forum.gif
Pilnmēness priekš Granta
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Pilnmēness priekš Granta
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.10.13 12:44
 citēt
Citagaisma:
Tanzanite:

Paralēles ir tikpat tiešas, kā ar Pikaso u.c. miljonveidīgo darbiem:)))) Šejieniešu vairums, tāpat kā vairums pasaules pilsoņu, uzskatu, ka māksla ir tā, par kuru maksā - un jo vairāk, jo labāk... Man, personīgi, Pikaso ir nozīmīgs tikai ar sava t.s. zilā perioda darbiem... ..un vienalga vai tas ir Stakle, vai tas ir Balčus, Marnics, ..un pagaidām arī "citagaisma", vai tie bija Binde, Brauns, Kundziņš vai Upīts.


Tas viss ne tuvu nav tik triviāli:) Un E = mc kvadrātā.. domā, Einšteina radīts? Ko zini par Teslas brīnumiem? Mākslā tāpat - daudzi attīsta, viens saņem slavu... Neesmu gan veikusi zin.pētījumu par latviešu fotogrāfiju:), bet zinu to, ka latvieši arī fotogrāfijā varētu būt ļoti ļoti nozīmīgi, jo.. vienkārši ir talantīgi...un redz.



Vēl ir nozīmīgi vai šiem darboņiem ir bijis kāds bīdītājs, vai pašiem pādošanas talats gana labi attīstīts bijis vai arī nonākuši kāda gana laba aģenta nagos.... Kā teikt mūsdeinās pat sūdu smukā iepakojumā un nopīarotu izķers kā pīrādziņus....
avatar
Publicēts: 22.10.13 12:46
 citēt
Tad es pareizi saprotu, ja kautkādu tur nezināmu ārzemju konkursu žūrija izvēlas darbus, tad tā nav māksla, jo nepatīk lokālā bloga censoņiem? Un man savi telefona meistardarbi ir jārāda pagalma čaļiem?
avatar
Publicēts: 22.10.13 12:56 labots
 citēt
Tanzanite:

Tas viss ne tuvu nav tik triviāli:) Un E = mc kvadrātā.. domā, Einšteina radīts? Ko zini par Teslas brīnumiem? Mākslā tāpat - daudzi attīsta, viens saņem slavu... Neesmu gan veikusi zin.pētījumu par latviešu fotogrāfiju:), bet zinu to, ka latvieši arī fotogrāfijā varētu būt ļoti ļoti nozīmīgi, jo.. vienkārši ir talantīgi...un redz.


Vispār jau tik tiešām nekā sarežģīta it ka jau nav.:-)
Attiecībā uz darbu pamatā ir trīs komponentes - vērtība, /var teikt arī investīcijpievilcība un likviditāte/ jaunrade un laika rits, kas darbam ir jāiztur, tad tas varbūt arī kļūs par mākslas darbu.
Arī attiecībā uz darba radītāju, cilvēku, arī nekā sarežģīta nav - PR un ražība.:-)

