forum.gif
Pilnmēness priekš Granta
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Pilnmēness priekš Granta
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.10.13 16:49 labots
 citēt
Tanzanite: Daudz stulbāk ir ieteikt precīzi frontāli nocentrēties pret pretējo sienu, nezinot telpas konfigurāciju.
Var noprast, ka attiecīgie padomdevēji nav fotografējuši baznīcu jomus, kapeņu celles utml. Viņu pieredze un zināšanas laikam sākas un beidzas ar plikām meitenēm šaurās viesnīcu istabiņās:face-wink: Bet arī tur frontāli pret pretējo sienu būs, mazākais, komiski vai diletantiski...

Paskatījos atpakaļ, šķiet, domāts mans ieteikums, varbūt nepareizi saprasts. Es rakstīju "perpendikulāri pretējai sienai", tas ir pavisam kas cits nekā "nocentrēties pret pretējo sienu". Speciāli nepieskāros skatu punkta novietojumam, tajā skaitā augstumam. To, dabiski, fotogrāfs izvēlēsies atkarībā no tā, kas viņam interesē vairāk - griesti, grīda, kadra labā vai kreisā puse un kāda būs telpas kopējā konfigurācija. Žēl vienīgi, ka turpinās tradīcija diskusijās par argumentiem lietot "stulbi, komiski, diletantiski"...:face-sad:
P.S. Turklāt jautājums toreiz bija par šauru telpu, tāpēc arī ieliku šo piemēru, kur šauts perpendikulāri, (bet ne iecentrēti!) pretējai sienai. (Telpa šajā gadījumā ir 2x šaurāka nekā gara)
avatar
Publicēts: 22.10.13 16:59
 citēt
Ko Tu te ar to tanti ņemies. nav tak nopietni ņemama un vēl attaisnoties. Pirmais pirātu likums - nevienam, nekad neattaisnojies.
avatar
Publicēts: 22.10.13 17:03
 citēt
Pieņemu, ka šajā bildē būs vieglāk saskatīt.
avatar
Publicēts: 22.10.13 17:09 labots
 citēt
Maris:A tie baznīcu jomi un kapeņu celles atceļ tos likumus ko pamatskolā par perspektīves rasēšanu māca? :D Man, lai cik spocīga vieta, bet perspektīva mūžīgi vienāda.... un izkropļot to, ''ar platleņķi no pēc iespējas augstāka punkta'', kā uzjautrinoši ieteici, nekad nav vēlmes.
Maris:A tie baznīcu jomi un kapeņu celles atceļ tos likumus ko pamatskolā par perspektīves rasēšanu māca? :D Man, lai cik spocīga vieta, bet perspektīva mūžīgi vienāda.... un izkropļot to, ''ar platleņķi no pēc iespējas augstāka punkta'', kā uzjautrinoši ieteici, nekad nav vēlmes.

Nūuu, ir jau episkie kadri no Silent Hill...
www.youtube.com...
tur visu laiku kamera brauc uz augšu, tai skaitā šaurās vietās - tik tas ir ar specifisku funktieri un labi strādā.
avatar
Publicēts: 22.10.13 17:14
 citēt
labakais ir tas, ka gunars neseko sevis dotajam nepariezajam padomam, bet intuitivi dara pareizi - ass ir h/2 :)
avatar
Publicēts: 22.10.13 19:55
 citēt
VValdis:
Tanzanite:
Pirms komentēt par bildēšanu "šaurās tumšās telpās", pārlasi vēlreiz manus komentārus pie attiecīgās tēmas. Tur nekā neloģiska, pat netradicionāla nav. Daudz stulbāk ir ieteikt precīzi frontāli nocentrēties pret pretējo sienu, nezinot telpas konfigurāciju.
Var noprast, ka attiecīgie padomdevēji nav fotografējuši baznīcu jomus, kapeņu celles utml. Viņu pieredze un zināšanas laikam sākas un beidzas ar plikām meitenēm šaurās viesnīcu istabiņās:face-wink: Bet arī tur frontāli pret pretējo sienu būs, mazākais, komiski vai diletantiski...
Dīvaina tante. Ne ar ko nepiekāpsies un neatzīs savu glupību un no tā paliek vēl smieklīgāka.


