forum.gif
Maxima - par visu padomāts!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Maxima - par visu padomāts!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.11.13 20:00
 citēt
avatar
Publicēts: 28.11.13 20:03
 citēt
jau pārdod?
avatar
Publicēts: 28.11.13 20:05 labots
 citēt
Pēc šodienas maximas CEO preses konferences twitterī @jemberga rakstīja: "Vai kāds no reklāmistiem/grafiķiem vēl nav uztaisījis plakātu pēc šodienas Maxima presenes? Man A4 formātā noderētu, lai var izdrukāt."
Stendzenieks atsaucās
avatar
Publicēts: 28.11.13 20:28
 citēt
avatar
Publicēts: 28.11.13 20:29
 citēt
Sapper:Pēc šodienas maximas CEO preses konferences twitterī @jemberga rakstīja: "Vai kāds no reklāmistiem/grafiķiem vēl nav uztaisījis plakātu pēc šodienas Maxima presenes? Man A4 formātā noderētu, lai var izdrukāt."
Stendzenieks atsaucās


Hmm... par vēlu info, nav manas bildes ar to lisiju, bet pats sliktākais- laika un ģeniālas idejas...
avatar
Publicēts: 28.11.13 20:31
 citēt
Noziedoja,laikam bik raustās tomēr no boikota
Pēc akcionāru lēmuma no ieņemamā amata atbrīvots SIA „Maxima Latvija” valdes loceklis Gintars Jasinsks, FOCUS.LV informēja Maxima Latvija pārstāvis Jānis Beseris.

"Šis lēmums pieņemts nepieļaujamo Jasinska izteikumu dēļ šajā Latvijas tautai sāpīgajā un smagajā laikā," paskaidrojis MAXIMA GROUP ģenerāldirektors Mindaugs Bogdanavičius.

Tuvākajā laikā Maxima sola nodrošināt plašāku informāciju.

FOCUS.LV jau vēstīja, ka ar neizpratnes pilnu jautājumu "Kālab?" Jasinsks šodien preses konferencē atbildēja uz žurnālistu vaicāto, vai arī kādam no Maxima vadības nebūtu jāseko premjera Valda Dombrovska piemēram, uzņemoties atbildību. Ņemot vērā milzīgo rezonansi, ko raisījuši Jasinska izteikumi, FOCUS.LV piedāvā preses konferences pilnu videoierakstu.
avatar
Publicēts: 28.11.13 21:14
 citēt
Māri, pārpublicēt drīxt? Ko rakstīt stsaucē uz autoru?
avatar
Publicēts: 28.11.13 21:26 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 28.11.13 21:33
 citēt
Šī kunga izteicieni tiešām fantastiski
avatar
Publicēts: 28.11.13 21:36
 citēt
Maris:Šī kunga izteicieni tiešām fantastiski


tipisks žīdelis
avatar
Publicēts: 28.11.13 21:41
 citēt
No bēdām šim pašam jumts nobrucis.
avatar
Publicēts: 28.11.13 21:51
 citēt
bariņš pa ķekavu jemas pie maxima ofisa,fotogrāfu tur nav :(
avatar
Publicēts: 28.11.13 22:06
 citēt
Dzirdēta divu vīru sarunu, kur viens saka: "Žēl, ka Re un Re neesot taisījis Uzvaras pieminekli" ...
avatar
Publicēts: 28.11.13 22:13
 citēt
Maris:


Boomba Mari !
avatar
Publicēts: 28.11.13 22:15
 citēt
Maris:


Mož bix vairāk to X sagriezt lai 100% krusti?:)
avatar
Publicēts: 28.11.13 22:36
 citēt
avatar
Publicēts: 28.11.13 22:49
 citēt
Māri - super! A personāžs jau patriekts.
Tikai Lietuvā viena firmīga biznesslēdī izmuldējās tik pat augstā līmeni, kaut tas šķita grūti sasniedzams. Reti dabon publiski redzēt, ka mutes tik tālu no smadzenēm.
avatar
Publicēts: 07.12.13 00:27
 citēt
Nu ko var ņemties.. Ja godīgi, jebkurš pasaules tirdzniecības centrs ir būvēts ar minimālajiem izdevumiem.. Ja vēlaties, lai Latvijā būtu cita prakse, tad mainiet satversmes būtību un beidziet ultranacionālo klaigāšanu par nez kādiem nacionālajiem ierobežojumiem..
No dedukcijas- ja pats negribu neko darīt, tad cenšos atrast vainu visos citos.. Meklējiet paši, kas ir šie personāži.. Un kādā valodā tie runā..
avatar
Publicēts: 07.12.13 01:22
 citēt
Eltons:
Sapper:Pēc šodienas maximas CEO preses konferences twitterī @jemberga rakstīja: "Vai kāds no reklāmistiem/grafiķiem vēl nav uztaisījis plakātu pēc šodienas Maxima presenes? Man A4 formātā noderētu, lai var izdrukāt."
Stendzenieks atsaucās


Hmm... par vēlu info, nav manas bildes ar to lisiju, bet pats sliktākais- laika un ģeniālas idejas...


