forum.gif
Diskusija par fotobloga atmosfēru.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Diskusija par fotobloga atmosfēru.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.09.13 16:28
 citēt
Vēlos iesākt ar to, ka es tāds svētdienas fotogrāfs vien esmu. Ne man pārdesmit gadu pieredzes zem jostas, ne es ar to naudu pelnu un ne man aizrādīt kādam citam par to, kā viņš redz pasauli sev apkārt, jo galu galā - fotogrāfija bieži vien ir subjektīva. Tas, protams, nenozīmē, ka visas fotogrāfijas ir labas un saistošas, bet tas ko es ar to vēlējos pateikt ir, ka man, personīgi, ir problēmas ar to, kā fotoblog regulārie uz apli dročītāji (ne visai veiksmīgs circlejerk tulkojums) smacē, manuprāt, vēljoprojām spēcīgāko Latvijas fotogrāfu mājaslapu.

Kas mani uztrauc visvairāk ir atmosfēra ko rada, lielākoties, pieauguši vīrieši, jau gados, smacējot nost jaunos talantus. Mūžīga košanās forumā, bieži vien nepamatota kritika pie bildēm un kas ir vispārsteidzošākais, šie cilvēki paši pasniedz ļoti garlaicīgus darbus. Ziniet, tādus, kādus JYSK var nopirkt, lai iekarinātu savā modīgajā dzīvoklī pie sienas. It kā jau skaisti, bet tik klišejiski un garlaicīgi, ka gribās vēnas griezt. Otrais paragrāfs, ja doma nav uztverta cenšās pavēstīt vienu, ļoti smagu problēmu fotoblog patstāvīgo apmeklētāju publikā - liekulība.

Es nezinu, vai tā ir administratoru/īpašnieku vaina, ka fotoblog stagnē un smok vazelīna smakā, vai pašu lietotāju vaina, bet kā jau sevi nostiprinājušai lapai, te vajadzētu būt potenciālam attīstīties, bet tā vietā te notiek mūžīgais popularitātes karš. Protams, nav jau tā, ka tā pa lielam nebūtu visur, bet šī lapa ir viens izcils paraugs tam, kas notiek, kad viena lietotāju daļa sevi uzskata par visu zinošiem, gan foto tehnikā, gan kompozīcijā, gan filozofijā. Nekas nav labāks par to, kas ir viņu rokās un atrodās muļķi, kas tam tic.

"Ja nepatīk šeit uzturēties, neuzturies."
-Jau daru, ienāku pāris reizes gadā, nekas nav mainījies, pazūdu.

Un neba jau es risinu diskusiju tikai tāpēc, ka man kādai bildītei ir ielikts del, vai kāds asāks komentārs. Ar to es varu sadzīvot un manu sirdi tas pārāk negrauž, bet lielās devās, kā jau minēju, tā atmosfēra ir vienkārši smacējoša priekš jauniem cilvēkiem. Nezinīšiem vajag palīdzēt, nevis iemīt viņus zemē. Ko tu zini, kas no tā cilvēka, kura motivāciju tu uz visiem laikiem ar savu opresīvo zābaku esi iedzinis zemē var sanākt? Te tā attieksme tāda kā politikā, kur visi karpās lai tikai saglabātu savu vietu augstajā krēslā, nepadomājot par to, ka respekta no citiem pilsoņiem pret viņiem nav nekāda, dēļ viņu sūdīgās izdarības.

Vienmēr jau kāds krāns paliks, bet ko tu tādam padarīsi, man tikai žēl, ka lapas potenciāls ar katru mēnesi aizvien vairāk un vairāk saplok.
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:29
 citēt
/... pieauguši vīrieši..., smacējot nost jaunos talantus.../


--------------------
:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:32
 citēt
Dunnox:Vēlos iesākt ar to, ka es tāds svētdienas fotogrāfs vien esmu. Ne man pārdesmit gadu pieredzes zem jostas, ne es ar to naudu pelnu un ne man aizrādīt kādam citam par to, kā viņš redz pasauli sev apkārt, jo galu galā - fotogrāfija bieži vien ir subjektīva. Tas, protams, nenozīmē, ka visas fotogrāfijas ir labas un saistošas, bet tas ko es ar to vēlējos pateikt ir, ka man, personīgi, ir problēmas ar to, kā fotoblog regulārie uz apli dročītāji (ne visai veiksmīgs circlejerk tulkojums) smacē, manuprāt, vēljoprojām spēcīgāko Latvijas fotogrāfu mājaslapu.

