forum.gif
Bloga vasaras plenērs (SPAM)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Bloga vasaras plenērs (SPAM)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 15
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.07.07 14:11
 citēt
Problēma ir aspektā, ka dienā ir 1 reiss, kas Kandavā ir 9:35 no rīta. Atpakaļejošais der, bet līdz turienei pēc darba ir problēma.


Jātiek līdz Kuldīgai. KUldīga (15:30)- Kandava (16:40), ja runa ir par 27.jūliju.
Svētdien Kandava 15:40... līdz pašai Aizputei :)


Problēma Liepājniece ir iekš tā, ka viņa nevar paspēt laicīgi nokļūt Kandavā, jo tiek tikai pēc darba. Taču viņa var braukt no Liepājas ar Talsu autobusu līdz Sabilei un tur jau kāds aizbrauks pakaļ. Paspēs tieši laikā uz čupošanos :lol: !
avatar
Publicēts: 11.07.07 14:19
 citēt
Bet kas notiksies tad, ja plenēra dienās būs tik burvelīgs laiks kā tagad? :?
avatar
Publicēts: 11.07.07 14:25
 citēt
Kāda vaina laikam? Vismaz necepina ārā!
avatar
Publicēts: 11.07.07 15:02
 citēt
Crex! gribeetu redzeet kaa tu sadaa laikaa guleetu teltii!
avatar
Publicēts: 11.07.07 15:03
 citēt
Katre būs pieejama? Lai zinu kur jābrauc...
avatar
Publicēts: 11.07.07 15:04
 citēt
:D :D Ta nu gan sasmīdināji! Esmu gulējis teltī, kad ir knapi virs nulles un viss ok!
avatar
Publicēts: 11.07.07 15:05
 citēt
galvenais lai nav lietus un nebūtu bail vilkt laukā fočīgo.
avatar
Publicēts: 11.07.07 16:00
 citēt
galvenais lai nav lietus un nebūtu bail vilkt laukā fočīgo.
fočīgo točna nebūs bail vilk laukā :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 11.07.07 16:45
 citēt
god damit... kur lai dabuu pilngadiigo? :?: :?: :?: :s
avatar
Publicēts: 11.07.07 17:13
 citēt
:D :D Ta nu gan sasmīdināji! Esmu gulējis teltī, kad ir knapi virs nulles un viss ok!


arī zem nulles ir ok .. rekords laikam ir - 10 man .. :p galvenais lai norm guļammaiss (nav pirkts maksimā pa 2.99 :D ) un paklājiņš uz kura gulēt ( var arī maksimā pa 2.99 :D ) ..
avatar
Publicēts: 11.07.07 17:19
 citēt
god damit... kur lai dabuu pilngadiigo? :?: :?: :?: :s


Nepareizi formulē nepieciešamību :roll: . Paņemiet lūdzu kāds Krisjani sava paspārnē, esiet taču līdzjūtīgi! Nepilngadīgais puisis arī vēlas apgūt kādas zināšanas, iegūt jaunus paziņas vai draugus. Es to varētu izdarīt, taču neatradīšos tur no A-Z.
avatar
Publicēts: 11.07.07 18:13
 citēt
Ziniet, es te par to nepilngadīgo būšanu domāju. Tomēr nepazīstamu cilvēku ņemt "paspārnē" ir baiga atbildība, ja vēl tas tiek darīts oficiāli. Laikam jau esmu pietiekami daudz ar nepilngadīgiem pieredzējusi, lai to saprastu + pati par pāris tādiem esmu ikdienā atbildīga... takšo - lūdzu piedodiet tie pāris, kuri gribēja ar mani kopā braukt:( Es pati esmu neprognozējama un negribu būt atbildīga par kādu Kandavā, ja pati izdomāju norauties un aizlaist uz mežu tārpus fočēt līdz 5 rītā.
avatar
Publicēts: 11.07.07 18:16
 citēt
Ja pa nakti tiek bildēti tārpi - I am in! Lūdzu padot ziņu tādā interesantā pasākumā vēlētos piedalīties... :)
avatar
Publicēts: 11.07.07 20:16
 citēt
Crex, viens otram pieturēsiet lukturīti? :D
avatar
Publicēts: 11.07.07 22:19
 citēt
arī man derētu pilngadīgais! Lūdzu atsaucaties! Būšu ļoti paklausīgs, iztikšu bez alko un citām figņām, gribu vnk tur pabūt, iegūt jaunas zināšanas un pieredzi! Lūdzu, kāds labais/ā fotoblogeri/e, izpalīdzat jaunam censonim! :)
ja kas tad lūdzu privāto ziņu, vai e-pastu uz sv_l@inbox.lv
avatar
Publicēts: 11.07.07 22:23
 citēt
dažreiz visam, kam vien vajag, pietiek ar mēnesgaismu :P
avatar
Publicēts: 11.07.07 22:28
 citēt
Tā tā tā
Krampe?
A kuri tavi nepilngadīgie paliek ārpusē?
Nu tipa ko vajag savākt?
avatar
Publicēts: 11.07.07 22:47
 citēt
priv msg ZG
avatar
Publicēts: 11.07.07 23:03
 citēt
OOOO
ZG ir ieintriģēts