Varu pasviest ideju Elotna stilā - Nobildēt hipermārketu ar tiem trīs sarkanajiem krustiem... Un tos tā maigi un stilizēti nedaudz pārtaisīt par pareizticīgo krustiem (pastiept kreisās puses resno galu uz augšu un pa labi, tam pāri vēl vienu līniju - pareizticīgo stilā.
avatar
Publicēts: 07.12.13 01:24
 citēt
letins:Nu ko var ņemties.. Ja godīgi, jebkurš pasaules tirdzniecības centrs ir būvēts ar minimālajiem izdevumiem.. Ja vēlaties, lai Latvijā būtu cita prakse, tad mainiet satversmes būtību un beidziet ultranacionālo klaigāšanu par nez kādiem nacionālajiem ierobežojumiem..
No dedukcijas- ja pats negribu neko darīt, tad cenšos atrast vainu visos citos.. Meklējiet paši, kas ir šie personāži.. Un kādā valodā tie runā..


Tu piesakies par vainīgo?
avatar
Publicēts: 07.12.13 01:28
 citēt
Vaards:
letins:Nu ko var ņemties.. Ja godīgi, jebkurš pasaules tirdzniecības centrs ir būvēts ar minimālajiem izdevumiem.. Ja vēlaties, lai Latvijā būtu cita prakse, tad mainiet satversmes būtību un beidziet ultranacionālo klaigāšanu par nez kādiem nacionālajiem ierobežojumiem..
No dedukcijas- ja pats negribu neko darīt, tad cenšos atrast vainu visos citos.. Meklējiet paši, kas ir šie personāži.. Un kādā valodā tie runā..


Tu piesakies par vainīgo?

Vai man būtu iemesls to darīt? :)
To jau zinu, ka latviešiem it hroniska tieksme meklēt vainīgos ārpus sevis.. Tev ir citādi? :)- tobiš, meklēt citus vainīgos? :) Tikai ne sevi un nekur? :)
avatar
Publicēts: 07.12.13 02:08
 citēt
Ja godīgi, visai sistēmai būtu laiks bērt pelnus uz galvas Tautas priekšā, ja vien tai ir spējīgi pieprasīt atskaiti, nevis tikai fragmentāras atrunas visā, par ko tiek uzdoti jautājumi.. Esošā vara patlaban krampjaini turas pie kaut kādas, nez kad pieņemtas koncepcijas, ka, ka viņi atbild par visu??(kādā veidā??) tādēļ arī dara ,kā grib..
Kam tas par labu vai sliktu, domājiet paši- ejiet tikai un nododiet savas balsis par to- NEKO..arī turpmāk..
avatar
Publicēts: 21.11.14 22:38
 citēt
avatar
Publicēts: 21.11.14 23:03 labots
 citēt
Super!
Diskusija par maximas traģēdiju. Pavisam biju par to piemirsis.
Nu nekas. Tagad nedaudz papļāpāšu un atkal aizmirsīšu līdz nākamajai traģēdijas gada dienai, kad atkal kāds atcerēsies, tēmu pabikstīt.
:face-grin:

ps.
Atvainojos par savu cinismu. Šodien jūtos nedaudz īdzīgs, jo sen neesmu dabūjis.
avatar
Publicēts: 22.11.14 12:06
 citēt
Kam traģēdija, kam maize dienišķā. Žurkālisti un politikāņi visādu sugu pēdējās dienas ņemas uz vella paraušanu.
avatar
Publicēts: 22.11.14 12:43
 citēt
Nu nez, es kaut kā esmu šo gadu bez mahīmas izticis neizjūtot nekādu dikomfortu.
avatar
Publicēts: 22.11.14 13:03
 citēt
Es arī. Pat viņu paldieskarti esmu izmetis.
avatar
Publicēts: 22.11.14 14:07
 citēt
Sapper:
99% boikotētājiem maximas nav i tuvumā. katru reizi, kad tu neiepērcies maksimā, tu liec strādāt kādai maksimas darbiniecei ilgāk un par mazāku algu.
avatar
Publicēts: 22.11.14 14:21 labots
 citēt
Personīgi, jau gadus nosacīti boikotēju maksimu, bet ne dēļ zolitūdes notikumiem.
Pārsvarā mēģinu iepirkties vietējajos veikalos, jo pats kādreiz tādā strādāju un zinu ar cik agresīvām metodēm lielās veikalu ķēdes izēd mazos uzņēmējus.
Nav tā, ka eju Maksimai, Rimi un Depo ar līkumu, bet iespēju robežās izvairos tajos iepirkties.