Kas mani uztrauc visvairāk ir atmosfēra ko rada, lielākoties, pieauguši vīrieši, jau gados, smacējot nost jaunos talantus. Mūžīga košanās forumā, bieži vien nepamatota kritika pie bildēm un kas ir vispārsteidzošākais, šie cilvēki paši pasniedz ļoti garlaicīgus darbus. Ziniet, tādus, kādus JYSK var nopirkt, lai iekarinātu savā modīgajā dzīvoklī pie sienas. It kā jau skaisti, bet tik klišejiski un garlaicīgi, ka gribās vēnas griezt. Otrais paragrāfs, ja doma nav uztverta cenšās pavēstīt vienu, ļoti smagu problēmu fotoblog patstāvīgo apmeklētāju publikā - liekulība.

Es nezinu, vai tā ir administratoru/īpašnieku vaina, ka fotoblog stagnē un smok vazelīna smakā, vai pašu lietotāju vaina, bet kā jau sevi nostiprinājušai lapai, te vajadzētu būt potenciālam attīstīties, bet tā vietā te notiek mūžīgais popularitātes karš. Protams, nav jau tā, ka tā pa lielam nebūtu visur, bet šī lapa ir viens izcils paraugs tam, kas notiek, kad viena lietotāju daļa sevi uzskata par visu zinošiem, gan foto tehnikā, gan kompozīcijā, gan filozofijā. Nekas nav labāks par to, kas ir viņu rokās un atrodās muļķi, kas tam tic.

"Ja nepatīk šeit uzturēties, neuzturies."
-Jau daru, ienāku pāris reizes gadā, nekas nav mainījies, pazūdu.

Un neba jau es risinu diskusiju tikai tāpēc, ka man kādai bildītei ir ielikts del, vai kāds asāks komentārs. Ar to es varu sadzīvot un manu sirdi tas pārāk negrauž, bet lielās devās, kā jau minēju, tā atmosfēra ir vienkārši smacējoša priekš jauniem cilvēkiem. Nezinīšiem vajag palīdzēt, nevis iemīt viņus zemē. Ko tu zini, kas no tā cilvēka, kura motivāciju tu uz visiem laikiem ar savu opresīvo zābaku esi iedzinis zemē var sanākt? Te tā attieksme tāda kā politikā, kur visi karpās lai tikai saglabātu savu vietu augstajā krēslā, nepadomājot par to, ka respekta no citiem pilsoņiem pret viņiem nav nekāda, dēļ viņu sūdīgās izdarības.

Vienmēr jau kāds krāns paliks, bet ko tu tādam padarīsi, man tikai žēl, ka lapas potenciāls ar katru mēnesi aizvien vairāk un vairāk saplok.


Čipsi, čipsi! Kur ir mani čipsi... :D
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:32
 citēt
talavietis:/... pieauguši vīrieši..., smacējot nost jaunos talantus.../


--------------------
:face-devil-grin:


Fu, tēvaini! Būtu kaunējies par savām JYSK bildēm! :haha:
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:32
 citēt
skrienu pēc aļus! Aļus, kur tu esi? :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:34
 citēt
"Jaunie talanti" varbūt nebija pareizā vārdu izvēle, bet lai paliek kā ir. Jaunie censoņi būtu bijis precīzāk. Bet nu lūk, pietiek paiet piecām minūtēm un notiek tieši tas, ko es jau paredzēju. Skumji un smieklīgi.
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:35
 citēt
Dunnox:fotoblog stagnē un smok vazelīna smakā


:cry:
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:37
 citēt
Alibaba:
Dunnox:fotoblog stagnē un smok vazelīna smakā


:cry:
vazelĪNS PEDERASTIEM MUMS NAFTALĪNS
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:40
 citēt
UldisMuzikants:Eju skatīt pacienta bildes!