Tā ir. Būtu vismaz vienu fočeni iepostējusi savu. Nu - kā piemēru. Es apsolu sekot viņas paraugam un iepostēt savu pieticīgo veikumu, ko nu šad tad niekojoties esmu veicis interjera jomā...
avatar
Publicēts: 22.10.13 20:49
 citēt
Man patīk, ka jūs te visi runājat, tā it kā ar Grantu tēju katru vakaru dzertu un pārspriestu fotogrāfiju...

Diemžēl, labāk jums palikt savā bloga pasaulē, kur puķes un saulrieti valda. Neskatieties tak citur. Es zinu vēlme ir liela pasmieties par to, ko pats nesaproti. Es arī te ieeju reti, bet lai pasmietos par šo mazo dīķi.
avatar
Publicēts: 22.10.13 20:52
 citēt
blandona:Man patīk, ka jūs te visi runājat, tā it kā ar Grantu tēju katru vakaru dzertu un pārspriestu fotogrāfiju...

Diemžēl, labāk jums palikt savā bloga pasaulē, kur puķes un saulrieti valda. Neskatieties tak citur. Es zinu vēlme ir liela pasmieties par to, ko pats nesaproti. Es arī te ieeju reti, bet lai pasmietos par šo mazo dīķi.


Es Tevi citēšu - "Es zinu vēlme ir liela pasmieties par to, ko pats nesaproti. ";-)
avatar
Publicēts: 23.10.13 03:47
 citēt
vai, vai > Kaut kurš te ir aptaurēts <, labi, ka gaisma tuneļa galā ataususi :D
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:00
 citēt
Rolands66:Ieva Raudsepa (1992) ir jauna latviešu fotogrāfe
Ka tik šī jaunkundze nebūs Paula Raudsepa (žurnāla IR! redaktors) meita. Ja tā, tad par bullshit daudzumu nebrīnos :)
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:11
 citēt
TomsL:
Rolands66:Ieva Raudsepa (1992) ir jauna latviešu fotogrāfe
Ka tik šī jaunkundze nebūs Paula Raudsepa (žurnāla IR! redaktors) meita. Ja tā, tad par bullshit daudzumu nebrīnos :)
pastāsti - KAS ir Tavs tēvs. Nebaidies - uzstādīsim Tev pareizo diagnozi!!!
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:16
 citēt
Ko bauro? Kādu tad DIAGNOZI es uzstādīju?
Es pateicu, ka par bullshita daudzumu nebrīnos, ja manis izvirzītais piņēmums ir patiess. Kur ir diagnoze????

P.S. man NAV tēva, ko tagad teiksi? (uz atvainošanos neceru, kur nu!)
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:23
 citēt
TomsL:

man NAV tēva


oho, svētā ieņemšana ? :exciting:
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:29
 citēt
TomsL:
Rolands66:Ieva Raudsepa (1992) ir jauna latviešu fotogrāfe
Ka tik šī jaunkundze nebūs Paula Raudsepa (žurnāla IR! redaktors) meita. Ja tā, tad par bullshit daudzumu nebrīnos :)

Par bilžu visatšķirīgākajiem vērtējumiem nebrīnos, bet par to, ka Pauls Raudseps tiek vērtēts kā muļķis gan esmu pārsteigts. (bullshit - muļķības, vai tad ne tā?)
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:31 labots
 citēt
Alibaba:
TomsL:

man NAV tēva


oho, svētā ieņemšana ? :exciting:

Zini jā! :D
Bet īstenībā nē, cits storijs, kuru bloga pasažierīšiem plašāk paskaidrot nevēlos. :what:
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:33 labots
 citēt
GunarsII:
TomsL:a tik šī jaunkundze nebūs Paula Raudsepa (žurnāla IR! redaktors) meita. Ja tā, tad par bullshit daudzumu nebrīnos :)

Par bilžu visatšķirīgākajiem vērtējumiem nebrīnos, bet par to, ka Pauls Raudseps tiek vērtēts kā muļķis gan esmu pārsteigts. (bullshit - muļķības, vai tad ne tā?)
Varētu piekrist, ka bullshit = muļķības, bet vaitad tikai muļķi var liekuļot un melst aplinkus? Es pat par pašu Paulu neko nekomentēju vispār. Bullshit ir tie teksti, kas no jaunietes nāk ārā, par ko es nebrīnos, JA viņas sencis ir P.Raudseps (tā arī es īsti nesaprotu, kur es kādu par muļķi saucu?)
Ir tak atšķirība!
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:53
 citēt
Nu tad skaidrības labad nocitēju vēlreiz:
TomsL:Ka tik šī jaunkundze nebūs Paula Raudsepa (žurnāla IR! redaktors) meita. Ja tā, tad par bullshit daudzumu nebrīnos :)

