forum.gif
Par murgiem forumā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Par murgiem forumā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.11.13 22:12
 citēt
placebo:
Maris:

pamanīju, ka Ments tevi par Saulīti sauc :face-glasses:. sirsnīgs cilvēks :money:


skaidrs, ka sirsnīgs - to jau sen noskaidrojām, ka Voldis ir sirsnīgais un Haiduks žultainais - katram savs orgāns plīsis :)
avatar
Publicēts: 25.11.13 23:29
 citēt
Maris:
placebo: pamanīju, ka Ments tevi par Saulīti sauc :face-glasses:. sirsnīgs cilvēks :money:


skaidrs, ka sirsnīgs - to jau sen noskaidrojām, ka Voldis ir sirsnīgais un Haiduks žultainais - katram savs orgāns plīsis :)

Paldies, mīkstais :D
avatar
Publicēts: 26.11.13 06:22
 citēt
Ments:
dolldia:Vai tad?
Atbloķēja...? hmm

Doly, apsolījos taču, ka rupji neizteikšos...
Turēšu solījumu. Kaut gados, bet zinu, ka Dāmai jānoskūpsta roka.
Roland - tik grūti paciest, ka no kluba patrieca?


Tā lūk pa drusciņai viss nāk gaismā. Visi meli,cūcības un pakaļu laizīšanas. Uz ko visu cilvēks nav gatavs atzinības trūkuma dēļ. No vienas puses tā kā pat žēl,no otras....nedod dievs tādā mēslā iekāpt
avatar
Publicēts: 26.11.13 07:34
 citēt
Skatos Ogres foto klubā kaislības virmo :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.11.13 07:47
 citēt
Jolan:Skatos Ogres foto klubā kaislības virmo :face-grin:


????
avatar
Publicēts: 26.11.13 08:03
 citēt
To sauc par agoniju. Āmen.
avatar
Publicēts: 26.11.13 08:30 labots
 citēt
"....Roland - tik grūti paciest, ka no kluba patrieca?"

...pēc šitā spriežu,ka jautri
avatar
Publicēts: 26.11.13 10:06
 citēt
Saruniņas , bet kā mēs tagad bez viņas www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 26.11.13 10:23
 citēt
gan jau nekur tālu nepazudīs .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.11.13 10:46
 citēt
Esam izauguši uz viņas pupiem.
avatar
Publicēts: 26.11.13 10:47
 citēt
Haiduks:
Maris:

skaidrs, ka sirsnīgs - to jau sen noskaidrojām, ka Voldis ir sirsnīgais un Haiduks žultainais - katram savs orgāns plīsis :)

Paldies, mīkstais :D


Lai arī vecais joks, par Haiduka rašanos diviem vīriem sanākot kopā, bija traki smieklīgs, tomēr nekas nav bezgalīgs un ilgstoši drillējot paliek garlaicīgs - tev, vecozēn, jāmēģina ko kreatīvāku kā smilšukastes formata ''a tu, a tu pats utt.'' :(

Citādi žāva nāk.
avatar
Publicēts: 26.11.13 10:51
 citēt
Jolan:"....Roland - tik grūti paciest, ka no kluba patrieca?"

...pēc šitā spriežu,ka jautri


Neviens mani nekur nepatrieca. Kā vispār var kaut ko spriest no murgiem? Tādu Tam tipiņam ir ne mazums.
avatar
Publicēts: 26.11.13 10:54
 citēt
Maris:
Haiduks: Paldies, mīkstais :D


Lai arī vecais joks, par Haiduka rašanos diviem vīriem sanākot kopā, bija traki smieklīgs, tomēr nekas nav bezgalīgs un ilgstoši drillējot paliek garlaicīgs - tev, vecozēn, jāmēģina ko kreatīvāku kā smilšukastes formata ''a tu, a tu pats utt.'' :(

Citādi žāva nāk.

Nevis par Haiduka rašanos,nejauc, bija teksts... un drillētājs tak esi tu, jaf 4rus gadus... kad atbrīvosi smilkšu kastītē vietu?
Bet paldies mīkstais, ka Haiduku atceries :D
avatar
Publicēts: 26.11.13 11:01
 citēt
Rolands66:
Jolan:"....Roland - tik grūti paciest, ka no kluba patrieca?"

...pēc šitā spriežu,ka jautri


Neviens mani nekur nepatrieca. Kā vispār var kaut ko spriest no murgiem? Tādu Tam tipiņam ir ne mazums.


Sorry,tad jau Voldis ir galīgi neadekvāts.:face-smile:
avatar
Publicēts: 26.11.13 11:02
 citēt
Nu tā. Skatos, kaušļi sadalīti pa pāriem. Drīz varēs rīkot lielos mačus. Tiesās Voldemorts un asistēs viņa Bildis.
avatar
Publicēts: 26.11.13 11:04 labots
 citēt
Haiduks: kad atbrīvosi smilkšu kastītē vietu?


No smieklīgajām tēmām jau tu vienīgais šajā formātā sēdi (nu ja neskaita tos kas par dzēst bildēm cepās, bet tas garlaicīgi) - palasies, pat Valdis tā avangardiski nesakarīgi drukā - truliķis tu viens pats bez mazākās konkurences.