Ejam gan! Pacients sācis publicēties pirms 4 gadiem un pa šo laiku ticis līdz tādai www.fotoblog.lv... nu skumji ko lai saka, vai nu negrib neko vai lielais slinkums, kas to lai zina.
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:45 labots
 citēt
Dunnox:"Jaunie talanti" varbūt nebija pareizā vārdu izvēle, bet lai paliek kā ir. Jaunie censoņi būtu bijis precīzāk. Bet nu lūk, pietiek paiet piecām minūtēm un notiek tieši tas, ko es jau paredzēju. Skumji un smieklīgi.


Pedagoģijas pamatā ir jaunā censoņa garīgi morāla salaušana un kropļošana. Tikai tā tas spēj mainīt savu uztveri uz citu, daudz sarežģītāku.

Fotogrāfijā vēl ir svarīgi būt ar iekšām - agri celties (ainavbildētājiem) vētras un lietusgāzes laikā būt pareizajā vietā, vislielākajā salā skriešus braukt bildēt, stiept vislielāko statīvu, vislielāko fotoaparātu pāris kilometrsu šādu nepatīkamu laikapstākļu varā.

Reportāžas un cilvēku žanra bildētājam arī jābūt garā stipram - var dabūt pa seju no smukā modeļa, kas parkā piedzēries guļ. Vai arī kāzu viesi var iedot pa seju, kad apdzērušies. Ir jāspēj tos savākt kopbildē un kā ģenerālim šo lielo cilvēku kopumu komandēt, izklaidēt un smīdināt.

Un mēs to daram, gan mainam uztveri jaunajiem censoņiem. Gan norūdam tiem garu!
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:48
 citēt
Fotoblog circlejerk darbībā. Neviens nav kārtīgi izlasījis pat pirmo teikumu/rindkopu. Doma, ka es te nepublicējos visiem ir galīgi sveša, jo kur tad citur, ja ne šeit. Zaudējis vien es esmu un dodos uz durvīm. Veiksmīgu turpmāko dienu, nodošos savam slinkumam.

P.S. Četros gados fotoblog dizains nav mainījies ne drusku. Nelabo to, kas nav salauzsts? Nu varbūt, nav jau tik traki, dizains ir ok, bet kaut ko par otrajā rindkopā pieminēto liekulību pavēsta gan.
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:51
 citēt
Dunnox:Fotoblog circlejerk darbībā. Neviens nav kārtīgi izlasījis pat pirmo teikumu/rindkopu. Doma, ka es te nepublicējos visiem ir galīgi sveša, jo kur tad citur, ja ne šeit. Zaudējis vien es esmu un dodos uz durvīm. Veiksmīgu turpmāko dienu, nodošos savam slinkumam.

P.S. Četros gados fotoblog dizains nav mainījies ne drusku. Nelabo to, kas nav salauzsts? Nu varbūt, nav jau tik traki, dizains ir ok, bet kaut ko par otrajā rindkopā pieminēto liekulību pavēsta gan.


Man no sākuma šķita, ka mēs šeit jaunkundzi apceļam (pēc profila bildes spriežot), bet izrādās, ka nē: "Zaudējis vien es esmu un dodos uz durvīm". :amazing:
avatar
Publicēts: 21.09.13 16:56 labots
 citēt
Vaards:
Dunnox:"Jaunie talanti" varbūt nebija pareizā vārdu izvēle, bet lai paliek kā ir. Jaunie censoņi būtu bijis precīzāk. Bet nu lūk, pietiek paiet piecām minūtēm un notiek tieši tas, ko es jau paredzēju. Skumji un smieklīgi.


Pedagoģijas pamatā ir jaunā censoņa garīgi morāla salaušana un kropļošana. Tikai tā tas spēj mainīt savu uztveri uz citu, daudz sarežģītāku.

Fotogrāfijā vēl ir svarīgi būt ar iekšām - agri celties (ainavbildētājiem) vētras un lietusgāzes laikā būt pareizajā vietā, vislielākajā salā skriešus braukt bildēt, stiept vislielāko statīvu, vislielāko fotoaparātu pāris kilometrsu šādu nepatīkamu laikapstākļu varā.