private msg
;-)
avatar
Publicēts: 12.07.07 08:15
 citēt
Krampe - labi, ka pateici! atcerējos, ka 30. jūlijā ir pilnmēness, tāpēc naktī, ja būs labs un bez mākoņiem laiks, varēs pabildēt naktī, kā piemēram:
www.seekingfocus.com...
vai
www.seekingfocus.com...
avatar
Publicēts: 12.07.07 08:20
 citēt
Tie blogeri, kuriem 15 - 18 un kuriem nav tā ļoti nepieciešamā pilngadīgā aizbildņa ... bik paciešas līdz piektdienas vakaram... paskatīsim kā līdzēt šo jautājumu atrisināt (vēl neko stingri nesolot)
...
Tos, kuriem ir aktuāls šis lūdzu atsūtīt privātu ziņu šeit uz Kawazoe pastkasti
avatar
Publicēts: 12.07.07 09:26
 citēt
Krampe - labi, ka pateici! atcerējos, ka 30. jūlijā ir pilnmēness, tāpēc naktī, ja būs labs un bez mākoņiem laiks, varēs pabildēt naktī, kā piemēram:
www.seekingfocus.com...
vai
http://www.seekingfocus.com/photo/archive/untitled-pier-study-3


Da ne suuda nekas taads nesanaaks, jo pilnmeeness tagad nav redzams naktiis... augustaa mosh varees redzeet, bet veel jau nevar..
avatar
Publicēts: 12.07.07 09:40
 citēt
tas ir kā? mēness mūsu pusē neparādās, ja jau nekas nesanāks? es kaut kā neesmu pamanījis..kas šis pa pretējo puslodi tusē? vot neraža!
avatar
Publicēts: 12.07.07 09:41
 citēt
tas ir kā? mēness mūsu pusē neparādās, ja jau nekas nesanāks? es kaut kā neesmu pamanījis..kas šis pa pretējo puslodi tusē? vot neraža!


arpraac, cik naktis ceriibaa neesmu nokliidis, bet taa arii meenesi neesmu sagaidiijis :(
avatar
Publicēts: 12.07.07 10:24
 citēt
izrekinat nevar kaut kaa - kad buus vai nebus redzams? orbita tak zinama vai nea ?
avatar
Publicēts: 12.07.07 10:33
 citēt
aa.usno.navy.mil...

Ja kads nezina : Riga - 56° 57' 00" N 024° 06' 00" E
Paareejos datus domaaju, ka zinat :)

Shonakt 4os bija burviigs, pavisam jauns meenes sirpis.

P.S. Dati par 27o datumu
=========

Sun and Moon Data for One Day

The following information is provided for Riga (longitude E24.1, latitude N57.0):

Friday
27 July 2007 Universal Time + 2h

SUN
Begin civil twilight 03:18
Sunrise 04:12
Sun transit 12:30
Sunset 20:47
End civil twilight 21:40

MOON
Moonrise 19:21 on preceding day
Moonset 00:02
Moonrise 20:10
Moon transit 22:37
Moonset 01:08 on following day



Phase of the Moon on 27 July: waxing gibbous with 92% of the Moon's visible disk illuminated.

Full Moon on 30 July 2007 at 02:47 (Universal Time + 2h).
avatar
Publicēts: 12.07.07 10:50
 citēt
MOON
Moonrise 19:21 on preceding day
Moonset 00:02
Moonrise 20:10
Moon transit 22:37
Moonset 01:08 on following day


Man pec tiem ipariem neizskataas iipashi ceriigi :)

1os naktii paliek tik normaali tumshs, a meeness jau norieteejis... ;(
avatar
Publicēts: 12.07.07 11:04
 citēt
www.skymaps.com... - Ari labs resurss.

Astrofotgrafeeshanai tagad ir par gaishu anyway. A meenesi vislabaak jau fotografeet tad, kad tas veel zemu pie horizonta, tikko uzlecis. Kad iesils un paliks spozsh - neko vairs nevarees ar vinju pasaakt.

Ja taadas bildes kaa ieprieksh te tika linkotas - tad jau maximaalajaa spozjuma faazee un pie udens.

