forum.gif
Pārdod Bronica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdod Bronica
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 29.06.07 01:35
 citēt
Nāc, iekāp MF pasaulē! :)

Pārdod MF Bronica ETR-Si 645

Koplektācija:
šahta;
pentaprizma;
1 pakaļa;
speedgrip;
trosīte (?)
optika- 75 mm 2,8
teicamā stāvoklī.
šeit varbūt nedaudz vairāk par kameru: www.tamron.com...
Teicams risinājums iesācējam, kam no cipariem ir pumpas un ar 135 ir par maz.
Cena 250 ls


klāt var piepirkt un pasmelt šitās pa 2,50 Ls gabālā
avatar
Publicēts: 29.06.07 01:36
 citēt
varetu aatri aiziet..
avatar
Publicēts: 29.06.07 02:17
 citēt
šī kamera ir bijusi visu laiku labākā priekš iesācējiem -price/performance arī viena karda izmaksas dēl 645 ir mazākas, sanāk vesali 15 kadri. rullīti attīstīt 0,50 ls briežos.
avatar
Publicēts: 29.06.07 08:53
 citēt
cena tavā piedāvājumā no linkā redzamā ļoti atšķiras...
avatar
Publicēts: 06.07.07 14:04
 citēt
Paldies, pārdots!
avatar
Publicēts: 06.07.07 14:12
 citēt
Skatijos pirms paris dienam filmu ''Cherry Crush'' (ja nemaldos) un tur tam dzekinjam bija lidziga kamera. Man shkiet daud zinteresantak neka ar dslr bildet - citas sajutas. :roll:
avatar
Publicēts: 06.07.07 15:15
 citēt
Skatijos pirms paris dienam filmu ''Cherry Crush'' (ja nemaldos) un tur tam dzekinjam bija lidziga kamera. Man shkiet daud zinteresantak neka ar dslr bildet - citas sajutas. :roll:

nu man arī ir tā 6x6 kamera, bilde nav ar kājām gaisā bet sāniski ir spoguļattēlā...ja nav piešauta tā lieta, tad baigi grūti taisni dabūt
avatar
Publicēts: 06.07.07 15:46
 citēt
Skatijos pirms paris dienam filmu ''Cherry Crush'' (ja nemaldos) un tur tam dzekinjam bija lidziga kamera. Man shkiet daud zinteresantak neka ar dslr bildet - citas sajutas. :roll:

nu man arī ir tā 6x6 kamera, bilde nav ar kājām gaisā bet sāniski ir spoguļattēlā...ja nav piešauta tā lieta, tad baigi grūti taisni dabūt


Tur jau tā fīča, bet ja galīgi acis kubā sitas un nevar pierast ir prizma, kas bija arīšajā komplektā un viss nostājas savās vietās...
avatar
Publicēts: 06.07.07 16:27
 citēt
tev tās filmiņas vēl palika?
un viņas der arī 6x6?
tā cena ir lēta vai ir labas filmiņas?
avatar
Publicēts: 06.07.07 17:01
 citēt
tev tās filmiņas vēl palika?
un viņas der arī 6x6?
tā cena ir lēta vai ir labas filmiņas?


Tas ir standarts -120 , tās der 6x4,5; 6x6; 6x7; 6x9
Termiņs 10/2007, stāv ledusskapī, var dabūt 50 gab.
avatar
Publicēts: 06.07.07 17:04
 citēt
Tas ir standarts -120 , tās der 6x4,5; 6x6; 6x7; 6x9
Termiņs 10/2007, stāv ledusskapī, var dabūt 50 gab.
Ļoti reti arī 6X8 cm.
avatar
Publicēts: 07.07.07 01:15
 citēt
varētu padomāt, ka oktobrī tās filmas ķip digitāli pašiznīcināsies :)

a kas Tev Viestur nepatīk tām agfām? es savu 50 kasti pāri pusei esu izbliezis un ļoti patīk (grauda nav, krāsas super, diapazons ar) - vilšanās bija tikai 6x9 uzliekot polarizācijas filtru kas uz cipariem labu labais a uz filmas pakaļā gan izšķirtspēja gan krāsas - nav pat ideju skaidrojumam

musco..... kameru rokā turējis esi, bet izbildējis max 1-2 filmas ne?
avatar
Publicēts: 07.07.07 09:20
 citēt
vienu filmu, bet tāpati itka sačakarēta, jo tāda bija tā filmas uzbūve
gribas jau pieķerties, bet filmiņas arī vajag nopirkt, bet manā pilsētā tādas neesmu redzējis
avatar
Publicēts: 09.07.07 10:39
 citēt
Tu laikam esi profesionāls fotogrāfs, ka tādas pērles spēj bārstīt. Kur pie Tevis var nobildēties ar mērkaķīti?


Vis ticamak tas bija CPL ne LPL filtrs, CPL ir priekš AF un digām pārsvara, Bet LPL priekš MF .
avatar
Publicēts: 09.07.07 11:30
 citēt
Tu laikam esi profesionāls fotogrāfs, ka tādas pērles spēj bārstīt. Kur pie Tevis var nobildēties ar mērkaķīti?


Vis ticamak tas bija CPL ne LPL filtrs, CPL ir priekš AF un digām pārsvara, Bet LPL priekš MF .


There are two types of polarizing filters available — linear or circular. Linear polarizers are more effective and less expensive than circular ones. But circular polarizers are needed with just about any camera that has a through-the-lens metering system, or autofocus.

The reason for this is that both of these systems use semi-silvered mirrors to siphon off some of the light coming though the lens. If that light is linearly polarized it renders either the metering or the autofocus ineffective. This means that you're going to have to buy circular polarizers unless you're shooting with a pre-1970's camera, or a view camera.
avatar
Publicēts: 09.07.07 11:38
 citēt
waahahhaahhaahhahahah :D

+ sandijs

:D
laaapssssss ....
gardi nosmeejos par meerkajiiti :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):