Un tad mēs nonākam pie praktiskā šo vienkāršo padarīšanu izpildījuma, ..ups!;-)
1. Vērtību nosaka pircēji, Latvijā pircēju kas ir gatavi maksāt vairāk par nieka 250$ par bildi gandrīz nav, ja neskaita pašus bildētajus un mājsaimnieces. => Latvijā foto ir bezvērtīgs.
2. Kādus jaunus fotopaņēmienus Latvijā fotogrāfs ir ieviesis, nu tādus, ko citi bildētāji no citām zemēm mēģinātu atdarināt.Visi mūsu fotodarbi ir replikas, mēs esam sekotaji. => Latvijas fotdzīves produkts ir bezvērtīgs, arī no jaunrades viedokļa. Ne Stakle, ne Links nav ne ar ko oriģināli, paskaties uz viņu bildēm, arī uz manējām, un vari teikt, ka pirms 10 gadiem tā bildēja, tas un tas vācietis, anglis vai merikānis. ..bet mēs tik tagad attopam, ka tā var un pat vajag.
3. Laika pārbaudi Latvijas fotodarbiem grūti ir bijis izturēt, jo pirmsakara laiku bildes kolekcijās ārpus Latvijas nenonāca, bet vietējie darbi, ja tādi arī bija pa lielam nepārdzīvoja ne karus, ne okupācijas, ne komunismus un kapitalismus.
=> Latvijas fotodarbi netiek un pamatoti netiek, uzskatīti par mākslas darbiem.
4. PR. Kāds reģionāla, Eiropas vai Globala mēroga PR var būt autoriem, kuru darbi nav pamanīti, un lielākoties aiz to, ka nav jau arī ko pamanīt. Tapat jārēķinās ar to, ka nav Latvijas PR kantoru, kas darbotos vismaz reģionāla līmenī, vietējās galerijas, kā distribūcijas kanāls neorientējas uz foto, un ir gana resursu mazspējīgas, tām jāpelna tagad, un nevis jāieguldās visādās "muļķībās".
5. Autoru ražība arī ir apšaubāma, jo ne viņi zin ko vajaga, ne kā vajag, ne kam vajag. Rezultātā viduvēju darbu ir pa pilnam, bet runāt par mākslinieka ražību nevar.
utt., utjp...
Vispār jau var runāt par kolekcināriem un citām ar fotomākslu saistītam padarīšānām. It kā jau viss ir triviāli, bet kā redzam, tad tās prastās, triviālās lietas mēs vēl nevaram, neprotam, negribam /pasvītrot atbilstošo/ atrisināt. Tad ko runāt par Dievišķo dzirksti, talantu, ko Dievs devis. Einšteinu sadzirdēja, Teslu arīdzan, bet Bērziņu, Kalniņu un Upīti nevar sadzirdēt, jo jebkuram anglim, vācietim, sprancūzim auditorija ir lielāka, un attiecīgi arī lielāka iespēja ka kāds viņu sadzirdēs, saredzēs.
p.s. Ja Tesla dzīvoti mūsdienu Horvātijā nezinu gan vai viņu sadzirdētu.:-) Lai gan tagad es tā nopietni skatos uz autonomo nerģētiku, izmantojot Teslas tvaika turbīniņas.:-)
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:00
 citēt
trollollo:Tad es pareizi saprotu, ja kautkādu tur nezināmu ārzemju konkursu žūrija izvēlas darbus, tad tā nav māksla, jo nepatīk lokālā bloga censoņiem? Un man savi telefona meistardarbi ir jārāda pagalma čaļiem?


Vietējais lokālais blogs nav ne par ko labāks un ne par ko sliktāks par to Sony Avardu. Arī te ir konkursa žūrija, un pat plašākā sastāvā un katru nedēļu ir kāds vinnētājs.
Dansiga ar daudz ko vinnē, cik zinu arī Hameleons visādos konkursos ir visādas prīzes dabūjis, arī Gundega, Links, utt..
Nu un?
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:08
 citēt
Citagaisma:
trollollo:Tad es pareizi saprotu, ja kautkādu tur nezināmu ārzemju konkursu žūrija izvēlas darbus, tad tā nav māksla, jo nepatīk lokālā bloga censoņiem? Un man savi telefona meistardarbi ir jārāda pagalma čaļiem?


Vietējais lokālais blogs nav ne par ko labāks un ne par ko sliktāks par to Sony Avardu. Arī te ir konkursa žūrija, un pat plašākā sastāvā un katru nedēļu ir kāds vinnētājs.
Dansiga ar daudz ko vinnē, cik zinu arī Hameleons visādos konkursos ir visādas prīzes dabūjis, arī Gundega, Links, utt..
Nu un?


Daži cilvēki dzīvo, citi nē... Nu un?
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:11
 citēt
trollollo:

Daži cilvēki dzīvo, citi nē... Nu un?


Un kāds sakars tam ir ar fotogrāfiju?
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:12
 citēt
Tanzānites apgalvojumi "neesmu pētījusi, bet zinu" Ir visai dīvaini. Un to ko viņas zina citiem jāpieņem par patiesību, ko? Tipisks Dansigisms.
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:15
 citēt
VValdis:Tanzānites apgalvojumi "neesmu pētījusi, bet zinu" Ir visai dīvaini. Un to ko viņas zina citiem jāpieņem par patiesību, ko? Tipisks Dansigisms.


Neesmu es pats acīs redzējis šo Tanzanīti, bet nesaprotu, aiz ko akurāt ir jāsāk aprunāt, vērtēt un salīdzināt cilvēks?;-) Jebšu Tu domā, ka es Dansigai tik garas atbildes būtu rakstījis?;-)
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:17 labots
 citēt
VValdis:Tanzānites apgalvojumi "neesmu pētījusi, bet zinu" Ir visai dīvaini. Un to ko viņas zina citiem jāpieņem par patiesību, ko? Tipisks Dansigisms.