Reportāžas un cilvēku žanra bildētājam arī jābūt garā stipram - var dabūt pa seju no smukā modeļa, kas parkā piedzēries guļ. Vai arī kāzu viesi var iedot pa seju, kad apdzērušies. Ir jāspēj tos savākt kopbildē un kā ģenerālim šo lielo cilvēku kopumu komandēt, izklaidēt un smīdināt.

Un mēs to daram, gan mainam uztveri jaunajiem censoņiem. Gan norūdam tiem garu!


1. No kurienes tāds uzskats?

2. Kāda runa, bet tas nemaina to, ka tā bilde var izrādīties sūds. Tas, kas tiek darīts lai tiktu pie fotogrāfijas var būt izcils stāsts, bet galu galā, ja tā fotogrāfija ir mēsls, tad tas, kā tu pie viņas tiki, nedod tiesības uzskatīt sevi par kādā veidā pārāku.

3. Punkts #2.

Gara norūdīšana caur internetu, smieklīgi. Uztveres maiņa. Ar ko? Lielākoties vienkārši noliekot cilvēku pie vietas un neparādot pat "pareizajā" virzienā?

Muļķīgs arguments. Tough love variants, kurš es neredzu, ka šeit darbotos.

Personīgi apvainojumi šeit neies cauri. Šeit runa nav par mani.
avatar
Publicēts: 21.09.13 17:09
 citēt
Neesmu redzējusi nepamatotu kritiku, ja nu tikai tos "Vau, cik smuka bildīte", kuru liek daži pasažieri gandrīz visām fotogrāfijām pēc kārtas. UN no tādiem jāmūk pa gabalu!

Esošā kritika ir subjektīva un tas ir pilnīgi normāli - nu NAV etalona 1 kg fotogrāfijas! Ja ir runa par brēcošiem tehniskiem brāķiem - jaunais censonis, saskatījies internetā visādus mēslus, uzskata par baigo mākslu, kaut nav neko ne mācījies, ne lasījis ne 5 minūtes. UN tad to arī uzskata par nepamatotu kritiku ... Būtu labāk iekausījies tais lielajos onnkās ;-ppp

Ja nervi tik vāji - tad nekas cits neatliek kā vecā labā metode - iet pie privātskolotāja/kritiķa.....

Es tik brīnos par šāda veida žēlabām, kas te uzpeld ik pa brīdim ... Jaunā paaudze taču ir uzaugusi šai nežēlīgajā internetvidē - tiešām joprojām nav norūdījusies?

Jā - un "tiek iedzīts zemē" tikai tāds, kurš par aizrādījumiem par acīmredzamu brāķi atcert "ej paskaties pats uz saviem sū***" ....
avatar
Publicēts: 21.09.13 17:21
 citēt
UldisMuzikants:Vecīt, kāpēc neuztver to visu kā labsirdīgu pazobošanos? Fotoblog uztveru kā klubiņu, kur sanākam nolaist tvaiku, parādīt viens otram bildēs, ko esam dienā redzējuši.
Dizains ir labs, man teiksim, netīk, ka draugiem.lv maina dizainu, tas paliek sarežgītāks. Vai , ka katram fotoaparātam pogu izvietojums mazliet mainās, līdz ar to nav iespējams vienādi darboties ar vairākiem.


Tāpēc, ka pēc kāda brīža, viens no otra vairs nav atšķirams. Saproti, emocijas interneta vidē diezko labi netulkojās. Kā jau teicu, dizainam tiešām na ne vainas, ņemot vērā to, cik viņš ir vecs.

dansiga:Neesmu redzējusi nepamatotu kritiku, ja nu tikai tos "Vau, cik smuka bildīte", kuru liek daži pasažieri gandrīz visām fotogrāfijām pēc kārtas. UN no tādiem jāmūk pa gabalu!