Depends ko ar to kluci gribat iesakt.
avatar
Publicēts: 12.07.07 11:31
 citēt
nepilngadiigie ko nelasat visu forumu, bet tik blaustaties-Glazers piedavaaja savu pasparni, mekleejiet runaajiet!
avatar
Publicēts: 12.07.07 12:02
 citēt
nu tas džekiņš tieši arī bildē pilnmēnesī un ne tikai pie ūdeņiem, viņš arī bildē citus skatus pilnmēness laikā. bildes jau tiešām neticās, ka bildētas naktī... bet nu jā, slikti, ka šitā mēness ar mums izdarās, nekāda prieka, būs mākslīgais jātaisa..
avatar
Publicēts: 12.07.07 12:27
 citēt




Pilniiga nakts :)
avatar
Publicēts: 12.07.07 12:29
 citēt
cik iztureets?
avatar
Publicēts: 12.07.07 12:34
 citēt
es neatceros. tas ar Mākslas akadēmiju kādas 8 minūtes, pirmā bilde kādas 10 :)
avatar
Publicēts: 12.07.07 19:45
 citēt
Īss ieteikums, kā noformēt savas bildes.
Lūdzu, pēc iespējas cenšamies būt anonīmi.
Tāpēc lūdzu izvairāmies no jebkādiem parakstiem.
Un raksturīgiem rāmīšiem. Un tā tālāk. Un tā joprojām.
Jo bieži vien taču esam gribējuši lai mūsu bildes novērtē pēc iespējas objektīvi, bez iepriekšējām simpātijām vai antipātijām..
Apmēram tāpat kā sacīt jāsaka "čomu" būšana.. Kura reizēm varbūt pat kaitina. Jo zūd ticība, ka bilde tiešām laba Nevis tikai kā draugs draugam pieciniekus iebliež..
Vai ne?
avatar
Publicēts: 12.07.07 19:46
 citēt
Ak jā, runa protams ir par tām bildēm kuras jāņem līdzi uz Kandavu.
Nevis par mēnesi. Vai sauli.
avatar
Publicēts: 12.07.07 23:49
 citēt
runājot par mēnesi, šodien no rīta bija ļoti ass dilstošs mēness (nevis jauns), rīt (nupat jau būs šodien) būs gaidāms tāds pats.

mēnesi dilstošs vai briestošs nosaka vienkārši - sirpim iztēlē pieliek | svītru un tad skatās, vai sanāk "d" vai "b" burts.
avatar
Publicēts: 13.07.07 01:29
 citēt
par lekcijām un lektoriem
patreiz 100% piekrišanu devuši:

Raimo Lielbriedis - melnbaltā fotogrāfija un ainavu (tajā skaitā pilsētainavas) fotogrāfija, divas tēmas, kopā 4*45 min, bet bez plenēra vadīšanas un konsultācijām

Uldis Muzikants - fotogrāfijas tehniskie aspekti, sākot no pašiem pamatiem (un neapejot ziepīšu īpašniekus), "mēs fotografējam gaismu nevis priekšmetu" tā sarunā ar mani teica Uldis un semināra lekcijās viņš teorētiski un praktiski to mācīs darīt fotografējot priekšmetus, ziedus un cilvēkus... izmantojot tās tehniskās iespējas kas ir pieietamas (gan ziepis, gan spogulis), gan tās gaismas iespējas kas būs pieietamas (labas un netiklabas)
lekcija 3 daļās, kopā 4*45 min un plenērs sestdienas vakarā un svētdienas rītā, darbu analīze un konsultācijas par konkrētiem darbiem un jautājumiem

Atkarībā no pieteikušos dalībnieku skaita paredzam iespēju piesaistīt vēl 1 - 2 pasniedzējus.
Bet tas jau ar jūsu, fotoblogeru aktivitāti, piesakoties, patreiz ir krietni saistīts.

Pieteikumiem atlicis laiks --- piektdiena, sestdiena, pirmdiena... pašiem pēdējiem - otrdiena
:)
avatar
Publicēts: 13.07.07 09:36
 citēt
runājot par mēnesi, šodien no rīta bija ļoti ass dilstošs mēness (nevis jauns), rīt (nupat jau būs šodien) būs gaidāms tāds pats.

mēnesi dilstošs vai briestošs nosaka vienkārši - sirpim iztēlē pieliek | svītru un tad skatās, vai sanāk "d" vai "b" burts.


"d" - dilstosh un "p" - pieaugosh arii der. 30ajaa ir pilnmeeness, so pleneera naktiis bus diezgan apaljsh meenesis.
avatar
Publicēts: 13.07.07 13:39
 citēt
Paskaties Kawazoe ir atsevišķi izveidojis tēmu, tieši visi uzskaitīti, kas būs...:))
avatar
Publicēts: 13.07.07 14:07
 citēt
gan jau pedejas dienas vel kads pieteiksies... pagaidam tautas pamaz... :(:(:(
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 15
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):