Tā, ka liekas gaudas par atbrīvošanu :D
avatar
Publicēts: 26.11.13 11:05
 citēt
VValdis:Nu tā. Skatos, kaušļi sadalīti pa pāriem. Drīz varēs rīkot lielos mačus. Tiesās Voldemorts un asistēs viņa Bildis.
un ko darīsi tikmēr Tu? Sēdēsi kautrīgi maliņā un pašapmierināsies??? :cry:
avatar
Publicēts: 26.11.13 11:06
 citēt
Bildes:
VValdis:Nu tā. Skatos, kaušļi sadalīti pa pāriem. Drīz varēs rīkot lielos mačus. Tiesās Voldemorts un asistēs viņa Bildis.
un ko darīsi tikmēr Tu? Sēdēsi kautrīgi maliņā un pašapmierināsies??? :cry:


Kā vienmēr šis viss, lai izņirgtos :)
avatar
Publicēts: 26.11.13 11:30
 citēt
Man nav ar ko kauties.
avatar
Publicēts: 26.11.13 12:03
 citēt
pēc pirmās kārtas, ar kādu no pāru uzvarētājiem .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.11.13 12:08
 citēt
Maris:
Haiduks: kad atbrīvosi smilkšu kastītē vietu?


No smieklīgajām tēmām jau tu vienīgais šajā formātā sēdi (nu ja neskaita tos kas par dzēst bildēm cepās, bet tas garlaicīgi) - palasies, pat Valdis tā avangardiski nesakarīgi drukā - truliķis tu viens pats bez mazākās konkurences.

Tā, ka liekas gaudas par atbrīvošanu :D


Es jaf tevi saprotu, Māri, kā tu sevi un savu 'īzteikti spodro asprātību'' izcelsi, vienmēr vajag kādu, ko nolikt, uz kā fona spalvas spodrināt :)
Lai jaf tev tiek... :), vai man žēl.
avatar
Publicēts: 26.11.13 16:36
 citēt
avatar
Publicēts: 26.11.13 19:29
 citēt
Tas ir Voldis, kad pillā?
avatar
Publicēts: 26.11.13 19:36
 citēt
Jums vēl augt un augt līdz COMEDY KLUB! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.11.13 19:39
 citēt
Kādi joki, kad kombuļu inese precas ar itāli.
avatar
Publicēts: 26.11.13 21:45
 citēt
это не серьезно!!!
avatar
Publicēts: 09.02.20 14:05
 citēt
Pašlaik murgus forumā drukā un vecās tēmas ceļ augšā klons Blogfotokopis, kurš speciāli priekš tam ir radīts! Radītājs ir slims un vientuļš cilvēciņš.
avatar
Publicēts: 11.02.20 10:52
 citēt
Kā reiz pilnmēness, spīdeklis arī vistuvāk Zemei šogad.
Nav ko brīnīties par slimības progresu.

Bet nu "piegriezies" tas pacients ir riktīgi...
avatar
Publicēts: 11.02.20 11:26 labots
 citēt
richy77:Pašlaik murgus forumā drukā un vecās tēmas ceļ augšā klons Blogfotokopis, kurš speciāli priekš tam ir radīts! Radītājs ir slims un vientuļš cilvēciņš.


Nepatīk, nelasi, neskaties un ignorē.

Viens tāds sīkums - pieklājība un vārdiņš "lūdzu" vienmēr dara brīnumus. Apsaukāšana, lamāšana, epitetu piekarināšana gan tikai visu pasliktina. Pavēro savu uzvedību un leksiku no malas. Bet norādīt, kā un ko darīt, tas ir veltīgi.

Ritchy77: "Lūdzu, mīļais Blogfotokopi, man fiziski traucē tas, ka Tu daudz raksti, arī pie ierakstiem, kas mani neinteresē, pie kuriem es neko nevaru pateikt, bet kuros es tikai ieskatos ziņkāres dēļ. Es esmu vājš, tāpēc lūdzu Tevi, labo cilvēk, nerakstīt tik daudz. No savas puses apņemos vairāk publicēt šeit bildes, lai vortālam būtu nākotne."

Pamēģini šādi. Es šodien esmu atmaidzis. :)
avatar
Publicēts: 11.02.20 12:43
 citēt
Robi, dzēs ārā savu postu, tas bojā visu viena klauna cirka kopskatu!

avatar
Publicēts: 11.02.20 20:03
 citēt
Lūdzu, mīļais Blogfotokopi, man fiziski traucē tas, ka Tu daudz raksti, arī pie ierakstiem, kas mani neinteresē, pie kuriem es neko nevaru pateikt, bet kuros es tikai ieskatos ziņkāres dēļ. Es esmu vājš, tāpēc lūdzu Tevi, labo cilvēk, izdzēsies un pazūdi no šejienes. No savas puses apņemos vairāk publicēt šeit bildes, lai vortālam būtu nākotne. Tā būs labi?
avatar
Publicēts: 11.02.20 20:09
 citēt
какие фотографии вы публикуете?
avatar
Publicēts: 11.02.20 20:12
 citēt
Raksti latviski, Blogfotokopi!
avatar
Publicēts: 11.02.20 21:24
 citēt
richy77:Raksti latviski, Blogfotokopi!


Kas tad nu, galīgi jau jocīgs paliec? Kurš mans ieraksts nebija latviski, ko?

Nekādas dzēšanās, vienkārši ņem un publicējies, sākot no šodienas, tad ņemšu par pilnu. Jā, un vēl uztaisi man atsevišķu privātu topiku forumā - ierakstu Blogfotokopja privātais stūrītis. :) Darbošos tur. :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):