Esošā kritika ir subjektīva un tas ir pilnīgi normāli - nu NAV etalona 1 kg fotogrāfijas! Ja ir runa par brēcošiem tehniskiem brāķiem - jaunais censonis, saskatījies internetā visādus mēslus, uzskata par baigo mākslu, kaut nav neko ne mācījies, ne lasījis ne 5 minūtes. UN tad to arī uzskata par nepamatotu kritiku ... Būtu labāk iekausījies tais lielajos onnkās ;-ppp

Ja nervi tik vāji - tad nekas cits neatliek kā vecā labā metode - iet pie privātskolotāja/kritiķa.....

Es tik brīnos par šāda veida žēlabām, kas te uzpeld ik pa brīdim ... Jaunā paaudze taču ir uzaugusi šai nežēlīgajā internetvidē - tiešām joprojām nav norūdījusies?

Jā - un "tiek iedzīts zemē" tikai tāds, kurš par aizrādījumiem par acīmredzamu brāķi atcert "ej paskaties pats uz saviem sū***" ....


Redz, atkal. Tu uzskati, ka es žēlojos? Es risinu diskusiju. Pēdējie komentāri ir labi. Ja es žēlotos, es žēlotos par to, ka pie manām bildēm tiek atstāts kas negatīvs. Par to es nežēlojos, es ļoti labi saprotu, ka uzskati atšķirās un katram patiks kas mazliet cits. Tas mani neuztrauc it nemaz.

Man vienkārši šķiet savādi, cik ļoti elitāra attieksme ir šeit. Nepatīk? - ej pie privātskolotāja/kritiķa. Protams, visiem ir gana naudas, lai to izdarītu. Es uzskatu, ka fotoblog ir kā maza, maza sava pasaulīte, bet diskusijas mērķis ir likt padomāt par to, vai tiešām jūs uzskatāt, ka fotoblog tādai mazai pasaulītei vajadzētu palikt? Ja atbilde, lielākoties ir jā, tad diskusija ar to arī principā tiek beigta, jo, ja ir labi kā ir, tad, kāpēc gan nē? Nenāku es te revolucionizēt fotoblog, es tikai pavēstu savu viedokli, to kā es, no malas, redzu fotoblog.
avatar
Publicēts: 21.09.13 17:24
 citēt
Kāda runa, bet tas nemaina to, ka tā bilde var izrādīties sūds. Tas, kas tiek darīts lai tiktu pie fotogrāfijas var būt izcils stāsts, bet galu galā, ja tā fotogrāfija ir mēsls, tad tas, kā tu pie viņas tiki, nedod tiesības uzskatīt sevi par kādā veidā pārāku.


Pilnīgi pareizi!
Bet skaties uz to visu no otras puses - lai iegūtu labo bildi, iespējams jāceļas agri no rīta... Katru sestdienu. Jāpārvar sievas/draudzenes zāģis par mājās nebūšanu, jābrauc. Protams, pacientiem varētu būt interesanti palasīt visu grūtību kopumu kā tiki pie labās bildes: sākot no tukšo pudeļu lasīšanas fotoaparāta iegādei, agro celšanos, trīs kašķīgu sievu nomaiņu - un beidzot ir nobildēts šis staltais pīļu bars saullēkta gaismā!

Ar ko? Lielākoties vienkārši noliekot cilvēku pie vietas un neparādot pat "pareizajā" virzienā?

Tieši tā! Normāls fotobloga iemītnieks pateiks, ka bilde ir sūds pussekundes laikā. Vairāk nevajag. Ja bildē kaut kas ir, tad jau nepieciešams ilgāks laiks.

Tā ir liela cieņa, ja sūdam tik pierakstīts "del", nevis vienkārši to pat nevare vaļā. Jo apskatot Tavas bildes (visi apskatījās), 80% ir sūdi pat vispār tās neattaisot, atverot vaļā, ek, šis pieņēmums pastiprinās - jo nezin kamdēļ esi iedomājies, ka bildējot ar vissūdīgāko Heliosu bildei rodas papildus vērtība. Tagad tev to saku - tas ir debīli (ja neviens vēl nav Tev atklājis šo patiesību).
avatar
Publicēts: 21.09.13 17:27 labots
 citēt
Autors būs aizgājis pa zilo pārtraukto līniju...