Bildes:
Sapper:https://pbs.twimg.com/media/B2_WTWjCEAAekoK.jpg
99% boikotētājiem maximas nav i tuvumā. katru reizi, kad tu neiepērcies maksimā, tu liec strādāt kādai maksimas darbiniecei ilgāk un par mazāku algu.

Ja runa par to, kad neejot uz maksimu, cietīs darbinieki - tas ir tiešām muļķīgi. Tik pat labi es varētu teikt, ka ejot uz maksimu, cieš rimī darbinieki.
:face-wink:
avatar
Publicēts: 22.11.14 14:44
 citēt
Pie mums ir divas Maximas, lielā un mazā, mazo es nevarēju ciest jau no pirmās dienas, jo tur viss sablīvēts, noliktavu nav, viss sakrauts tirdzniecības zālē, jāspraucas starp cukura un ūdens pudeļu paletēm, tur pircēju vispār neciena. Lielā nepatīk tādēļ, ka lai kāds arī nebūtu tas mūsu miestiņš, bet nu uzbliest tādu bleķa būdu pašā centrā ar ulmaņlaiku plēsto akmeņu ēkām un blakus baznīcai... nu nezinu.
Boikotēju arī Betu, jo tur man veselas divas reizes iesmērēja sapelējušus cepumus, arī preču asortiments pārsvarā no Krievijas, bet pietiek ar citiem veikaliem. Visparocīgāk pieejams ir mūsu pašu sierinieka veikals pašā centrā, 100 m attālumā no tā Tops, nomalē, braucot uz laukiem ir liels tirdzniecības centrs Oga un vēl arī netālu Labais ar milzīgu alus izvēli :face-wink: un vislētāko kapeju.

Par to, ka cieš darbinieki - nestāstiet pautus, viņiem maksās ubaga grašus, neatkarīgi no abgrozījuma, arī virsstundu darbs paliks neapmaksāts, tāda ir to laupītāju politika, drīzāk piekritīšu plakātā teiktajam par advokātiem.
avatar
Publicēts: 22.11.14 15:10
 citēt
Atzīšos grēkā...

Lai arī esmu karstasinīgi radikāls Maksimā neiepirkšānās idejas propagandētājs, nedēļas divas atpakaļ man sanāca iepirkties Maksimā. Braucu ar bērnības draugu makšķerēt butes, bet šis piestāja pie lielās Maksimas uz Jūrmalas šosejas (krevetes ēsmai pirkt), es kā pasažieris biju apsolījies aliņus iepirkt visai trīs cilvēku kompānijai. Tā nu sanāca, ek, puskasti ar Bauskas aliem Maksimā nopirkt...

Bija interesanti ekskursijā pastaigāt, nebiju tur bijis veselu gadu. Gan jau turpmāk spēšu izvairīties.
avatar
Publicēts: 22.11.14 18:33
 citēt
Schneider:Pie mums ir divas Maximas, lielā un mazā, mazo es nevarēju ciest jau no pirmās dienas, jo tur viss sablīvēts, noliktavu nav, viss sakrauts tirdzniecības zālē, jāspraucas starp cukura un ūdens pudeļu paletēm, tur pircēju vispār neciena. Lielā nepatīk tādēļ, ka lai kāds arī nebūtu tas mūsu miestiņš, bet nu uzbliest tādu bleķa būdu pašā centrā ar ulmaņlaiku plēsto akmeņu ēkām un blakus baznīcai... nu nezinu.
Boikotēju arī Betu, jo tur man veselas divas reizes iesmērēja sapelējušus cepumus, arī preču asortiments pārsvarā no Krievijas, bet pietiek ar citiem veikaliem. Visparocīgāk pieejams ir mūsu pašu sierinieka veikals pašā centrā, 100 m attālumā no tā Tops, nomalē, braucot uz laukiem ir liels tirdzniecības centrs Oga un vēl arī netālu Labais ar milzīgu alus izvēli :face-wink: un vislētāko kapeju.