Tas ir normāli.
Jo mazāk par lietu zin
jo lielāks spečuks ir.
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:18
 citēt
trollollo:Tad es pareizi saprotu, ja kaut kādu tur nezināmu ārzemju konkursu žūrija izvēlas darbus, tad tā nav māksla, jo nepatīk lokālā bloga censoņiem? Un man savi telefona meistardarbi ir jārāda pagalma čaļiem?


Tur jau tā lieta, ka neviens nezina, kā kauliņi kritīs... ne vietējā, ne lielā mērogā (un tas, manuprāt, tomēr ir labi un veicina kaut jel kādas cerības..). Kaut vai 2012.g.World Press Photo uzvarētāja Paula Hansena bilde... ne velti izraēļi apsūdzēja viņu par it kā bildes situācijas, cik sapratu, viltošanu... Esmu redzējusi mirušus bērnus, bet šī bilde.. jā....... tā.. uztjūnēta tā, ka šaubas tiešām varēja rasties..... vispār ir grūti šobrīd ko rakstīt..
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:18 labots
 citēt
Aiz rakstītā slēpjas cilvēks. Cilvēks kurš klusē ir neizdibināms, bet tiko ver vaļā muti tā tādi brīnumi notiek, ka atliek tik brīnīties.
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:20
 citēt
Tanzanite:
trollollo:Tad es pareizi saprotu, ja kaut kādu tur nezināmu ārzemju konkursu žūrija izvēlas darbus, tad tā nav māksla, jo nepatīk lokālā bloga censoņiem? Un man savi telefona meistardarbi ir jārāda pagalma čaļiem?


Tur jau tā lieta, ka neviens nezina, kā kauliņi kritīs... ne vietējā, ne lielā mērogā (un tas, manuprāt, tomēr ir labi un veicina kaut jel kādas cerības..). Kaut vai 2012.g.World Press Photo uzvarētāja Paula Hansena bilde... ne velti izraēļi apsūdzēja viņu par it kā bildes situācijas, cik sapratu, viltošanu... Esmu redzējusi mirušus bērnus, bet šī bilde.. jā....... tā.. uztjūnēta tā, ka šaubas tiešām varēja rasties..... vispār ir grūti šobrīd ko rakstīt..


Nekas, 2013.gada vorda pressā uzvarēs bilde no Sīrijas. ..un arī par to būs grūti bez emocijām ko rakstīt.
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:23
 citēt
VValdis:Aiz rakstītā slēpjas cilvēks. Cilvēks kurš klusē ir neizdibināms, bet tiko ver vaļā muti tā tādi brīnumi notiek, ka atliek tik brīnīties.


Nu brīnies, kas liedz, bet aiz ko topikā par fotolietam, apspriest diskusijas dalībnieku?
Tu doma, ka es par Tevi nebrīnītos, ja būtu jaunāks un glupāks? Tagad es vienkāršu gribu noskaidrot Tavas rīcības iemeslus..
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:26
 citēt
muļķīši... jums tik iemest provokāciju :D
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:51
 citēt
Citagaisma:
VValdis:Aiz rakstītā slēpjas cilvēks. Cilvēks kurš klusē ir neizdibināms, bet tiko ver vaļā muti tā tādi brīnumi notiek, ka atliek tik brīnīties.


Nu brīnies, kas liedz, bet aiz ko topikā par fotolietam, apspriest diskusijas dalībnieku?
Tu doma, ka es par Tevi nebrīnītos, ja būtu jaunāks un glupāks? Tagad es vienkāršu gribu noskaidrot Tavas rīcības iemeslus..
Nepamatoti apgalvojumi ir baisāki par solījumiem precēt jau nākamājā rītā pēc vētrainas nakts.
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:55 labots
 citēt
VValdis:Nepamatoti apgalvojumi ir baisāki par solījumiem precēt jau nākamājā rītā pēc vētrainas nakts.


Tad kāpēc neparādi šo apgalvojumu nepamatotību, bet apspried cilvēku, kurš tos ir izteicis? Jeb Tev cilvēku aprunāt ir vieglāk, nekā pierādīt apgalvojumu nepamatotību?