Ja šī ir domāta kā uzslava Raudsepam, es vairāk neizsakos:face-sad:
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:55
 citēt
GunarsII:
TomsL:a tik šī jaunkundze nebūs Paula Raudsepa (žurnāla IR! redaktors) meita. Ja tā, tad par bullshit daudzumu nebrīnos :)

Par bilžu visatšķirīgākajiem vērtējumiem nebrīnos, bet par to, ka Pauls Raudseps tiek vērtēts kā muļķis gan esmu pārsteigts. (bullshit - muļķības, vai tad ne tā?)


Nu ja, Raudseps drīzāk ir liekulīgs nelietis un nevis muļķis.
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:57
 citēt
Citagaisma:
GunarsII: Par bilžu visatšķirīgākajiem vērtējumiem nebrīnos, bet par to, ka Pauls Raudseps tiek vērtēts kā muļķis gan esmu pārsteigts. (bullshit - muļķības, vai tad ne tā?)


Nu ja, Raudseps drīzāk ir liekulīgs nelietis un nevis muļķis.
vai šo varēsi atkārtot arī tiesībsargājošajās instancēs?
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:57
 citēt
GunarsII:Nu tad skaidrības labad nocitēju vēlreiz:
TomsL:Ka tik šī jaunkundze nebūs Paula Raudsepa (žurnāla IR! redaktors) meita. Ja tā, tad par bullshit daudzumu nebrīnos :)

Ja šī ir domāta kā uzslava Raudsepam, es vairāk neizsakos:face-sad:
Man ir vienalga, ko tu no mana teksta izdzejo ārā par Paulu, jo tas komentārs ir par Jaunkudzes bullshitu.

Citagaisma:
GunarsII: Par bilžu visatšķirīgākajiem vērtējumiem nebrīnos, bet par to, ka Pauls Raudseps tiek vērtēts kā muļķis gan esmu pārsteigts. (bullshit - muļķības, vai tad ne tā?)


Nu ja, Raudseps drīzāk ir liekulīgs nelietis un nevis muļķis.

+++ vismaz kāds spēj uztvert manu domu :)
avatar
Publicēts: 23.10.13 12:59
 citēt
TomsL:
GunarsII:Nu tad skaidrības labad nocitēju vēlreiz:
Ja šī ir domāta kā uzslava Raudsepam, es vairāk neizsakos:face-sad:
Man ir vienalga, ko tu no mana teksta izdzejo ārā par Paulu, jo tas komentārs ir par Jaunkudzes bullshitu.

Citagaisma:
Nu ja, Raudseps drīzāk ir liekulīgs nelietis un nevis muļķis.

+++ vismaz kāds spēj uztvert manu domu :)
un kāds sakars ar to ir meitai????????????????
avatar
Publicēts: 23.10.13 13:04 labots
 citēt
Klau, nākamreiz iepostē tikai "?" zīmes, zin kā, ja nu es pēc 16 "?" zimēm vēl neierubījos, ka tas ir jautājuma teikums? :grimace:

Gan jau vērtē pēc sevis, kad tev uzdevu jautājumu tikai ar 1 "?" zīmi beigās, kaut kā viltīgi izlēmi uz to neatbildēt. Nākamreiz salikšu arī 16 "?" zimes, redzēs, kas tad būs.

1. Es nezinu vai tā ir viņa meita, es izdaru pieņēmumu.
2. Es saskatu līdzīgas tendences P.R. tekstos un jaunkundzes bloga tekstos, ja izrādīsies, ka viņa ir R.P. meita, tad man būs skaidrs, kamdēļ saskatīju līdzīgas tendences.
:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.10.13 13:08
 citēt
Bildes:
Citagaisma:
Nu ja, Raudseps drīzāk ir liekulīgs nelietis un nevis muļķis.
vai šo varēsi atkārtot arī tiesībsargājošajās instancēs?