lielāka izmēra bilde šeit: www.fredmiranda.com...
avatar
Publicēts: 21.09.13 17:33
 citēt
Var aiziet arī bez nauadas pie privāta skolotāja/kritiķa - vaja tikai rakt :-)

Šeit daudzi neraksta izvērstu kritiku tāpēc, ka tie jaunie censoņi TIK labi prot atcirst, ka pāriet jelkāda vēlme kaut ko rakstīt izvērsti. Bet ja kādam ir vēlme - tas kaut vai uzraksta vēstulīti tā'dam kura viedoklis ir svarīgs, ar jautājumu un, domāju, ka tad viņam arī tiek atbildēts un pastāstīts smalkāk.
avatar
Publicēts: 21.09.13 17:38
 citēt
Sapper:Autors būs aizgājis pa zilo pārtraukto līniju...





lielāka izmēra bilde šeit: [url=http://www.fredmiranda.com/forum/topic/861087


Nē,]http://www.fredmiranda.com/forum/topic/861087

Nē,[/url] autors šobrīd ir HDR bedrē (tikai HDR vietā viņam ir vecais labais Helios).
avatar
Publicēts: 21.09.13 17:55
 citēt
valtscibals.tumblr.com

Viss ir ok,turpini strādāt un neiespringsti par niekiem !!!

:face-grin:
avatar
Publicēts: 21.09.13 18:17 labots
 citēt
Da nespringsti , viss ir tā kā tam jābūt :) Liekas jocīgi vaine. Tev bilduki gana interesanti un stilīgi kā RETI KURAM jaunajam. Diemžēl. Problēma tā ka vacākai paaudzei viņai jau savs laiks pagājis ar gadiem PIEROD visu izmēģiina un atrod priekš sevis kautko vienu IEMĪĻOTU un tā ar ņemas. Tas tā tīri normāli un dabiski , kas IR PROBLĒMA tad tas ka jaunā paaudze TIKO SĀKUSI jau ir 1:1 tieš tāda pati tāda "Nogurusi" neko radosu vai interesatu JAUNU redīt nespējīga NEPAVELKOŠA. Blogs jau tikai KOPĒJ0 tendenču spogulis. DZĪVAJĀ jau tā parādās vēl spilgtāk , zini cik garlaicīgi un nožēlojami skatīt JAUNU autoru darbuss kuros nav PILNĪGI NEKAS nedz jauns nedz interesants un burtiski visi kā viens gatavi apgalvot ka "Mani dabi LĪDZĪGI KĀ xxxxxxx" tam tur tajā galerijā veikalā vai vēl kaut kur UN TAS MAKSĀ MILJONUS ! Ar domu motīvu "Man ar DRĪZ maksās miljonus"! SKUMJI bet tādus darbus pat JYSK netirgos par citām "Prestižākām" vietām nemaz nerunājot. Tāda nu ir kopējā SKUMJĀ aina kad "Modē" mums tikai "vēji Pareizi atdarinājumi" un "Dzīves norieta saulrieti" . Jāsaka pirms gadiem 30 bija DAUDZ daudz interesantāk , cilvēki eksperimentēja radoši ālējās un citādi mēģināja izpausties , un MAN un daudziem citiem JAUNAJIEM bija intrese vieniem pievienoties. SKUMJI bet mūsdienās tas palicis tās pašas paaudzes ~50 stils , JAUNIE nav spējīgi neko citu kā "Vaji atdarināt" un ar to lepojās augt un PIEVIENOTIES kādam viņiem NAV INTERESES jo šaurā redzesloka dēļ viņiem liekas ka VIS JAU SASNIEGTS drīz tik SLVA jāsagaida un nāk lielais kāposts :) Gluži nav ka PAVISAM nav ir kādi 3-4 arī blogā SPĒJĪGI jaunie par ko man prieks , pārējos pat SEX neiedvesmo jo "Biznes jātaisa". Kur nav IEDVESMAS tur nav rezultāta.
avatar
Publicēts: 21.09.13 18:28
 citēt
Dunnox:

palasi calis.lv :face-wink:. tur arī brīžiem karsti iet :grimace:
avatar
Publicēts: 21.09.13 18:32
 citēt
kad aiziet runa par paaudzēm,uzreiz atceros kā Šmulders Ogres maratonā izcirta modernus konceptuāļus kā bērnus.
avatar
Publicēts: 21.09.13 18:37 labots
 citēt
Rolands66:kad aiziet runa par paaudzēm,uzreiz atceros kā Šmulders Ogres maratonā izcirta modernus konceptuāļus kā bērnus.


