forum.gif
europas foto internet veikali
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / europas foto internet veikali
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.07.07 01:28
 citēt
ilgi mekleeju bet neatradu, tapee prasu. vai ir europas foto internetveikali, kas liidzinaaas [url=www.bhphotovideo.com]www.bhphotovideo.com[/url] . ja kaadu zinat, kur cenas normaalas un uz latviju piegaada, ieposteejiet. paldies !
avatar
Publicēts: 03.07.07 20:35
 citēt
Tik plasja ka BH eiropa VISPAR nav:)
Es personigi esmu pircis
foto-walser.biz piegade ~ nedeljas laika ari lielgabarita precem.
Sitais vel forsj:)
www.hassi-foto.de

No tadiem kas tirgo VISJU un kam latvija pat sava pastavnieviba ir IESAKU sjitos

www.pixmania.lv [pixmania.com] tas isteniba ir Lielaks francija ja ne eiropa interneta veikals labakais ka PIEGADE uz Latviju TIKAI 6Ls un piegada reizem pat Otra diena:) No personigas un kolegju pieredzes Foto tehnikas komplekti REZIEM medz but par ~20% Letaki ka Latvija un piegada ~2 nedelju laika PIETAM var maksat ari HANSENE LATVIJAS KONTA! Cenas LV latos +6Ls piegade! Minuss la PAIRI ka jau Francjiem rezem medz but TIKAI FRANCISKI bet tas naf noteicosjais kad izvelas teixsim maksat par 400.D + 18-55+55-200+Bg = 694Ls :)
www.pixmania.com...
avatar
Publicēts: 03.07.07 21:25
 citēt
O! būs kaut kur jāieskrāpē!
avatar
Publicēts: 04.07.07 01:18
 citēt
ljoti diivaina bode un labas cenas ir tikai nelielai daljai mantu, bet divreiz labaas cenas sakrita ar manaam veelmeem un atnaaca zhigli un korekti:

www.tekade.de

lapa spiezh uz shauro pentax un rollei 6xxx midi - buutiibaa taisni to kas man interesee

bet ir jau kautkas arii kanonikjiem
avatar
Publicēts: 06.07.07 06:21
 citēt
www.onestop-digital.com...

Visumā lēti un kas galvenais visam precēm bezmaksas piegāde, tām, kuras maksā >250Ls piegāde ar FeedEX - tātad ātrāk :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):