Atvaino, ja Tev šķiet, ka mani jautājumi ir nevietā. Taču man šķiet nevietā runāt par cilvēku, un nevis par viņa izteiktajiem apgalvojumiem.
avatar
Publicēts: 22.10.13 13:59 labots
 citēt
Tak izrāvu no kontekksta teikto un ar to nepietiek "neesmu pētījusi, bet zinu" Bez ieprieksējās izpētes, bez izziņas var zināt čurāšanas laiku. tas točno. Ja cilvēks nav uzzinājis bet zina tad saka "pieņemu, ka tas ir tas" un tad kad ir izvirzīta hipotēze tiek uzdoti uzdevumi un tad s''akas izziņas process. Parasti bērni jautā un tā izzina. Bet te ir viena dzimusi ar apgalvojumiem paurī. Smags gadījums. Pats sevi moka un citus nomocījis.
avatar
Publicēts: 22.10.13 14:09
 citēt
VValdis:Tak izrāvu no kontekksta teikto un ar to nepietiek "neesmu pētījusi, bet zinu" Bez ieprieksējās izpētes, bez izziņas var zināt čurāšanas laiku. tas točno. Ja cilvēks nav uzzinājis bet zina tad saka "pieņemu, ka tas ir tas" un tad kad ir izvirzīta hipotēze tiek uzdoti uzdevumi un tad s''akas izziņas process. Parasti bērni jautā un tā izzina. Bet te ir viena dzimusi ar apgalvojumiem paurī. Smags gadījums. Pats sevi moka un citus nomocījis.


Nu nav jau tik traki, manuprāt. Vienkārši jauniņa, ..nu kā tas tur saucās, jaunības maksimālisms un kategoriskums. ..un cik es zinu, tad jaunība ir tas netikums, kas ar laiku pāriet.:-)
avatar
Publicēts: 22.10.13 14:48
 citēt
Man rādās, ka nekādi vairs nav jauna,kā prātā tikai. Domāju, ka pensiju saņem ne pirmo gadu.
avatar
Publicēts: 22.10.13 14:51
 citēt
kopsh diplomeetaa aartiste maacija kaa buus bildeet shauras tumshas telpas nakas gruti uztvert vinjas rakstiito nopietni.
avatar
Publicēts: 22.10.13 14:56 labots
 citēt
imgfoto:kopsh diplomeetaa aartiste maacija kaa buus bildeet shauras tumshas telpas nakas gruti uztvert vinjas rakstiito nopietni.


Tu vienkārši neko nesproti no runām ''sajūtu līmenī'' - tās nāk ne no kaut kādas muļķīgas bāzes bet no ''iedvesmu iekšām'' (tām pašām skaistajām kas svarīgākas par sexygu korpusu).
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:02
 citēt
VValdis:Man rādās, ka nekādi vairs nav jauna,kā prātā tikai. Domāju, ka pensiju saņem ne pirmo gadu.


Ja?;-0 Sasodīts, man šķita pēc tekstiem, ka varētu būt kāda studentīte.. Bet vienalga, tas nav iemesls, lai tēmas vietā apspriest pensionārus un viņu problēmas. ..ir tomēr neliela iespēja, ka arī mēs varētu nodzīvot līdz pensijas vecumam.:-)
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:12 labots
 citēt
Gan Granta, gan Stakles darbi man personīgi patīk, bet ne visi. Runājot par konceptuālo foto, tad no latviešiem patīk, Hofmanis, Podnieks un Deičmane. Nu sakiet, ko gribiet, bet šie trīs toč ir gan tehnisko pusi apguvuši, gan arī vārdiem ir vieta. Bet viedoklis un gaume paliek tikai viedoklis un gaume. Nu nav visām bildēm noteicējs tikai asums un dziļums vai a4 lapa ar pierakstītu pilnu tekstu..

Evelīna Deičmane: www.rigasgalerija.com...

Kaspars Podnieks: www.makslaxogalerija.lv...

Reinis Hofmanis: www.reinishofmanis.com
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:18
 citēt
endrju:Gan Granta, gan Stakles darbi man personīgi patīk, bet ne visi. Runājot par konceptuālo foto, tad no latviešiem patīk, Hofmanis, Podnieks un Deičmane. Nu sakiet, ko gribiet, bet šie trīs toč ir gan tehnisko pusi apguvuši, gan arī vārdiem ir vieta. Bet viedoklis un gaume paliek tikai viedoklis un gaume. Nu nav visām bildēm noteicējs tikai asums un dziļums vai a4 lapa ar pierakstītu pilnu tekstu..