Tie bija VĀJI konceptuāli , no "Vārguļu alianses". Exsistē arī SPĒCĪGI konceptuāli kuriem "izrādīšanās" nav nepieciešama viņiem KONCEPTS sakņojās dzīvesveidā . Principā kā pats Šmulders. Nevar cilvēks kurš "Raustās pa dzīvi" radīt spēcīgu konceptuālu sistēmu. TIKAI vājus atdarinājumus un ATRAUGAS.
avatar
Publicēts: 21.09.13 18:40
 citēt
No vienas puses varu autoram piekrist par 124%.
Taču no otras puses jāatzīst, ka nav jau ko smacēt.:-) Nav jau to jauno talantu..:-( ..un tas visā tajā padarīšanā ir visskumjakais, ka es ar lielu prieku kādu pasmacētu, Oliss, kādu labprāt padedzinātu, bet nav jau ko.:-( Drīzāk ir otrādi, atnāk nejēga, paņem līdzi vēl sev līdzīgos un tik sāk noteikt "fotobloga standartu", kas ir zemāks par jebkuru sliksni.
Bet no trešās puses jaatzzīst, ka šī jau nu nav rigtīgā vieta kur augt, mācīties, attīstīties fotojomā. Gribi zināšanas - ej uz mākslas skolām un akadēmiju. Gribi attīstīties - meklē meistaru pie kura par zelli piestrādāt. ..nu kauč kā tā, manuprāt.
p.s. Ja neesi nevienu bildi pārdevis vismaz tam pašam Tevis necienītajam Yskam, tad nevajag to kritizēt. Pamēģini pats viņiem savas bildes notirgot, tad jutīsi kā spēki zūd.:-) Jebšu Tu mums māksliNIEKS, kurš tikai mākslu, vēlams, moderno bildē? Tad Tev nevis fotoblogā bet gan fotokvartālā jātusē. ..tas kauč kur maskačkā laikam.:-)
avatar
Publicēts: 21.09.13 20:07
 citēt
Dunnox - a Tev smukas acis?
avatar
Publicēts: 21.09.13 20:11
 citēt
kad es šeit sāku, bija pozitīva varāk. Tev ir pilnīga taisnība. Tagad kaut kāds šaura loka klubiņš..
avatar
Publicēts: 21.09.13 20:14
 citēt
Bildes:Dunnox - a Tev smukas acis?


Ko tāda interese par čaļa acīm? :grimace:
avatar
Publicēts: 21.09.13 20:15
 citēt
Nu ja, kā jau parasti- bloga kodola rezignācija :) Bet ja par lietu: Ja humors, tad tam jābūt pietiekoši labvēlīgi saprotamam,nevis jāgaida uz tā paskaidrojumiem.. varbūt. Ja piezīmes, tad konstruktīvas un motivējošas, citādi jebkurā gadījumā secinājums klientam būs viens- cīnieties paši ar sevi. (Tāds vērojums nedaudz no malas) Nekā personīga. Omulīgi savā "zupītē". Raiņa fabula.
avatar
Publicēts: 21.09.13 20:40
 citēt
palaidniex:
Bildes:Dunnox - a Tev smukas acis?


Ko tāda interese par čaļa acīm? :grimace:
fuble... mazajā bildītē pēc meitieša izskatījās... jūtelība ar tāda aizdomīga :(
avatar
Publicēts: 21.09.13 20:57
 citēt
štrunts par bildēm, bet lūdzu, lūdzu nosaukumos latviski katrā vārdā nevajag likt lielo burtu.

par pašu atmosfēru - protams, draudzīgāka būtu jauki, bet tam taču ir domāti amerikāņi.
avatar
Publicēts: 21.09.13 21:16
 citēt
letins:Ja humors, tad tam jābūt pietiekoši labvēlīgi saprotamam,nevis jāgaida uz tā paskaidrojumiem.. varbūt.