Par to, ka cieš darbinieki - nestāstiet pautus, viņiem maksās ubaga grašus, neatkarīgi no abgrozījuma, arī virsstundu darbs paliks neapmaksāts, tāda ir to laupītāju politika, drīzāk piekritīšu plakātā teiktajam par advokātiem.


Manā ciematā cilvēki sabiedriskajā aptaujā izteica NĒ bleķa kastes celtniecībai centrā, ar ko arī Grobiņa ir no maximas brīva pilsētiņa.
avatar
Publicēts: 22.11.14 18:47
 citēt
Pie mums uscēla uz privātās zemes, bet privātajam nenorādīsi, ko viņam ļaut darīt ar savu zemi. Itkā jau cēls mērķis - pašā centrā 20 m no autoostas lauciniekiem parocīgs un nedārgs veikals...
avatar
Publicēts: 22.11.14 18:51
 citēt
Schneider:

Boikotēju arī Betu, jo tur man veselas divas reizes iesmērēja sapelējušus cepumus, arī preču asortiments pārsvarā no Krievijas, bet pietiek ar citiem veikaliem. Visparocīgāk pieejams ir mūsu pašu sierinieka veikals pašā centrā, 100 m attālumā no tā Tops, nomalē, braucot uz laukiem ir liels tirdzniecības centrs Oga un vēl arī netālu Labais ar milzīgu alus izvēli :face-wink: un vislētāko kapeju.

Par to, ka cieš darbinieki - nestāstiet pautus, viņiem maksās ubaga grašus, neatkarīgi no abgrozījuma, arī virsstundu darbs paliks neapmaksāts, tāda ir to laupītāju politika, drīzāk piekritīšu plakātā teiktajam par advokātiem.


Vot, vot! Un vēl- par Betu runājot - tur ir viens idiotisks apsargs, tāds ar papliku plesi, jo burtiski velkās pakaļ un nenolaižot acis skatās, ko tu cilvēks ņem vai liec grozā. Mūžā neko veikalā zagusi neesmu, tad nu vienreiz pagriezos un parādīju šim lielu, garu mēli. Tagad, mani ieraugot, pats tinās prom un pakaļ vairs nevazājas.:face-smile:
avatar
Publicēts: 22.11.14 19:04
 citēt
Neesmu piefiksējis. Ieeju tur apmēram reizi gadā, viens apsargs, Sergejs ap 60 man ir pazīstams, ar to parunājam par laiku un kartupeļu ražu, citus neesmu pat pamanījis.
avatar
Publicēts: 22.11.14 19:49
 citēt
Heh, man ar šitais pats betā ir bijis, bet tas bija sen :) un jā, iespējams izskatījos neuzticams :P
avatar
Publicēts: 22.11.14 20:56
 citēt
mreinis:Heh, man ar šitais pats betā ir bijis, bet tas bija sen :) un jā, iespējams izskatījos neuzticams :P


Nu vo, šitā rodas pārpratumi, kari un visas citas nelaimes... gan jau vienkārši apsargam bijāt iepatikušies :D
Lai gan jāpiezīmē, cilvēks kurš REDZ , ka apsargs viņu novēro, pats visu laiku skatās apkār un ķer mirkļus, kad kāds uz viņu skatās...nu man tā šķiet:)
avatar
Publicēts: 22.11.14 21:34
 citēt
Bildes, pats uzprasījies uz trollēšanu. :D

Katru reizi, kad Tu iepērcies Maximā, kaut kur nomirst mazs kaķēns!
avatar
Publicēts: 22.11.14 22:27
 citēt
Pa šo gadu tai leišu bodē savu kāju neesmu spēris, lai arī dažas reizes, braucot kur patālāk, tā bija vienīgā lielā bode ceļmalā. Nekas, pacietos un pabraucu tālāk līdz jēdzīgākai. Domāju ja tauta tomēr būtu pašdisciplinētāka un principiālāka, pusgada laikā tā bode būtu nobankrotējusi. Tak nē, pierādījās vecumvecā patiesība ka vairumam tomēr nospļauties, ka tik pašam ērtāk un lētāk..
avatar
Publicēts: 23.11.14 12:02 labots
 citēt
apollo.tvnet.lv...

gan jau nekur tālu nebija aizgājis :anger:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):