Evelīna Deičmane: www.rigasgalerija.com...

Kaspars Podnieks: www.makslaxogalerija.lv...

Reinis Hofmanis: [url=http://www.reinishofmanis.com/
]http://www.reinishofmanis.com/[/url]

Nūūūū... ja Deičmane patīk tad jau Artūrs Bērziņš un Eltons arī :D
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:20
 citēt
VValdis:Man rādās, ka nekādi vairs nav jauna,kā prātā tikai. Domāju, ka pensiju saņem ne pirmo gadu.


Gribi pierādījumus, ka ne tikai melo, bet runā kā ārstējamais? Tava meita, starp citu, sasniegs daudz vairāk par Tevi, un arī tas tev skaudīs.....

Citagaisma:
VValdis:Man rādās, ka nekādi vairs nav jauna,kā prātā tikai. Domāju, ka pensiju saņem ne pirmo gadu.


Ja?;-0 Sasodīts, man šķita pēc tekstiem, ka varētu būt kāda studentīte.. Bet vienalga, tas nav iemesls, lai tēmas vietā apspriest pensionārus un viņu problēmas. ..ir tomēr neliela iespēja, ka arī mēs varētu nodzīvot līdz pensijas vecumam.:-)


Palasi vēl sēnalas, ne ieklausies cilvēkos...

Vienkārši trūkst vārdu. Es beidzu ar jums sarunāties.
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:25
 citēt
bļā, kāpēc manis nav sarakstā! :D
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:26
 citēt
endrju:Gan Granta, gan Stakles darbi man personīgi patīk, bet ne visi. Runājot par konceptuālo foto, tad no latviešiem patīk, Hofmanis, Podnieks un Deičmane. Nu sakiet, ko gribiet, bet šie trīs toč ir gan tehnisko pusi apguvuši, gan arī vārdiem ir vieta. Bet viedoklis un gaume paliek tikai viedoklis un gaume. Nu nav visām bildēm noteicējs tikai asums un dziļums vai a4 lapa ar pierakstītu pilnu tekstu..

Evelīna Deičmane: www.rigasgalerija.com...

Kaspars Podnieks: www.makslaxogalerija.lv...

Reinis Hofmanis: [url=http://www.reinishofmanis.com/


Pret]http://www.reinishofmanis.com/

Pret[/url] cilvēka patikšanu/nepatikšanu nevar būt nekādi iebildumi. Man pašam ir nereti ir bijis, ka darbs nepatīk, bet ar prātu es saprotu, ka tas ir vērtīgs, savdabīgs unikāls, jebšu otrādi.

Varbūt varētu Tu noformulēt viedokli par šiem trīs autoriem, KĀPĒC Tev patīk viņu darbi, un ar ko tie ir UNIKĀLI idejiskā, radošā, tehniskā vai kādā citā ziņā, un ja ir unikāli tad - Latvijā, Baltijā, Ziemeļeiropā, Eiropā vai pasaulē.

Neslēpšu viena autora darbi man pašam šķiet uzmanības vērti, tikai aiz to, ka pats šo tēmu gribēju risināt, taču aiz to, ka banāli negribēju, bet unikāli nepratu, tad ideja attīstību nerada.
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:27 labots
 citēt
talavietis:bļā, kāpēc manis nav sarakstā! :D
Tu esi nulle, tāpēc... Tālavas taurētājs atradies, vaizin..... :D
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:28
 citēt
Tanzanite:
VValdis:Man rādās, ka nekādi vairs nav jauna,kā prātā tikai. Domāju, ka pensiju saņem ne pirmo gadu.


Gribi pierādījumus, ka ne tikai melo, bet runā kā ārstējamais? Tava meita, starp citu, sasniegs daudz vairāk par Tevi, un arī tas tev skaudīs.....

Citagaisma:
Ja?;-0 Sasodīts, man šķita pēc tekstiem, ka varētu būt kāda studentīte.. Bet vienalga, tas nav iemesls, lai tēmas vietā apspriest pensionārus un viņu problēmas. ..ir tomēr neliela iespēja, ka arī mēs varētu nodzīvot līdz pensijas vecumam.:-)


Palasi vēl sēnalas, ne ieklausies cilvēkos...

