tik viegli.:-)
man nav bilžu ar veco vērtējumu. atstājot 30 vērtētākās - es uzlidoju desmitniekā :D
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:34
 citēt
Oliss:Te profiem nav vietas šitais ir tautas saits, lai visi foto-nīkuļu-profi iet *irst :beaten:
Tautai pieder mēksla nevis kaut kādai foto peģiku profu kopai :big_smile:


Nu aptuveni šāds arī ir uzturētāju viedoklis, tik varbūt ne tik kategoriski izteikts, un nedraudod nevienam ar svilināšanu.:-) ..un diezgan liels pamats šāda viedokļa eksistencei, manuprāt, ir.
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:35 labots
 citēt
Bildes:
Citagaisma:

Nesanāks vis tā. Viņi ir izmainījuši algoritmu, un tagad tos sešiniekus un septiņniekus laikam pat teorītiski nav iespējams dabūt, un arī virsotnēs nenotiksi tik viegli.:-)
man nav bilžu ar veco vērtējumu. atstājot 30 vērtētākās - es uzlidoju desmitniekā :D


Sasodīts, būs man arī japaskatās kurā tūkstotī esmu.:-) Reitingi un topi ir mūsu dzīves sāls.:-)

Tik atceries, ka jo augstāks reitings, jo viduvējāka bilde.;-)
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:36
 citēt
Pixels:viss ir pareizi! jaunos vajag smacēt ar komentāriem un sist ar kritiku! tikai tā rūdās tērauds! ... un atbirst pelavas :)

tu sen neesi redzēts starp komentētājiem :amazing:
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:37
 citēt
Nu jūs gan laižat te es skatos. Fotoblog misija nekad nav bijusi pasažierus aiz rociņas aizvest uz slavas un mākslas virsotnēm.Ja te pievilktu kritērijus,ka 35photo.ru-pēc mēneša tik pujenes uz kapa skumtu. Šis saits ir DZĪVS un piemērots visadu līmeņu mps,klačām kašķiem un burziem ar un ap foto. kurš no biksām jūtas izaudzis,ta var doties biznesa vai mākslas tempļu virzienā. Te ir relax pasākums
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:39 labots
 citēt
Rolands66:Nu jūs gan laižat te es skatos. Fotoblog misija nekad nav bijusi pasažierus aiz rociņas aizvest uz slavas un mākslas virsotnēm.Ja te pievilktu kritērijus,ka 35photo.ru-pēc mēneša tik pujenes uz kapa skumtu. Šis saits ir DZĪVS un piemērots visadu līmeņu mps,klačām kašķiem un burziem ar un ap foto. kurš no biksām jūtas izaudzis,ta var doties biznesa vai mākslas tempļu virzienā. Te ir relax pasākums


+++

p.s. Tik ar vienu piebildi, šī vietne atspoguļo vidējo Latvijas bilžumīļa līmeni, un vidējjo Latvijas iedzīvotaja izpratni par fotogrāfiju. ..un tas ir ļoti daudz.
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:39
 citēt
Citagaisma: izdevās noskaidrot, ka še šobrīd labāko vērtējumu iegūst VISVIDUVĒJĀKĀS BILDES


pašlaik augstāko vērtējumu dabūt var jebkura bilde, vai izcila vai totāls sūds, jo reitingu tai piedod tikai mīklainais SW koeficients, kurš augstāks ir vērtēšanas botiem, tie kuri vērtē ar paķīk visas pēc kārtas. Jo tiem kuri pa laikam ievērtē tikai sakarīgākos darbus(bet tie protams gadās tikai saujiņai šejienes autoru) šis koeficients ir par zemu lai vispār ietekmētu reitingu. Tātad kaut kādi mudaki vērtēšanas boti nosaka kura bilde uzpeldēs virspusē, jautri :face-smile:
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:42 labots
 citēt
Alibaba:
Citagaisma: izdevās noskaidrot, ka še šobrīd labāko vērtējumu iegūst VISVIDUVĒJĀKĀS BILDES


pašlaik augstāko vērtējumu dabūt var jebkura bilde, vai izcila vai totāls sūds, jo reitingu tai piedod tikai mīklainais SW koeficients, kurš augstāks ir vērtēšanas botiem, tie kuri vērtē ar paķīk visas pēc kārtas. Jo tiem kuri pa laikam ievērtē tikai sakarīgākos darbus(bet tie protams gadās tikai saujiņai šejienes autoru) šis koeficients ir par zemu lai vispār ietekmētu reitingu. Tātad kaut kādi mudaki vērtēšanas boti nosaka kura bilde uzpeldēs virspusē, jautri :face-smile:


Nevis mudaki, bet vidējie latvieši.:-) ..izvēlas viduvējas bildes.:-) ..un aiz to viduvējība še rullē.:-) ..bet tas arī nozīmē to, ka še var noteikt minimālo līmeni zem kura nolaisties, vai atškirties drīkst tikai ģēniji un aideoti.:-)

Tas tapat nozīmē to, ka ģēnijs še dabon pirmo rūdījumu, par to, ka viņš nav tāds kā visi.
avatar
Publicēts: 23.09.13 12:55
 citēt
Mākslu saprot tikai tiek kas ar mākslu nodarbojās ikdienā, bet tā kā te pārsvarā ir datoriķi, kuri pēc būtības no mākslas nekad neko nav sapratuši un nesapratīs, jo viņu domāšanas ir aprobežota "1" un "0" :D :D :D :D
Tādēļ ta vajaga rādīt tādu mākslu kuru saprot visi, arī datoriķi un pārējie dīkdieņi :grimace:
avatar
Publicēts: 23.09.13 13:03
 citēt
Oliss:Mākslu saprot tikai tiek kas ar mākslu nodarbojās ikdienā, bet tā kā te pārsvarā ir datoriķi, kuri pēc būtības no mākslas nekad neko nav sapratuši un nesapratīs, jo viņu domāšanas ir aprobežota "1" un "0" :D :D :D :D
Tādēļ ta vajaga rādīt tādu mākslu kuru saprot visi, arī datoriķi un pārējie dīkdieņi :grimace:


Principā varētu Tev piekrist. Ja cilvēks nesaprot produktu viņš to nenopirks.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):