Droši.:-)
Jo -
1. Tas ir mans viedoklis;
2. Tas ir salīdzinājums;
3. Tas ir izteikts pieļāvuma formā.
avatar
Publicēts: 23.10.13 13:13
 citēt
Bildes:
TomsL:an ir vienalga, ko tu no mana teksta izdzejo ārā par Paulu, jo tas komentārs ir par Jaunkudzes bullshitu.

+++ vismaz kāds spēj uztvert manu domu :)
un kāds sakars ar to ir meitai????????????????


1. Es nezinu vai Ieviņa ir liberastu slavinātāja meita.
2. Ja viņa ir meita, tad ir no viņa audzināta, => sakars ir vistiešākais.
3. Ne velti ir sens teiciens, ka "Ābols, no ābeles tālu nekrīt", lai kā tas "ābolam" reizēm arī nepatiktu. ..bērni ir vecāku spogulis, izņemot gadījumus, kad auguši bērnunamos, tad kļūst par sabiedrības spoguli.
Šķību, greizu, bet spoguli, ..vecākiem, sabiedrībai.
avatar
Publicēts: 23.10.13 13:16
 citēt
Citagaisma:
Bildes:n kāds sakars ar to ir meitai????????????????


1. Es nezinu vai Ieviņa ir liberastu slavinātāja meita.
2. Ja viņa ir meita, tad ir no viņa audzināta, => sakars ir vistiešākais.
3. Ne velti ir sens teiciens, ka "Ābols, no ābeles tālu nekrīt", lai kā tas "ābolam" reizēm arī nepatiktu. ..bērni ir vecāku spogulis, izņemot gadījumus, kad auguši bērnunamos, tad kļūst par sabiedrības spoguli.
Šķību, greizu, bet spoguli, ..vecākiem, sabiedrībai.
man liekas, ka esi drusku garīgi atpalicis.
avatar
Publicēts: 23.10.13 13:19 labots
 citēt
Bildes:
Citagaisma:

1. Es nezinu vai Ieviņa ir liberastu slavinātāja meita.
2. Ja viņa ir meita, tad ir no viņa audzināta, => sakars ir vistiešākais.
3. Ne velti ir sens teiciens, ka "Ābols, no ābeles tālu nekrīt", lai kā tas "ābolam" reizēm arī nepatiktu. ..bērni ir vecāku spogulis, izņemot gadījumus, kad auguši bērnunamos, tad kļūst par sabiedrības spoguli.
Šķību, greizu, bet spoguli, ..vecākiem, sabiedrībai.
man liekas, ka esi drusku garīgi atpalicis.


Nu ja Tev tā šķiet, es tur neko padarīt nevaru. Tik varu mēģināt precizēt Tavu viedokli.. No kā esmu atpalicis? No Tevis? Tad priecājies, es elpoju Tev pakausī.:-)

p.s. Bildes, lai arī es personīgi Tevi nepazīstu, bet tomēr nedaudz cienu. ..un ja es cilvēku cienu, tad uz viņu neapvainojos, bet cienu arī izteikto viedokli, jo tam pat niecīgā apmērā, bet vienalga ir patiesības daļiņa iekšā.:-) Glupus cilvēkus es necienu..
avatar
Publicēts: 23.10.13 13:21
 citēt
Tu laikam nemāki lasīit. GARĪGI atpalicis.
avatar
Publicēts: 23.10.13 13:24
 citēt
Bildes:Tu laikam nemāki lasīit. GARĪGI atpalicis.


Tur mums visiem ir kur augt.:-) ..un man jo īpaši. Te nu es Tev piekrītu par visiem 100%.
avatar
Publicēts: 11.12.19 19:19 labots
 citēt
Atbilstoši aiz loga redzamajam... Relatīvi normāli kadriņi pašā posta sākumā ielinkoti. Attīstot tehnisko un idejisko pusi, var ar laiku izvērsties interesantā sērijā. Te biku sabojāti prāti ar kaut kādiem pārcilvēciskiem standartiem ("sajēga, kā darbojas tehnika" u.c. savu individuālo vajadzību izkristalizēšanās kā uz sejas). Līdzīgu darbu tajā pašā Instagram netrūkst, iet uz urrā.

Te viens skatāmāku darbu autors: satoki.com
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):