Vienkārši trūkst vārdu. Es beidzu ar jums sarunāties.
Kura no viņām?
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:29 labots
 citēt
talavietis:bļā, kāpēc manis nav sarakstā! :D


Kurā - Eiropas vai Latvijas? Ja Latvijas, tad šo nebūšanu ātri novērsīsim.:-) ..viens vairāk, viens mazāk, tad ta liela muiža.
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:34
 citēt
Bildes:
talavietis:bļā, kāpēc manis nav sarakstā! :D
Tu esi nulle, tāpēc... Tālavas taurētājs atradies, vaizin..... :D


--------------
ja vaine tikai nikā, to tak var ar zelta zivtiņu labot! :D
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:41
 citēt
imgfoto:kopsh diplomeetaa aartiste maacija kaa buus bildeet shauras tumshas telpas nakas gruti uztvert vinjas rakstiito nopietni.


Pirms komentēt par bildēšanu "šaurās tumšās telpās", pārlasi vēlreiz manus komentārus pie attiecīgās tēmas. Tur nekā neloģiska, pat netradicionāla nav. Daudz stulbāk ir ieteikt precīzi frontāli nocentrēties pret pretējo sienu, nezinot telpas konfigurāciju.
Var noprast, ka attiecīgie padomdevēji nav fotografējuši baznīcu jomus, kapeņu celles utml. Viņu pieredze un zināšanas laikam sākas un beidzas ar plikām meitenēm šaurās viesnīcu istabiņās:face-wink: Bet arī tur frontāli pret pretējo sienu būs, mazākais, komiski vai diletantiski...
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:59
 citēt
A tie baznīcu jomi un kapeņu celles atceļ tos likumus ko pamatskolā par perspektīves rasēšanu māca? :D Man, lai cik spocīga vieta, bet perspektīva mūžīgi vienāda.... un izkropļot to, ''ar platleņķi no pēc iespējas augstāka punkta'', kā uzjautrinoši ieteici, nekad nav vēlmes.
avatar
Publicēts: 22.10.13 15:59 labots
 citēt
Maris:
endrju:Gan Granta, gan Stakles darbi man personīgi patīk, bet ne visi. Runājot par konceptuālo foto, tad no latviešiem patīk, Hofmanis, Podnieks un Deičmane. Nu sakiet, ko gribiet, bet šie trīs toč ir gan tehnisko pusi apguvuši, gan arī vārdiem ir vieta. Bet viedoklis un gaume paliek tikai viedoklis un gaume. Nu nav visām bildēm noteicējs tikai asums un dziļums vai a4 lapa ar pierakstītu pilnu tekstu..

Evelīna Deičmane: www.rigasgalerija.com...

Kaspars Podnieks: www.makslaxogalerija.lv...

Reinis Hofmanis: [url=http://www.reinishofmanis.com/
]http://www.reinishofmanis.com/
[/url]

Nūūūū... ja Deičmane patīk tad jau Artūrs Bērziņš un Eltons arī :D

Nu nē, Artūrs Bērziņš un Eltons nevisai. Evelīna darbojās netikai foto, tpc laikam liekas kautkāda ziņā tas viss, ko viņa dara vairāk par vienkārši muldēšanu, taka te ir fotoblogs iemetu viņas foto darbus.. :)

Esat kāds bijis uz šo iztādi.. vēl līdz 27tajam var paspēt:

www.diena.lv...

autori:

Ēriks Apaļais, Juris Araks, Jānis Avotiņš, Arnis Balčus, Aigars Bikše, Juris Boiko, Māra Brašmane, Evelīna Deičmane, Andris Eglītis, Gints Gabrāns, Barbara Gaile, Andris Grants, Dmitrijs Gutovs, Kristaps Ģelzis, Ieva Iltnere, Kaido Ole, Oļegs Kuļiks, Maija Kurševa, Leonards Laganovskis, Imants Lancmanis, Paulis Liepa, Katrīna Neiburga, Vigantas Paukštas, Miervaldis Polis, Inta Ruka, Krišs Salmanis, Alnis Stakle, Antanas Sutkus, Andress Tolts, Aija Zariņa, Zilie deguni.
avatar
Publicēts: 22.10.13 16:13 labots
 citēt
Ar ko tad šitais:




atšķirās no Bērziņa un Eltona?