Ko darīt jokdarim - intelektuālim, piemēram šim twitter.com... , ja viņa jokus lasa ne tikai cilvēki ar smadzenēm, bet arī menti un citi ar pelēkās vielas deficītu sirgstošie?
Ķipa visu līdzināsimm pēc vidējā statistiskā bāliņa?
avatar
Publicēts: 21.09.13 21:36
 citēt
Sapper: Ko darīt jokdarim -....

Vai visi "meesli" jāsalasa? :)
avatar
Publicēts: 21.09.13 21:44
 citēt
letins:Nu ja, kā jau parasti- bloga kodola rezignācija :) Bet ja par lietu: Ja humors, tad tam jābūt pietiekoši labvēlīgi saprotamam,nevis jāgaida uz tā paskaidrojumiem.. varbūt. Ja piezīmes, tad konstruktīvas un motivējošas, citādi jebkurā gadījumā secinājums klientam būs viens- cīnieties paši ar sevi. (Tāds vērojums nedaudz no malas) Nekā personīga. Omulīgi savā "zupītē". Raiņa fabula.


Sapraatiigi cilveeki sanjem arii sapraatiigu kritiku.
avatar
Publicēts: 21.09.13 22:06
 citēt
Vards Sapraatiigi cilveeki sanjem arii sapraatiigu kritiku.
Tas tiesa. Ja tā ir saprātīga.
avatar
Publicēts: 21.09.13 22:47
 citēt
"smok vazelīna smakā"

Dienas citāts, ievēroja kāds?
avatar
Publicēts: 21.09.13 22:47
 citēt
Lunis: "Tie bija VĀJI konceptuāli , no "Vārguļu alianses". Exsistē arī SPĒCĪGI konceptuāli kuriem "izrādīšanās" nav nepieciešama viņiem KONCEPTS sakņojās dzīvesveidā " (c).
Ļoti precīzi. Un vārguļi ir, manuprāt, tāpēc, ka nevēlās strādāt. Ar sevi. Apzināti, regulāri.
Tā saku, vēl būdams deviņpadsmitā septembra vakara iespaidā, atceroties LMA diplomdarbu autorus, viņu draugus. Viņiem ir stingrs pamats zem kājām, zināšanas un jau izteikti profesionāla varēšana. Arī foto jomā tikai tādiem ir nākotne (aksioma).
Tas, par ko F/blogā putojās daži "Pro" recenziju klabinātāji, ir tikai kā sīka draza upē palu laikā.
avatar
Publicēts: 21.09.13 22:50
 citēt
Mani vairāk uztrauc ,cik ātri strādā mans procesors galvā,lai ieraudzītu kadru,blakus efektus,defektus,kompozīciju un citas lietas.Ar kuru lai parunā par šo tēmu?
avatar
Publicēts: 21.09.13 23:03
 citēt
ekoists:Mani vairāk uztrauc ,cik ātri strādā mans procesors galvā,lai ieraudzītu kadru,blakus efektus,defektus,kompozīciju un citas lietas.Ar kuru lai parunā par šo tēmu?



ar ļaudīm, kuriem ir līdzīga ātruma datu apmaiņas maģistrāles un tēzauri. :)
avatar
Publicēts: 21.09.13 23:09
 citēt
te pirms kāda laika tika ieteikts manuprāt labs priekšlikums - fotogalerijā pirmās 3-5 dienas nepublicēt tās autoru un piebildīšu klāt - šajās trīs dienās arī liegt autoram atbildēt uz kritiku... tas dotu vairāk objektivitātes vērtējumos un izslēgtu draudzēšanos, čupošanos, :bad_egg:veco ķirbju vai zaļo gurķu apvienības, jo tiktu vērtēta pati bilde, nevis tās kopsakars ar autoru un autora attiecībām ar bloga publiku.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):