Nu labi no Eltona ar to, ka viņš ņem gabalus kak popalo sabildētus dažādos perspektīves un gaismas krišanas rakursos un attiecīgi ''plakne viļņojās'', bet tas arī viss.

P.s. Bērziņš tak ar darbojās ne tikai foto, bet vēl mālē un sazinko vēl
avatar
Publicēts: 22.10.13 16:26
 citēt
www.berzinsh.lv...

Man jau liekas, ka Berzinsh daudz vairak pieretušē un pieliek klāt arī teibletu darbībā un to jau pat par foto vairs nevar nosaukt gōt stails tāds, kas nav slikti, bet nu gaumes ziņā, tīrīguma ziņa Evelinā man vairāk patīk.. varbūt ne tieši šī bilde ko Tu iepeistoji.. arī šeit viņa darbojās ar gaismām un ne tik daudz ar datoru:

www.arterritory.com...

www.arterritory.com...



Maris:Ar ko tad šitais:




atšķirās no Bērziņa un Eltona?


Nu labi no Eltona ar to, ka viņš ņem gabalus kak popalo sabildētus dažādos perspektīves rakursos un attiecīgi ''plakne viļņojās'', bet tas arī viss.

P.s. Bērziņš tak ar darbojās ne tikai foto, bet vēl mālē un sazinko vēl
avatar
Publicēts: 22.10.13 16:33
 citēt
aha - Bērziņš čaklāks - ir ar mieru ilgāk čakarēties :) Tie jau visi tehnoloģiskie aspekti - vizuāli idejiskie ir vieni - ''saldie austrumu šermulīsi''

Un būtībā tas ir pilnīgi normāli ņemot vērā lielo turieniešu % Latvijā - atliek aizbraukt uz Dāniju, Zviedriju un mirklī ir skaidrs, ka ziemeļu vizuālā domāšana/redzējums Latvijā ir izņēmums.
avatar
Publicēts: 22.10.13 16:45
 citēt
Tanzanite:
imgfoto:kopsh diplomeetaa aartiste maacija kaa buus bildeet shauras tumshas telpas nakas gruti uztvert vinjas rakstiito nopietni.


Pirms komentēt par bildēšanu "šaurās tumšās telpās", pārlasi vēlreiz manus komentārus pie attiecīgās tēmas. Tur nekā neloģiska, pat netradicionāla nav. Daudz stulbāk ir ieteikt precīzi frontāli nocentrēties pret pretējo sienu, nezinot telpas konfigurāciju.
Var noprast, ka attiecīgie padomdevēji nav fotografējuši baznīcu jomus, kapeņu celles utml. Viņu pieredze un zināšanas laikam sākas un beidzas ar plikām meitenēm šaurās viesnīcu istabiņās:face-wink: Bet arī tur frontāli pret pretējo sienu būs, mazākais, komiski vai diletantiski...
Dīvaina tante. Ne ar ko nepiekāpsies un neatzīs savu glupību un no tā paliek vēl smieklīgāka.
avatar
Publicēts: 22.10.13 16:48
 citēt
Jo lielāks pašpasludināts mākslinieks prātā, jo stūrgalvīgāks savos uzskatos un dzīves redzējumā. :)
avatar
Publicēts: 22.10.13 16:48
 citēt
Tanzanite:
imgfoto:kopsh diplomeetaa aartiste maacija kaa buus bildeet shauras tumshas telpas nakas gruti uztvert vinjas rakstiito nopietni.


Pirms komentēt par bildēšanu "šaurās tumšās telpās", pārlasi vēlreiz manus komentārus pie attiecīgās tēmas. Tur nekā neloģiska, pat netradicionāla nav. Daudz stulbāk ir ieteikt precīzi frontāli nocentrēties pret pretējo sienu, nezinot telpas konfigurāciju.
Var noprast, ka attiecīgie padomdevēji nav fotografējuši baznīcu jomus, kapeņu celles utml. Viņu pieredze un zināšanas laikam sākas un beidzas ar plikām meitenēm šaurās viesnīcu istabiņās:face-wink: Bet arī tur frontāli pret pretējo sienu būs, mazākais, komiski vai diletantiski...


bazniicu jomas.....:D
kur kaads saka ka vajag frontaali pret sienu???? Vispar saku shaubities, ka neitene - nav izteeles nemaz:(
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):